Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekosłomki

Boogie ratuje świat przed zaśmieceniem

Polecane posty

Gość ekosłomki

Polecam jej dzisiejsze instastory... najpierw robi kawę z kapsułki i 2 snapy dalej promuje ekologiczne słomki, ktore pomagają ograniczyć zaśmiecenie świata. Gdzie u tej kobiety logika i jakiegolwiek myślenie? Ta firma chyba nie takiej reklamy oczekiwała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czasem mi się wydaje, że te firmy dokładnie tego oczekują. Głupiego gadania do niezbyt lotnych konsumentów. Na takich się robi kasę, normalni sami potrafią dokonać wyboru artykułu, którego potrzebują i  opłacona karynka  jest zbyteczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nigdy nie zrozumiem osób które piją ta chemię z kapsułkę. Chyba już lepsza w ziarnach z takiego ekspresu , a nie kapsułka która ma w sobie całą tablice Mendelejewa, nie mówiąc już o tych tonach plastiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xDDD

no u Boogie RAZ NA JAKIŚ czas wszystko można xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xDDD

nawet wywalić kupę plastiku do śmieci i twierdzić, że się oczyszcza planete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Boogie ratuje swiat przez zasmieceniem jak najlepiej potrafi. Dziewczyny, ona bierze wszystko jak leci, kazdy jej post to reklama, tysiace kosmetykow, ubrania, zabawki, jedzenie, sprzet do domu-nasza Bunia to wszystko zbiera, zeby planeta byla bardziej czysta. Gromadzi to na podlaskiej wsi, gdzie przeciez i miejsca duzo, zaludnienie male a i powietrze czyste. Powinnismy byc jej wdzieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pewnie jej ktoś dał do testowania ten expres kapsułkowy, nie wierze, że jakikolwiek dorosły człowiek, który niby stara się być ekologiczny sam z siebie woli pić kawę z plastiku niż w ziarnach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Pewnie jej ktoś dał do testowania ten expres kapsułkowy, nie wierze, że jakikolwiek dorosły człowiek, który niby stara się być ekologiczny sam z siebie woli pić kawę z plastiku niż w ziarnach.

Ona naprawdę lubi tą kapsulkowa "kawę". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xDD
10 minut temu, Gość gość napisał:

Pewnie jej ktoś dał do testowania ten expres kapsułkowy, nie wierze, że jakikolwiek dorosły człowiek, który niby stara się być ekologiczny sam z siebie woli pić kawę z plastiku niż w ziarnach.

Ty serio myślisz ze ona sie stara być eko? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfer
9 minut temu, Gość gość napisał:

Ona naprawdę lubi tą kapsulkowa "kawę". 

dziwisz się jej? leniuch nie musi czyścić fusów, tylko hyc kapsułeczka do śmietnika i bugson się nie napracuje! jeszcze przypadkiem spaliłaby jakąś kalorię i nie daj pani boziu schudła 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia
1 minutę temu, Gość xDD napisał:

Ty serio myślisz ze ona sie stara być eko? 😂

W sumie to nie;p patrząc po zwałach plastiku, które nazywa rzęsami to nie jest eko 😛 no a z tą kawą, to jej mnóstwo osób zwracało uwagę, a ona usinie ją pokazuje bo chce być taka fajna;p  a 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wracacie mi wiarę w ludzkość bo jak patrzę na te kapsułki to mi sie flaki przewracają  : )) a sądząc po ilości tego w sklepach to ludzie kochajO. Ale co zrobić.

24 minuty temu, Gość gosc napisał:

Boogie ratuje swiat przez zasmieceniem jak najlepiej potrafi. Dziewczyny, ona bierze wszystko jak leci, kazdy jej post to reklama, tysiace kosmetykow, ubrania, zabawki, jedzenie, sprzet do domu-nasza Bunia to wszystko zbiera, zeby planeta byla bardziej czysta. Gromadzi to na podlaskiej wsi, gdzie przeciez i miejsca duzo, zaludnienie male a i powietrze czyste. Powinnismy byc jej wdzieczne. 

Spójnośc wizerunku faktycznie boska, gratulacje dla reklamodawców. I tak, powinnyśmy byc DLA niej wdzięczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuch
57 minut temu, Gość ekosłomki napisał:

promuje ekologiczne słomki

W barach w UK w tym roku znikną plastikowe kubeczki i mieszadełka do kawy, za sprawą Juni Uropskiej, która nakazała stosować drewniane patyczki i papierowe kubeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furflak
2 minuty temu, Gość Kuch napisał:

W barach w UK w tym roku znikną plastikowe kubeczki i mieszadełka do kawy, za sprawą Juni Uropskiej, która nakazała stosować drewniane patyczki i papierowe kubeczki.

i co to ma niby wspólnego z postem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak, chyba rzeczywiście ludzie lubią te kapsułki. Ja nigdy nie piłam, bo kocham świeżo mielona kawę - nawet się nie potrafię wypowiedzieć o smaku. Ale skład wiadomo jaki jest. To, że ona pije to i jej smakuje, w ogóle mnie nie dziwi, w końcu mówimy o Bugsonie, który karmi dziecko parowkami i poi Kubusiami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniuszki
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak, chyba rzeczywiście ludzie lubią te kapsułki. Ja nigdy nie piłam, bo kocham świeżo mielona kawę - nawet się nie potrafię wypowiedzieć o smaku. Ale skład wiadomo jaki jest. To, że ona pije to i jej smakuje, w ogóle mnie nie dziwi, w końcu mówimy o Bugsonie, który karmi dziecko parowkami i poi Kubusiami. 

