Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gosci

#razemnajlepiej zazdrośnice

Polecane posty

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Patrzę pod każdym kątem i nie widzę tej brzydkiej cery. Już nie wymyślaj. 

To obejrzyj na story jak o 7 rano ma już pokulkowany podkład, który wchodzi jej w lwią zmarszczkę i pod oczami,  widać tez rozszerzone pory i szarą cerę

Gość goscc
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

To obejrzyj na story jak o 7 rano ma już pokulkowany podkład, który wchodzi jej w lwią zmarszczkę i pod oczami,  widać tez rozszerzone pory i szarą cerę

Przecież jej cera jest tragiczna, a podkład tylko uwidacznia jej ogromne pory, wągry i cerę, która peelingu nie widziała. 

Kto tego nie widzi chyba ma problem z oczami, serio.

Gość gość

Wągry, wągry... to może jeszcze Bert ma jej te wągry wyciskać? :/ Tym bardziej teraz gdy zaniemógł :(

Gość goscc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Wągry, wągry... to może jeszcze Bert ma jej te wągry wyciskać? 😕 Tym bardziej teraz gdy zaniemógł 😞

Stać ją na paletki, stać ją też na kosmetyczkę. 

Gość Gosc
9 minut temu, Gość goscc napisał:

Stać ją na paletki, stać ją też na kosmetyczkę. 

Kosmetyczki dyskryminujo. Nie są przystosowane do obsługiwania kogoś takiego jak bu

Gość gosc
57 minut temu, Gość Bogósia napisał:

Bo musisz patrzeć pod kontem 

Pod kontem aromapatusa najlepiej - jemu wasze bu piękna i pachnąca 😆

Gość gość
31 minut temu, Gość Gosc napisał:

Kosmetyczki dyskryminujo. Nie są przystosowane do obsługiwania kogoś takiego jak bu

Pamietam filmik jak była u niej kosmetyczka w mieszkaniu, Bu leżała a ta jej wyciskała, kto pamieta?

Pamietam tez filmik jak Bu tańczyła na wózku z grupa innych ON :)

Gość Gość
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Albo z DDD. Wszelkie świry wybierają DDD.

Tak. DDA/DDD uważają, że ich zasranym obowiązkiem jest opiekować się dorosłymi ludźmi. W związkach, gdzie drugi człowiek jest normalny, samodzielny, oni nie wiedzą, co ze sobą zrobić, czują się bezużyteczni. I to żadna miłość. To schemat z domu. Buka podtrzymuje ten schemat, to cierpienie Bartka. Po prostu na tym skorzystała. To nic wspólnego z uczuciem nie ma.

Gość Gość

Bicki powinien zrobić aktualizację artykułu - bo oprócz buki, Otra twierdzi, że rehabilitacje są drogie 😉 

Gość pdkv

Zauważyłyście, że wraz ze spadkiem zainteresowania jej kanałem (odkąd nie ma @męża), nastąpiła posucha we współpracach? Kiedyś dostawała jakieś paczki pr'owe, od czasu do czasu jeździła na eventy, a teraz prawie zero. Na ostatni event syfory też chyba nie dostała zaproszenia🤔

Gość pdkv
2 minuty temu, Gość pdkv napisał:

Zauważyłyście, że wraz ze spadkiem zainteresowania jej kanałem (odkąd nie ma @męża), nastąpiła posucha we współpracach? Kiedyś dostawała jakieś paczki pr'owe, od czasu do czasu jeździła na eventy, a teraz prawie zero. Na ostatni event syfory też chyba nie dostała zaproszenia🤔

Dodam jeszcze, że paradoksalnie zdarzyło się to w momencie, kiedy jej kanał miał się skupić głównie na makijażach 😂 Czyli nawet firmy kosmetyczne widzą, że słabiutko u niej w tej dziedzinie, a jedyne co generowało oglądalność i zainteresowanie jej kanałem to to dziwne, prywatne show 😶

Gość goscc
1 minutę temu, Gość pdkv napisał:

To nie jest kwestia wyświetleń, tylko opinii. U niej zadziałało to z podwójnym pierd***nięciem. Buka nie jest lubiana, z każdym wchodzi w konflikty, ma złą opinię, teraz doszły sytuacje kompromitujące ją w internecie i to sprawiło, że dla firm nie jest już wiarygodną "twarzą" ich kosmetyków. A co za tym idzie - wyświetlenia lecą na łeb na szyję, bo - czytaj wyżej. 

