Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Aga

Gdzie nowy temat o karynie ? 2 cz.

Polecane posty

Gość gosc
54 minuty temu, Gość Kasia napisał:

Serio nie masz ciekawszych zajęć niż zastanawiacie się na ile dni pojechała na wakacje? 🤣Zacznij pracować a może też wyjedziesz na wakacje 

Dokładnie 😱 śmieją się z Karoliny, a co powiedzieć o osobie która duma nad tym, ile dni jakaś obca jej osoba spędzi czasu na wakacjach. To chore, serio CHORE.

Cytat

Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak się jara tym pobytem nad morzem a przecież ciągle powtarza, że jest domatorka. Jej opowieści się nie trzymają d u p y. 

Musi sie jarać bo za 3 dni wyjedza. Wywczas po wuju 

Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak się jara tym pobytem nad morzem a przecież ciągle powtarza, że jest domatorka. Jej opowieści się nie trzymają d u p y. 

Domator lubi spędzać czas głównie w domu. GŁÓWNIE. Ale bardziej tu chodzi o to, że nie lubi imprez, hałasu, zgiełku, tłumów, itp.

Gość gosc
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Dokładnie 😱 śmieją się z Karoliny, a co powiedzieć o osobie która duma nad tym, ile dni jakaś obca jej osoba spędzi czasu na wakacjach. To chore, serio CHORE.

To jest forum plotkarskie, rozumiesz ta nazwe? Czym sie tutaj zajmujesz? PLOTKOWANIEM. Nikt tutaj nie siedzi calymi dniami tylko czyta raz na jakis czas. Dziwi cie na forum plotkarskim plotkowanie? To co tu robisz? Trafilas przez przypadek? 

Gość Gosc
20 minut temu, Gość gosc napisał:

To jest forum plotkarskie, rozumiesz ta nazwe? Czym sie tutaj zajmujesz? PLOTKOWANIEM. Nikt tutaj nie siedzi calymi dniami tylko czyta raz na jakis czas. Dziwi cie na forum plotkarskim plotkowanie? To co tu robisz? Trafilas przez przypadek? 

To nie wiesz? Wszystkie fanki Karoliny ZAWSZE trafiaja na kafeterie przez PRZYPADEK 😉

Gość gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

To nie wiesz? Wszystkie fanki Karoliny ZAWSZE trafiaja na kafeterie przez PRZYPADEK 😉

😂

Gość gosc
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Plotkowanie polega na tym, że zastanawiasz się co dziś Karolina zje na śniadanie, ile dni jeszcze zostanie nad morzem, czy dziś robiła kupę? SERIO? To nazywasz plotkowaniem? 🤔

Gość Gość
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Domator lubi spędzać czas głównie w domu. GŁÓWNIE. Ale bardziej tu chodzi o to, że nie lubi imprez, hałasu, zgiełku, tłumów, itp.

Poczytaj co oznacza słowo "domator" a nie dopisuje własnej definicji. Bo to akurat robi Karolina. Wszystko przekreca pod siebie tak jak ze świętami. Nie obchodzi ale obchodzi. Tak samo niby jest domatorka ale jara się jak dziecko kiedy gdzieś wyjedzie.  Porostu gdy ktoś jej zarzuca siedzenie w domu to się tłumaczy, że to lubi bo jest domatorka tak jak jej syn ale jak postanowiła mu zrobić urodziny to nagle Ignacy okazuje się być dusza towarzystwa. Niech ona trzyma się jednej wersji bo robi się niewiarygodna i śmieszna. 

Gość Chrz

A ja chcialabym miec takie zycie jak Karolina i pisze to powaznie

Mam dokladnie na odwrot do niej

Gość gość ggg
41 minut temu, Gość Chrz napisał:

Karoliny życie nie jest niczym wyróżniającym się od życia wielu kobiet. Jeśli masz takie marzenie, aby żyć podobnie to nie jest to nierealne. 

Gość gość
1 godzinę temu, Gość Chrz napisał:

A co w nim fajnego.Karola pokazuje majty Tedego,opowiada o kupie Luśki,o problemach Ignacego za kilka darmoszek i kasę.A teraz w pogoni za innymi jutuberami sprzedaje chińskie szmaty

Gość Gość

Zobaczcie na zdjęcie w białej ...ence i w klapkach w panterke na is. Spójrzcie na jej stopy, czy Karolina nie ma jednego palca u nogi? 