ja kiedys pilam i dupy mi to nie urwało, nie wiem nad czym zachwyt... chyba wlasnie nad tym ze leniuszki fusów wywalać nie muszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

U boogie plastiku sporo, zwlaszcza, jedzenie w pudelkach, wody w plastikach. Ale moze tak zacznijmy od siebie. Nie pokazujemy naszych plastikowych pojemnikow na maki i cukier, pieknej maselniczki, mydelniczki, szamponow, plynow do kapieli i balsamow  Mamy tego sporo, bo wygodne, latamy na urlopy, jezdzimy autami, w wielu rodzinach sa dwa lub trzy, kazdy ma swoje i co chcemy miec czyste powietrze, malo smieci. My tylko oszukujemy sami siebie z tym poprawianiem, w rzeczywistosci jest nam tak dobrze.😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

U boogie plastiku sporo, zwlaszcza, jedzenie w pudelkach, wody w plastikach. Ale moze tak zacznijmy od siebie. Nie pokazujemy naszych plastikowych pojemnikow na maki i cukier, pieknej maselniczki, mydelniczki, szamponow, plynow do kapieli i balsamow  Mamy tego sporo, bo wygodne, latamy na urlopy, jezdzimy autami, w wielu rodzinach sa dwa lub trzy, kazdy ma swoje i co chcemy miec czyste powietrze, malo smieci. My tylko oszukujemy sami siebie z tym poprawianiem, w rzeczywistosci jest nam tak dobrze.😜

jak ja nie lubie takiego ZACZNIJ OD SIEBIE!!!!!!!!!!!!!111111 

a skąd wiesz co robie? czy nie zyje w duchu less waste? siedzić mi w lodówce że wszystko widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
21 minut temu, Gość ewa napisał:

jak ja nie lubie takiego ZACZNIJ OD SIEBIE!!!!!!!!!!!!!111111 

a skąd wiesz co robie? czy nie zyje w duchu less waste? siedzić mi w lodówce że wszystko widzisz?

Nie jestem autorka powyzszego wpisu. Jesli chodzi o Twoj to sporo w nim agresji. Ustosnkuj sie rzeczowo, a nie burcz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123345
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Nie jestem autorka powyzszego wpisu. Jesli chodzi o Twoj to sporo w nim agresji. Ustosnkuj sie rzeczowo, a nie burcz. 

"zacznij od siebie" 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oj, czyta Bugson kafe, czyta. Tak podejrzewałam, że przez karmienie MM poleciał poprzedni wątek, nie przez "mnóstwo pytań", widocznie zabolaloooo. Karm sobie babo jak chcesz, tylko nie kłam, że karmisz cyckiem, a tylko odrobinę dokarmiasz butelką. Karmisz jak karmisz z lenistwa, od pierwszego dnia życia dzieci. Nie ma co porównywać kwestii cesarskiego cięcia do kobiet, które z czystego egoizmu (nie dlatego, że nie mogą karmić piersią) przystawiaja dziecko do butli. Nie wierzę w ani jedno słowo tego spasionego kłamczucha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

musi miec tematy, ktore przyciagna jej widza, sensacyjki na ktore lapia sie biednie, niezadowolone z siebie kobiety, takie jak nasza boogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak zerknelam na komentarze pod jej filmem o atrakcyjności plus size (słuchalam tych jej kocopolow może że 3 minuty w tle, 10x powtarzała to samo, w dodatku używając 20 tych samych słów), to jej widzki w większości też są grube. Rozmiar 46 i więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jedyne co bugi czyta, to sa nasze wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Maluszek, bedzie kiedys wysoka dziewczyna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 13.06.2019 o 19:38, Gość gość napisał:

Pewnie jej ktoś dał do testowania ten expres kapsułkowy, nie wierze, że jakikolwiek dorosły człowiek, który niby stara się być ekologiczny sam z siebie woli pić kawę z plastiku niż w ziarnach.

8 czy 10 lat temu, te wlasnie jakze wygodne ejspresy, sprzedawaly sie blyskawicznie. Kapsulki byly drogie. Bylo czysto i wygodnie, na e-bayu mozna bylo zakupic stalowa kapsulke i napelniac ja sobie, swoja swiezo zmielona kawa. Mialam kilka miesiecy i mile ja wspominam. Najlepiej smakuje mi swiezo zmielona kawa zalana wrzatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Maluszek, bedzie kiedys wysoka dziewczyna. 

Maluszek to kopia mamusi. Zobacz na jej duża głowę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Maluszek to kopia mamusi. Zobacz na jej duża głowę. 

Dziwne żeby 4kg dziecko miało małą głowę. Serio, twój tekst jest z doopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Od razu po urodzeniu była bardzo podobna do Krzyśka, teraz wg mnie coraz bardziej idzie w stronę Boogie. Widzę te kartoflane rysy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Dziwne żeby 4kg dziecko miało małą głowę. Serio, twój tekst jest z doopy.

Czyli sama potwierdzasz, że idzie w ślady mamusi. Mama duża to i córeczka też. Jak żyje to jeszcze nie słyszałam o tak dużych dziewczynkach, chłopcy tak ale nie na odwrót. Zresztą spójrz na kształt głowy tej małej. Kopia matki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×