Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Aga

Gdzie nowy temat o karynie ? 2 cz.

Polecane posty

Gość Gosc
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Oj zdziwiłabyś się, że nie jestem tu jedna która ma poukładane w głowie, ale nie zamierzam cię przekonywać, wisi mi to.

wisi mi to

Co ci wisi... pelikany jak Karynie czy wymiona?

Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

nie powala mnie ta liczba ... nie sprzedaje prywaty za chińskie szmaty.

Zawsze możesz tylko hejtować 🙂 To idzie ci w końcu najlepiej 😄

Gość Beti
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Nie mogłaś inaczej pomyśleć, w końcu sama to napisałaś 😄

Nie wychodz z zalozenia ,ze kazdy tutaj ma rozdwojenie jazni albo zaburzenie dysocjacyjne tozsamosci  tak jak ty ;) I idz juz spac bo ci sie pogorszy ... ;)

Gość gosc
3 minuty temu, Gość Beti napisał:

Nie wychodz z zalozenia ,ze kazdy tutaj ma rozdwojenie jazni albo zaburzenie dysocjacyjne tozsamosci  tak jak ty 😉 I idz juz spac bo ci sie pogorszy ... 😉

Przecież o mnie też ktoś pisał, że jestem jedyna która nie pisze negatywnie o Karolinie. Otóż nie jestem tu jedyna. Także swój tekst skieruj również do swoich koleżanek-hejterek.

Gość Gosc
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Przecież o mnie też ktoś pisał, że jestem jedyna która nie pisze negatywnie o Karolinie. Otóż nie jestem tu jedyna. Także swój tekst skieruj również do swoich koleżanek-hejterek.

????????????

Gość Gosc
11 minut temu, Gość gosc napisał:

Kazdy pisze co widzi! Ja np. widze ze, Karolina krzywdzi Ignaca ubierajac mu ten kapelusz w taki sposob, ze mu strasznie uszy odstaja ... Praktycznie na kazdym ujeciu to widac. I co jest w tym zlego, ze wyrazam swoja opinie? Czy to jest twoim zdaniem hejt? Zobacz tylko ostatnie zdjecie na insta.

Gość gość
21 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie mogłaś inaczej pomyśleć, w końcu sama to napisałaś 😄

Oj, kula zgadula nie działa. Chyba już śpi - jak Karyna. 

Gość Gość
26 minut temu, Gość Gosc napisał:

Kazdy pisze co widzi! Ja np. widze ze, Karolina krzywdzi Ignaca ubierajac mu ten kapelusz w taki sposob, ze mu strasznie uszy odstaja ... Praktycznie na kazdym ujeciu to widac. I co jest w tym zlego, ze wyrazam swoja opinie? Czy to jest twoim zdaniem hejt? Zobacz tylko ostatnie zdjecie na insta.

Tak wy macie dar widzenia czegoś czego nie ma np złych relacji rodzinnych lub rzekomych pelikanów na rękach. Do tego dołączmy obrażanie dzieci. Naprawdę nie macie własnego życia i  żyjecie cudzym. Wypisywać takie bzdury o obcej osobie i analizować każdy ruch oraz słowo  to naprawdę trzeba być psychicznym 🧐 Spadam stąd bo szkoda czasu na czytanie tych wypocin z d u p y wziętych.  Z was to dopiero są KARYNY. Leczcie się p o p i e r d o l e ń c y! 

Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak wy macie dar widzenia czegoś czego nie ma np złych relacji rodzinnych lub rzekomych pelikanów na rękach. Do tego dołączmy obrażanie dzieci. Naprawdę nie macie własnego życia i  żyjecie cudzym. Wypisywać takie bzdury o obcej osobie i analizować każdy ruch oraz słowo  to naprawdę trzeba być psychicznym 🧐 Spadam stąd bo szkoda czasu na czytanie tych wypocin z d u p y wziętych.  Z was to dopiero są KARYNY. Leczcie się p o p i e r d o l e ń c y! 

Przecież to są uwagi,z których Karola może skorzystać dla dobra Ignacego.Jeśli uszy są ciągle układane w zły sposób,to nigdy mu się 'nie uleżą' i będzie uchodził za plastusia.

Gość gość
36 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak wy macie dar widzenia czegoś czego nie ma np złych relacji rodzinnych lub rzekomych pelikanów na rękach. Do tego dołączmy obrażanie dzieci. Naprawdę nie macie własnego życia i  żyjecie cudzym. Wypisywać takie bzdury o obcej osobie i analizować każdy ruch oraz słowo  to naprawdę trzeba być psychicznym 🧐Spadam stąd bo szkoda czasu na czytanie tych wypocin z d u p y wziętych.  Z was to dopiero są KARYNY. Leczcie się p o p i e r d o l e ń c y! 

Ech, obiecanki cacanki. 

Gość Gosc
38 minut temu, Gość gość napisał:

Ech, obiecanki cacanki. 

Hahaha!!! Az sie na glos zasmialam :) A jednak poszla ... Jutro znowu wroci pani profesor od umoralniania ;)

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Przecież to są uwagi,z których Karola może skorzystać dla dobra Ignacego.Jeśli uszy są ciągle układane w zły sposób,to nigdy mu się 'nie uleżą' i będzie uchodził za plastusia.

On juz za niego uchodzi ;) Na kazdej focie to widac ...

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Co cie obchodza jego uszy? Malo dzieci widujesz, na podworku co drugi ma takie przy czapce z daszkiem, ale nigdy nie pomyslalam ze to jakis problem.

