Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość aurellia

Dlaczego starzy kawalerowie, prawiczki nie interesują się brzydkimi dziewczynami?

Polecane posty

Gość nie do mnie, ale odpowiem
Przed chwilą, Gość _O_N_ napisał:

Żyć na określonym poziomie... Taa... A gdzie tu miłość? Ty nie szukasz partnera ty szukasz sponsora! 

Nie. Szukam PARTNERA NA TAKIM SAMYM POZIOMIE, jak ja. Czytaj uważniej i ze zrozumieniem, może jeszcze raz?

Gość zadowolona z wyboru

Jestem ładna i inteligentna, więc chcę takiego samego mężczyzny, czego tu nie rozumieć? Podobne wiąże się z podobnym, co mam niby robić z tępym i brzydkim? 

Gość drapi

Po hooj staremu kawalerowi pasztet? już lepiej być samemu niż z byle kim i brać byle co

Gość gość
1 godzinę temu, Gość ogierek napisał:

Ło paaanie. To ja jestem wysportowany mam te 2500 na rękę i nawet chciałbym taka krąglejszą kobietke (tak, mam taki fetysz) i ..., nawet takie się nie dają mi sie przekonać.😞 

No, proszę... Co poszło nie tak...? 😉 

Gość Kawaler 26
18 minut temu, Gość ładna i szczupła napisał:

A ja jestem ładna, szczupła 165 -173 i nie chcę faceta 1,70, bo za niski i tylko tego wymagam. Nie chcę być i nie będę od mężczyzny wyższa. Oo. Niech sobie idzie do brzydkiej, ja jestem nie dla niego 😛 

8 minut temu, Gość nie do mnie, ale odpowiem napisał:

Jeśli masz 170 cm, to dla ciebie najwyżej 150-165, nie wyższe. Wyższe wolą 180 cm. Przy 173 odpadasz, nie da się założyć do ciebie obcasów 🙂 

Też bym odrzucił takie pseudokobiety co szukają jedynie manekina a nie mężczyzny i mają beznadziejną osobowość.

Gość gość
1 minutę temu, Gość drapi napisał:

Po hooj staremu kawalerowi pasztet? już lepiej być samemu niż z byle kim i brać byle co

Jak się samemu jest pasztetem, to już tylko "z byle kim i brać byle co", innych opcji brak.

Gość se wybieraj
4 minuty temu, Gość zadowolona z wyboru napisał:

Jestem ładna i inteligentna, więc chcę takiego samego mężczyzny, czego tu nie rozumieć? Podobne wiąże się z podobnym, co mam niby robić z tępym i brzydkim? 

Szukasz ziomka bez wad i uwaga, NIE ZNAJDZIESZ!!!!! Nawet kot spíerdoli od takiej umysłowej lalki, więc twoja upadająca uroda i wątpliwa inteligencja jest gòwno warta. Co z rakiety jak nigdy w kosmos nie poleci? Tylko stracony potencjał.

Gość Jan
2 godziny temu, Gość Kobieta napisał:

Akurat 6000 zl netto to pensja przeciętnego specjalisty a nie wybitnego prezesa banku. Zatem jest czymś normalnym. Za mniejsze pieniądze nie da się  żyć. Zatem nie piiierdol, ze to jakieś wielkie halo. 

PANOWIE, mamy obraz przeciętnej naszej białej księżniczki.

Teraz usiądźcie, kto chce mieć radosny żywot, weźcie kartkę, długopis i przekalkulujcie na plusy i minusy.

Plusy i minusy przeciętnej naszej białej księżniczki.

Plusy i minusy przeciętnej indyjskiej żółtej hinduski.

Zestawcie z naszą walutą indyjską w rupiach, zestawcie średnie płace w obu Krajach, zestawcie obyczaje kulturalne mężczyzny względem kobiety.

Pote przedstawcie wyniki. Jestem w stanie założyć się, że gdy wybierzecie żółtą hinduskę, bez pięćset plus, z szóstką dzieci, z Waszą pensją 3500z (5300rp) w indiach, będziecie wiedli mniej stresowy żywot jak w przypadku wyboru białej księżniczki, z dopłatą 500, z jednym dzieckiem, z Waszą pensją 6000 tutaj.

Czekam na Wasze zestawienia. Pozdrawiam

Gość _O_N_
6 minut temu, Gość nie do mnie, ale odpowiem napisał:

Nie. Szukam PARTNERA NA TAKIM SAMYM POZIOMIE, jak ja. Czytaj uważniej i ze zrozumieniem, może jeszcze raz?

Przecież ty żadnego poziomu nie prezentujesz. Kto by chciał takie coś jak ty? Pewnie jeden z desperatów co tylko chcą zaliczyć pustaka co nic poza ciałem nie ma do zaoferowania by się pochwalić.

Gość katumba
4 minuty temu, Gość Kawaler 26 napisał:

Też bym odrzucił takie pseudokobiety co szukają jedynie manekina a nie mężczyzny i mają beznadziejną osobowość.

po co baby chcą wyższych facetów aby nad nimi dominowali a píerdolą feministyczne farmazony o "równości"??? Ktoś kuma to umysłowe pojèbanie tych istot? bo ja nie

Gość gość
4 minuty temu, Gość Kawaler 26 napisał:

A ja takiego pseudomężczyznę, co pisze tak, jak ty - szukający kobiecego manekina i wyposażony w beznadziejną osobowość. Nawet się nie zorientowałeś, że to odwrócenie twojego posta, wolta 😛 I wszystko, bo inteligencja, bystrość u mężczyzny też się liczy.

Na szczęście jestem zajęta, 😉 a on jest przystojny, inteligentny i powyżej 1,75 (bez obcasów)  😛 😄 

Gość jabola pije
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Jak się samemu jest pasztetem, to już tylko "z byle kim i brać byle co", innych opcji brak.

babskie pasztety jednak tak nie uważają, też księcia z bajki szukają, psycholki

Gość Spełnione Męskie Marzenie
9 minut temu, Gość se wybieraj napisał:

Szukasz ziomka bez wad i uwaga, NIE ZNAJDZIESZ!!!!! Nawet kot spíerdoli od takiej umysłowej lalki, więc twoja upadająca uroda i wątpliwa inteligencja jest gòwno warta. Co z rakiety jak nigdy w kosmos nie poleci? Tylko stracony potencjał.

Ależ znalazłam 🙂 Od pięciu lat razem z sukcesem 😉 I da los, do końca, bo tak oboje chcemy. Uroda akurat w rozkwicie, ale co prawik może o tym wiedzieć, kobiety widuje tylko przez okno i na jpg 😛 ON jest ze mną, bo umiał docenić nie tylko urodę, ale intelekt i osobowość, ja z nim, bo jest Wyjątkowy, a przystojny i na stanowisku - to jedynie w gratisie, udało mi się 😉 

I nie próbuj mnie obrażać, bo żeby się udało, to trzeba być Kimś, jak Ja, a tu marność i tylko marność, niestety. Jesteś chamski i prymitywny, więc takiej Kobiety na poziomie mieć nigdy nie będziesz i nawet pomarzyć nie możesz, słusznie - nie jest dla ciebie. Zwykle nie zadaję się z prostactwem, ale zrobię wyjątek, bo mi cię żal: dobra rada - przemyśl to sobie i zmień coś, może jeszcze nie jest dla ciebie za późno. 

Bez odbioru.

Gość to baby bardziej cierpią

facet pójdzie do burdelu i ma w doopie, a baba? siedzi sama, patrzy w lustro jak uroda co minute mija, ewentualnie poszuka jakiegoś delikwenta na 1 noc, a potem czuje się jak koorva i beczy. baby mają przesrany żywot, a juz szczególnie te "ładne i inteligentne" czyli wielo tysięczna armia samotnych singielek uważających się za hooj wie co i szukających hooj wie co

Gość Spełnione Męskie Marzenie
11 minut temu, Gość se wybieraj napisał:

Ależ znalazłam  Od pięciu lat razem z sukcesem  I da los, do końca, bo tak oboje chcemy. Uroda akurat w rozkwicie, ale co pra/wik może o tym wiedzieć, kobiety widuje tylko przez okno i na jpg  ON jest ze mną, bo umiał docenić nie tylko urodę, ale intelekt i osobowość, ja z nim, bo jest Wyjątkowy, a przystojny i na stanowisku - to jedynie w gratisie, udało mi się  

I nie próbuj mnie obrażać, bo żeby się udało, to trzeba być Kimś, jak Ja, a tu marność i tylko marność, niestety. Jesteś cham ski i prymity wny, więc takiej Kobiety na poziomie mieć nigdy nie będziesz i nawet pomarzyć nie możesz, słusznie - nie jest dla ciebie. Zwykle nie zadaję się z prosta ctwem, ale zrobię wyjątek, bo mi cię żal: dobra rada - przemyśl to sobie i zmień coś, może jeszcze nie jest dla ciebie za późno. 

Bez odbioru.

Gość Kawaler 26
2 minuty temu, Gość gość napisał:

A ja takiego pseudomężczyznę, co pisze tak, jak ty - szukający kobiecego manekina i wyposażony w beznadziejną osobowość. Nawet się nie zorientowałeś, że to odwrócenie twojego posta, wolta 😛 I wszystko, bo inteligencja, bystrość u mężczyzny też się liczy.

Na szczęście jestem zajęta, 😉 a on jest przystojny, inteligentny i powyżej 1,75 (bez obcasów)  😛 😄 

Przystojny dla jednego ktoś jest dla drugiego nie.

Inteligentny raczej nie jest skoro wybrał coś tak beznadziejnego jak ty.

A wzrost się nie liczy. Niby czemu miałoby się liczyć coś na co nie mamy wpływu. Jeśli patrzysz tylko na wzrost to znaczy że nie jesteś zbyt mądra, :-( Wielu ludzi uważa się za inteligentnych, ale są zupełnym przeciwieństwem np. ty i twój desperat.

A z doświadczenia wiem, że kobiety takie jak ty nie grzesza inteligencją i urodą.

Pozdrawiam

Gość rapsztyle niech gniją
7 minut temu, Iibed napisał:

i ruszylo coniedzielne wcajemne opluwanie się tych ktorych nikt nie chce :D

Kto chce pustą lalke która gardzi facetem za wygląd/wzrost czy za typ pracy? Tylko pustaczki. Niech im cípy gniją do menopausy, bo długo im nie zostało, a one szukają wiecznie "lepszego" od siebie. Chore istoty które na szczęście wyginą genetycznie jak dinozaury.

Gość Owa
3 minuty temu, Gość to baby bardziej cierpią napisał:

szczególnie te "ładne i inteligentne" czyli wielo tysięczna armia samotnych singielek 

Dokładnie, niech składają papejry do armii, sużby wziennej, tam zawsze nieograniczona ilość chłopa do kuszenia i jakie warunki w przypadku ciąży!

Gość se wybieraj
5 minut temu, Gość Spełnione Męskie Marzenie napisał:

Ależ znalazłam  Od pięciu lat razem z sukcesem  I da los, do końca, bo tak oboje chcemy. Uroda akurat w rozkwicie, ale co pra/wik może o tym wiedzieć, kobiety widuje tylko przez okno i na jpg  ON jest ze mną, bo umiał docenić nie tylko urodę, ale intelekt i osobowość, ja z nim, bo jest Wyjątkowy, a przystojny i na stanowisku - to jedynie w gratisie, udało mi się  

I nie próbuj mnie obrażać, bo żeby się udało, to trzeba być Kimś, jak Ja, a tu marność i tylko marność, niestety. Jesteś cham ski i prymity wny, więc takiej Kobiety na poziomie mieć nigdy nie będziesz i nawet pomarzyć nie możesz, słusznie - nie jest dla ciebie. Zwykle nie zadaję się z prosta ctwem, ale zrobię wyjątek, bo mi cię żal: dobra rada - przemyśl to sobie i zmień coś, może jeszcze nie jest dla ciebie za późno. 

Bez odbioru.

typowa pusta lalka, co ten ziomek w tobie widział to ja nie wiem, pewnie dyma inne gdy ma okazje bo z taką jędzą trudno wytrzymać.... ciekawe co by było jakby stracił prace, czy miał wypadek, byś w podskokach spíerdalała do innego pusta piop

Gość gość
6 minut temu, Gość Spełnione Męskie Marzenie napisał:

Bez odbioru.

No i poszła żreć i robić to co umie najlepiej, oglądać seriale, siedzieć na fb i instagramie jak to robi każda kobieta sukcesu.

Gość tępe bydlaki
5 minut temu, Gość Kawaler 26 napisał:

A wzrost się nie liczy. Niby czemu miałoby się liczyć coś na co nie mamy wpływu. Jeśli patrzysz tylko na wzrost to znaczy że nie jesteś zbyt mądra, :-( Wielu ludzi uważa się za inteligentnych, ale są zupełnym przeciwieństwem np. ty i twój desperat.

A z doświadczenia wiem, że kobiety takie jak ty nie grzesza inteligencją i urodą.

Pozdrawiam

oni są taką parą która spada ze skały robiąc selfie na srajbuka, buehehehehe

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Ona napisał:

Wybacz, ale bezrobotny grubas może jedynie pomarzyć o tego typu kobietach. Widac, ze jestes uposledzony... Niestety. Przeciętna grubaska moze miec w miarę normalnego, fajnego faceta. 

Przeciętna grubaska to może mieć tylko wyłącznie wyjątkowego desperata.

Gość Gość
46 minut temu, Gość aba napisał:

Jeśli sam nie jest ładną osobą, to dla niego są tylko brzydkie. Z tej samej półki. Tak to działa.

Nie działa. Facet jak niezbyt urodziwy, ale inteligentny, zaradny czy mający gadane spokojnie znajdzie fajną laskę. Brzydka kobieta nie ma natomiast znaleźć fajnego faceta, bo uroda u kobiet jest niezwykle ważna. 

Gość Ggg
6 minut temu, Gość Kawaler 26 napisał:

A wzrost się nie liczy. Niby czemu miałoby się liczyć coś na co nie mamy wpływu. Jeśli patrzysz tylko na wzrost to znaczy że nie jesteś zbyt mądra, 😞 Wielu ludzi uważa się za inteligentnych, ale są zupełnym przeciwieństwem np. ty i twój desperat.

Pozdrawiam

Hmm.Wzrost się nie liczy?To w takim razie uroda u kobiet też nie bo nie mamy na nią wpływu?Najlepszy żart dzisiaj.Ja chciałabym wyglądać jak miss świata a nie wyglądam Co nie znaczy że gadam głupoty że wygląd się nie liczy.

Gość gość
42 minuty temu, Gość ładna i szczupła napisał:

A ja jestem ładna, szczupła 165 -173 i nie chcę faceta 1,70, bo za niski i tylko tego wymagam. Nie chcę być i nie będę od mężczyzny wyższa. Oo. Niech sobie idzie do brzydkiej, ja jestem nie dla niego 😛 

Ty się kurczysz i rozszerzasz, że masz od 165 do 173 cm wzrostu?

Gość Gość

Sry że się wtrącam, ale od siebie coś dodam. Mam kolegę co miał własną firmę i dużo zarabiał. Z wyglądu możnaby go uznac za przystojnego. Miał dziewczynę z którą planował przyszłość i był 6 lat w związku miał 30 lat gdy wszedł z nią w związek ona miała 24/25 lat jakoś tak. Pewnego dnia miał, niestety wypadek i skończył na wózku inwalidzkim. Dziewczyna go opuściła.

To są właśnie współczesne kobiety. Chcą luksusu a same nic nie wiedzą o prawdziwym życie. Tylko tyle miałem do przekazania.

Gość Gość
32 minuty temu, Gość lilith napisał:

Nie każdy. Tylko ten ŁADNY i ZADBANY. Nie jesteś taki, szukasz podobnej sobie.

Żaden facet nie będzie szukał brzydkiej albo grubej dziewczyny. Będzie wolał być sam. 

Gość Gość
38 minut temu, Gość nie do mnie, ale odpowiem napisał:

Jestem ładna i chcę żyć na określonym poziomie (fryzjer, kosmetyczka, basen, fitness, SPa też - /solarium to chyba u ciebie na wsi, nikt normalny i na poziomie nie korzysta/, książki, płyty (kolekcja/, koncerty etc. Chcę, żeby zarabiał co najmniej tyle co ja, ale powinien nieco więcej. Jeśli chce ładnej= zrobionej na bóstwo - niech inwestuje, tak to działa. Dla siebie jestem ładna za swoje, jeśli facet ma jakieś aspiracje/ oczekiwania, to za nie płaci, ja niekoniecznie chcę np. nosić oczojebną bieliznę czy szpile 15 cm na co dzień. On tego chce - to kupuje, proste. Ja sama sobie wystarczam i daję radę, jego utrzymywać na pewno nie będę. 

Jak ty chcesz przystojnego, to też w niego masz inwestować, tak? Płacić za jego siłkę, garnitury, zegarki itd?

Gość Kawaler 26
6 minut temu, Gość Ggg napisał:

Hmm.Wzrost się nie liczy?To w takim razie uroda u kobiet też nie bo nie mamy na nią wpływu?Najlepszy żart dzisiaj.Ja chciałabym wyglądać jak miss świata a nie wyglądam Co nie znaczy że gadam głupoty że wygląd się nie liczy.

Nie musisz wyglądać sztucznie by być kimś ładnym. Podobnie facet nie musi być wysoki by być przystojnym. Wygląd się nie liczy tylko to jakim się jest człowiekiem.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.