Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Aga

Gdzie nowy temat o karynie ? 2 cz.

Polecane posty

Gość Gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

o Laure Ogrodowczyk

NIEEEE!!!! O KARYNE Z RADOMIERZYC!

Gość gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Na wakacjach z nimi umarlabym z nudow. Nie dziwne,ze nawet rodzice z nimi nie jezdza. Starzy maja wiecej werwy niz ona ,luska,tede i ignac razem wzieci

A mnie dziwi, że ona nigdy z siostrą nigdzie nie jeździ. Dzieciaki mogłyby się razem bawić, a oni w 4 też na pewno fajniej spędzaliby czas. Dziwna jest ta rodzina. 

Gość Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

NIEEEE!!!! O KARYNE Z RADOMIERZYC!

Chodziło o żołądek z azbestu u innej juciuberki z Olsztyna czyli Laury . Nie wprowadzaj ludzi w blad. Wiadomo ,że temat jest i Karoli ...

Gość Djjbdrikk

Ciekawe czy doczeka choć raz zachodu słońca tam.... widok z apartamentu ma cudowny.

Gość gosc
4 minuty temu, Gość Djjbdrikk napisał:

Ciekawe czy doczeka choć raz zachodu słońca tam.... widok z apartamentu ma cudowny.

Moze i zobaczy zachod slonca, jak ktoregos dnia wstanie godzine wczesniej jak normalnie;)

Gość Gość
11 minut temu, Gość gosc napisał:

Moze i zobaczy zachod slonca, jak ktoregos dnia wstanie godzine wczesniej jak normalnie;)

Nagl na story jest zachód słońca 🙈 ona nawet na wakacjach siedzi na telefonie i śledzi kafeterie masakra. Ponoć nie przejmuje się w ogóle krytyka , a tańczy tak jak kafeterianki zagrają 🧐

Gość gość

hahaha mamy zachód słońca 😄 Czyta nam w myślach kobita 😄

Gość Gość

Czy te juciuberki i gwiazdy ig jak jadą z rodziną na tydzień na wakacje nie potrafią się odciąć od komórki i internetu na ten czas? Masakra jakaś.

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

A mnie dziwi, że ona nigdy z siostrą nigdzie nie jeździ. Dzieciaki mogłyby się razem bawić, a oni w 4 też na pewno fajniej spędzaliby czas. Dziwna jest ta rodzina. 

Tede jest poklocony z mezem siostry. Kiedys o tym gadala. Dlatego razem nie jezdza . Tede nawet do jej rodzicow nie chodzi,ona tam jest zawsze sama 

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

No tym bardziej, ze jej siostra tez byla teraz nad morzem ... prawie w tym samym czasie ...

Gość Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Tede jest poklocony z mezem siostry. Kiedys o tym gadala. Dlatego razem nie jezdza . Tede nawet do jej rodzicow nie chodzi,ona tam jest zawsze sama 

A tak gadala jak to wszyscy się u nich kochają i wspierają. Na Wielkanoc też chyba miała do niej przyjść rodzina a w końcu sami jedli śniadanie. 

Gość gość

Musi tam być jakiś kwas w tej rodzinie. Bardzo możliwe, że jest jakiś właśnie konflikt między mężem Karoliny, a drugą stroną. Coś musiało grubego się wydarzyć.

Gość Gość

I to ostro musiało być. Żeby przez tyle lat chować uraze do męża szwagierki???? Bardzo dziwne... Tym bardziej, że siostry niby takie przyjacioleczki a ich mężowie nie potrafia się dogadać. Dla tych dzieci by odpuscili. 

Gość Gość

A Karolina nam sprzedaje obrazek wspaniałej rodzinki. Myślę, że ona też nie za bardzo jest za swoim mężem skoro cały czas mu każe w robocie siedzieć a jak wraca do domu to ona chodzi spać. 

Gość Aaaaaa
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Myślę, że ona też nie za bardzo jest za swoim mężem skoro cały czas mu każe w robocie siedzieć a jak wraca do domu to ona chodzi spać. 

