Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biedna

Ile macie kasy na urlop w tym roku? Ja 2000...

Polecane posty

Gość Biedna

Kończymy budowę domu, zepsuło się auto-a w zasadzie zostało zepsute-ktoś na parkingu w nie wjechał mocno uszkadzajac i zwiał 😞 monitoringu nie było. Świadków też nie 😞 do morza mamy 35 km, więc planujemy w tym roku odpoczynek na plazy. Myślicie że taki budżet wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gos

My wydaliśmy 1600zl na 5 dni. Tylko że dojazd był gratis bo na rowerach-mamy 12 km do Gdańska. Noclegi znaleźliśmy po 80zl w okolicach UMedu. Zwiedzanie było rozplanowanie wg darmowych wejść. W sumie na wejścia wydaliśmy chyba 150zl. 1000 zł poszedł na jedzenie, lody, gofry itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To zależy jakie mają być te wakacje. Jak w wersji budżetowej to powinno na kilka dni odpoczynku wystarczyć. 

No i ile osób? Ty mąż dziecko? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

To zależy jakie mają być te wakacje. Jak w wersji budżetowej to powinno na kilka dni odpoczynku wystarczyć. 

No i ile osób? Ty mąż dziecko? 

 

Tak, ja, mąż i 4latka. Myślę o wyjeździe na 6-7 dni. Noclegu poszukamy w tygodniu-po pracy maż pojezdzi i popyta-pracuje w miejscowości gdzie chcemy jechać. Ale sądzę że poniżej 100zl za dobę nie znajdziemy czyli 1/3 budżetu idzie na noclegi 😞 i tak się zastanawiam czy nie lepiej codziennie tam jeździć? A spać w domu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika1

My   - ja mąż i córka - za 4 tygodnie przylecimy do Polski. sądząc po ubiegłym roku, to myslę że w te 11 dni wydamy jakoś 2,500-3,000 złotych. spać będziemy u rodzicow. jeść to pół na pół w domu i  na mieście, robimy też zawsze spore zakupy rodzicom.

A w kwietniu mielismy mini wakacje - Sycylia na 5 dni, wydalismy w sumie 1300 euro na wszystko, z lotami i hotelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ojezu hahahah współczuje lala, może się nei ośmieszaj i nie wyjeżdżaj nigdzie

ps ja mam 20 lat i z chłopakiem na wakacje przeznaczymy pewnie x razy tyle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owa
2 godziny temu, Gość Biedna napisał:

Myślicie że taki budżet wystarczy?

Jedźcie pociągiem do Brześci na Biaoruś. Hotel gostinica (gravestkoe predmestie-czy jakoś tak, jest na bukingu) oferuje trzyosobowy pokój po 85z za noc. Do 10dni wjazd jest bez wizy, więc 9 noclegów to 765z, bilety na pociąg lub polskibus w dwie strony to 176x3 czyli 528, razem 1300 i 50 na kanapki i picie na podróż i 650 zostaje na przyjemności, gdzie w kafe-bar zjesz za 13z obiad dwudaniowy domowy plus kompot plus setka gorzółki w cenie. Jak chcesz leżeć plackiem to pewnie, na plażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katka
11 minut temu, Gość Owa napisał:

Jedźcie pociągiem do Brześci na Biaoruś. Hotel gostinica (gravestkoe predmestie-czy jakoś tak, jest na bukingu) oferuje trzyosobowy pokój po 85z za noc. Do 10dni wjazd jest bez wizy, więc 9 noclegów to 765z, bilety na pociąg lub polskibus w dwie strony to 176x3 czyli 528, razem 1300 i 50 na kanapki i picie na podróż i 650 zostaje na przyjemności, gdzie w kafe-bar zjesz za 13z obiad dwudaniowy domowy plus kompot plus setka gorzółki w cenie. Jak chcesz leżeć plackiem to pewnie, na plażę.

A od kiedy Białoruś leży nad morzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

My też mieszkamy blisko morza-w Koszalinie. I często wsiadamy na rowery i jedziemy np do Mielna w tygodniu, a na weekend najczęściej do Gąsek-to już samochodem. Kupiliśmy też kawałek (dosłownie 😂) 300 metrów pola od syna rolnika. Ogrodzilismy sobie to i tam jeździmy pod namiot na weekend. Planujemy postawić tam mały domek holenderski. I taki wypoczynek mamy praktycznie w cenie normalnego codziennego życia. Lepiej jezdzijcie sobie codziennie -35 km to jakieś 30 minut jazdy autem. Na pewno wyjdzie taniej niż kwatery w sezonie. No chyba że wlasnie jakiś camping.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×