Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Śniło mi się że rozmawialiśmy

Polecane posty

Gość gosc

A zawsze mi się śni że milczy. Czy to znaczy że w końcu do mnie przemówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

A zawsze mi się śni że milczy. Czy to znaczy że w końcu do mnie przemówi?

Tak przemowie, byłeś już w kościele grzeszniku? O mnie już śnisz😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mam trochę czasu, mogę pogadać, ide zaraz do kościoła, może ciebie nawrócę, łaski u pana zdobędę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Mam trochę czasu, mogę pogadać, ide zaraz do kościoła, może ciebie nawrócę, łaski u pana zdobędę. 

Boże wybacz,więc Ona jest tak żałosna, że nie wiem jak Ty sam wytrzymujesz z nią w kościele. Paranoja kafeteryjna😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owa

Jak ktoś milczy w śnie, to znaczy że jest to osoba, która aktualnie leży na cmentarzu (była żywa kiedyś). Czasami duchy zmarłych, kiedy byli żywi a samotni (bez rodziny), przychodzą w snach obcej osoby, aby dać jej pole manewru w jej aktualnych decyzjach dotyczących osób mających zostać jej bliskimi. Próbują w ten sposób uchronić śpiącą osobę przed błędami popełnionymi przez nich samych, typu brak decyzji, odrzucenie, aby byli radośni i nie stali się doń podobnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dołączam

Ja też nie mogę czytać tej kobiety. I mi nawet nawrócenie nie pomoże by ją polubic z tymi tekstami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Boże wybacz,więc Ona jest tak żałosna, że nie wiem jak Ty sam wytrzymujesz z nią w kościele. Paranoja kafeteryjna😁 

Ze mna wytrzyma nie bój się, ale z tobą z tymi kłamstwami jak możesz żyć? U spowiedzi byłeś? Zrób to dziś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Owa napisał:

Jak ktoś milczy w śnie, to znaczy że jest to osoba, która aktualnie leży na cmentarzu (była żywa kiedyś). Czasami duchy zmarłych, kiedy byli żywi a samotni (bez rodziny), przychodzą w snach obcej osoby, aby dać jej pole manewru w jej aktualnych decyzjach dotyczących osób mających zostać jej bliskimi. Próbują w ten sposób uchronić śpiącą osobę przed błędami popełnionymi przez nich samych, typu brak decyzji, odrzucenie, aby byli radośni i nie stali się doń podobnymi.

Sama leżysz na cmentarzu, umysłowo. Ona żyje i ma się dobrze i wypisuje głupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Owa napisał:

Jak ktoś milczy w śnie, to znaczy że jest to osoba, która aktualnie leży na cmentarzu (była żywa kiedyś). Czasami duchy zmarłych, kiedy byli żywi a samotni (bez rodziny), przychodzą w snach obcej osoby, aby dać jej pole manewru w jej aktualnych decyzjach dotyczących osób mających zostać jej bliskimi. Próbują w ten sposób uchronić śpiącą osobę przed błędami popełnionymi przez nich samych, typu brak decyzji, odrzucenie, aby byli radośni i nie stali się doń podobnymi.

Ja żyje 😉, to ja się mu śniłam. Temat do mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Sama leżysz na cmentarzu, umysłowo. Ona żyje i ma się dobrze i wypisuje głupot

Właśnie mam się dobrze zaraz ide się modlić😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Ze mna wytrzyma nie bój się, ale z tobą z tymi kłamstwami jak możesz żyć? U spowiedzi byłeś? Zrób to dziś!!!

Jakie kłamstwa..?dawaj ,chce się pośmiać od rana. Jesteś lepsza niż klaun ,na kafe beka z Ciebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Jakie kłamstwa..?dawaj ,chce się pośmiać od rana. Jesteś lepsza niż klaun ,na kafe beka z Ciebie 

Poczytaj wczoraj co było sama prawda, ja bekę miałam😂.dzis niedziela dzień wybaczania. Jutro napisze jak chcesz😊.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modl sie
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Właśnie mam się dobrze zaraz ide się modlić😉

Z kościoła na cmentarz blisko,zajmij dobre miejsce.Kupię Ci znicz,bo nie mogę tego czytać, wykrzyknikow i obludnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wstyd mi za Ciebie
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Poczytaj wczoraj co było sama prawda, ja bekę miałam😂.dzis niedziela dzień wybaczania. Jutro napisze jak chcesz😊.

Zenady Sylwii czy innego imienia dennego ciąg dalszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dziś o miłości mogę pogadać. Śnie się tobie już, co to może znaczyć? Kochasz mnie tylko wiesz,ja mam jeszcze męża, wrócił do mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heh
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Poczytaj wczoraj co było sama prawda, ja bekę miałam😂.dzis niedziela dzień wybaczania. Jutro napisze jak chcesz😊.

A czy w TEMACIE wychodzenie z romansu ciąg dalszy 3 też piszesz??bo chyba to też dla Ciebie temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wczoraj mogłeś, dziś nie, a czekać  możesz, bo mówił  moj kochany,  ze mnie zostawi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heh
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Dziś o miłości mogę pogadać. Śnie się tobie już, co to może znaczyć? Kochasz mnie tylko wiesz,ja mam jeszcze męża, wrócił do mnie. 

Fajnie,że tysiąc tematów na kafe i każdy do Ciebie.trzeba mieć wysokie mniemanie i sobie by tak myśleć.Ale ulom zawsze będzie ulomem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heh
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Wczoraj mogłeś, dziś nie, a czekać  możesz, bo mówił  moj kochany,  ze mnie zostawi. 

Wycieram buty..poloz sie szma.tko😛😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawostka

Wiecie po co ....ki jak ta z tego tematu i inne zeszma.cane chodzą do kościoła??żeby i Bóg widział jakie dna chodzą po świecie. Gratuluję.Nagroda miesiąca w kategorii ulom czerwca przyznana.Niezwyciezona wygrałaś!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość Heh napisał:

Wycieram buty..poloz sie szma.tko😛😛

Ty szmaciarz, co nie zakładasz tematów o jak jej tam było Ani, poleciałbys co? Beka z ciebie😂. Do kościoła obydwoje obłudnicy ty i ona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenada
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ty szmaciarz, co nie zakładasz tematów o jak jej tam było Ani, poleciałbys co? Beka z ciebie😂. Do kościoła obydwoje obłudnicy ty i ona. 

Ta Anua,kolejna tak jak Ty mężatką siedząca na kafe.K.u.r.w.a zawsze szuka uwagi choć udaje inaczej. Faktycznie było i jest się czym zachwycać.Dwie laski z poziomu szma.ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Zenada napisał:

Ta Anua,kolejna tak jak Ty mężatką siedząca na kafe.K.u.r.w.a zawsze szuka uwagi choć udaje inaczej. Faktycznie było i jest się czym zachwycać.Dwie laski z poziomu szma.ty

Ja nie ..., powiedz ty jakie akcje na dworcu robiłeś, jak za darmo dawałeś? Ty rozwodnika szuka dziewicy do tego stary dziad, nie ty masz 31 lat😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Szmaciarz będzie uczył o moralności😂. Ja mam godność której tobie brak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ty rozwodnik😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Na pielgrzymkę na kolanach, ale to już!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wiesz, ze jaki rozwodnik do komunii nie możesz przystąpić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Niby mówisz kur/ wa, a ciągnie ciebie do mnie nawet się tobie śnie? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dno z południa to ty
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Wiesz, ze jaki rozwodnik do komunii nie możesz przystąpić. 

A kur.wa też nie powinna wchodzić do kościoła i pisze to kobieta.Bo czytam wpisy i żałosne,że sama daje ci,py a potem wypomina to jaka sama skur.wiszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Dno z południa to ty napisał:

A kur.wa też nie powinna wchodzić do kościoła i pisze to kobieta.Bo czytam wpisy i żałosne,że sama daje ci,py a potem wypomina to jaka sama skur.wiszona

No to jak znamy się czy nie? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×