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Co cie obchodza jego uszy? Malo dzieci widujesz, na podworku co drugi ma takie przy czapce z daszkiem, ale nigdy nie pomyslalam ze to jakis problem.

Co za brednie ...!!! Co drugie dziecko ma takie uszy??? I to jest normalne,  ze ona mu naciaga te smieszne kapelusze i jeszcze sie do tego przyczynia zeby sie wiecej deformowaly ... No to z ciebie jest matka jak z koziej d u p y trabka! HEHEHE!!!

Gość Kac
8 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Mało dzieci widuje z tak ułożonymi uszami w kapeluszu, a pracuje w przedszkolu i widzę dzieci codziennie

Gość gość
9 godzin temu, Gość Gosc napisał:

ja nie widzialam,żeby koledzy mojego syna mieli takie uszy.Od małego uczulam też syna,żeby wkładał uszy pod czapkę,bo będzie miał je kaplate. Karyna tylko soją d u p ą zainteresowana.

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Kac napisał:

Mało dzieci widuje z tak ułożonymi uszami w kapeluszu, a pracuje w przedszkolu i widzę dzieci codziennie

To czas wlozyc misie do pudelka, linijke polozyc na domowe biurko i wyjsc na realne podworko zobaczyc realne dzieci. 

Gość Gosc
10 minut temu, Gość gość napisał:

ja nie widzialam,żeby koledzy mojego syna mieli takie uszy.Od małego uczulam też syna,żeby wkładał uszy pod czapkę,bo będzie miał je kaplate. Karyna tylko soją d u p ą zainteresowana.

No widziesz, ty nie widzialas, a ja widzialam. Jeśli czegoś nie widzialas, nie oznacza, ze tego nie ma. Nie tylko koledzy twojego syna istnieja na tym swiecie.

Gość Gość
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

No widziesz, ty nie widzialas, a ja widzialam. Jeśli czegoś nie widzialas, nie oznacza, ze tego nie ma. Nie tylko koledzy twojego syna istnieja na tym swiecie.

To, że widziałaś nie oznacza, że jest to poprawne zachowanie. Sama sobie tak nos kapelusz, to zobaczymy czy będziesz po mieście chodzić z tak ułożonymi uszami i ciekawe czy ci będzie wygodnie. 

Gość Gość
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jak obracasz się w środowisku, gdzie matki maja w y j e bane na dzieciaki to nie dziwota, że widziałaś. Masz się czym chwalić i d i o t k o. 

Gość gość
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

wiem,że jest.Ale skoro Karola jest taka troskliwa,a Ignacy nie chodzi w samopas,to powinna zwrócić uwagę na to,że robi dziecku krzywdę i syn będzie miał kiedyś o to pretensje.

Gość Gość gość

Coś cisza chyba koniec wakacji i powrót do domku

Gość Dori
1 godzinę temu, Gość Gość gość napisał:

Coś cisza chyba koniec wakacji i powrót do domku

Jeszcze kilka dni lenistwa. Kto bogatemu zabroni😆

Gość Gość gość

Wydaje mi się że jednak powrót bo butik miss sory  rusza od soboty

Gość Gosc

To juz drugie zdjecie Ignasia z tymi uszami, wiec nie mam dla niej usprawiedliwienia, ze ona tego nie widziala czy cos. Masakra, a ten maly taki mulowaty, pewnie sie boi jej powiedziec, ze mu tak niewygodnie, bo ta jak ryknie, jak sie spojrzy tym wzrokiem jadowitego weza to tez bym sie bala.

Gość Gość
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

To juz drugie zdjecie Ignasia z tymi uszami, wiec nie mam dla niej usprawiedliwienia, ze ona tego nie widziala czy cos. Masakra, a ten maly taki mulowaty, pewnie sie boi jej powiedziec, ze mu tak niewygodnie, bo ta jak ryknie, jak sie spojrzy tym wzrokiem jadowitego weza to tez bym sie bala.

Dokładnie. Każde inne dziecko by sobie poprawiło ten kapelusz. Przecież to czuc, że jest niewygodnie. 

Gość hahahaha

Tak, tak. ludzie maja odstajace uszy, bo zle zakladano im czapki w dziecinstwie XD no widac, jaki poziom siedzi po drugiej stronie monitora i wypisuje takie brednie. skonczccie podstawowke najpierw i uzupelnijcie wiedze, a potem bierzcie sie za pisanie glupot.

Gość gosc
19 minut temu, Gość hahahaha napisał:

Tak, tak. ludzie maja odstajace uszy, bo zle zakladano im czapki w dziecinstwie XD no widac, jaki poziom siedzi po drugiej stronie monitora i wypisuje takie brednie. skonczccie podstawowke najpierw i uzupelnijcie wiedze, a potem bierzcie sie za pisanie glupot.

A długie nogi mają ludzie dlatego, że w dzieciństwie rodzice stawali na stole, łapali swoje dzieci za nogi i tak trzymali przez 2 godziny. 😄

Gość gosc
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jak obracasz się w środowisku, gdzie matki maja w y j e bane na dzieciaki to nie dziwota, że widziałaś. Masz się czym chwalić i d i o t k o. 

Jasne, bo matki nie mają co robić, tylko latają po podwórku za dzieckiem i poprawiają im czapki, majtki, bluzeczki 😄

Gość Gosc
22 minuty temu, Gość hahahaha napisał:

No z pewnoscia takie noszenie kapelusza sprawi, ze nie bedzie mial odstajacych uszu.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.