Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość llllllllllllll

czemu kazda kobieta pisze ze chce bog wie jakiego adoniska a koncza z brzydkimi dfacetami

Polecane posty

Gość llllllllllllll

czesto biednymi, niemadrymi, nie kulturalnymi, znam wiele kobiet ktore sa przepiekne i sa z facetami - odpadami, jak to jest? o co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

O strach, żeby nie spędzać życia w samotności, o to, że jeśli nikt takiej nie chce a ona uważa się za Bóg wie co ,to i tak prędzej czy później trafi jej się jakiś jak to napisałeś / as odpad i że strachu i trochę z obawy przed  dzieleniem życia z kotem , biorą kogos kto się nawinął. Wybucha namiętność, albo nie wybucha i tak trwają. Mecza się latami , bo to nie ta "opcja " no ale jak się piwiedzialo @ to trzeba powiedzieć B. I tak się to kręci. Rodzą się dzieci, pojawiają się różne zaszłości, uzależnienia i się kręci. Byle do przodu ... byle nie wypaść z obiegu. Oczywiście są też tacy co się kochają i czy są przegrywami czy wygrywami- się kochają. Ludzie mają różne motywacje do bycia w związkach. Co komu w duszy gra. Czasem nie zrozumiesz. Lepiej se nie " łamać głowy " 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tylko niech sami gniją w tym bagnie a nie zarażają innych swoim nieszczęściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

Wypad z głupimi tematami! Pier/ dolisz ciagle to samo🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie to nie tv

nom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Piękne ale czy mądre? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna

widocznie masz problemy z byciem obiektywnym - dla ciebie ktoś przystojny jest brzydki, bo zzera ciebie zazdrość. Skoro piękna kobieta jest z nim to widocznie on taki brzydki nie jest jak ci sie wydaje. Nie wiesz co nam kobietom sie podoba, ale jak widać cos innego niz tobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viggen
46 minut temu, Gość Taka jedna napisał:

widocznie masz problemy z byciem obiektywnym - dla ciebie ktoś przystojny jest brzydki, bo zzera ciebie zazdrość. Skoro piękna kobieta jest z nim to widocznie on taki brzydki nie jest jak ci sie wydaje. Nie wiesz co nam kobietom sie podoba, ale jak widać cos innego niz tobie. 

Spokojnie spokojnie to ciebie nie dotyczy bo koło ładnej nawet nie wstałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna
18 minut temu, Gość Viggen napisał:

Spokojnie spokojnie to ciebie nie dotyczy bo koło ładnej nawet nie wstałaś

Tak ci sie tylko wydaje. Jednak to kolejne z twoich urojen. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bo baby nie potrafią być same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikea

Ja nigdy nie pisalam i nie mowilam, ze szukam przystojniaka. Zawsze twierdzilam, ze moge miec niskiego i grubego faceta, byleby byl dojrzaly emocjonalnie, oczytany, w miare zaradny i z poczuciem humoru.

A te dziewczyny moze dlatego zadaja sie z takimi panami, ze wiekszosc facetow boi sie podejsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Jezeli ladna kobieta jest z brzydalem to albo wpadla po pijaku na jakiejs imprezie albo facet ma kase lub ewentualnie wpadla z kims innym i znalazla jelenia dla swoich bekartow. Jakies 99% wolnych ladnych kobiet nie zwiaze sie z brzydalem jesli nie ma jakiegos z w/w powodow. A ludzie jedna widza i dorobiaja swoje dziwaczne teorie. Znam mase ladnych dziewczyn i kazda szuka przystojniaka. Jezeli ktos twierdzi inaczej to naprawde jest glupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mloda
2 minuty temu, Gość Adam napisał:

Jezeli ladna kobieta jest z brzydalem to albo wpadla po pijaku na jakiejs imprezie albo facet ma kase lub ewentualnie wpadla z kims innym i znalazla jelenia dla swoich bekartow. Jakies 99% wolnych ladnych kobiet nie zwiaze sie z brzydalem jesli nie ma jakiegos z w/w powodow. A ludzie jedna widza i dorobiaja swoje dziwaczne teorie. Znam mase ladnych dziewczyn i kazda szuka przystojniaka. Jezeli ktos twierdzi inaczej to naprawde jest glupi.

