Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość aurellia

Dlaczego starzy kawalerowie, prawiczki nie interesują się brzydkimi dziewczynami?

Polecane posty

Gość Klaudiusz
7 minut temu, Gość Kobieta napisał:

A wam tak trudno być przystojnymi, miec 18 cm i zarabiać po 6000 zl netto? To chyba nie sa duże wymagania, nie? 

Zapomniałaś napisać  jeszcze że musi mieć duże ładne auto i za każdym razem otwierać ci drzwi i prawić komplementy...

Gość Gosci
19 minut temu, Gość dętka od pompki napisał:

Tak tak. Siedzenie samej wieczorami w pustym mieszkaniu, brak intymnej bliskości drugiej osoby. Fajne życie. Nie ma co. Jakież to wymagania ci faceci mają. Tak trudno nie mieć 30kg nadwagi czy nie leżeć jak kłoda podczas seksu?

Nie, absolutnie nie mam 30 kg nadwagi, nie leżę jak kloda, uwielbiam seks (z osobą, która kocham) ale jak czytam z jak najdrobniejszymi szczegółami punktujecie kobietę a od siebie podejrzewam nie dajecie nic, to szkoda mi marnować czas na takie "osoby"

Gość dadlej
14 minut temu, Gość Kobieta napisał:

A wam tak trudno być przystojnym, miec 18 cm i zarabiać po 6000 zl netto? To chyba nie sa duże wymagania, nie? 

Duże.  Tak bo to rzeczy wykraczające ponad. przeciętność i trudne do uzyskania. Normalna waga u kobiety jest standardem  

Gość Soczek z foczek
2 minuty temu, Gość Gosci napisał:

Nie, absolutnie nie mam 30 kg nadwagi, nie leżę jak kloda, uwielbiam seks (z osobą, która kocham) ale jak czytam z jak najdrobniejszymi szczegółami punktujecie kobietę a od siebie podejrzewam nie dajecie nic, to szkoda mi marnować czas na takie "osoby"

No to przykro mi że trafiasz na takich frajerów. Mi wystarczył brak nadwagi i empatia i na taką kobietę ktora to ma i wiele więcej już dawno mialem szczęście trafić.

Gość Gość
18 minut temu, Gość Soczek z foczek napisał:

Ja nie wiem jak wam może być trudno kogoś znaleźć. Jest tyle innych miejsc gdzie mozna znaleźć faceta. Załóżcie sb konto na fotka czy sympatia to w mig pojawi się masa adoratorów. Bo tam 10 chłopa przypada na jedną kobietę.

I co z tego jak większość to zapuszczone brzydale z łysiną i nadwaga? Albo maja cos z głową lub szukają tylko na seks. Co jeden to ,,lepszy". Samo posiadanie wielu adoratorów NIC nie gwarantuje bo liczy się jakość a nie ilość.  

2 godziny temu, Gość aurellia napisał:

Zaobserwowałam ostatnio dwie, trzy takie sytuacje w pracy. Jest tam trzech takich kawalerów, sześć wolnych dziewczyn, ale brzydszych i oni się w ogóle nimi nie interesują. Nawet jedna z nich zaprosiła dwóch z nich na spotkanie. Pierwszy skłamał, że jest zajęty, a drugi ją cały czas uprzejmie zbywa na zasadzie, że jutro powiem jutro... Wzięłam go na stronę i się spytałam, dla czego tak ją zbywa i się nie umówi, to powiedział, że nikomu ojca ani matki nie zabił, żeby teraz z pasztetami czas marnować i dodał, że ma już panienkę z roksy upatrzoną... Dlaczego tak jest, że nie potrafią docenić wnętrza drugiej osoby?

co cię obchodzi życie innych że zakladasz tematy o nim na jakims durnym forum. niech sobei zyja jak chca nic ci do tego. 

25 minut temu, Gość Kobieta napisał: A wam tak trudno być przystojnymi, miec 18 cm i zarabiać po 6000 zl netto? To chyba nie sa duże wymagania, nie?  X a wam tak trudno być modelkami, mieć cnotę i interesować się grami? 👌

Gość Kobieta
12 minut temu, Gość dadlej napisał:

Duże.  Tak bo to rzeczy wykraczające ponad. przeciętność i trudne do uzyskania. Normalna waga u kobiety jest standardem  

Nie do końca. Sporo jest kobiet, które na przykład zostały utuczone w dzieciństwie i nie wierza, ze uda im sie schudnąć, ze zasługują na fajniejsze życie. Potrzebują pomocnej dłoni a co dostają? Krytykę i obelgi od takich frajerów jak ty. Akurat 6000 zl netto to pensja przeciętnego specjalisty a nie wybitnego prezesa banku. Zatem jest czymś normalnym. Za mniejsze pieniądze nie da się  żyć. Zatem nie piiierdol, ze to jakieś wielkie halo. A z byciem przystojnym? Hmm skoro chcesz ładna to sam musisz być mily dla oka 

Gość Atlas chmur

Pozdrawiam

14 minut temu, Leżaczek napisał:

Psa, ba chomika nie weźmiesz jak ci się nie podoba a żonę brać. Coś musi się podobać, 😓

Właśnie. Kobietom się wydaje że skoro mają cipę to facet ma obowiązek się o nie starać a jak tego nie robi to pewnie się "ich boi" ze progi za wysokie😂 Nie pojmują  że może nie mają w sobie choć jednej pociągającej rzeczy albo co częściej sie zdarza coś co coś odpycha innych.

1 minutę temu, Gość Kobieta napisał: Nie do końca. Sporo jest kobiet, które na przykład zostały utuczone w dzieciństwie i nie wierza, ze uda im sie schudnąć, ze zasługują na fajniejsze życie. Potrzebują pomocnej dłoni a co dostają? Krytykę i obelgi od takich frajerów jak ty. Akurat 6000 zl netto to pensja przeciętnego specjalisty a nie wybitnego prezesa banku. Zatem jest czymś normalnym. Za mniejsze pieniądze nie da się  żyć. Zatem nie piiierdol, ze to jakieś wielkie halo. A z byciem przystojnym? Hmm skoro chcesz ładna to sam musisz być mily dla oka  X ...a i tak nie przeskoczysz, nigdy nie zarobiłem 6000, zresztą z tym opisem miałbym żonę już w liceum. 

Gość Taka jedna
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

1 minutę temu, Gość Kobieta napisał: Nie do końca. Sporo jest kobiet, które na przykład zostały utuczone w dzieciństwie i nie wierza, ze uda im sie schudnąć, ze zasługują na fajniejsze życie. Potrzebują pomocnej dłoni a co dostają? Krytykę i obelgi od takich frajerów jak ty. Akurat 6000 zl netto to pensja przeciętnego specjalisty a nie wybitnego prezesa banku. Zatem jest czymś normalnym. Za mniejsze pieniądze nie da się  żyć. Zatem nie piiierdol, ze to jakieś wielkie halo. A z byciem przystojnym? Hmm skoro chcesz ładna to sam musisz być mily dla oka  X ...a i tak nie przeskoczysz, nigdy nie zarobiłem 6000, zresztą z tym opisem miałbym żonę już w liceum. 

No dokładnie, miałbyś żonę juz w liceum bo byłbyś fajnym facetem. A jesteś gorszym sortem wymagającym modelki. Może jeszcze piękna ma cie utrzymywać? 

Gość asad
7 minut temu, Gość Kobieta napisał:

Nie do końca. Sporo jest kobiet, które na przykład zostały utuczone w dzieciństwie i nie wierza, ze uda im sie schudnąć, ze zasługują na fajniejsze życie. Potrzebują pomocnej dłoni a co dostają? Krytykę i obelgi od takich frajerów jak ty. Akurat 6000 zl netto to pensja przeciętnego specjalisty a nie wybitnego prezesa banku. Zatem jest czymś normalnym. Za mniejsze pieniądze nie da się  żyć. Zatem nie piiierdol, ze to jakieś wielkie halo. A z byciem przystojnym? Hmm skoro chcesz ładna to sam musisz być mily dla oka 

No tak. bo przeciętny facet ma wykształcenie,wyższe i peacuje jako specjalista. Na jakim świecie wy żyjecie. Tu się pracuje na 2500

Gość Gość

Bo są przekonani o czym można tu przeczytać nie raz że należy im się przynajmniej laska 6/10 haha bo to według nich średnia na maksa 

Gość Orgie rt
15 minut temu, Leżaczek napisał:

A z byciem przystojnym? Hmm skoro chcesz ładna to sam musisz być mily dla oka  X

No tak. Żeby mieć ładną kobietę nie dość ze trzeba zarabiać pow średniej to jeszcze samemu być ładnym🤣 trochę to nie symetryczne.

Gość Gosci
31 minut temu, Gość Soczek z foczek napisał:

No to przykro mi że trafiasz na takich frajerów. Mi wystarczył brak nadwagi i empatia i na taką kobietę ktora to ma i wiele więcej już dawno mialem szczęście trafić.

A ty masz w sobie empatie żeby wymagać jej od innych?

13 minut temu, Gość Taka jedna napisał: No dokładnie, miałbyś żonę juz w liceum bo byłbyś fajnym facetem. A jesteś gorszym sortem wymagającym modelki. Może jeszcze piękna ma cie utrzymywać?  X akurat w liceum zwaliłem kilka okazji przez nieśmiałość i złe wybory oraz wysoką poprzeczkę którą nabyłem przez zbyt idealną koleżankę 

Gość Gosci
23 minuty temu, Gość Kobieta napisał:

Wreszcie ktoś mądry na forum.

Gość aurellia
29 minut temu, Iibed napisał:

co cię obchodzi życie innych że zakladasz tematy o nim na jakims durnym forum. niech sobei zyja jak chca nic ci do tego. 

To chyba jasne, że powinni się starać, adorować, jeśli wiedzą, że mieliby szansę

Nie wymagam modelki zawsze miałem obraz jakieś szarej myszy, może w tej pracy jakieś beczki pyzy są chętne. Tom im się nie dziwię, każdy ma jakiś tam typ wyglądu który chciałby kochać. A jak panna beczka z twarzą w pełni obiadu to trzeba mieć fetysz. A te wymagania też są bardzo nie fer, żeby to chociaż było mieszkanie które można zdobyć będąc oszczednym a zarabiajacym 3x mniej, żeby to były mięśnie brzucha które można dojść cwiczeniami i dietą itd ale dwie rzeczy to nie ma się wplywu a 3 może być nieosiągalna w mniejszym mieście. 

5 minut temu, Gość aurellia napisał: To chyba jasne, że powinni się starać, adorować, jeśli wiedzą, że mieliby szansę X chyba żartujesz, że ktoś będzie chciał się starać o beczke z pracy której hobby to pączki 👌

Gość Davideck

Bo nawiązywanie bliższej relacji z kobietą ma sens tylko wtedy, kiedy na każdym kroku sprawia przyjemność. Ja też parę lat temu dałem kosza paszczakowi i nie żałuję. Teraz pogłębiam znajomość z dziewczyną z jednego wesołego portalu. Jest fifty fifty szans, że coś z tego wyjdzie. Ale główny warunek jest spełniony. Mi to NA KAŻDYM ETAPIE SPRAWIA PRZYJEMNOŚĆ...

Gość ona ona ona 30

Szara mysz, ale pewnie podobna do Sandy Bullock albo Emmy Watson, co? A od beczek to się odczepcie, bo nie wiedząc co powoduje tę beczkowatość wykazujecie się tylko chamstwem i brakiem wyrozumiałości. Zdziwilibyście się jak mało taka beczka potrafi jeść, to w waszej głowie jest przeświadczenie, że taka nic innego nie robi tylko wpier/dala i oczywiście stroni przy tym od jakiegokolwiek ruchu. Sama mam nadwagę z którą walcze i widzę jak dużo wysiłku, znoju zajmuje mi obecnie zrzucenie choćby jednego głupiego kilograma, podczas gdy są osoby, które nie podejmując nawet połowy tego wysiłku, wyrzeczeń co ja ważą ode mnie dużo mniej. 

Gość Gość

Nie da się być z brzydką albo grubą na siłę. To prosta droga do frustracji. 

54 minuty temu, Gość Kobieta napisał:

Akurat 6000 zl netto to pensja przeciętnego specjalisty a nie wybitnego prezesa banku.

