Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość gość
8 minut temu, Gość gosc napisał:

Ona nie skończyła rozpoczętych studiów w Warszawie, tylko licencjat w Poznaniu. A sztuczne rzęsy czasem sobie zakłada, więc tu bym polemizowała czy wygląda naturalnie 😉

w końcu nie skończyła tej zaocznej magisterki na Wydziale Zarządzania UW? nie obroniła się.?

Gość Gość

To tam jest jakiś dziany tatuś czy rodzice powiadacie...? 😉 Aha, no to już wiele wyjaśnia... 

Gość gość
19 minut temu, Gość Gość napisał:

To tam jest jakiś dziany tatuś czy rodzice powiadacie...? 😉 Aha, no to już wiele wyjaśnia... 

Tata ma firmę, gdzie pracuje również jej siostra i Kolmi teraz też.

Gość Gość

No proszę... taka chojraczka, znawczyni, ciężko pracująca, inteligentna, piękna, z wyższych sfer, a skończyła w firmie rodzinnej u tatusia, który jej kupił mieszkanie w dodatku 😛 

Nic samodzielnie nie osiągnęła wychodzi na to, raptem skończyła licencjat w Poznaniu, sama, z zarządzania czyli też nic specjalnego, nawet już mgr nie dokończyła i to zaocznej no ale po co... wstyd. A z Sephory ją wywalili podobno. Za to nos zadarty do góry tak, że lampy na suficie by potrącała, co to nie ja... kolejna niewiele sobą reprezentująca poza kasą rodziców rozpuszczona panna. Nie dziwię się, że narzeczony dał dyla od takiej zadufanej i przeświadczonej o swej z.....i panienki, nawet kasa ojca nie pomogła jak widać 😉 

Gość Gość

Kiedyś była normalną, ogarniętą dziewczyną, teraz to snobka o narcystycznej osobowości. 

Gość ktos

Może i była ale jej odwaliło, niestety... a szkoda.

Pamiętam te gadki, jaka to ona zapracowana, obowiązkowa, sumienna (jak już pracowała w jakiejś firmie, teraz wiem gdzie), a jeszcze studia mgr w trakcie, zaocznie bo inaczej nie może bo 'już' pracuje, a trzeba się dokształcać, rozwijać, phi... 😉  Nawet się zastanawiałam w jakiej to firmie dostaje tyle wolnego kiedy chce na te podróże i tyle zarabia (patrząc gdzie bywa) zaraz po studiach (nie mając jeszcze mgr), ehh...

Ktoś wie jaka to firma? W tej Bydgoszczy zapewne? Kiedyś pamiętałam nawet jej nazwisko bo gdzieś wyciekło. 

Rodzice to pewnie znane bydgoskie paniska 😛 

I po co to tak przerysowywać wszystko, wywyższać się, celebrować... z jednej strony, przecież można powiedzieć nawet otwarcie, przejmuję obowiązki czy rozpoczynam karierę w rodzinnej, wieloletniej firmie itp. itd. Czy to wstyd z drugiej strony, że ktoś z rodziny kontynuuje tradycje? 

Gość kom
45 minut temu, Gość ktos napisał:

Może i była ale jej odwaliło, niestety... a szkoda.

Pamiętam te gadki, jaka to ona zapracowana, obowiązkowa, sumienna (jak już pracowała w jakiejś firmie, teraz wiem gdzie), a jeszcze studia mgr w trakcie, zaocznie bo inaczej nie może bo 'już' pracuje, a trzeba się dokształcać, rozwijać, phi... 😉  Nawet się zastanawiałam w jakiej to firmie dostaje tyle wolnego kiedy chce na te podróże i tyle zarabia (patrząc gdzie bywa) zaraz po studiach (nie mając jeszcze mgr), ehh...

Ktoś wie jaka to firma? W tej Bydgoszczy zapewne? Kiedyś pamiętałam nawet jej nazwisko bo gdzieś wyciekło. 

Rodzice to pewnie znane bydgoskie paniska 😛 

I po co to tak przerysowywać wszystko, wywyższać się, celebrować... z jednej strony, przecież można powiedzieć nawet otwarcie, przejmuję obowiązki czy rozpoczynam karierę w rodzinnej, wieloletniej firmie itp. itd. Czy to wstyd z drugiej strony, że ktoś z rodziny kontynuuje tradycje? 

Basia nazywa się Barbara Bogusz a firma chyba (?) zarejestrowana na Białe Błota w Bdg.

Gość Gość
Dnia 18.06.2019 o 19:33, Gość kom napisał:

Basia nazywa się Barbara Bogusz a firma chyba (?) zarejestrowana na Białe Błota w Bdg.

Jesli to nie zbieżność nazw firm, to oni robią taśmy gładkie i ścierne do zębów, dla hurtowni i gabinetów stomatologicznych.

Gość Gość
Dnia 18.06.2019 o 19:33, Gość kom napisał:

Jesli to nie zbieżność nazw firm, to oni robią taśmy gładkie i ścierne do zębów, dla hurtowni i gabinetów stomatologicznych.

Gość gośc

Zajmuja się armaturą, konstrukcje stalowe i Baska jeszcze z siostra i tatusiem maja zarejestrowana spółke cywilna z nieruchomosciami

Gość gosc

Kolmica teraz szuka osobistego fotografa, któremu bedzie placic ;D chyba fotografka z Londynu sie nie sprawdziła ;D

Gość Gość

Ja pamiętam taki jeden z ostatnich filmików (już po zaręczynach) gdzie odp na pytania dot. swojej osoby i mówiła tam o swej drodze zawodowej i o niedawno założonej działalności z wyraźną sugestią uważam, że to tylko jej działalność, a nie spółka rodzinna (z tatusiem i siostrzyczką) 😉 Jakby teraz wiedząc już co nieco obejrzał ten filmik to punkt widzenie co do Niej się trochę zmienia... 

W tym samym lub innym filmie było też coś o tym czy rodzice ją wspierali finansowo po maturze podczas studiów czy coś takiego i odp tam, że i tak i nie... kolejna kokieteria, wiadomo już, że rodzina dziana, ojciec wielka firma, zapewne b.dobrze prosperująca i wiadomo, że miała święty spokój studiując z odpowiednią kasą wysyłaną przez rodziców co miesiąc nawet z nadwyżką, na mieszkanie (bo w akademiku nie mieszkała), a jeszcze nie wiem czy nie mieszkała sama przypadkiem, wyżywienie czy inne przyjemności. Nie uwierzę, że nie 🙂 

Niestety dla niektórych internet jest kopalnią info więc jak się podkoloruje pewne sprawy publicznie to potem często można natrafić na sprostowanie i taką wiedzę, która obnaży pewne rzeczy 😄 

Gość gość

a ja jej pozytywnie zazdraszczam łatwego startu, fajnego życia i pewności siebie 🙂 Nie przeszkadza mi, że korzysta z możliwości jakie daje zamożna rodzina i nie opowiada o tym bo i po co 😉 

Gość Gosc

Nigdy jej nie lubiłam. W pewnym momencie odsubskrybowalam jej kanał,bo zaczęła mi się kojarzyć z taką wredna nakręcona wiewióra i nie mogłam już jej słuchać. Kanał na yt,to była raczej taka zabawa studentki. Teraz prowadzi normalne życie i za to plus. Rodzinna firma ważniejsza niż ...y.

