Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Aga

Gdzie nowy temat o karynie ? 2 cz.

Polecane posty

Gość Gosc
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jezu jak on wygląda 😄 masakra za nic nie chciałabym tak zapuszczonego faceta, no ale z drugiej strony jaki facet na poziomie, zadbany, z wykształceniem i rozwojowym biznesem chciałby takiego nieuka i kure domowa jak Karolcia. Więc odpowiedź nasuwa się sama. 

No, ale co się dziwić. Razem z siostrą wzięły pierwszych lepszych Sebow z wiejskiej remizy to teraz mają. 

Gość gość

Kobieta, która chodzi spać o 17, pisze: nareszcie bez gonitwy, pośpiechu 😂😂😂😂😂😂 Ona jest naprawdę oderwana od rzeczywistości. A druga rzecz - zaczynam myśleć, że ona nas trolluje zdjęciami Luśki. Widziałyście to ostatnie na story? Ja wiem, że dla matki nawet najbrzydsze dziecko jest najpiękniejsze, no ale ona mogłaby się już powstrzymać z takimi fotkami. Strasznie to dziecko wygląda. 

Gość Gość
21 minut temu, Gość gość napisał:

Kobieta, która chodzi spać o 17, pisze: nareszcie bez gonitwy, pośpiechu 😂😂😂😂😂😂 Ona jest naprawdę oderwana od rzeczywistości. A druga rzecz - zaczynam myśleć, że ona nas trolluje zdjęciami Luśki. Widziałyście to ostatnie na story? Ja wiem, że dla matki nawet najbrzydsze dziecko jest najpiękniejsze, no ale ona mogłaby się już powstrzymać z takimi fotkami. Strasznie to dziecko wygląda. 

Miny ma po mamusi. Tak ona jest bardzo zabiegana, co by było gdyby była jak zwykła kowalska która zaczyna dzień o 5 a kończy ok północy albo czesto po,   chodzi do pracy, ogarnia dom, dzieci, męża , zakupy itp. leżała by już o 12 w południe w łóżku . 

Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Miny ma po mamusi. Tak ona jest bardzo zabiegana, co by było gdyby była jak zwykła kowalska która zaczyna dzień o 5 a kończy ok północy albo czesto po,   chodzi do pracy, ogarnia dom, dzieci, męża , zakupy itp. leżała by już o 12 w południe w łóżku . 

Dokladnie to pokazala sytuacja jak pracowala w H&M. Ile sie tam Karolcia napracowala? Kilka miesiecy? I wrocila na wioche, a miala wtedy tylko 1 dziecko. Juz byl problem, bo trzeba bylo opieke dla dziecka zorganizowac, do pracy dojechac i to Karyne przeroslo.

Gość Gosc

I znowu sobie poczytala o czym piszemy .... Nagle kochajacy maz i zona ;) Przeciez to widac, ze ten jego usmiech jest przyklejony ... Oj Karynka Karynka ... Jutro chcemy zobaczyc jak zajadasz godry z  k u p a smietany! ;)

Gość Gosc

No to zdjęcie z mężem przeraża. Potem sie dziwicie ze o 17 chodzi spać, pewnie chce uniknąć patrzenia na tede. Typowa karyna pasożytuje na swoim sebie który ma w zębach przynieść kasę.

Gość Gosc

A co tu takie pustki ??? ;) Wieloryb Tede w parku wieloryba .... HAHAHA!!!

Gość Gosc

Jej siostra jutro robi urodziny syna, nie wyglada ze Karolina wroci z nad morza do jutra wiec urodziny beda bez niej

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Jej siostra jutro robi urodziny syna, nie wyglada ze Karolina wroci z nad morza do jutra wiec urodziny beda bez niej

Ale jaja ... no tego to juz calkiem nie rozumiem ... Przeciez jej siostra byla u niej jak Karyna robila "ala" urodziny Ignaca ze wsi

Gość Gość

Pisałam już to wiele razy

10 minut temu, Gość gość napisał:

u nich w rodzinie cos nie gra 

Gość Gosc
6 minut temu, Gość gość napisał:

u nich w rodzinie cos nie gra 

Tez tak mysle ... dokladnie wiedziala kiedy siostra wyprawia urodzininy syna a ta akurat w tym samym czasie jedzie na wywczasy ...? Dziwne to bardzo ... Chyba , ze nasza gwiazda znowu miala taki dluuuugi urlop, ze jutro juz beda w za...zialych Radomierzycach ;)

Gość Gość

Oni tylko udają kochająca się rodzinkę, tzn. Karolina stwarza takie pozory a w rzeczywistości tam każdy każdego unika jak może. Specjalnie wybrała taki termin żeby nie być na urodzinach siostrzenica? Siostra też mogła ewentualnie zrobić później. Dziwne to bardzo. Jak Karolina robiła urodziny to siostra była jej potrzebna do pomocy przy pilnowania dzieciakow(sama to powiedziała) a ona siostrze już nie pomoże. 

Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Pisałam już to wiele razy

Moze Ignac ze wsi atakuje syna siostry i dla tego trzymaja ich na odleglosc HAHAHA!!! Na wywczasy tez pojechaly osobno ... Jej siostra tez byla 2 Tygodnie temu nad morzem ...

Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Oni tylko udają kochająca się rodzinkę, tzn. Karolina stwarza takie pozory a w rzeczywistości tam każdy każdego unika jak może. Specjalnie wybrała taki termin żeby nie być na urodzinach siostrzenica? Siostra też mogła ewentualnie zrobić później. Dziwne to bardzo. Jak Karolina robiła urodziny to siostra była jej potrzebna do pomocy przy pilnowania dzieciakow(sama to powiedziała) a ona siostrze już nie pomoże. 

Bo Karyna to jest len smierdzacy i do roboty sie nie garnie, a poza tym ona o 16 juz ducha wyziewa ... to o jakiej pomocy my tutaj mowimy? No chyba o tym zeby ze stolu zarcie ubywalo w zastraszajacym tepie ... HAHAHA!!!

Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Może dzisiaj wieczorem będą zawracać na Radomierzyckie komnaty i jutro na urodzinach małego będą 🧐

Gość Gość

Po powrocie to Karolina będzie zmęczona. Z ostatnich wczasów jak wróciła to nic nie ogarniała mimo, że to było 40 km od ich domu. A ty chcesz, żeby po 450 km szła na urodziny? Gwiazda mimo, że nie prowadzi samochodu to 2 dni pewnie będzie do siebie dochodzić. 

Gość Sandra

Ja ja czasem ogladam kiedy mam wolny czas i mi sie nudzi. Faktycznie dziwny ma sposob na zycie zero rozrywek, wyjsc ze znajomymi chocby z mezem do sami na weekend, ciagle tylko, chalupa. Chodza spac a przynajmniej ona o 18-tej serio? Dziwi mnie tez fakt ze ona jako kobieta inteligentna na jaka sie promuje swiadomie zdecydowala sie na drugie dziecko po 32roku zycia, nie ma prawa jazdy, nigdy dluzej niz ta smieszna praca w HM nie pracowala. Urodzila w wieku 33 lat, zanim odchowa małą do jako takiej samodzielnosci bedzie miec 40lat, i pytanie dlaczego kobiety sa tak malo ambitne., ograniczaja sie do roli matki, nie edukują, nie robia, prawa jazdy, nie staraja sie nawet pracowac dorywczo aby poobcowac z ludzmi, dorobic sobie, pokazaca facetowi ze moge potrafie, nie jestem zalezna tylko od ciebie. Nie rozumiem tego, pokazuje kosmetyki, kremy, co rusz nowe pomadki i ciuchy 😕 jej sie naprawde wydaje ze jest taka cool i na czasie bo nagrywa te filmiki do internetu, i doradza jak sie malowac zyc, z niektorych filmow naprawde nie da sie nie smiac. Ciekawa jestem czy mysli oze przyszlosci jak bedziesie czterdziesto paro letnia bezrobotna kura domową, bez prawa jazdy bez doswiadczenia zawodowego zdana na meza yt odejdzie doz lamusa juz sie nudzi i co wtedy? Kto taka pania zatrudni? Ktora wiekszosc zycia udawala domowa biznes woman? Co sobie wpisze w CV? Ze nagrywala filmiki na yt,wychowywala dzieci i prowadzila ten smieszny biznes nazywajacw sie właścicielem czy przedsiebiorcą? 😄 powodzenia zycze. Ta Pani z chałupy i garow juz sie nie wygrzebie, taka Kasia.Siarka nagrywa na yt ma dwojke dzieci nie fituje jak glupia nie pokazuje co rusz co miesza w garze, i nie osmiesza sie, dodatkowo dorywczo pracuje, maluje kobiety ma wyksztalcenie w tym kierunku robi to swietnie to sie ceni da sie?da! Takze kobietki pamietajcie uczcie sie pracujcie ii badzcie samodzielne szanujcie sie bo tej Pani chyba cos drodze umkneło w poszukiwaniuniu licytacji na allegro i idealnego odcienia pomadki niestety..samorozwoj poszedl w las pozdrawiam wszystkie ambitne kobietki

Gość Gość gość

Siostra zawsze komentuje jej zdjęcia a teraz jak dała zdjęcia z mężem to cisza żadnego komentarza. Może też się poklucily ?

Gość gość
54 minuty temu, Gość Sandra napisał:

Ja ja czasem ogladam kiedy mam wolny czas i mi sie nudzi. Faktycznie dziwny ma sposob na zycie zero rozrywek, wyjsc ze znajomymi chocby z mezem do sami na weekend, ciagle tylko, chalupa. Chodza spac a przynajmniej ona o 18-tej serio? Dziwi mnie tez fakt ze ona jako kobieta inteligentna na jaka sie promuje swiadomie zdecydowala sie na drugie dziecko po 32roku zycia, nie ma prawa jazdy, nigdy dluzej niz ta smieszna praca w HM nie pracowala. Urodzila w wieku 33 lat, zanim odchowa małą do jako takiej samodzielnosci bedzie miec 40lat, i pytanie dlaczego kobiety sa tak malo ambitne., ograniczaja sie do roli matki, nie edukują, nie robia, prawa jazdy, nie staraja sie nawet pracowac dorywczo aby poobcowac z ludzmi, dorobic sobie, pokazaca facetowi ze moge potrafie, nie jestem zalezna tylko od ciebie. Nie rozumiem tego, pokazuje kosmetyki, kremy, co rusz nowe pomadki i ciuchy 😕 jej sie naprawde wydaje ze jest taka cool i na czasie bo nagrywa te filmiki do internetu, i doradza jak sie malowac zyc, z niektorych filmow naprawde nie da sie nie smiac. Ciekawa jestem czy mysli oze przyszlosci jak bedziesie czterdziesto paro letnia bezrobotna kura domową, bez prawa jazdy bez doswiadczenia zawodowego zdana na meza yt odejdzie doz lamusa juz sie nudzi i co wtedy? Kto taka pania zatrudni? Ktora wiekszosc zycia udawala domowa biznes woman? Co sobie wpisze w CV? Ze nagrywala filmiki na yt,wychowywala dzieci i prowadzila ten smieszny biznes nazywajacw sie właścicielem czy przedsiebiorcą? 😄 powodzenia zycze. Ta Pani z chałupy i garow juz sie nie wygrzebie, taka Kasia.Siarka nagrywa na yt ma dwojke dzieci nie fituje jak glupia nie pokazuje co rusz co miesza w garze, i nie osmiesza sie, dodatkowo dorywczo pracuje, maluje kobiety ma wyksztalcenie w tym kierunku robi to swietnie to sie ceni da sie?da! Takze kobietki pamietajcie uczcie sie pracujcie ii badzcie samodzielne szanujcie sie bo tej Pani chyba cos drodze umkneło w poszukiwaniuniu licytacji na allegro i idealnego odcienia pomadki niestety..samorozwoj poszedl w las pozdrawiam wszystkie ambitne kobietki

Dokladnie. Od zawsze mama powtarzala mi ''badz pania'' , miej prawko, dobra prace, swoja kase i cos wiecej poza garami,wtedy kobieta jest dla faceta atrakcyjna. Ona znalazla takiego samego czlowieka bez ambicji jakim ona jest. Oboje sie niczego nie dorobili, chalpa po babce, bude babka pewnie tez sfinansowala co Tede zarobi to ta wyda na zarcie i ciuchy. Wicki podziwiaja -one musze byc takimi samymi nieogarami jak karyna ,snuja sie po chacie jak cienie w pizamie pol dnia z niemowlakiem przy c y c u 

Gość gość
58 minut temu, Gość Gość gość napisał:

Siostra zawsze komentuje jej zdjęcia a teraz jak dała zdjęcia z mężem to cisza żadnego komentarza. Może też się poklucily ?

tede jest poklocony  z mezem tej natkipolki, ona pewnie trzyma strone meza wiec nie gada z teodorem 

Gość Gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

tede jest poklocony  z mezem tej natkipolki, ona pewnie trzyma strone meza wiec nie gada z teodorem 

Ciekawe o co mogli się poklocic. Może tede startował do szwagierki? 

Gość Gość

Karolina przesadnie zaczęła jakiś czas temu dbac o siebie bo pewnie mezus zaczął rozglądać się za innymi kobietami. Dlatego musi silic się żeby ciągle podsycac związek. Nieraz o tym wspominała. 

Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Karolina przesadnie zaczęła jakiś czas temu dbac o siebie bo pewnie mezus zaczął rozglądać się za innymi kobietami. Dlatego musi silic się żeby ciągle podsycac związek. Nieraz o tym wspominała. 

On i inna kobieta? cos ty. Kto by chcial kolesia ktory pracuje u zony i jest bez ambicji i wyglada jak wieloryb 

Gość Gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

On i inna kobieta? cos ty. Kto by chcial kolesia ktory pracuje u zony i jest bez ambicji i wyglada jak wieloryb 

No wiesz jakieś desperatki zawsze się znajda:) 

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Sandra napisał:

Bez przesady. Do sklepu przyjmuja jak leci, to wlasnie brakuje rak do pracy! To praca jak.kazda inna, nikt nie patrzy w CV i cudow nie oczejkuje. Nie wszyscy przeciez musza byc bizneswoman jak. Kafeterianki , oczko.

Gość Gość gość

Jak nie wiadomo o co chodzi to znaczy że chodzi o kasę 😀

Gość gość
47 minut temu, Gość Gość napisał:

Już prędzej to Karyna ma nadzieję, że ktoś lepszy niż Tede na nią poleci. Ale obawiam się, że marne szanse. 

Gość Monika
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Już prędzej to Karyna ma nadzieję, że ktoś lepszy niż Tede na nią poleci. Ale obawiam się, że marne szanse. 

Smieszne, ale w sumie duzo razy powtarzala ze lubi flirtowac z facetami, teraz juz nie poflirtuje, dzieci gary pieluchy i sztuczny usmiech do kamerytego tyle ci karyna zostalo.. ps. Postarzala sie i to sporo wystarczy wrocic do jej starych filmow sami stwierdzicie

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.