Buka od początku popełniła jeden, podstawowy błąd - zero rozwoju. Ona prowadzi kanał tyle lat i od początku jego prowadzenia zmieniły się wyłącznie kolory, których używa i marki. To nie jest rozwój. Nie nabyła żadnych umiejętności, żadnych trików, nie umie zaciekawić widza i nie potrafi przekazać mu fajnej wiedzy. Jej makijaże są na poziomie zwykłej kobiety, która nauczyła się blendować cienie z tutoriali - mój pies by się tego nauczył. Nie ma wiedzy na temat nakładania podkładu (ona go rozciera, zamiast delikatnie wklepywać...), nie ma wiedzy odnośnie dobierania kolorów do cery, buzi, ubrania - sorry, ale dobranie żóltego cienia do żółtej bluzki to nie jest dobieranie kolorów...

Ona po prostu nie ma nic do zaoferowania jeśli chodzi o makijaże, więc wraz ze zniknięciem wyświetleń zniknęły też jakiekolwiek współprace. Ale to wszystko podszyte jest jej złą opinią, kompromitacją w internecie i okropnym, roszczeniowym charakterem. Firmy ze współprac z nią nie mają nic. To samo jest z ostrą - jaka firma zdecydowałaby się na współpracę z kimś tak psychicznym? To jest antyreklama dla jakiejkolwiek marki.

1 minutę temu, Gość pdkv napisał:

Dodam jeszcze, że paradoksalnie zdarzyło się to w momencie, kiedy jej kanał miał się skupić głównie na makijażach 😂 Czyli nawet firmy kosmetyczne widzą, że słabiutko u niej w tej dziedzinie, a jedyne co generowało oglądalność i zainteresowanie jej kanałem to to dziwne, prywatne show 😶

W sumie było to do przewidzenia. Firmy nie są instytucjami charytatywnymi, one są nastawione na zwiększenie sprzedaży. Dopóki Buka miała jakieś tam wyświetlenia, nieważne, przy makijażach czy vlogach, to dawała nadzieję na korzystne pokazanie produktu i trafienie do szerszej rzeszy widzów. A teraz? Jej makijaży praktycznie nikt nie ogląda, wyświetlenia innych filmików też lecą na łeb na szyję. To gdzie tu biznes dla firm? Dlatego wcale się nie dziwię, że ją skreślili.

Gość pdkv
Przed chwilą, Gość goscc napisał:

To nie jest kwestia wyświetleń, tylko opinii. U niej zadziałało to z podwójnym pierd***nięciem. Buka nie jest lubiana, z każdym wchodzi w konflikty, ma złą opinię, teraz doszły sytuacje kompromitujące ją w internecie i to sprawiło, że dla firm nie jest już wiarygodną "twarzą" ich kosmetyków. A co za tym idzie - wyświetlenia lecą na łeb na szyję, bo - czytaj wyżej. 

Buka od początku popełniła jeden, podstawowy błąd - zero rozwoju. Ona prowadzi kanał tyle lat i od początku jego prowadzenia zmieniły się wyłącznie kolory, których używa i marki. To nie jest rozwój. Nie nabyła żadnych umiejętności, żadnych trików, nie umie zaciekawić widza i nie potrafi przekazać mu fajnej wiedzy. Jej makijaże są na poziomie zwykłej kobiety, która nauczyła się blendować cienie z tutoriali - mój pies by się tego nauczył. Nie ma wiedzy na temat nakładania podkładu (ona go rozciera, zamiast delikatnie wklepywać...), nie ma wiedzy odnośnie dobierania kolorów do cery, buzi, ubrania - sorry, ale dobranie żóltego cienia do żółtej bluzki to nie jest dobieranie kolorów...