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Chrz napisał:

A co ty tak naprawdę wiesz jak jej życie wygląda? Bo akurat ona nagrywa wtedy kiedy ma dobry humor, nigdy nie nagrywa jak coś się dzieje. Kreuje swój świat jak mało kto. Zakłamuje rzeczywistość choćby o tym jaka to wspaniała rodzina są i uwielbiaja spędzać razem czas a w domu nigdy nie jedzą wspólnych posilkow, nawet z synem nie jada, nie chodzą wspólnie na spacery, nawet do swoich rodziców nie chodzi z mężem, z siostrą spotyka się tylko u mamy. Ty widzisz tylko to co ona chce pokazać a prawda często wygląda inaczej. Pamietaj, że ten świat jest wykreowany na potrzeby yt czy ig. 

Gość Aga
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

Wylizalas juz Karynie d u p e na instagramie jaka jest cudowna? Jesli nie to sie spiesz bo ktos cie ubiegnie i nie bedziesz pierwsza 

Super komentarz :) To znowu ta psychiczna sie odezwala i probuje nas nawrocic HAHAHA!!! Trzeba ja olac jak zwykle ... ;)

Gość Aga
6 godzin temu, Gość Pati napisał:

Ja  nad polskie morze poza sezonem kilka razy w roku jeżdżę. Mam niedaleko.. jesstem z Elbląga i to nie dlatego że jest taniej a po prostu przyjemniej potem zjeżdża się cholota z południa i Wawka a weekend 7 droga to cud żeby dojechać. Ale mi to rozrywka🤣

To ty lepiej jedz do zakopanego na narty w lipcu, taniej nie jest ale "CHOLOTY" nie ma ... A tak na powaznie to wlasnie jest caly urok POLSKIEGO BALTYKU ludzie na plazy, sloneczko, wszystko pootwierane ... nie bez powodu nazywamy ten okres "SEZONEM" Ale jak ktos jest odludkiem albo kasy brak, to wlasnie wybiera taka pore roku jak Karyna albo ty i siedzi jak wielblad sam na pustyni ;)

Gość Gosia

A ja nie wiem o co chodzi.Skoro Karolina to super matka,koleżanka,sąsiadka,to kogo ruszają te rzekomo wyssane z palca bzdury ? Chyba jednak nie są to bzdury,skoro lata się za tym,czyta i usuwa.

Gość Do psychicznej
6 godzin temu, Gość Pati napisał:

Do Ustki 🤣🤣najtańszy kurort. Nie lepiej za granicę?nie stać cię 🤣

Ty AMEBO CZLEKOKSZTALTNA najpierw sie doinformuj i nie pisz o czyms o czym pojecia nie masz ... Ale akurat Ustka zalicza sie do najlepszych kurortow nad Polskim morzem ...

3. USTKA – letnia stolica Polski

To idealny wybór na wakacje z rodziną i nie tylko. Urlopowiczów przyciąga przede wszystkim szeroka plaża z drobnym piaskiem, która z roku na rok staje się coraz większa… Wszystko za sprawą budowy sztucznej rafy, której głównym zadaniem będzie ochrona brzegu morskiego przed niszczycielskim działaniem fal morskich. Są też liczne, tętniące życiem knajpki i smażalnie ryb, które pozwoliły zachować Ustce klimat portowego miasteczka.

Coś dla wielbicieli zwiedzania? Na przykład Bunkry Bluechera z podziemną galerią, Muzeum Chleba czy latarnia morska. Poza sezonem Usta jest rajem dla poszukiwaczy bursztynów. Właśnie tutaj można znaleźć najlepsze okazy tego kamienia. Co roku organizowane są tutaj rodzinne „Mistrzostwa w wypłukiwaniu bursztynu”, czyli zawody w szukaniu „złota Bałtyku” na plaży.  
Więcej: https://www.radiozet.pl/Podroze-Radia-ZET/Planujesz-wakacje-nad-morzem-Oto-8-najlepszych-kurortow-nad-Baltykiem

Gość Tfffbh

Niech zainwestuje w swoje bruzdy bo patrzeć nie można 

Gość Gosc
7 minut temu, Gość Tfffbh napisał:

Niech zainwestuje w swoje bruzdy bo patrzeć nie można 

Lepiej nieeee! Bo wtedy to juz nas calkiem powali swoja uroda! Ja juz teraz takie kompleksy mam, ze spac nie moge .... :(

Gość Gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Lepiej nieeee! Bo wtedy to juz nas calkiem powali swoja uroda! Ja juz teraz takie kompleksy mam, ze spac nie moge .... 😞

Jeszcze przedobrzy i będzie wyglądać jak Joker 🧐

Gość troche kulury tutaj

za karolina nie przepadam, w ogole do mnie nie przemawia, ale wy jestescie obrzydliwe. zadbala o siebie, wziela sie w garsc - ok figura moze nie jest idealna jak z magazynu. jest zgrabna, cieszy sie tym, a wy macie czelnosc pisac, ze nie ma figury do pokazywania brzucha, albo, ze jej lydki to tragedia. obserwuje ten watek i jest mi przykro, bo sama dostawalam takie komentarze w mlodosci majac niedowage i nabawilam sie zaburzen odzywiania, zastanowcie sie czasem co piszecie i spojrzcie w lustro.

rozumiem, ze forum sluzy do komentowania youtuberow, ale to chyba przesada, zeby kazdego dnia obserwowac KAZDY jej RUCH i tutaj komentowac - doslownie kazdy. 

