Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W jaki sposób można prawnie ograniczyć kontakty matki z dzieckiem

Polecane posty

Gość gość

Syn zmarł 5 miesięty temu i wiemy że była synowa pragnie zabrać wnuka i wyjechać w swoje rodzinne strony. Mówimy stanowcze nie, dlatego chcemy jej ograniczyć (w ostateczności) odebrac prawa rodzicielskie. Jak to zrobić? Mam smsy jak pisze do mnie że mnie nienawidzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow. Nienawidzi was i szczerze wcale się nie dziwię. 

Kobitka może robić ze swoim dzieckiem co chce. A wy jesteście żałośni narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chyba już to gdzieś czytałam. Proponuję Ci wrócić do tamtego tematu, bo tam już wszystko było napisane.

Czym innym jest sytuacja, gdy matka jest niewydolna wychowawczo, zaniedbuje dziecko i dziadkom chodzi o jego dobro, a czym innym, gdy chcą odebrać dziecko matce, która kocha je nad życie i uprzykrzają życie synowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Syn zmarł 5 miesięty temu i wiemy że była synowa pragnie zabrać wnuka i wyjechać w swoje rodzinne strony. Mówimy stanowcze nie, dlatego chcemy jej ograniczyć (w ostateczności) odebrac prawa rodzicielskie. Jak to zrobić? Mam smsy jak pisze do mnie że mnie nienawidzi.  

Upał mózg wysuszył. Dziadkowie niech zaczną oglądać kwatery na cmentarzu, a nie matce odbierać  dziecko. Jak chcecie widzieć wnuka to pojedziecie do niej z wizytą - radzę być bardzo miłym i grzecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×