Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Aga

Gdzie nowy temat o karynie ? 2 cz.

Polecane posty

Gość Komedia

A ta jak zwykle ZARCIE pokazuje! Ona jest na punkcie jedzenia opetana!

Gość Gość
6 minut temu, Gość Komedia napisał:

Bo ma zaburzenia odżywiania. Kto normalny cały dzień o żarciu gada ?

Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Komedia napisał:

I pusta plaze! Hahaha!!! To wywczasy jednym slowem udane sa! Michy zarcia i bezludna wyspa ;)

Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Bo ma zaburzenia odżywiania. Kto normalny cały dzień o żarciu gada ?

Karyna ze wsi! HEHEHE!!! Ona cala zaburzona jest. Siedziec Q U R W A ! na calkiem pustej plazy?

Gość Gosc

A CO JA TYM RAZEM TAK ZABOLALO ZE ZNOWU USUNELA??? ;)

Gość Aga
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Karyna ze wsi! HEHEHE!!! Ona cala zaburzona jest. Siedziec Q U R W A ! na calkiem pustej plazy?

Ale tam faktycznie garstka ludzi przechodzi ale nikt nie plazuje.

Gość Gosc

TEODOR siedzi na tej lawce jak SAMOTNY CZLOWIEK I MORZE az sie sama do siebie musze smiac :)

Gość Pati

I super w sezonie ttlko cebula jeździ nad morze. Parawany Góra 🤣

Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Pati napisał:

I super w sezonie ttlko cebula jeździ nad morze. Parawany Góra 🤣

Cebula to jezdzi poza sezonem bo tanio ... No chyba ze starsi ludzie bo chca miec spokoj albo ktos kto mieszka w duzym miescie i chce sie wyciszyc. A jak komus przeszkadzaja parawany to lata za granice, ale to juz kosztuje wiecej jak nad Polskim baltykiem poza sezonem ;)

Gość Gosc

No przestancie prosze ... Przeciez Karyna pojechala sie wyciszyc i uciec od tego tlumu i tloku ktory panuje w Radomierzycach! Ha ha ha !!!

Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

No przestancie prosze ... Przeciez Karyna pojechala sie wyciszyc i uciec od tego tlumu i tloku ktory panuje w Radomierzycach! Ha ha ha !!!

I ZEBY SIE NAZREC DO POZYGU!

Gość gość

Przekazuja oboje Ignacowi ze wsi bardzo niezdrowe podejscie do jedzenia, cego oni ucza to dziecko? Tede po tych gazowanych napojach, pizzach co 2 dzien i tonie niezdrowego zarcia niedlugo rzeczywsicie bedzie sie ubieral w sklepie z namiotami. Juz teraz nosi xxxxxxl to co bedzie za chwile? I najwazniejsze pytanie czy Tede zabral ze soba na wywczas deskorolke? 

Gość gość

Dziewczyny ja sie jej rano wystraszylam jak sie pokazala na insta z tymi worami pod oczami. Idzie spac o 16 i wstaje z takim czyms pod oczami? W ogole brzydko wyglada buzia taka jeszcze nie obudzona z takim makijazem jaki ona miala rano. Wiecie o co mi chodzi nie? Geba taka niewyspana ale rozowa szminka musi byc. Ku r w a ona jest na wakacjach, sto razy lepiej by wygladala tylko z delikatnym makijazem 

Gość Marsi

Jechac na wakacje i kasowac na plazy watki na kafeterii.

Gość gość

Teraz zobaczylam te jej zdjecie na instagramie w stroju. Przeciez ona jest na wdechu na tej fotce 

Gość gosc

Oni dokladnie robia to co w domu, tylko w innym miejscu. Radomierzyczanka kladzie sie spac o 19, Maciej z Budy zajmuje sie Ignacym, rano on z Luska, ona biega, pozniej on zamiast w swoim supermarkecie siedzi na laweczce i czeka na przyplyw. Jedynym urozmaiceniem sa zakupy i poluzowanie po raz milionowy z jedzeniem (chociaz w domu tez tak robia, wiec wlasciwie zadna roznica). To wieczne podkreslanie o spedzaniu czasu z rodzina nijak odnosi sie do tego, co pokazuje. 

Gość Gość

Na wakacjach z nimi umarlabym z nudow. Nie dziwne,ze nawet rodzice z nimi nie jezdza. Starzy maja wiecej werwy niz ona ,luska,tede i ignac razem wzieci

Gość Gosc
54 minuty temu, Gość gosc napisał:

Oni dokladnie robia to co w domu, tylko w innym miejscu. Radomierzyczanka kladzie sie spac o 19, Maciej z Budy zajmuje sie Ignacym, rano on z Luska, ona biega, pozniej on zamiast w swoim supermarkecie siedzi na laweczce i czeka na przyplyw. Jedynym urozmaiceniem sa zakupy i poluzowanie po raz milionowy z jedzeniem (chociaz w domu tez tak robia, wiec wlasciwie zadna roznica). To wieczne podkreslanie o spedzaniu czasu z rodzina nijak odnosi sie do tego, co pokazuje. 

HAHAHA!!! Trafione w punkt! ;)

Gość Gosc

Ale teraz tak bez jaj ... ona schudla owszem ale to sie ma nijak do jej figury. Ani wciecia w tali ani plaskiego brzucha nie ma, strasznie masywne nogi takie 2 klocki ... no i gdzie te jej miesnie??? Tam nic a nic nie widac! Po 6 miesiacach intensywnych treningow!!! Ona mi przypomina jakas taka kielbase na chama wsadzona do za malej reklamowki ...

Gość Gosc

Ja pierdziele znowu tony zarcia!!! Gdzie ona to miesci???!!! TO JEST NIEMOZLIWE!!!

Gość Gość
23 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ja pierdziele znowu tony zarcia!!! Gdzie ona to miesci???!!! TO JEST NIEMOZLIWE!!!

Może ma żołądek z azbestu jak inna słynna juciuberka z Olsztyna  tylko tamta to jest wielka baba o rozmiarze 46/48

Gość Gosc
48 minut temu, Gość Gość napisał:

Może ma żołądek z azbestu jak inna słynna juciuberka z Olsztyna  tylko tamta to jest wielka baba o rozmiarze 46/48

Ona rzyga to nie jest mozliwe zeby tyle W P I E R D Z I E L A C!!!

Gość Olsztyn
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

O kogo chodzi ? Jestem z Olsztyna 

Gość gość
4 minuty temu, Gość Olsztyn napisał:

O kogo chodzi ? Jestem z Olsztyna 

o Laurę.

Gość gość
19 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ona rzyga to nie jest mozliwe zeby tyle W P I E R D Z I E L A C!!!

Tez mi sie wydaje,że ona zwraca to zje. Chlop pracujacy na kopalni tyle by nie przeżarł!!!!

Gość Gosc

O damese ktora 3 razy dziennie myje podlogi ale kupuje ciemne skarpetki bo biale ciagle sa brudne ...  Tak przynajmniej mowi w ostatnim vlogu. Dla mnie to zagatka ;)

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.