A ktos twierdzi inaczej? Ja mówię wprost, ze chce przystojnego mężczyznę. Z innym seksu nie chce mi się uprawiać. Jak pasztetowi język do buzi wsadzić? Ma być boski albo żaden. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se wymagają
14 godzin temu, Gość llllllllllllll napisał:

czesto biednymi, niemadrymi, nie kulturalnymi, znam wiele kobiet ktore sa przepiekne i sa z facetami - odpadami, jak to jest? o co tu chodzi?

bo one wymagania to se mogą mieć, a biorą co na nich wpadnie i zagada a potem wyruha, z reguły to prymitywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se wymagają
6 godzin temu, Gość gość napisał:

Bo baby nie potrafią być same.

ale ciągle o tym píerdolą że lepiej być same niż z byle kim, psycholki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmos tu
1 godzinę temu, Gość Ikea napisał:

Ja nigdy nie pisalam i nie mowilam, ze szukam przystojniaka. Zawsze twierdzilam, ze moge miec niskiego i grubego faceta, byleby byl dojrzaly emocjonalnie, oczytany, w miare zaradny i z poczuciem humoru.

A te dziewczyny moze dlatego zadaja sie z takimi panami, ze wiekszosc facetow boi sie podejsc?

czyli celujesz nisko czy wysoko bo coś nie kumam..... tak podupadłaś czy co że wymagania z kosmosu opadły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmos tu
7 minut temu, Gość Mloda napisał:

A ktos twierdzi inaczej? Ja mówię wprost, ze chce przystojnego mężczyznę. Z innym seksu nie chce mi się uprawiać. Jak pasztetowi język do buzi wsadzić? Ma być boski albo żaden. 

zdechniesz stara panna albo będzisz przystojniakiem musiała się dzielić z armią innych bab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikea
22 minuty temu, Gość kosmos tu napisał:

czyli celujesz nisko czy wysoko bo coś nie kumam..... tak podupadłaś czy co że wymagania z kosmosu opadły?

Po prostu wyglad nigdy nie mial dla mnie duzego znaczenia. Wzrost mi nie przeszkadza, a nad figura mozna popracowac. A wbrew pozorom latwiej znalezc przystojnego faceta, niz madrego, dobrego i ogarnietego. Takich jest naprawde niewielu. Wiec mozna uznac raczej, ze mam ogromne wymagania, bo spelnia je tylko nikly odsetek :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Ikea napisał:

Po prostu wyglad nigdy nie mial dla mnie duzego znaczenia. Wzrost mi nie przeszkadza, a nad figura mozna popracowac. A wbrew pozorom latwiej znalezc przystojnego faceta, niz madrego, dobrego i ogarnietego. Takich jest naprawde niewielu. Wiec mozna uznac raczej, ze mam ogromne wymagania, bo spelnia je tylko nikly odsetek :

No bo w klubie znajdziesz mądrego i ogarniętego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka

Może przestać rozmyślać o innych i znajdź własną szpare przegrywie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
54 minuty temu, Gość kosmos tu napisał:

zdechniesz stara panna albo będzisz przystojniakiem musiała się dzielić z armią innych bab

Myślę ze lepiej jest się dzielić z innymi pysznym tortem niż wpiep.rzac gowno samemu. Wybiera się mniejsze zło 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
15 godzin temu, Gość Ikea napisał:

Ja nigdy nie pisalam i nie mowilam, ze szukam przystojniaka. Zawsze twierdzilam, ze moge miec niskiego i grubego faceta, byleby byl dojrzaly emocjonalnie, oczytany, w miare zaradny i z poczuciem humoru.

A te dziewczyny moze dlatego zadaja sie z takimi panami, ze wiekszosc facetow boi sie podejsc?

Nie jestem niski ani gruby, ale przystojny też nie. Mam jednak wszystkie cechy, które opisujesz. Szkoda, że takich kobiet jak ty jest niewiele i dla większości liczą się tylko przystojni.

A podejść to każdy by się bał, gdyby za każdym razem był olewany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dlaczego wypowiadasz się za wszystkie kobiety? Z tego co można zaobserwować, wynika że z tzw. adonisami są tylko puste blazy. 

Nie wiem co w ogóle masz na myśli mówiąc adonis. Taki ze zbudowanym ciałem, po siłce itp. ? Jeśli tak, to zdradzę Ci, że wśród moich znajomych kobiety raczej nabijają się z takich gości, którzy na pierwszym miejscu stawiają wygląd, przez co spędzają więcej czasu na siłowni niż w domu, smarują się oliwką, układają włoski i chodzą na solarkę. Nie każda kobieta widzi w takim gościu adonisa. 

 

Chodzi o zarobki? Nie każdemu się w życiu układa.

