Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość aurellia

Dlaczego starzy kawalerowie, prawiczki nie interesują się brzydkimi dziewczynami?

Polecane posty

Gość Gość
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

33 minuty temu, Gość ona ona ona 30 napisał: Szara mysz, ale pewnie podobna do Sandy Bullock albo Emmy Watson, co?  X dokładnie tak, więcej wymagać nie mogę bo obecnie jestem bez pracy, z nadwagą itd 

Haha a podobno pracujesz tyle że w domu 🤣 ty nigdy nie pracowałeś leserze. 

Mając 6000 to bym chciał intercyze, dwa też zarabiasz 6000? Po co wam 12tys, ja żyję za 1000 opłaty jedzenie. 

2 minuty temu, Gość Gość napisał: Haha a podobno pracujesz tyle że w domu ty nigdy nie pracowałeś leserze.  X przecież napisałem że obecnie 😮 życie trwa ciągle się coś zmienia 😓

Gość Hałsek
9 minut temu, Gość Gilgus napisał:

Teraz nastał dla was rynek starego kawalera

I to kawalera niezbyt urodziwego i ogarniętego należy dodać😉 

Gość Ona
8 minut temu, Leżaczek napisał:

33 minuty temu, Gość ona ona ona 30 napisał: Szara mysz, ale pewnie podobna do Sandy Bullock albo Emmy Watson, co?  X dokładnie tak, więcej wymagać nie mogę bo obecnie jestem bez pracy, z nadwagą itd 

Wybacz, ale bezrobotny grubas może jedynie pomarzyć o tego typu kobietach. Widac, ze jestes uposledzony... Niestety. Przeciętna grubaska moze miec w miarę normalnego, fajnego faceta. 

Gość Ona
7 minut temu, Leżaczek napisał:

Mając 6000 to bym chciał intercyze, dwa też zarabiasz 6000? Po co wam 12tys, ja żyję za 1000 opłaty jedzenie. 

A zyj sobie i za 200 zl. To, ze ty tak żyjesz nie oznacza, ze kobieta ma chcieć tak zyc. Zrozum to właśnie dlatego chcemy ambitnych i zaradnych.  Nikt nie będzie obniżal wymagań, bo ty ich nie spełniasz. Jasne? Poki co jesteś dla kobiet 0/10 zatem twoje wyimaginowane problemy, wymagania i oceny nikogo nie interesują. A taka Sandra Bullock to nawet by się na ciebie nie wyrzygala. 

3 minuty temu, Gość Ona napisał: Wybacz, ale bezrobotny grubas może jedynie pomarzyć o tego typu kobietach. Widac, ze jestes uposledzony... Niestety. Przeciętna grubaska moze miec w miarę normalnego, fajnego faceta.  X a jak ma dwie nieruchomości? 👌 ostatnio schudłem 6kg 👌😗 nie wiem czemu inni chcą grube może mają fetysz 😄

3 minuty temu, Gość Ona napisał: A zyj sobie i za 200 zl. To, ze ty tak żyjesz nie oznacza, ze kobieta ma chcieć tak zyc. Zrozum to właśnie dlatego chcemy ambitnych i zaradnych.  Nikt nie będzie obniżal wymagań, bo ty ich nie spełniasz. Jasne? Poki co jesteś dla kobiet 0/10 zatem twoje wyimaginowane problemy, wymagania i oceny nikogo nie interesują. A taka Sandra Bullock to nawet by się na ciebie nie wyrzygala.  X ja innej szukam co chce słodka biede klepac 😞😔

11 minut temu, Gość Ona napisał: Widac, ze jestes uposledzony... Niestety. Przeciętna grubaska moze miec w miarę normalnego, fajnego faceta.  X coś w tym jest, lepsi odemnie brali sobie takie co ja bym nie chciał, raczej też się nie nadaje do normalnego życia 😞

Gość Taka jedna
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

3 minuty temu, Gość Ona napisał: A zyj sobie i za 200 zl. To, ze ty tak żyjesz nie oznacza, ze kobieta ma chcieć tak zyc. Zrozum to właśnie dlatego chcemy ambitnych i zaradnych.  Nikt nie będzie obniżal wymagań, bo ty ich nie spełniasz. Jasne? Poki co jesteś dla kobiet 0/10 zatem twoje wyimaginowane problemy, wymagania i oceny nikogo nie interesują. A taka Sandra Bullock to nawet by się na ciebie nie wyrzygala.  X ja innej szukam co chce słodka biede klepac 😞😔

To powodzenia, takich nie ma 😂 😂 😂 

Gość Ona
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

Są ta z video żyje za 300, na Ukrainie mają 300. Ciężko trafić na miłość 😟

Wybacz, ale o miłości to ty nie wiesz nic. 

1 minutę temu, Gość Ona napisał: Wybacz, ale o miłości to ty nie wiesz nic.  X wy też nic nie wiecie jak ma być 6000 przystojny i fiut 😱😵 

Gość ogierek
24 minuty temu, Gość Ona napisał:

Wybacz, ale bezrobotny grubas może jedynie pomarzyć o tego typu kobietach. Widac, ze jestes uposledzony... Niestety. Przeciętna grubaska moze miec  normalnego faceta

Ło paaanie. To ja jestem wysportowany mam te 2500 na rękę i nawet chciałbym taka krąglejszą kobietke (tak, mam taki fetysz) i ..., nawet takie się nie dają mi sie przekonać.😞 

1 minutę temu, Gość ogierek napisał: Ło paaanie. To ja jestem wysportowany mam te 2500 na rękę i nawet chciałbym taka krąglejszą kobietke (tak, mam taki fetysz) i ..., nawet takie się nie dają mi sie przekonać.  X i tak nie zmienię się ani nie wezme beczki idę na drzemke 😴👌

24 minuty temu, Gość Ona napisał: A zyj sobie i za 200 zl. To, ze ty tak żyjesz nie oznacza, ze kobieta ma chcieć tak zyc. Zrozum to właśnie dlatego chcemy ambitnych i zaradnych.  Nikt nie będzie obniżal wymagań, bo ty ich nie spełniasz. Jasne? Poki co jesteś dla kobiet 0/10 zatem twoje wyimaginowane problemy, wymagania i oceny nikogo nie interesują. A taka Sandra Bullock to nawet by się na ciebie nie wyrzygala.  X szczerze mówiąc nie chce mi się pracować dla nawet kobiety, chyba będę żałował przed śmiercią na starość ale tak teraz mi dobrze 👍 

Gość gość
4 godziny temu, Gość aurellia napisał:

Zaobserwowałam ostatnio dwie, trzy takie sytuacje w pracy. Jest tam trzech takich kawalerów, sześć wolnych dziewczyn, ale brzydszych i oni się w ogóle nimi nie interesują. Nawet jedna z nich zaprosiła dwóch z nich na spotkanie. Pierwszy skłamał, że jest zajęty, a drugi ją cały czas uprzejmie zbywa na zasadzie, że jutro powiem jutro... Wzięłam go na stronę i się spytałam, dlaczego tak ją zbywa i się nie umówi, to powiedział, że nikomu ojca ani matki nie zabił, żeby teraz z pasztetami czas marnować i dodał, że ma już panienkę z roksy upatrzoną... Dlaczego tak jest, że nie potrafią docenić wnętrza drugiej osoby?

U ładnych nie mają szans, więc im prędzej to zrozumieją, tym lepiej dla nich 😛 

Gość w kość
54 minuty temu, Leżaczek napisał:

a jak ma dwie nieruchomości? 

prawą i lewą nogę?

Gość aba
4 godziny temu, marcin_wawa napisał:

A po co komu brzydka osoba do związku? Z brzydką dziewczyna można się przyjaźnić, ale skoro nie będziesz jej podziwiał na co dzień, to jaki to ma sens? Bez jakiegokolwiek libido pewnie nie patrzyłbym na ładne dziewczęta.

Jeśli sam nie jest ładną osobą, to dla niego są tylko brzydkie. Z tej samej półki. Tak to działa.

Gość gość
1 godzinę temu, Gość Hałsek napisał:

I to kawalera niezbyt urodziwego i ogarniętego należy dodać😉 

Brzydki nieudacznik nie ma żadnych szans. Niech skacze 😛 

Gość _O_N_
57 minut temu, Gość Ona napisał:

A zyj sobie i za 200 zl. To, ze ty tak żyjesz nie oznacza, ze kobieta ma chcieć tak zyc. Zrozum to właśnie dlatego chcemy ambitnych i zaradnych.  Nikt nie będzie obniżal wymagań, bo ty ich nie spełniasz. Jasne? Poki co jesteś dla kobiet 0/10 zatem twoje wyimaginowane problemy, wymagania i oceny nikogo nie interesują. A taka Sandra Bullock to nawet by się na ciebie nie wyrzygala. 

A kto by chciał taką bezwartościową i wyszczekaną babę jak ty i zapewne brzydką? Facet ma zarabiać 6000 zł tak? A ty co? Baseny, SPA, solarium i salony piękności. To z ciebie piękności nie zrobi, a utrzymywać pasożyta żaden zaradny nie będzie chciał bo po co? 

Ty nie wiesz nic o miłości bo jedyne na co zwracasz uwagę to wygląd i bogactwo. A pieniądze szczęścia nie dają pustaku zwłaszcza cudze!!!

Gość ładna i szczupła
4 godziny temu, Gość Kawaler 26 napisał:

Chce być z taką co pokocham. Wygląd to za mało bo dziewczyna musi mieć jakieś wartości być synpatyczna i powinna się szanować (kilka dawnych jej związków wybaczę)

Każdy ma prawo być z kimś kogo doceni. Widziałem bardzo  dużo brzydkich dziewczyn co są w związkach. Poza tym jest dużo takich co preferują np. puszyste kobiety. Ja wolę szczupłą z ładną twarzą i tylko tyle wymagam. - sam mam przystojną twarz, jestem szczupły, ale mam 170cm tylko wzrostu więc mi wystarczy taka o wzroście hmm 160 -173. Widzicie nie jest dla mnie problemem że kobieta jest ode mnie troszkę wyższa.

A ja jestem ładna, szczupła 165 -173 i nie chcę faceta 1,70, bo za niski i tylko tego wymagam. Nie chcę być i nie będę od mężczyzny wyższa. Oo. Niech sobie idzie do brzydkiej, ja jestem nie dla niego 😛 

Gość nie do mnie, ale odpowiem
4 minuty temu, Gość _O_N_ napisał:

A kto by chciał taką bezwartościową i wyszczekaną babę jak ty i zapewne brzydką? Facet ma zarabiać 6000 zł tak? A ty co? Baseny, SPA, solarium i salony piękności. To z ciebie piękności nie zrobi, a utrzymywać pasożyta żaden zaradny nie będzie chciał bo po co? 

Ty nie wiesz nic o miłości bo jedyne na co zwracasz uwagę to wygląd i bogactwo. A pieniądze szczęścia nie dają pustaku zwłaszcza cudze!!!

Jestem ładna i chcę żyć na określonym poziomie (fryzjer, kosmetyczka, basen, fitness, SPa też - /solarium to chyba u ciebie na wsi, nikt normalny i na poziomie nie korzysta/, książki, płyty (kolekcja/, koncerty etc. Chcę, żeby zarabiał co najmniej tyle co ja, ale powinien nieco więcej. Jeśli chce ładnej= zrobionej na bóstwo - niech inwestuje, tak to działa. Dla siebie jestem ładna za swoje, jeśli facet ma jakieś aspiracje/ oczekiwania, to za nie płaci, ja niekoniecznie chcę np. nosić oczojebną bieliznę czy szpile 15 cm na co dzień. On tego chce - to kupuje, proste. Ja sama sobie wystarczam i daję radę, jego utrzymywać na pewno nie będę. 

Gość _O_N_

Po co wartościowy facet ma być z kimś kto mu się nie podoba? Jest jednak coś gorszego kobieta co udaje zakochanie a jedyne o co chodzi takiej kobiecie to pieniądze. To są dopiero hieny ! A teraz tego pełno. Sztuczna osobowość, sztuczne uczucia, a nawet wygląd. Chodzące nieszczęście. Właśnie dlatego wielu wybiera już te brzydkie a nie pasożyty.

Każdy ma prawo do ładnej i zadbanej dziewczyny. Prawiczki akurat nie są brzydcy tylko nie mieli kobiety lub wpłybęły na zaniżoną samoocenę wydarzenia z przeszłości. Tyle

Gość nie do mnie, ale odpowiem
9 minut temu, Gość ładna i szczupła napisał:

Ja wolę szczupłą z ładną twarzą i tylko tyle wymagam. - sam mam przystojną twarz, jestem szczupły, ale mam 170cm tylko wzrostu więc mi wystarczy taka o wzroście hmm 160 -173. Widzicie nie jest dla mnie problemem że kobieta jest ode mnie troszkę wyższa.

Jeśli masz 170 cm, to dla ciebie najwyżej 150-165, nie wyższe. Wyższe wolą 180 cm. Przy 173 odpadasz, nie da się założyć do ciebie obcasów 🙂 

Gość lilith
2 minuty temu, Gość _O_N_ napisał:

Każdy ma prawo do ładnej i zadbanej dziewczyny.

Nie każdy. Tylko ten ŁADNY i ZADBANY. Nie jesteś taki, szukasz podobnej sobie.

Gość _O_N_
6 minut temu, Gość nie do mnie, ale odpowiem napisał:

Jestem ładna i chcę żyć na określonym poziomie (fryzjer, kosmetyczka, basen, fitness, SPa też - /solarium to chyba u ciebie na wsi, nikt normalny i na poziomie nie korzysta/, książki, płyty (kolekcja/, koncerty etc. Chcę, żeby zarabiał co najmniej tyle co ja, ale powinien nieco więcej. Jeśli chce ładnej= zrobionej na bóstwo - niech inwestuje, tak to działa. Dla siebie jestem ładna za swoje, jeśli facet ma jakieś aspiracje/ oczekiwania, to za nie płaci, ja niekoniecznie chcę np. nosić oczojebną bieliznę czy szpile 15 cm na co dzień. On tego chce - to kupuje, proste. Ja sama sobie wystarczam i daję radę, jego utrzymywać na pewno nie będę. 

Żyć na określonym poziomie... Taa... A gdzie tu miłość? Ty nie szukasz partnera ty szukasz sponsora! 

Gość lilith
4 minuty temu, Gość _O_N_ napisał:

Po co wartościowy facet ma być z kimś kto mu się nie podoba?

Po co wartościowa dziewczyna ma być z kimś, kto jej się nie podoba? Może wybierać i wybierze według własnych kryteriów.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.