Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Endriu Domyslny

Dream it possible

Polecane posty

Zaserwowałem sobie w końcu weekend nie będąc na niego mentalnie przygotowanym. Dobrze, że jutro wracam na "miejsce spoczynku" a we wtorek do pracy, bo oci/pieć można z wrażenia. Masz uczucie, że tutaj żyje się w sklepie. Wszystko co jest do zaoferowania mieści się w centrach handlowych. Chcesz pojeździć na nartach w największy upał? No problem. Trzy stówy i korzystasz. Chcesz wyjechać na sto dwudzieste czwarte piętro? Jesteś lżejszy o następne dwie stówy i sobie morze i pustynię pooglądasz. Wszystko w jednym miejscu, czyli w sklepie. Byłem tylko w jednym centrum handlowym, a z tego co przeczytałem jest ich tutaj blisko setka. Takich malutkich. Byłem w takim średniaku, Dubai Mall, jedynie tysiąc sklepów. Takie nic jak na tutejsze warunki. W sklepach spożywczych kupisz wszystko. Szukałem polskich produktów. Szok. Są, ale nie w tym problem, są w cenach zbliżonych do naszych cen. Bardzo elastyczne miasto. Każdy znajdzie swój przedział cenowy. Knajpy z kuchnią całego świata. Kupisz nawet polski bigos. Fakt, sto gram kosztuje około pięciu złotych, ale pamiętaj i o tym, że przechodzisz koło hotelu "Burj Al Arab", gdzie cena noclegu w pokoju "Royal" to wydatek rzędu czterdziestu pięciu tysięcy złotych. Dlaczego ja nie jestem bogaty?😎 Pytam!😎

Gość gość

Według mnie bardzo ładnie napisane. Ja słucham tego. Steven Tyler feat. Slash - Dream On (live, 2014)

3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jesteś w Dubaju?😎

Tak. Do jutra. Ten od "mitomana" zatrzymał się na czasach komunistycznych. Nie zmienisz jego toku rozumowania. I dobrze. Nadaje smaku temu wszystkiemu. 

Z ZEA wybrałem Dubaj. Nie wiem czy dobrze zrobiłem. Na czuja trochę poleciałem.

Gość Gość
Przed chwilą, Endriu Domyslny napisał:

Z ZEA wybrałem Dubaj. Nie wiem czy dobrze zrobiłem. Na czuja trochę poleciałem.

Wstaw nam jakieś zdjęcie z Dubaju pliiiiss 😄

1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Wstaw nam jakieś zdjęcie z Dubaju pliiiiss 😄

Zawsze mogę to uczynić na priv. Z wczorajszą albo dzisiejszą datą. Nie chcę burzyć Twojej koncepcji myślowej☺

Gość Gość
1 minutę temu, Endriu Domyslny napisał:

Zawsze mogę to uczynić na priv. Z wczorajszą albo dzisiejszą datą. Nie chcę burzyć Twojej koncepcji myślowej☺

A dlaczego nie tutaj? Nie proszę o zdjęcie Twojej twarzy, ale np. fragment Dubaju.

Przed chwilą, Gość Gość napisał:

A dlaczego nie tutaj? Nie proszę o zdjęcie Twojej twarzy, ale np. fragment Dubaju.

Przecież już napisałem dlaczego. Czego nie rozumiesz?

Gość Gość
Przed chwilą, Endriu Domyslny napisał:

Przecież już napisałem dlaczego. Czego nie rozumiesz?

Bądź wiarygodny i nie ośmieszaj się. Jutro Chiny czy Madagaskar?

Przed chwilą, marawstala napisał:

Tak upalny Dubaj to mamy aktualnie w Polszy : ) czy stoisz czy leżysz pot pot się leje strumieniami  : )

A widzisz, tutaj zaskoczę Cię. Wszędzie jest klimatyzacja, więc nie odczuwasz temperatury, chyba, że wyjdziesz na zewnątrz, ale tutaj nie ma takiej potrzeby. 

Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Bądź wiarygodny i nie ośmieszaj się. Jutro Chiny czy Madagaskar?

Alaska z Wietnamem. Długo zastanawiałem się czy założyć ten temat. Założyłem, bo przecież musisz czymś żywić się, prawda? Więc zostałeś trollu nakarmiony.

5 minut temu, marawstala napisał:

Tak upalny Dubaj to mamy aktualnie w Polszy : ) czy stoisz czy leżysz pot pot się leje strumieniami  : )

Pamiętaj o dzisiejszej randce!😎

A widzisz, tutaj zaskoczę Cię. Wszędzie jest klimatyzacja, więc nie odczuwasz temperatury, chyba, że wyjdziesz na zewnątrz, ale tutaj nie ma takiej potrzeby. 

Nosz kurcze to już tam lecę : )

"Nigdy nie wierz kobiecie". A to Autoscopy "zaraziła" mnie tym wypadem. Co prawda Ona była na zakończenie Ramadanu, kiedy to wszystko jeszcze śpi, ale zawsze...Jej wystarczyło Zatokę przepłynąć, ja musiałem w poprzek kontynent przelecieć. Szczerze, warto było. Takiego czegoś, takich cudów moje oczy jeszcze nie widziały.

Ten post mi ukryło😎

Edytowano przez Endriu Domyslny

"Nigdy nie wierz kobiecie". A to Autoscopy "zaraziła" mnie tym wypadem. Co prawda Ona była na zakończenie Ramadanu, kiedy to wszystko jeszcze śpi, ale zawsze...Jej wystarczyło Zatokę przepłynąć, ja musiałem w poprzek kontynent przelecieć. Szczerze, warto było. Takiego czegoś, takich cudów moje oczy jeszcze nie widziały.

Ten post mi ukryło😎

To udanego wypoczynku : ) 

1 minutę temu, marawstala napisał:

Chciałam coś wrzucić ale post został ukryty : )

Ten post mi ukryło

O randce nie zapominaj!😎 Ty mi tutaj Mara nie próbuj wymiksować się!😎

Ani myślę domyślny Endriu : )

2 minuty temu, marawstala napisał:

Ani myślę domyślny Endriu : )

To dobrze. Blokuje muzę😎 A chciałem wstawić "Nie wierz nigdy kobiecie". Trzy razy wstawiałem. Teraz mam trzy różowe karty😎

Edytowano przez Endriu Domyslny

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować