Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość aurellia

Dlaczego starzy kawalerowie, prawiczki nie interesują się brzydkimi dziewczynami?

Polecane posty

Gość aurellia

Zaobserwowałam ostatnio dwie, trzy takie sytuacje w pracy. Jest tam trzech takich kawalerów, sześć wolnych dziewczyn, ale brzydszych i oni się w ogóle nimi nie interesują. Nawet jedna z nich zaprosiła dwóch z nich na spotkanie. Pierwszy skłamał, że jest zajęty, a drugi ją cały czas uprzejmie zbywa na zasadzie, że jutro powiem jutro... Wzięłam go na stronę i się spytałam, dla czego tak ją zbywa i się nie umówi, to powiedział, że nikomu ojca ani matki nie zabił, żeby teraz z pasztetami czas marnować i dodał, że ma już panienkę z roksy upatrzoną... Dlaczego tak jest, że nie potrafią docenić wnętrza drugiej osoby?

Gość Natalia

Bo sami sa spaezteceni zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Ja wolę rozwodnika po 40 niż kawalera w wieku 30 lat. Rozwodnikowi po prostu coś nir wyszło a kawaler to zazwyczaj niedojda i nieudacznik co wyżej sra niz d. upe ma. 

Gość Onsam

Tez bym sie nie umawial z kims kto mi sie nie podoba, tak jak i kobiety, ktore maja jeszcze wieksze wymagania nie umowia sie ze mna.

Gość jak

bo są na etapie 15rż kiedy to chcieli inicjacji seksualnej, ale nie mieli

13 minut temu, Gość aurellia napisał:

Zaobserwowałam ostatnio dwie, trzy takie sytuacje w pracy. Jest tam trzech takich kawalerów, sześć wolnych dziewczyn, ale brzydszych i oni się w ogóle nimi nie interesują. Nawet jedna z nich zaprosiła dwóch z nich na spotkanie. Pierwszy skłamał, że jest zajęty, a drugi ją cały czas uprzejmie zbywa na zasadzie, że jutro powiem jutro... Wzięłam go na stronę i się spytałam, dla czego tak ją zbywa i się nie umówi, to powiedział, że nikomu ojca ani matki nie zabił, żeby teraz z pasztetami czas marnować i dodał, że ma już panienkę z roksy upatrzoną... Dlaczego tak jest, że nie potrafią docenić wnętrza drugiej osoby?

Niech zgadne. Jesteś jedną z tych wolnych dziewczyn? .

• Like 1

14 minut temu, Gość aurellia napisał:

A po co komu brzydka osoba do związku? Z brzydką dziewczyna można się przyjaźnić, ale skoro nie będziesz jej podziwiał na co dzień, to jaki to ma sens? Bez jakiegokolwiek libido pewnie nie patrzyłbym na ładne dziewczęta.

Gość Ona
Przed chwilą, lonelyman napisał:

Niech zgadne. Jesteś jedną z tych wolnych dziewczyn? .

No a po co ja obrażasz? Wiadomo, ze ona również nie marzy o jakims starym, oblesnym zaniedbanym i biednym prawiku, prawda? 

Gość Prawol bez wiary

Lepiej być prawi.kiem niż bzykać się z pasztetessami😁

Gość Kawaler 26

Chce być z taką co pokocham. Wygląd to za mało bo dziewczyna musi mieć jakieś wartości być synpatyczna i powinna się szanować (kilka dawnych jej związków wybaczę)

Każdy ma prawo być z kimś kogo doceni. Widziałem bardzo  dużo brzydkich dziewczyn co są w związkach. Poza tym jest dużo takich co preferują np. puszyste kobiety. Ja wolę szczupłą z ładną twarzą i tylko tyle wymagam. - sam mam przystojną twarz, jestem szczupły, ale mam 170cm tylko wzrostu więc mi wystarczy taka o wzroście hmm 160 -173. Widzicie nie jest dla mnie problemem że kobieta jest ode mnie troszkę wyższa.

Gość obserwator
3 minuty temu, marcin_wawa napisał:

A po co komu brzydka osoba do związku? Z brzydką dziewczyna można się przyjaźnić, ale skoro nie będziesz jej podziwiał na co dzień, to jaki to ma sens? Bez jakiegokolwiek libido pewnie nie patrzyłbym na ładne dziewczęta.

Brzydkiej można wmówić że jest piękna, a ona się nam za to odwdzięczy jak potrafi, wiem co mówię bo aktualnie mam taką 🙂  A te piękne częściej mną rzucały, niestety. 

