Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zalamka

Cellulit! Pomocy!

Polecane posty

Gość Zalamka

Dziewczyny zauwazylam pare dni temu ze mam okropny cellulit na udach i posladkach! Jestem przerazona. Zawsze jakiś tam mialam ale jestem pewna ze w zime nie byl jeszcze az tak okropnie widoczny 😯 jestem zalamana. Zaczelam cwiczyc od wczoraj bo sie przerazilam, jeszcze zima mialam jedrna pupe i gladkie uda, nie wiem skad tak nagle ten cellulit sie pojawil... Moze dlatego ze od stycznia zmienilam prace na siedzaca, mniej sie ruszam i przestalam cwiczyc 😯 ale zeby tak szybko?

Upaly straszne  a ja wstydze sie chodzic  w krótkich spodenkach...

Macie jakies sprawdzone sposoby na pozbycie sie cellulitu? Zeby szybko zniknął? I czy to w ogole możliwe??

Jakies sprawdzone cwiczenia, kosmetyki, tabletki?

Blagam, poratujcie mnie 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalamka

Dlaczego nikt nic nie poradzi???

Z zawiscie, zazdrosci czy co, na zasadzie ja mam niech ona tez ma?? Nie chcecie sie podzielic poradami... 😯

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc, gosc

Jest bardzo duzo porad w internecie a ty poprostu musisz znalezc swoj sposob metoda prob i bledow ,nie ma zlotego srodka ktory by dzialal na wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga22

Zaczęłaś ćwiczyć dopiero od wczoraj 😄  cellulit ma każda z nas 😕  Na pewno wygląda to niefajnie ale bez przesady. Ja mogę Ci poradzić żebyś nie rezygnowała z ćwiczeń, ja dodatkowo korzystam też z zabiegu fali uderzeniowej, polecają ją instagramerki więc postanowiłam spróbować i ja, bo też mimo ćwiczeń cellulit mam. Zapisałam się do Estetica Nova dr Ewy Rybickiej jestem już po drugimm zabiegu i widzę poprawę 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalamka

Dzieki poczytam o jakis zabiegach w salonach to chyba będzie najlepsza metoda bo jakos watpie w kremy i tabletki, ale zamowilam detocell moze pomoga.

A cwiczylam zawsze 2 godziny dziennie. Ale w grudniu przestalam i teraz chyba tego sa skutki. Mialam zawsze wiecej ruchu ale zmienilam prace od stycznia i nie mam juz tyle czasu ani checi jak kiedys, przychodze zmeczona i mi sie nie chce. Az strach co bedzie za pol roku 😬

Balsamy stosowalam zawsze na cellulit i ujedrniajace ale nie wiem czy pomagaly.

A ktoras korzystala jeszczez jakis zabiegow w salonie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaska

To mzoe ja zdradze moj sposob, dzieki ktoremu pozbylam sie tej przypadlosci I odrazu mowie, zadne emlusje, zele,olejki i balsamy same nic nie zdzialaja.
Najwazniejsze to cwiczyc regularnie, najlepiej 2 razy w tyg. (conjmniej godzina) ja chodze na zmiane na silownie i na basen. A do tego conajmniej 2 razy w tyg. peeling z kawy( ja uzywam takiej nie zaparzonej). Obiecuje, ze po 2 tyg. zobaczycie znaczna roznice a po 4 tyg. zapomnicie co to byl celluit. Powodzenia i wytrwalosci moja panie wam zycze http://bit.do/Cell1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cellulit to złożony problem i trzeba 3 czynników, które w połączeniu dadzą świetny efekt: dieta, ćwiczenia i zabiegi kosmetologiczne. Najlepiej iść do jakiegoś specjalisty/ kosmetologa i poprosić o porade. Mogę polecić klinike Vesuna w Krakowie bo chodzę tam od lat i bardzo im ufam. W wielu kwestiach moja pani kosmetolog mi pomogła. Na cellulit mają wiele zabiegów i podczas konsultacji dobierają je indywidualnie do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

peelingi, masaż, szczotkowanie na sucho i kosmetyki dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka, wszędzie gdzie mogę polecam zioła Tybetańskie bo dla mnie super działanie, zero jo-jo i zero chemii. Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiana diety, ćwiczenia, masaże, są też kosmetyki wspierajace masaże na cellulit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cellulit to jak mówi moja kosmetolog Joasia Marcińska  z SCM estetic może mieć wiele odmian i różne podłoża. Może być wodny, bardziej tłuszczowy, zbity. Mogą też dochodzić problemy z krążeniem, z hormonami. Trzeba najpierw dobrze go zdiagnozować, a potem brać się za leczenie. Na pewno pomogą masaże, picie dużej ilości wody, lekka pełnowartościowa dieta. Ale też sprawdzą się zabiegi takie jak endermologia, fala akustyczna, podgrzewanie czyli np. vella shape. Karboksyterapia – czyli wstrzykiwanie dwutlenku węgla, który poprawia ukrwienie i zabiegi na spalanie tkanki tłuszczowej np. embody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdnaiem najlepiej pomagają

regularna aktywność fizyczna - najlepiej bieganie oraz chodzenie

regularne masaże

szczotkowanie skóry

bańka chińska - można wykonywać w domu

https://hotelsgratis.pl/ostateczne-pozegnanie-z-pomaranczowa-skorka-jak-skutecznie-zwalczyc-cellulit-w-ciagu-miesiaca/

Na stronie jest kilka podpowiedzi jak się tego pozbyć w ciągu miesiąca. Wbrew pozorom jest to możliwe 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sauna na podczerwień także pomaga w redukcji cellulitu...Ale pupa z cellulitem wcale nie jest taka brzydka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doskonale na cellulit pomaga Olejek Busajna. znakomity jest, ja stosuję codziennie bo i pieknie skóra pachnie, mega ja nawilża, wspomaga opalanie. Nadaje skórze złotawy kolorek a i opalenizna trzyma się dłużej. To i własnie ujedrnia skóre, pomaga na cellulit , rozstępy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lpg -endermologia ciała

Dużo wody

Bańka chińska wspomagająco+ dobry balsam ujędrniajacy ,owijać ciało folią

Balsamu polecam poszukać tutaj https://sklep.kosmoprof.pl/ Mozna znaleźć tutaj produkty profesjonalne, które będą skuteczniejsze niż drogeryjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×