Ona po prostu nie ma nic do zaoferowania jeśli chodzi o makijaże, więc wraz ze zniknięciem wyświetleń zniknęły też jakiekolwiek współprace. Ale to wszystko podszyte jest jej złą opinią, kompromitacją w internecie i okropnym, roszczeniowym charakterem. Firmy ze współprac z nią nie mają nic. To samo jest z ostrą - jaka firma zdecydowałaby się na współpracę z kimś tak psychicznym? To jest antyreklama dla jakiejkolwiek marki.

No ok, ale mimo wszystko do tej pory, te współprace były, bo byli jacyś zainteresowani oglądaniem jej widzowie. Teraz nie.

Zresztą dużo jest vlogerek, które nie są lubiane, ale mają widownię, więc są na listach pr'owych. Tu ewidentnie skończyło się, kiedy skończyło się zainteresowanie kanałem.

Gość goscc
2 minuty temu, Gość pdkv napisał:

No ok, ale mimo wszystko do tej pory, te współprace były, bo byli jacyś zainteresowani oglądaniem jej widzowie. Teraz nie.

Zresztą dużo jest vlogerek, które nie są lubiane, ale mają widownię, więc są na listach pr'owych. Tu ewidentnie skończyło się, kiedy skończyło się zainteresowanie kanałem.

chodziło mi o to, że jedno pociągnęło za sobą drugie. Ona myślała, że na kalectwie i paciajach zarobi miliony nic nie robiąc, a okazało się, że jeśli chce pełnić rolę wyłacznie guru makijażowego bez pokazywania prywaty to ludzie wymagają od niej tyle samo, co od Maxineczki albo Katosu. Tutaj na kalectwo ludzi nie złapie, bo po prostu nie ma nic do przekazania, do zaoferowania, od niej się niczego nie nauczysz. 

Gość pdkv

W sumie to masz też rację z tym rozwojem. Nie tylko w dziedzinie makijażu. Jej dni z nami - teraz z nią, są nudne, nie ma w nich nic ciekawego (odkąd odszedł główny aktor). Do tego w ciągu tych wszystkich lat nie poprawiła się jakość, światło, montaż. Zero, null. Tylko słaba muzyczka i trzęsący się kadr od czasu do czasu. Ona niczego się nie nauczyła. 

Gość pdkv

W zasadzie teraz to ona nie ma już nic do zaoferowania widzowi. Jak pisałam wyżej, dni z nią nudne, nic się nie dzieje, makijaże się opatrzyły, ludzie przywykli już do tego i nie zachwycają się już samym faktem, że z taką niepełnosprawnością potrafi coś tam sobie wypaciać na buzi, a z malowaniem innych to już w ogóle wiemy jak jest 🤦🏼‍♀️ Filmiki kulinarne - kopalnia beki, zostały ukryte. Jak bierze się za jakiś poważny temat (ciąże, adopcje, sex on, rowery) to już w ogóle dramat, bo nie potrafi się przygotować merytorycznie i nie jest otwarta na dyskusję. Równia pochyła. 

Gość gosc

Dzięki Buce "ekskluzywne" marki typu Benefit, Anastasia, KvD itp. przestały być ciekawe. Sephora dzięki Buce zdziadziała i stała się Rossmannem. Ona pokazała, że te kosmetyki są ch u jo we. 

Gość gosc
12 minut temu, Gość pdkv napisał:

W sumie to masz też rację z tym rozwojem. Nie tylko w dziedzinie makijażu. Jej dni z nami - teraz z nią, są nudne, nie ma w nich nic ciekawego (odkąd odszedł główny aktor). Do tego w ciągu tych wszystkich lat nie poprawiła się jakość, światło, montaż. Zero, null. Tylko słaba muzyczka i trzęsący się kadr od czasu do czasu. Ona niczego się nie nauczyła. 

Ciągle pada pytanie o empatię. Jak można bez tego narzędzia poczuć, zrozumieć potrzeby widza? Dla niej wyjście do sephory jest ciekawe i nie kuma, że dla widza niekoniecznie. Nie umie - podobnie jak otra - wejść w buty drugiego człowieka. Gdy jem łososia, to jest mi miło. Patrzenie na jej talerz w IS nie jest miłe ani ciekawe. Dla mnie one są aspołeczne. Jak można nie kumać takich oczywistości? Pokaż widzowi coś, co jego zainteresuje. A ona kupi sobie błyszczący cień. Ma frajdę z zabawy nim i uważa, że widz będzie radował się jej szczęściem. Dlaczego niby? 

Gość pdkv
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Dzięki Buce "ekskluzywne" marki typu Benefit, Anastasia, KvD itp. przestały być ciekawe. Sephora dzięki Buce zdziadziała i stała się Rossmannem. Ona pokazała, że te kosmetyki są ch u jo we. 

A to też prawda. Niestety to pokazuje, że ich kosmetyki potrafią być szałowe, jak się ma zdolności. A jak się nie ma, to nie zdziałają cudów. W ten sposób nie sprzeda się tego milionom zwykłych kobiet. Bo widzą, jaki jest efekt w przypadku braku umiejętności.

Gość Aga
17 minut temu, Gość gosc napisał:

Haha to prawda. Kolo Kat Von D nawet nie przechodze. Kojarza mi sie te kosmetyki z Buka. Tak samo Aioli. Zrobila skuteczna antyreklame. Ksawery tez moze podziekowac.

Gość Gość
52 minuty temu, Gość gosc napisał:

Tak bardzo w punkt! 

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Bez przesady 😉 Każdy kto zna się na rzeczy, będzie patrzył na jakość kosmetyku, a nie na bohomazy Buki. Cienie mogą być pierwszej klasy, a Buka i tak pomaluje się tak, jakby małpie dać paletkę i kazać się malować. To nie świadczy o tym, że kosmetyk jest mało ciekawy, ale że Buka jest gorzej niż amatorką. Nikt rozsądny nie będzie kierował się tym, że ona jakąś paletką robi z siebie klauna. Cała reszta konsumentów tej marki, to osoby pokroju Buki czy Otry. Dla nich to jakiś luksus, prestiż, awans społeczny... i tak będą się zabijały o te kosmetyki. Bo musiałby wygrać w totka, żeby dotknąć prawdziwe luksusu. Choćbyś dała najświeższą rybę, najlepszej jakości, to Bartek i tak utopi ją w margarynie, oleju Kujawskim, keczupie Tortex i ananasach z puszki. Ale już prawdziwy śródziemnomorski szef kuchni zrobi z niej niebo w gębie 😉 

Gość Bigosek
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Bez przesady 😉 Każdy kto zna się na rzeczy, będzie patrzył na jakość kosmetyku, a nie na bohomazy Buki. Cienie mogą być pierwszej klasy, a Buka i tak pomaluje się tak, jakby małpie dać paletkę i kazać się malować. To nie świadczy o tym, że kosmetyk jest mało ciekawy, ale że Buka jest gorzej niż amatorką. Nikt rozsądny nie będzie kierował się tym, że ona jakąś paletką robi z siebie klauna. Cała reszta konsumentów tej marki, to osoby pokroju Buki czy Otry. Dla nich to jakiś luksus, prestiż, awans społeczny... i tak będą się zabijały o te kosmetyki. Bo musiałby wygrać w totka, żeby dotknąć prawdziwe luksusu. Choćbyś dała najświeższą rybę, najlepszej jakości, to Bartek i tak utopi ją w margarynie, oleju Kujawskim, keczupie Tortex i ananasach z puszki. Ale już prawdziwy śródziemnomorski szef kuchni zrobi z niej niebo w gębie 😉 

Większość kobiet jednak nie umie się malować jak pro. I jeśli kosmetyk nie robi cudów u zwykłego laika, to po co go kupować? Na mnie to tak właśnie działa. Mnie zniechęciła. Jeśli robisz piękny makijaż i użyjesz pyłku Diora, to ja lecę po ten pyłek, bo naiwnie wierzę, że to on zrobił piękny makijaż. I w domu nakładam pyłek, ale wyglądam jak choinka, wcale nie jak modelka, która to wciska. Jednak już raczej nie zwrócę go do drogerii. Tak działa reklama. Dzięki Buce wiem, że droższe kosmetyki w moich rękach będą wyglądały jak wszystkie inne. A profesjonaliści nie oglądają Buki porad. 