Gość Kobieta
1 minutę temu, Gość Kawaler 26 napisał:

Chce być z taką co pokocham. Wygląd to za mało bo dziewczyna musi mieć jakieś wartości być synpatyczna i powinna się szanować (kilka dawnych jej związków wybaczę)

Każdy ma prawo być z kimś kogo doceni. Widziałem bardzo  dużo brzydkich dziewczyn co są w związkach. Poza tym jest dużo takich co preferują np. puszyste kobiety. Ja wolę szczupłą z ładną twarzą i tylko tyle wymagam. - sam mam przystojną twarz, jestem szczupły, ale mam 170cm tylko wzrostu więc mi wystarczy taka o wzroście hmm 160 -173. Widzicie nie jest dla mnie problemem że kobieta jest ode mnie troszkę wyższa.

Nie masz podstawowej męskiej cechy samca rozplodowego, wiec automatycznie nir masz nic a wymagasz wszystkiego - figury i ładnej twarzy 😂 😂 😂 żenada. 

Gość obsewator
2 minuty temu, Gość obserwator napisał:

Brzydkiej można wmówić że jest piękna, a ona się nam za to odwdzięczy jak potrafi, wiem co mówię bo aktualnie mam taką 🙂  A te piękne częściej mną rzucały, niestety. 

Zresztą sam jestem niezbyt piękny, niski, stary, grubawy, łysawy, więc startowałem do swojej ligi. I wcale mi nie przeszkadzają jej krzywe nóżki, wielki nochal ani starte zęby, dla mnie ta brzydulka jest najpiękniejsza, bo mnie chce 😄 

Gość Natalia
2 minuty temu, lonelyman napisał:

Nie musi być piękna. Ważne by było to coś.

Widać, ze jestes męski i życiowy... Słowo klucz - COŚ. Ale oni tego nie zrozumieją, ze to dopasowanie genetyczne i hormonalne sprawia, ze nieidealna osoba, nawet z wadami podnieca nas jak nikt inny. Siedzą z kartka o odhaczaja cechy jakie ma piękna kobieta... A życie hyc hyc spierrrrrdala przed oczami 😂 

Gość Jan
30 minut temu, Gość aurellia napisał:

wnętrza drugiej osoby?

To nie chodzi o to czy brzydka czy ładna, ale o to że KAŻDA próbuje ustawiać chłopa pod siebie. A na końcu powie do chłopa, dzisiaj nie ma obiadu bo głowa mnie boli, idź na miasto zjeść. Chłop pójdzie i zje, a pote pretensje Jak Ty mogłeś to zrobić? Dałaś przyzwolenie to zjadł. Jak byś cierpliwie szykowała dzień po dniu smaczne obiady to chłop by nawet nie pomyślał żeby pójść na ten syf na mieście. Wszystkie białe księżniczki tracą cierpliwość i to jest to że chłopy coraz częściej wolą być sami. Niedługo to i ładne będą chodziły same, dostrzeżesz to.

Gość Dlugopis na baterie
25 minut temu, Gość Natalia napisał:

Widać, ze jestes męski i życiowy... Słowo klucz - COŚ. Ale oni tego nie zrozumieją, ze to dopasowanie genetyczne i hormonalne sprawia, ze nieidealna osoba, nawet z wadami podnieca nas jak nikt inny. Siedzą z kartka o odhaczaja cechy jakie ma piękna kobieta... A życie hyc hyc spierrrrrdala przed oczami 😂 

"To coś" (fajne cycki, albo szerokie biodra, tudzież zgrabne nogi, może ladna buźka) Są brzydkie ktore mają "to coś"  Ale w pewnym wieku zostają nuż tylko takie które nie mają nic co odpowiadało by któremuś z popularnych męskich fetyszy a dodatkowo posiadają masę istotnych wad fizyczno psychicznych.

Gość Natalia
5 minut temu, Gość Dlugopis na baterie napisał:

"To coś" (fajne cycki, albo szerokie biodra, tudzież zgrabne nogi, może ladna buźka) Są brzydkie ktore mają "to coś"  Ale w pewnym wieku zostają nuż tylko takie które nie mają nic co odpowiadało by któremuś z popularnych męskich fetyszy a dodatkowo posiadają masę istotnych wad fizyczno psychicznych.

Słodkie usteczka, piękny uśmiech, fajne włosy... Ale cóż. Nikt tak nie jeczy jak starzy nieudacznicy życiowi. Kobieta w pewnym wieku godzi się z samotnością i rozwija karierę. A facet? Wchodzi na forum dla kobiet i zlorzeczy, bo jest stary, brzydki, łysy i biedny 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 

Gość Kamyczek
48 minut temu, Gość Natalia napisał:

Ja wolę rozwodnika po 40 niż kawalera w wieku 30 lat. Rozwodnikowi po prostu coś nir wyszło a kawaler to zazwyczaj niedojda i nieudacznik co wyżej sra niz d. upe ma. 

Lepszy rozwodnik który wysoce prawdopodobne że zawiódł, niż taki kawaler który najprawdopodobniej nie miał zbyt wielu okazji spotkać się z kobietą albo był nieśmiały, albo zwyczajnie nie chciał sie bawić w związki? Zastanawia mnie czemu pierwszym skojarzeniem ze starokawalerstwem jest dla was nieudacznictwo. To akurat rzadziej spotykana przyczyna.

Gość Janusz
43 minuty temu, Gość Prawol bez wiary napisał:

Lepiej być prawi.kiem niż bzykać się z pasztetessami😁

Inaczej. Lepiej skorzystać z roksy niż być z brzydulą.

Gość Ona
4 minuty temu, Gość Janusz napisał:

Inaczej. Lepiej skorzystać z roksy niż być z brzydulą.

Tak samo lepiej, żeby przystojniak raz na jakis czas zrobil mietke niż żeby codziennie posuwal brzydki niedojda Janusz. Zatem nie rozumiem waszych lamentow brzydcy niezaradni chłopcy 🤔 

Gość Mc jawelli

Wiążą sie z brzydkimi kobietami ale nigdy nie ze względu na "bogate wnętrze"😂 Poprostu czasem faceci mają swoje dziwne upodobania. Np: lubią grube panie, albo takie o chłopięcej figurze. Koneserzy.😉 

Gość Janusz
8 minut temu, Gość Ona napisał:

Tak samo lepiej, żeby przystojniak raz na jakis czas zrobil mietke niż żeby codziennie posuwal brzydki niedojda Janusz. Zatem nie rozumiem waszych lamentow brzydcy niezaradni chłopcy 🤔 

Kobieto brzydal może być lepszy w łóżku niż przystojniak zresztą "z braku laku" możesz się kochać z brzydalem i wyobrażać że posuwa cię przystojniak

Gość Gosci
22 minuty temu, Gość Natalia napisał:

Słodkie usteczka, piękny uśmiech, fajne włosy... Ale cóż. Nikt tak nie jeczy jak starzy nieudacznicy życiowi. Kobieta w pewnym wieku godzi się z samotnością i rozwija karierę. A facet? Wchodzi na forum dla kobiet i zlorzeczy, bo jest stary, brzydki, łysy i biedny 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 

Dokładnie Siostro❤

Gość Gosci

Tak czytam wasze wypowiedzi od jakiegoś czasu, zagladam na kafe czytam o związkach, dużo wypowiedzi mężczyzn jakie mają wymagania względem kobiet, i powiem wam jedno, że lepiej zająć się sobą, swoim rozwojem, szczęście, miłością do samej siebie niż szukać faceta i być w jakimkolwiek związku.Dziekuje za feedback.

1 godzinę temu, Gość Ona napisał:

No a po co ja obrażasz? Wiadomo, ze ona również nie marzy o jakims starym, oblesnym zaniedbanym i biednym prawiku, prawda? 

Pytam a nie obrażam. Nie to miałem na myśli.

Gość dętka od pompki
10 minut temu, Gość Gosci napisał:

Tak czytam wasze wypowiedzi od jakiegoś czasu, zagladam na kafe czytam o związkach, dużo wypowiedzi mężczyzn jakie mają wymagania względem kobiet, i powiem wam jedno, że lepiej zająć się sobą, swoim rozwojem, szczęście, miłością do samej siebie niż szukać faceta i być w jakimkolwiek związku.Dziekuje za feedback.

Tak tak. Siedzenie samej wieczorami w pustym mieszkaniu, brak intymnej bliskości drugiej osoby. Fajne życie. Nie ma co. Jakież to wymagania ci faceci mają. Tak trudno nie mieć 30kg nadwagi czy nie leżeć jak kłoda podczas seksu?

Gość Kobieta
5 minut temu, Gość dętka od pompki napisał:

Tak tak. Siedzenie samej wieczorami w pustym mieszkaniu, brak intymnej bliskości drugiej osoby. Fajne życie. Nie ma co. Jakież to wymagania ci faceci mają. Tak trudno nie mieć 30kg nadwagi czy nie leżeć jak kłoda podczas seksu?

A wam tak trudno być przystojnymi, miec 18 cm i zarabiać po 6000 zl netto? To chyba nie sa duże wymagania, nie? 

Gość Soczek z foczek

Ja nie wiem jak wam może być trudno kogoś znaleźć. Jest tyle innych miejsc gdzie mozna znaleźć faceta. Załóżcie sb konto na fotka czy sympatia to w mig pojawi się masa adoratorów. Bo tam 10 chłopa przypada na jedną kobietę.

Gość autellia

O dziwo dwaj z nich są dość przystojni, trzeci to taki łysiejący brzydal, gbur. A ci ładniejsi to tacy uprzejmi olewacze, bym powiedziała. Zero atencji, zero zainteresowania

Gość jaa
5 minut temu, Gość Kobieta napisał:

A wam tak trudno być przystojnymi, miec 18 cm i zarabiać po 6000 zl netto? To chyba nie sa duże wymagania, nie? 

Owszem

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.