Przecież on jej codziennie robi masaż stóp 😉 tak  mówiła w którymś vlogu.  I że bardzo się przyjaźnią,  lubią oglądać razem seriale. Zaczynali wtedy oglądać opowieść podręcznej.

Gość goo
12 minut temu, Gość Aaaaaa napisał:

Przecież on jej codziennie robi masaż stóp 😉 tak  mówiła w którymś vlogu.  I że bardzo się przyjaźnią,  lubią oglądać razem seriale. Zaczynali wtedy oglądać opowieść podręcznej.

Taaaaaaaaaa a ja codziennie wygrywam w totolatka ;)

Gość gosc

Ta wiesniara dalej nie kuma jakim ona jest posmiewiskiem ... ilez mozna pokazywac te wiszace wymiona ... Zeby to jeszcze naprawde miala czym sie pochwalic ... ale ona nie ma ladnej figury ... to taki kloc z kwadratowa glowa i bruzdami w wieku 32 lat ...

Gość Gość

Zamiast tej tony zarcia ktora wciaga serio moglaby w koncu nazbierac kase i zrobic te bruzdy. Zobaczcie na insta jak wstawila rano fote w tym czarnym komplecie. Jej łydki to jakas masakra 

Gość Gość

Ona kompletnie nie ma firury zeby odslaniac brzuch a uparla sie na to 

Gość Pati

Ja  nad polskie morze poza sezonem kilka razy w roku jeżdżę. Mam niedaleko.. jesstem z Elbląga i to nie dlatego że jest taniej a po prostu przyjemniej potem zjeżdża się cholota z południa i Wawka a weekend 7 droga to cud żeby dojechać. Ale mi to rozrywka🤣

Gość Gosia
17 minut temu, Gość Pati napisał:

Ja  nad polskie morze poza sezonem kilka razy w roku jeżdżę. Mam niedaleko.. jesstem z Elbląga i to nie dlatego że jest taniej a po prostu przyjemniej potem zjeżdża się cholota z południa i Wawka a weekend 7 droga to cud żeby dojechać. Ale mi to rozrywka🤣

Jeżdżę do Ustki w sezonie i nie wiedzieć czemu, choloty nie spotkałam. 

Gość Pati
2 minuty temu, Gość Gosia napisał:

Jeżdżę do Ustki w sezonie i nie wiedzieć czemu, choloty nie spotkałam. 

Do Ustki 🤣🤣najtańszy kurort. Nie lepiej za granicę?nie stać cię 🤣

Gość Gosia
12 minut temu, Gość Pati napisał:

No właśnie dlatego tam jeżdżę 😉

Gość Gosia
16 minut temu, Gość Pati napisał:

Moze gdybym miała tyle biznesów co Karola, a przy okazji sprzedawała prywatne, to byłoby mnie stać na 5 dni w Rewalu :classic_cool:

Gość gosc

Mowila gdzies na ile dni pojechali? Ja tez obstawiam 5 😂

Gość Kasia
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Serio nie masz ciekawszych zajęć niż zastanawiacie się na ile dni pojechała na wakacje? 🤣Zacznij pracować a może też wyjedziesz na wakacje 

Gość Gość
10 minut temu, Gość gosc napisał:

Urojonym fankom pisała 🙈🙈🙈🙈🙈

Gość gosc
45 minut temu, Gość Kasia napisał:

Serio nie masz ciekawszych zajęć niż zastanawiacie się na ile dni pojechała na wakacje? 🤣Zacznij pracować a może też wyjedziesz na wakacje 

Wylizalas juz Karynie d u p e na instagramie jaka jest cudowna? Jesli nie to sie spiesz bo ktos cie ubiegnie i nie bedziesz pierwsza 

Gość Gość

Tak się jara tym pobytem nad morzem a przecież ciągle powtarza, że jest domatorka. Jej opowieści się nie trzymają d u p y. 

Gość Gość

Zaś ta psychiczna tu przylazla ja p i e r d o l e. Niech ja ktos z rodziny zamknie w jakimś ośrodku bo tylko przeszkadza. 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.