Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koralgol3

MOja była chce do mnie wrócić po zdradzie!

Polecane posty

Gość Koralgol3

Moja była chce do mnie wrócić po tym jak mnie zdradziła 2 razy... raz ją przyłapałem. Z tym samym kolesiem dwa razy, teraz chce do mnie wrócić, minął rok i prosi mnie o wybaczenie, nie wiem jak mam się zachować, bo ja dalej ją kocham. Ale ciężko mi się do niej zbliżyć po tym wszystkim. Byliśmy razem 7 lat i układało się dobrze. W pracy pojawił się nowy facet i zawrócił jej w głowie... Pojechala na impreze intyegracjną i tam doszło do pocałunku, wybaczylem jej bo sie przyznala sama. Ale nie moglem juz jej zaufać, jednak jakos to przełknąlismy wspolnie, mysl ze pracuja razem mnie dobijala.. przyszedł po nia do pracy i tam zobaczylem, ich razem w namietnym uscisku. Nie klamala przyznala się, że raz ze soba spali.. rozstalismy się to był koszmar. Teraz kiedy minął rok ja trochę odpocząłem od tej stuacji poznawalem kobiety, ale myslami wciaz wracam do Agi... odezwala się. KOlega z pracy został przeniesiony do innego miasta, po tym jak rozstalismy nie byli razem, nic ich nie laczylo przynala ze to byl blad i chwilowa slabosc. Teskni za mna i bardzo chce zebym dal nam jeszcze jedna szanse. Nie wiem co mam zrobic bo sam bije sie z myslami.. Może jest tu ktos kto przezyl cos podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weiss

Nie wracaj, zdradzi znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid

Ciało puszczane raz będzie puszczać się nie raz 

Przerabiałem to gra nie warta świeczki szkoda Twoich nerwów nie warto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbi

Pogoń dziada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrada

Jeśli ją kochasz i coś czujesz to daj jej szansę, wysłuchaj ze szczegółami co z nim robiła, jeśli będzie kręcić to znaczy że jej żal nie jest szczery. Sprawdź czy cie jeszcze podnieca i jezyczkiem usuń ślady po tamtym z jej muszelki. I zacznijcie wszystko od nowa. Jak jeszcze raz zdradzi to uznasz ze to koniec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×