Gość Gość

Kanał na yt to była chwilowa (chwilowa w porównaniu do innych ytberek) fanaberia na czas studiów uważam (i to raptem tych 3-letnich licencjackich bo wkrótce po nich się skończyło). Miała czas, mogła kręcić, licencjat robiła na stacjonarnych, nie pracowała w trakcie roku akademickiego więc czas na yt był, może też coś tam z tego miała, jakąś paczkę przysłali z kosmetykami zapewne, zaproszenie na event, jakiś wyjazd krajowy czy zagraniczny (jakiś Paryż tam był chyba) itp. 😉 

Sądzę, że nie zrezygnowała z nagrywania dlatego, że praca i 'normalne' życie tylko dlatego, że przestało jej się podobać dociekanie ludzi w jej życie, zwłaszcza jak pojawił się moment, że wcześniej coś naopowiadała czy czymś pochwaliła, a potem się posypało w jakiejś kwestii i nie chciała o pewnych rzeczach mówić, tłumaczyć, spowiadać się, skąd mieszkanie czy kasa na takie podróże, kiedy ślub (albo jego brak) czy skończyła mgr, gdzie pracuje itd... myślę, że drażniło ją to, jak i pewne komentarze czy hejt bo ona jest osobą z manią wyższości wydaje mi się i kiepsko znosiła krytykę. Na blogu czy ig aż tak po niej nie jadą jak pod filmikami miałoby to miejsce zapewne. Poza tym na blogu może sobie ubrać w ogólnikowe zdania pewne opowieści i można się tylko domyślać czy coś się stało i co się stało. Nie musi być regularna w tych wpisach też.

Zdała sobie chyba też sprawę, że trochę zdążyła w tych vlogach powiedzieć jednak i zasugerować, a internet daje możliwości sprawdzenia człowieka zwłaszcza pod takim względem jak prowadzenie 'własnej' działalności 😛 No i pewna bańka prysła bo wyszło ładnie, że z dobrze sytuowanej rodziny, ojciec z mega firmą więc start w dorosłe życie zapewniony i prostszy niż u wielu innych, obstawiony finansowo, od studiów po własne (niemałe) lokum i miejsce pracy,  a ona nie taka samotna i zatyrana w prowadzeniu tej działalności bo siostra z ojcem obok do pomocy i w spółce 🙂  Wiedziała na co będzie narażona jak widzki to odkryją i jakich może się spodziewać komentarzy tylko lepiej by na tym wyszła myślę jakby spuściła z tonu trochę w tym zadzieraniu nosa chwilami i powiedziała prawdę, choćby o firmie rodzinnej oraz nie robiła z siebie momentami takiej strasznie zapracowanej i zawdzięczającej wszystko sobie osoby 😉 

Gość Gość
Dnia 14.06.2019 o 09:54, Gość gość napisał:

Kiedyś pisali, że buduje dom i planuje ślub. Dziwne, że tak nagle znikła. Lubiłam jej filmy

Rozstała się z narzeczonym, który aktualnie ma już nową dziewczynę. Także raczej na slub się nie zanosi, przynajmniej u Kolmicy

Gość Gość
Dnia 21.06.2019 o 23:40, Gość Gość napisał:

Robią tez m. in. Szyby do samolotów. To jedni z najbogatszych ludzi w Bdg

Gość gość
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ja pamiętam taki jeden z ostatnich filmików (już po zaręczynach) gdzie odp na pytania dot. swojej osoby i mówiła tam o swej drodze zawodowej i o niedawno założonej działalności z wyraźną sugestią uważam, że to tylko jej działalność, a nie spółka rodzinna (z tatusiem i siostrzyczką) 😉 Jakby teraz wiedząc już co nieco obejrzał ten filmik to punkt widzenie co do Niej się trochę zmienia... 

W tym samym lub innym filmie było też coś o tym czy rodzice ją wspierali finansowo po maturze podczas studiów czy coś takiego i odp tam, że i tak i nie... kolejna kokieteria, wiadomo już, że rodzina dziana, ojciec wielka firma, zapewne b.dobrze prosperująca i wiadomo, że miała święty spokój studiując z odpowiednią kasą wysyłaną przez rodziców co miesiąc nawet z nadwyżką, na mieszkanie (bo w akademiku nie mieszkała), a jeszcze nie wiem czy nie mieszkała sama przypadkiem, wyżywienie czy inne przyjemności. Nie uwierzę, że nie 🙂 

Niestety dla niektórych internet jest kopalnią info więc jak się podkoloruje pewne sprawy publicznie to potem często można natrafić na sprostowanie i taką wiedzę, która obnaży pewne rzeczy 😄 

Działalność założyła pod interesy rodzinne, a na studiach miała swoje mieszkanie w Poznaniu, gdzie chyba wynajmowała pokój/pokoje  🙂 

Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Rozstała się z narzeczonym, który aktualnie ma już nową dziewczynę. Także raczej na slub się nie zanosi, przynajmniej u Kolmicy

A kim jest/był jej narzeczony? Pytam z ciekawości.

Gość gosc

Były narzeczony sprzedaje samochody - chyba tez w rodzinnej firmie, bardzo znanej w Bydgoszczy 

Gość Gość
8 godzin temu, Gość gosc napisał:

Były narzeczony sprzedaje samochody - chyba tez w rodzinnej firmie, bardzo znanej w Bydgoszczy 

Dokładnie. Tata ma jeden salon dealerski z samochodami, mama drugi. 

Gość gosc

Tatusia firma wybudowała blok w Wąbrzeźnie, a sprzedażą mieszkań zajmuje się mąż siostry.

Słusznie ktoś napisał - internet to kopalnia wiedzy. Święte słowa :classic_tongue:

W obliczu tych wszystkich faktów Kolmica nieźle się ośmieszyła, mówiąc o pasztecie, by zaoszczędzić na torebkę Korsa... bez komentarza

Gość gosc

Całkiem ładna dziewczyna, tylko to czoło... mogłaby zmieścić na nim kolejną twarz. Ktoś powinien jej doradzić grzywkę.

Gość What
Dnia 18.06.2019 o 10:50, Gość gosc napisał:

Ona nie skończyła rozpoczętych studiów w Warszawie, tylko licencjat w Poznaniu. A sztuczne rzęsy czasem sobie zakłada, więc tu bym polemizowała czy wygląda naturalnie 😉

Nie skonczyła ich? Skad wiesz? Widzialam, że coś jej się tam przedłuża I niechętnie odpowiada na pytania zwiazane ze studiami... ale nie słyszałam żeby  nie skończyła -  skad wiesz? Potwierdzone info?

Gość asaa
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie. Tata ma jeden salon dealerski z samochodami, mama drugi. 

Jakiej marki?

Gość Masakra
Dnia 18.06.2019 o 18:11, Gość Gość napisał:

No proszę... taka chojraczka, znawczyni, ciężko pracująca, inteligentna, piękna, z wyższych sfer, a skończyła w firmie rodzinnej u tatusia, który jej kupił mieszkanie w dodatku 😛 

Nic samodzielnie nie osiągnęła wychodzi na to, raptem skończyła licencjat w Poznaniu, sama, z zarządzania czyli też nic specjalnego, nawet już mgr nie dokończyła i to zaocznej no ale po co... wstyd. A z Sephory ją wywalili podobno. Za to nos zadarty do góry tak, że lampy na suficie by potrącała, co to nie ja... kolejna niewiele sobą reprezentująca poza kasą rodziców rozpuszczona panna. Nie dziwię się, że narzeczony dał dyla od takiej zadufanej i przeświadczonej o swej z.....i panienki, nawet kasa ojca nie pomogła jak widać 😉 

Mam takie sane spostrzeżenia... a tak zarzekała się, że do wszystkiego doszła sama, cieżka praca oczywiście, że wszysto zawdzięcza sobie... latami mydliła widzimy oczy, że jej jedynym źródlem zarobku jest blog a tu proszę wydało się, że pracuje u rodziców, którzy kupuli jej mieszkanko... I dali pracę. Taka z niej kobieta niezależna... ciekawe jaka by była gdyby nie oni? Nawet mgr nie skończyła... co nie zmienia faktu, że wyżej *** niż dupę ma 🤦‍♀️

Gość Gosc

, ... ktos tu lubi dyskutować sam z sobą, no zresztą walkuje to samo w kazdym wpisie

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.