Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Czy myslami mozna wyrzadzic komus krzywde ?

Polecane posty

Wykorzystujemy 100% swojego mózgu. Ten mit wziął się z pierwszych badań na szczurach, już dawno obalony. Chodziło o plastyczność mózgu (kiedy jedna część zostaje uszkodzona inne, do pewnego stopnia, mogą przejąć część funkcji).         

Czarna magia nie ma sensu bo zakłada, że ktoś sprzedaje duszę diabłu w zamian za jakieś specjalne umijętności. Pytanie po co diabeł miałby płacić za coś co i tak zostanie - ktoś kto chce sprzedawać duszę nie pójdzie do nieba 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

A w jakiej formie ma sens wedlug ciebie ?

osobiście myślę, że w żadnej - nawet jako filozofia nie powala

ale jako przekonanie, że można się ugadać z diabłem i za cenę duszy dokuczać innym...komu się to opłaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Jajko Pisanka napisał:

Wykorzystujemy 100% swojego mózgu. Ten mit wziął się z pierwszych badań na szczurach, już dawno obalony. Chodziło o plastyczność mózgu (kiedy jedna część zostaje uszkodzona inne, do pewnego stopnia, mogą przejąć część funkcji).         

Czarna magia nie ma sensu bo zakłada, że ktoś sprzedaje duszę diabłu w zamian za jakieś specjalne umijętności. Pytanie po co diabeł miałby płacić za coś co i tak zostanie - ktoś kto chce sprzedawać duszę nie pójdzie do nieba 😉

Czarna magia istnieje a czy ma sens to już inna kwestia z tym że ty odpowiadasz kielbasie czyli chorej na schizofrenie paranoidalna babie która myśli że satanista zniszczył jej życie. Szkoda pisania bo to chory człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Czarna magia istnieje a czy ma sens to już inna kwestia z tym że ty odpowiadasz kielbasie czyli chorej na schizofrenie paranoidalna babie która myśli że satanista zniszczył jej życie. Szkoda pisania bo to chory człowiek.

aaaa....i wszystko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Czarna magia istnieje a czy ma sens to już inna kwestia z tym że ty odpowiadasz kielbasie czyli chorej na schizofrenie paranoidalna babie która myśli że satanista zniszczył jej życie. Szkoda pisania bo to chory człowiek.

Zniszczył? Nie pochlebiaj sobie.

Czekaj na swoją kolej, równia ma duzy kąt nachylenia 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość no5

Podobno niezbadana jest siła ludzkiego umysłu. Podobno istnieje coś takiego jak "zbiorowa świadomość". Nawet jeśli, to mamy za mało danych, żeby móc swobodnie o tym rozmawiać. I dobrze, bo wtedy być może ceny trotylu osiągnęłyby tak niski kurs, że od jutra musielibyśmy wszyscy wydłużyć dzień pracy o kolejnych 5 minut. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

aaaa....i wszystko jasne

Nie lykaj tego,co ta psycholka tutaj wypisuje.To chora z zawisci baba i wszystko zrobi,zeby oczernic swoje ofiary,ktore tutaj juz od lat stalkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykre
35 minut temu, Jajko Pisanka napisał:

aaaa....i wszystko jasne

Wszystko jasne,bo lykasz co ci napisza w necie.Sorry,ale do inteligentnych to ty nie nalezysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kiełbasa w akcji. Kolejna imbecylka która nie może przeżyć że jej głupotą brzydza się inni czytelnicy kafe którzy nie nazywają się wieczorna. Zobacz sobie jajo na głównej jej tematy skierowane w moja stronę. Typowy schizol. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znam ją, już miałam przyjemność z nią rozmawiać

co nie zmienia faktu, że osobu wierzące  magie są tak samo fascynujące jak te kulty religijne z lat 60tych 

noxelia - w co wierzę? w twoją głupotę? jesteś bardzo przekonująca 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Jajko Pisanka napisał:

znam ją, już miałam przyjemność z nią rozmawiać

co nie zmienia faktu, że osobu wierzące  magie są tak samo fascynujące jak te kulty religijne z lat 60tych 

noxelia - w co wierzę? w twoją głupotę? jesteś bardzo przekonująca 😉

Bo magia jest fascynująca. Cóż ja nie należę do osób które będą kogokolwiek przekonywać o jej istnieniu bo swoje wiem a reszta niech wierzy w co chce. W każdym razie utożsamianie tego z kiełbasa to kpina i dupożalościsk. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Kiełbasa w akcji. Kolejna imbecylka która nie może przeżyć że jej głupotą brzydza się inni czytelnicy kafe którzy nie nazywają się wieczorna. Zobacz sobie jajo na głównej jej tematy skierowane w moja stronę. Typowy schizol. 

Nikt tutaj sie moja glupota nie brzydzi tylko twoimi nieudolnymi probami oczernienia mnie ( i nie tylko mnie ) wypisujac plugawe klamstwa na moj temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Bo magia jest fascynująca. Cóż ja nie należę do osób które będą kogokolwiek przekonywać o jej istnieniu bo swoje wiem a reszta niech wierzy w co chce. W każdym razie utożsamianie tego z kiełbasa to kpina i dupożalościsk. 

To czy istnieje czy nie to tak samo jak z bogiem - kwestia wiary. 

Twierdzenie, że jest się ofiarą czarnej magii to nic innego jak robienie sobie dobrze pod pomysł, że jest się tak waznym, że ludzie aż z demonami umowy zawierają byleby tobie obcas się złamał 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość fds napisał:

Myślami nie można .Ale jak człowiek mściwy to potrafi wyrządzić krzywdę  .Myślę że z mściwości człowiek może się posunąć i zrobić innym  wiele  krzywd ,chyba że ktoś inteligentny i uczciwy wtedy odpuści to też zależy od wychowania i osobowości.Sama się przekonałam o tym !

Ja wierzę, że jeśli ktoś wyrządził komuś obojętnie jaką krzywdę, to w najmniej oczekiwanym momencie przyjdzie mu za to zapłacić. Znam takich co odpuścili, a ten przez którego cierpieli i tak dostał porządnie po tyłku. Wg mnie karma wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

znam ją, już miałam przyjemność z nią rozmawiać

x

Nie znasz mnie tylko dlatego,bo wymienilas ze mna moze dwa zdania.

A tak by the way Wieczorna wdala sie z toba tylko w dyskusje,zeby mi dowalic :) Ale nie bede wam juz przeszkadzac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coz

Szkoda.Taki fajny temat a zostal zasmiecony przez p e d o f i l k e...smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Wypowiedza sie jakies inteligentne osoby ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Można tylko czynami. Jeśli same mysli miałyby taką moc to nie byłoby pieknych i bogatych bo zazdrość innych by ich dawno zniszczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ja mam nadzieję,że moje złe myśli dotrą ta, gdzie trzeba i zabolą tych co trzeba.Sprawiedliwość nadchodzi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 godzin temu, Jajko Pisanka napisał:

znam ją, już miałam przyjemność z nią rozmawiać

co nie zmienia faktu, że osobu wierzące  magie są tak samo fascynujące jak te kulty religijne z lat 60tych 

noxelia - w co wierzę? w twoją głupotę? jesteś bardzo przekonująca 😉

kiełbasa to zupełnie inna osoba jak noxelia, mylisz dwie różne osoby albo masz coś z głową że wszędzie widzisz noxe bo się na nią uwzięłaś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
29 minut temu, Gość gość napisał:

kiełbasa to zupełnie inna osoba jak noxelia, mylisz dwie różne osoby albo masz coś z głową że wszędzie widzisz noxe bo się na nią uwzięłaś 

Gosciu nie warto.Marna dyskusja z takimi osobami.Szkoda tylko,ze taki fajny temat zostal zasmiecony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co najwyżej sobie, cała reszta to głupoty, chyba że kogoś przeklinasz lub wprost posyłasz do diabła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PISANKA HAHAHA
10 godzin temu, Jajko Pisanka napisał:

Ludzie powtarzający ten mit o 10% mózgu działają mi na nerwy tak samo jak antyszczepionkowcy. 

a swoją drogą to "satanizm" w takiej formie jak tu opisujecie nie ma sensu

 No i widzisz pisanka ,szczepiona jesteś i odrazu na mozg pada . Gdybyś się jednak nie zaszczepiła to by jad z Ciebie nie wypływał.COŚ W TYM JEDNAK JEST .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość PISANKA HAHAHA napisał:

 No i widzisz pisanka ,szczepiona jesteś i odrazu na mozg pada . Gdybyś się jednak nie zaszczepiła to by jad z Ciebie nie wypływał.COŚ W TYM JEDNAK JEST .

A gdzie te słowa do szczepionej brokuły hipkrytki która sama jest przeciwko? Gdzie świeczka dla alfie evans? Chwila podniety i zapomniany? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

upp bo mimo wszystko fajny temat

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfjkhkjjhk
Dnia 22.06.2019 o 00:04, Jajko Pisanka napisał:

Autorko, zapewniam cię, że osób używających tylko 10% mózgu jest niewiele, ale wydajesz się być jedną z nich

Tylko dlatego,ze masz inne zdanie na jakis temat jeszcze nie upowaznia ciebie do tego,zeby ublizac.To swiadczy o Twoim ograniczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość hfjkhkjjhk napisał:

Tylko dlatego,ze masz inne zdanie na jakis temat jeszcze nie upowaznia ciebie do tego,zeby ublizac.To swiadczy o Twoim ograniczeniu.

Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×