Gość Gosc

Jak nie bedzie kazdego swojego ruchu pokazywac w internecie to nie bedzie komentarzy. Proste? Proste! A Karolina pokazuje WSZYSTKO. WSZY-STKO. Masz przyklad teraz: jest na kilkudniowym pobycie nad morzem. Zamiast sie zresetowac, nacieszyc cala rodzina, wspolny czasem, odpoczac, to co ona robi? Czyta kafe, kasuje watki, instagram non stop. Dostajesz to, co dajesz. 

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Jak nie bedzie kazdego swojego ruchu pokazywac w internecie to nie bedzie komentarzy. Proste? Proste! A Karolina pokazuje WSZYSTKO. WSZY-STKO. Masz przyklad teraz: jest na kilkudniowym pobycie nad morzem. Zamiast sie zresetowac, nacieszyc cala rodzina, wspolny czasem, odpoczac, to co ona robi? Czyta kafe, kasuje watki, instagram non stop. Dostajesz to, co dajesz. 

Dokladnie! Trafione w punkt :)

Gość gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Zobaczcie na zdjęcie w białej ...ence i w klapkach w panterke na is. Spójrzcie na jej stopy, czy Karolina nie ma jednego palca u nogi? 

zobacz na ta fote na instastory dzisiaj na plazy w stroju jak stoi. Jaki ona ma obwisły brzuch! 

Gość gość

dziewczyny jak ktoras potrafi to zrobcie zrzut ekranu jak stoi na plazy w stroju kapielowym, z dzisiejszego instastory. Dokladnie widac efekty jej cwiczen - obwisły brzuch 

Gość Gość
3 godziny temu, Gość troche kulury tutaj napisał:

za karolina nie przepadam, w ogole do mnie nie przemawia, ale wy jestescie obrzydliwe. zadbala o siebie, wziela sie w garsc - ok figura moze nie jest idealna jak z magazynu. jest zgrabna, cieszy sie tym, a wy macie czelnosc pisac, ze nie ma figury do pokazywania brzucha, albo, ze jej lydki to tragedia. obserwuje ten watek i jest mi przykro, bo sama dostawalam takie komentarze w mlodosci majac niedowage i nabawilam sie zaburzen odzywiania, zastanowcie sie czasem co piszecie i spojrzcie w lustro.

rozumiem, ze forum sluzy do komentowania youtuberow, ale to chyba przesada, zeby kazdego dnia obserwowac KAZDY jej RUCH i tutaj komentowac - doslownie kazdy. 

Po to wstawia KAŻDEGO dnia żeby obserwować jej KAŻDY RUCH! 

Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Kochana zapomniałaś napisać, że jeszcze vlogi nagrywa:) 

Gość Gość

Ona jest wredna, widać to po rysach twarzy a fanki twierdzą, że jest taka cudowna. Na is ostatnio zalila się na kuriera i ktoś jej napisał, że krzyczy ( fakt krzyczała nieźle) a ona odpowiedziała, że to jeszcze nic. A wy się dziwicie czemu jej mąż i syn chodzą wystraszeni. 

Gość Gość

Tede dostał rozkaz usmiechania się do zdjęcia i teraz na każdej fotce ten sam uśmiech. On się śmieje jak głupi do kotleta, Karyna normalna mina a ten się cieszy niewiadomo z czego. 

Gość Gosc
48 minut temu, Gość Gość napisał:

Tede dostał rozkaz usmiechania się do zdjęcia i teraz na każdej fotce ten sam uśmiech. On się śmieje jak głupi do kotleta, Karyna normalna mina a ten się cieszy niewiadomo z czego. 

Jezu jak on wygląda 😄 masakra za nic nie chciałabym tak zapuszczonego faceta, no ale z drugiej strony jaki facet na poziomie, zadbany, z wykształceniem i rozwojowym biznesem chciałby takiego nieuka i kure domowa jak Karolcia. Więc odpowiedź nasuwa się sama. 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.