Nie każda kobieta jest pusta jak partnerka adonisa, nie dla każdej liczy się tylko wygląd i hajs. Każda ma swój gust. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybę
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

Dlaczego wypowiadasz się za wszystkie kobiety? Z tego co można zaobserwować, wynika że z tzw. adonisami są tylko puste blazy. 

Nie wiem co w ogóle masz na myśli mówiąc adonis. Taki ze zbudowanym ciałem, po siłce itp. ? Jeśli tak, to zdradzę Ci, że wśród moich znajomych kobiety raczej nabijają się z takich gości, którzy na pierwszym miejscu stawiają wygląd, przez co spędzają więcej czasu na siłowni niż w domu, smarują się oliwką, układają włoski i chodzą na solarkę. Nie każda kobieta widzi w takim gościu adonisa. 

 

Chodzi o zarobki? Nie każdemu się w życiu układa.

Nie każda kobieta jest pusta jak partnerka adonisa, nie dla każdej liczy się tylko wygląd i hajs. Każda ma swój gust. 

Każda kobieta taka jest tylko udają skromne bo to dobrze wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Rybę napisał:

Każda kobieta taka jest tylko udają skromne bo to dobrze wygląda

Ale ja mam polewe z waszego płakania. To co każdy facet leci na długo nogą szczupłą blondynę? 😄 Tu cię zaskoczę, bo Pani tego typu obdarowuje tylko śmiechem i nie widzę w nich nic atrakcyjnego. 

 

Macie swoje silne przekonanie że... coś tam i nikt wam nie przetłumaczy, że tak nie jest. Jak kobiety są takie złe, to po co o nich gadacie? Po co zakładacie te tematy? Pierniczycie głupoty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryb a
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ale ja mam polewe z waszego płakania. To co każdy facet leci na długo nogą szczupłą blondynę? 😄 Tu cię zaskoczę, bo Pani tego typu obdarowuje tylko śmiechem i nie widzę w nich nic atrakcyjnego. 

 

Macie swoje silne przekonanie że... coś tam i nikt wam nie przetłumaczy, że tak nie jest. Jak kobiety są takie złe, to po co o nich gadacie? Po co zakładacie te tematy? Pierniczycie głupoty. 

Nie jestem przeciwnikiem kobiet...mowie tylko co widzę faceci robią to samo maskują sie.... Wiec oświecenia mnie jakie są kobiety i co mialas na myśli tym komentarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Ryb a napisał:

Nie jestem przeciwnikiem kobiet...mowie tylko co widzę faceci robią to samo maskują sie.... Wiec oświecenia mnie jakie są kobiety i co mialas na myśli tym komentarzem

Napisałem wyżej. Kobiety wcale takie nie są. Dla mnie to gadanie  o tym, że szukają adonisów  z grubym portfelem itp. mnie bawi. Uważam, że takie podejście mają tylko faceci, którzy nie potrafią się ogarnąć i kogoś znaleźć.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikea
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

No bo w klubie znajdziesz mądrego i ogarniętego...

Nie chadzam do klubów, skąd ten pomysł? Ale pewnie w jakimś na poziomie można takiego znaleźć.

42 minuty temu, Gość ... napisał:

Nie jestem niski ani gruby, ale przystojny też nie. Mam jednak wszystkie cechy, które opisujesz. Szkoda, że takich kobiet jak ty jest niewiele i dla większości liczą się tylko przystojni.

A podejść to każdy by się bał, gdyby za każdym razem był olewany.

Ładne kobiety mają dużo "ofert", więc maja w czym wybierać. Albo źle zagadujesz, albo pechowo trafiasz, albo uderzasz do kobiet, które mają największe powodzenie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybę
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Napisałem wyżej. Kobiety wcale takie nie są. Dla mnie to gadanie  o tym, że szukają adonisów  z grubym portfelem itp. mnie bawi. Uważam, że takie podejście mają tylko faceci, którzy nie potrafią się ogarnąć i kogoś znaleźć.  

Miałem kilka km kobiet i teraz mam luźną relacja na seks i mowę z doświadczenia jakie są kobiety to nie fikcja zresztą to było pytanie do kobiet nie faceta xmjenisz zdanie jak c ie zdradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Rybę napisał:

Miałem kilka km kobiet i teraz mam luźną relacja na seks i mowę z doświadczenia jakie są kobiety to nie fikcja zresztą to było pytanie do kobiet nie faceta xmjenisz zdanie jak c ie zdradzi

Ludzie mają różne doświadczenia. 1 człowiek z neta to nie wyrocznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×