Przeciętnego specjalisty być może, ale nie przeciętnego Polaka.

https://wynagrodzenia.pl/artykul/podsumowanie-ogolnopolskiego-badania-wynagrodzen-w-2018-roku

Na podstawę wykresu 2 i kalkulatorowi przedsiębiorcy można szacować, że około 25% polaków będzie spełniać te kryteria. Dużo prawda? Tylko, że to dotyczy wszystkich Polaków i tych co pracują 4 lata i tych co 40, domyślam się, że dużo ludzi z tymi wyższymi zarobkami to będą osob na rynku pracy powyżej 10-20 lat. Obiektywnie 6 k netto to jest powyżej średniej.

Gość Irasiad

Przecietny stary kawaler ma zazwyczaj przeciętną starą panne w swoim wieku głęboko w dooopie.  W tym wieku ma wszystko to co większość kobiet od faceta chce. Mieszkanie, kasę, stabilność finansową, zrównoważenie, emocjonalne. Normy społeczne tolerują nawet tak skrajną sytuację w której ten mając 40lat bierze sobie za partnerkę 20 latkę. A stara panna? Nie ma zbyt wiele tego czego faceci by od niej akurat potrzebowali. To target tylko dla brzydkich nieudaczników którzy sami nie mają zbyt wiele tego czego chce kobieta. Radzę się wreszcie obudzić a nie marzyć że facet z dużym przyrodzeniem i pensją 6000 będzie się litować nad starymi pannami.  Stary kawaler który bawi się w punktowanie kobiet widocznie ma to czego cały wachlarz wiekowy kobiet chce od niego. Kto jak kto, ale faceci potrafią bardzo zaniżyć wymagania by mieć seks

18 minut temu, Gość ona ona ona 30 napisał:

Szara mysz, ale pewnie podobna do Sandy Bullock albo Emmy Watson, co? A od beczek to się odczepcie, bo nie wiedząc co powoduje tę beczkowatość wykazujecie się tylko chamstwem i brakiem wyrozumiałości. Zdziwilibyście się jak mało taka beczka potrafi jeść, to w waszej głowie jest przeświadczenie, że taka nic innego nie robi tylko wpier/dala i oczywiście stroni przy tym od jakiegokolwiek ruchu. Sama mam nadwagę z którą walcze i widzę jak dużo wysiłku, znoju zajmuje mi obecnie zrzucenie choćby jednego głupiego kilograma, podczas gdy są osoby, które nie podejmując nawet połowy tego wysiłku, wyrzeczeń co ja ważą ode mnie dużo mniej. 

A masz jakieś problemy zdrowotne?

Gość Gilgus

Ja im jestem

11 minut temu, Gość Irasiad napisał:

Przecietny stary kawaler ma zazwyczaj przeciętną starą panne w swoim wieku głęboko w dooopie.  W tym wieku ma wszystko to co większość kobiet od faceta chce. Mieszkanie, kasę, stabilność finansową, zrównoważenie, emocjonalne. Normy społeczne tolerują nawet tak skrajną sytuację w której ten mając 40lat bierze sobie za partnerkę 20 latkę. A stara panna? Nie ma zbyt wiele tego czego faceci by od niej akurat potrzebowali. To target tylko dla brzydkich nieudaczników którzy sami nie mają zbyt wiele tego czego chce kobieta. Radzę się wreszcie obudzić a nie marzyć że facet z dużym przyrodzeniem i pensją 6000 będzie się litować nad starymi pannami.  Stary kawaler który bawi się w punktowanie kobiet widocznie ma to czego cały wachlarz wiekowy kobiet chce od niego. Kto jak kto, ale faceci potrafią bardzo zaniżyć wymagania by mieć seks

NO WŁAŚNIE choć to tylko pewien uproszczony mechanizm rynku matrymonialnego  jak w handlu  jest sporo wyjątków. Wszystko sprowadza się do popytu i podaży. Każdy ma swoje preferancje i wedle nich bierze sobie towar. Istotna jest też dostępność. Preferencje też się z wiekiem zmieniają.

Takie pytania jak to w tym wątku wskazują że nie wszyscy się w tym rynku matrymonialnym odnajdują. Było brać towar jak się było młodszą i ładniejszą. Teraz nastał dla was rynek starego kawalera

33 minuty temu, Gość ona ona ona 30 napisał: Szara mysz, ale pewnie podobna do Sandy Bullock albo Emmy Watson, co?  X dokładnie tak, więcej wymagać nie mogę bo obecnie jestem bez pracy, z nadwagą itd 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.