Gość Gość
1 minutę temu, Gość Bigosek napisał:

Większość kobiet jednak nie umie się malować jak pro. I jeśli kosmetyk nie robi cudów u zwykłego laika, to po co go kupować? Na mnie to tak właśnie działa. Mnie zniechęciła. Jeśli robisz piękny makijaż i użyjesz pyłku Diora, to ja lecę po ten pyłek, bo naiwnie wierzę, że to on zrobił piękny makijaż. I w domu nakładam pyłek, ale wyglądam jak choinka, wcale nie jak modelka, która to wciska. Jednak już raczej nie zwrócę go do drogerii. Tak działa reklama. Dzięki Buce wiem, że droższe kosmetyki w moich rękach będą wyglądały jak wszystkie inne. A profesjonaliści nie oglądają Buki porad. 

No ale jak nie potrafisz się malować to nic Ci nie zrobi cudu na buzi. Jeśli kosmetyk jest dobrej jakości, to będzie się np. dobrze trzymał. A coś taniego i kiepskiego zacznie się rolować. Jakoś to jedno, a umiejętności to drugie. Jeśli ktoś się sugeruje Buką, to współczuję. 

Gość Bigosek
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

No ale jak nie potrafisz się malować to nic Ci nie zrobi cudu na buzi. Jeśli kosmetyk jest dobrej jakości, to będzie się np. dobrze trzymał. A coś taniego i kiepskiego zacznie się rolować. Jakoś to jedno, a umiejętności to drugie. Jeśli ktoś się sugeruje Buką, to współczuję. 

No ale tak działa reklama. Dziewczyna idzie kupić podkład za 200 zł, bo liczy, że sam się nałoży, w sensie, że oprze się jej "umiejętnościom". Widzisz boski makijaż u Katosu, więc chcesz kupić kosmetyki, których użyła. A w domu zonk, bo twoja kreska ciągle jest krzywa, mimo użytego Givenchy eyelinera. 

Gość gość

Tak jedziecie po umiejętnościach makijazowych Buki, a weźcie spójrzcie na jej wcześniejsze makijaże. Chyba ze dwa razy robiła make upy ślubne i koleżanki były zadowolone. Ona sama też potrafi się malować. Może nie profesjonalnie, ale amatorsko jej dobrze wychodzi. Umie robić kreskę, makijaż oczu etc. Ja potrafię jedynie zrobić kreskę na dolnej powiece i wytuszować rzęsy. Jeżeli Buka jest dnem, to ja jestem na dnie rowu mariańskiego. Buka jakieś tam umiejętności ma, chociaż mogłoby być lepiej. 

Gość Gosc
20 minut temu, Gość Gość napisał:

U buki i drogie się roluje na twarzy 

Gość gosc
12 minut temu, Gość gość napisał:

Tak jedziecie po umiejętnościach makijazowych Buki, a weźcie spójrzcie na jej wcześniejsze makijaże. Chyba ze dwa razy robiła make upy ślubne i koleżanki były zadowolone. Ona sama też potrafi się malować. Może nie profesjonalnie, ale amatorsko jej dobrze wychodzi. Umie robić kreskę, makijaż oczu etc. Ja potrafię jedynie zrobić kreskę na dolnej powiece i wytuszować rzęsy. Jeżeli Buka jest dnem, to ja jestem na dnie rowu mariańskiego. Buka jakieś tam umiejętności ma, chociaż mogłoby być lepiej. 

Ma w sam raz na wsadzenie sobie w odwłok. Ona maluje się jak wszyscy. Dlaczego robi za bjuti guru? 

Gość Gosc
10 minut temu, Gość gosc napisał:

Ma w sam raz na wsadzenie sobie w odwłok. Ona maluje się jak wszyscy. Dlaczego robi za bjuti guru? 

Maluje się lepiej od niej i dbam o cerę. Nie aspiruje na bjuti guru, bo daleko mi do Katosu 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować