Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość aurellia

Dlaczego starzy kawalerowie, prawiczki nie interesują się brzydkimi dziewczynami?

Polecane posty

4 minuty temu, Gość gość napisał:

Ty się kurczysz i rozszerzasz, że masz od 165 do 173 cm wzrostu?

zależy ile zje bo to obwód brzucha pewnie :D

Gość gość
36 minut temu, Gość lilith napisał:

Nie każdy. Tylko ten ŁADNY i ZADBANY. Nie jesteś taki, szukasz podobnej sobie.

Wystarczy dobrze zarabiać, mieć pasje, zainteresowania, ciekawą osobowość, by przyciągać do siebie kobiety niezależnie od wyglądu. U kobiety natomiast najważniejszy jest jednak wygląd, potem dopiero pozostałe cechy.

Gość Ggg
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Żaden facet nie będzie szukał brzydkiej albo grubej dziewczyny. Będzie wolał być sam. 

I ja to szanuje. Gorzej jak zarabiający najniższa krajowa lub bezrobotny o wyglądzie 2/10 marzy o lasce 8/10 bo mu się nalezy obrażając się bo one go nie chca

Gość Sara

Bo mają glupie wyobrażenie o sobie ze skoro sa prawiczkami to sa warci tyle ile najdroższe skarby i zasluguja na najpiękniejsza dziewczyne na świecie 😂 

Prawda niestety jest inna 😂

Gość Sara

Bo mają glupie wyobrażenie o sobie ze skoro sa prawiczkami to sa warci tyle ile najdroższe skarby i zasluguja na najpiękniejsza dziewczyne na świecie 😂 

Gość 667667

Gość fffff

Szukamy podobnych sobie mezczyzn, ale nie ma. Są niżej wyksztalceni, leniwi - syndrom Wysokiego Niebieskookiego itd.

W sekretariatach, w skzołąch,w  urzędach się ich nie spotka. Weźmiesz z braku laku rydza i nie będziesz szczęśliwa, jesli jesteś ambitna, masz poczucie wlasnej wartości. Będziesz wolała być sama.! I tak wiekszosc kobiet robi. Samotne panie są szczesliwsze, zdrowsze, dłuzej żyją.

Panowie niestety ;p jakimś dziwnym trafem odwrotnie reagują na smaotnosc.

Gość Ggg
7 minut temu, Gość Kawaler 26 napisał:

Nie musisz wyglądać sztucznie by być kimś ładnym. Podobnie facet nie musi być wysoki by być przystojnym. Wygląd się nie liczy tylko to jakim się jest człowiekiem.

Wiadomo że nie trzeba być sztucznym żeby być ładnym.Trzeba się ładnym urodzić lub ewentualnie wyladniec z wiekiem.Jezeli facet nie jest wysoki to musi nadrabiać czymś innym -optymizmen.dobra praca,ładna twarzą.To samo dotyczy kobiet.Ale wmawianie że coś się nie liczy bo nie mamy na to wpływu jest śmieszne.Wiadomo że piękna zolzowata laską znajdzie mnóstwo adoratorow., a brzydka sympatyczna jak znajdzie jednego to będzie szczesliwa

A ja to w sumie rozumiem... Bo z perspektywy bycia stara panna też niekoniecznie uśmiecha mi się ganiać za wolnym kawalerem tylko dlatego, że jest wolny, a innym może przeszkadzac moje singielstwo : )

2 godziny temu, Gość nie do mnie, ale odpowiem napisał: Jestem ładna i chcę żyć na określonym poziomie (fryzjer, kosmetyczka, basen, fitness, SPa też - /solarium to chyba u ciebie na wsi, nikt normalny i na poziomie nie korzysta/, książki, płyty (kolekcja/, koncerty etc. Chcę, żeby zarabiał co najmniej tyle co ja, ale powinien nieco więcej. Jeśli chce ładnej= zrobionej na bóstwo - niech inwestuje, tak to działa. Dla siebie jestem ładna za swoje, jeśli facet ma jakieś aspiracje/ oczekiwania, to za nie płaci, ja niekoniecznie chcę np. nosić oczojebną bieliznę czy szpile 15 cm na co dzień. On tego chce - to kupuje, proste. Ja sama sobie wystarczam i daję radę, jego utrzymywać na pewno nie będę.  X nadal nie widzę potrzeby 6000,- to są babskie rzeczy facetowi zbędne, a kiedyś kolekcjonowałem gry czyli płyty i nie potrzeba do tego 6tys... 

2 godziny temu, Gość gość napisał: Na szczęście jestem zajęta,  a on jest przystojny, inteligentny i powyżej 1,75 (bez obcasów)     X 7 z przodu to kurdupel nawet ja mam 8, widać że bralas z bralu laku, normalna wymaga 185+

Gość Szczery

Prawiczkiem nie jestem a „starym kawalerem" dlaczego? Dlatego że nie dam sobie wejść na głowę, kobieta nigdy nie będzie mną żadzić. Tak, byłem zakochany i razem mieszkaliśmy, po jakimś czasie zaczeła mnie kontrolować a raczej chciała.  Nigdy nie zdradzałem bo nie jestem k..wiarzem , pewnego dnia nie wytrzymałem, musiała spakować walizy i wracać do mamusi. Od tamej pory a minęło sporo czasu, nie wpuściłem żadnej baby do domu na dłużej niż weekend i każdemu polecam.

Nie jestem typem faceta który ugania się za kobietami, zdobywa jak to same wielokrotnie powtarzacie, umawiamy się albo nie a jak nie to nie mamy o czym więcej rozmawiać. A, i nie umawiam się z pierwszą lepszą bo nie jestem desperatem.

1 godzinę temu, Gość Ggg napisał: I ja to szanuje. Gorzej jak zarabiający najniższa krajowa lub bezrobotny o wyglądzie 2/10 marzy o lasce 8/10 bo mu się nalezy obrażając się bo one go nie chca X a niech marzy, pieniądze i wygląd zewnętrzny to nie wszystko, może znajdzie swoją 8/10 bo ma prawo zaryzykować a nie brać beczke z pracy! 

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość fffff napisał:

Szukamy podobnych sobie mezczyzn, ale nie ma. Są niżej wyksztalceni, leniwi - syndrom Wysokiego Niebieskookiego itd.

W sekretariatach, w skzołąch,w  urzędach się ich nie spotka. Weźmiesz z braku laku rydza i nie będziesz szczęśliwa, jesli jesteś ambitna, masz poczucie wlasnej wartości. Będziesz wolała być sama.! I tak wiekszosc kobiet robi. Samotne panie są szczesliwsze, zdrowsze, dłuzej żyją.

Panowie niestety ;p jakimś dziwnym trafem odwrotnie reagują na smaotnosc.

Hmmm....większość samotnych kobiet po 40 jakie spotkałem to albo alloholiczki, albo tak spragnione miłości że dają się łatwo wykorzystywać

Gość proste
27 minut temu, Gość Gość napisał:

Hmmm....większość samotnych kobiet po 40 jakie spotkałem to albo alloholiczki, albo tak spragnione miłości że dają się łatwo wykorzystywać

skoro sam pochodzisz z patologii to w takim towarzystwie się obracasz. proste. 

Gość szkoda gadać
7 godzin temu, Gość Gosci napisał:

Tak czytam wasze wypowiedzi od jakiegoś czasu, zagladam na kafe czytam o związkach, dużo wypowiedzi mężczyzn jakie mają wymagania względem kobiet, i powiem wam jedno, że lepiej zająć się sobą, swoim rozwojem, szczęście, miłością do samej siebie niż szukać faceta i być w jakimkolwiek związku.Dziekuje za feedback.

Ja nie mam prawie żadnych wymagań, ale i tak żadna mnie nie chce...

Gość ...
2 godziny temu, Gość fffff napisał:

Szukamy podobnych sobie mezczyzn, ale nie ma. Są niżej wyksztalceni, leniwi

Są też wykształceni i nie leniwi. Szukajcie wśród mniej przystojnych, a znajdziecie.

Gość Ona

Wtylumacze to prosto. Znam kilku takich.Jedni maja wymagania co do partnerki choć sami przeciętni.. trzech się przyznało ze nie czują się dobrzy w sexie mają z tym problem..inni sa tak nieśmiali ze paraliżuje ich myśl o kobiecie już...sa różni ludzie i rozne problemy

2 godziny temu, marawstala napisał:

A ja to w sumie rozumiem... Bo z perspektywy bycia stara panna też niekoniecznie uśmiecha mi się ganiać za wolnym kawalerem tylko dlatego, że jest wolny, a innym może przeszkadzac moje singielstwo : )

To mnie zaskoczyłaś.

Przed chwilą, marawstala napisał:

Dlaczego? : ) Albo raczej czym?

Myślałem, że ty facetów nie lubisz, chyba że jako autystów itp. 

2 minuty temu, KermitZaba napisał:

Człowiek się zmienia : )

Gość gość
Przed chwilą, KermitZaba napisał:

chciałbyś marę prawda ?

9 godzin temu, Gość obserwator napisał:

Brzydkiej można wmówić że jest piękna, a ona się nam za to odwdzięczy jak potrafi, wiem co mówię bo aktualnie mam taką 🙂  A te piękne częściej mną rzucały, niestety. 

No ale sobie nie wmówię, że brzydka jest piękna - tu leży problem. Jak piękna nie jest, to zostaje co najwyżej przyjaźń.

Gość Adam

Kiedys wydawalo mi sie ze wazne jest by z kobieta dobrze sie dogadywac ze wyglad nie ma znaczenia. Pewnego dnia przejrzalem na oczy spotykalem sie z pewna dziewczyna dobrze sie dogadywalismy poelno wspolnych zainteresowan mimo ze fizycznie troche pulchna i nijaka. I pewnego dnia mi oswiadczyla ze spotkala kogos i koniec znajomosci. Spoko. Pol roku pozniej do mnie dzwoni ze jednak nie wyszlo facet chcial tylko seksu. Od tego czasu patrze tylko na wyglad kobiet. Ludzie dzisiaj sa prymitywni bardzo wiec kobiety oprocz seksu tak naprawde nie maja nic do zaoferowania. Jesli komus sie wydaje ze znajdzie u kobiet bratnia dusze to jest idio...ta dla kobiet liczy sie wyglad i kasa.

Gość ech
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie działa. Facet jak niezbyt urodziwy, ale inteligentny, zaradny czy mający gadane spokojnie znajdzie fajną laskę. Brzydka kobieta nie ma natomiast znaleźć fajnego faceta, bo uroda u kobiet jest niezwykle ważna. 

Goovno prawda.

Brzydka kobieta nie ma problemu ze znalezieniem faceta.

Brzydki facet nie ma żadnych szans, niezależnie od charakteru. Inteligencja i zaradność nie mają żadnego znaczenia, a pewność siebie i "gadane" jest skorelowane z wyglądem. Pewny siebie przystojniak jest uważany za pewnego siebie, fajnego kolesia. Pewny siebie brzydal jest uznawany za żałosnego desperata, który na siłę próbuje być fajny.

Gość ...
13 godzin temu, Gość gość napisał:

Wystarczy dobrze zarabiać, mieć pasje, zainteresowania, ciekawą osobowość, by przyciągać do siebie kobiety niezależnie od wyglądu. U kobiety natomiast najważniejszy jest jednak wygląd, potem dopiero pozostałe cechy.

Gdyby tak było, to nie miałbym problemu ze znalezieniem dziewczyny.

Brzydka kobieta zawsze sobie kogoś znajdzie, a brzydki czy nawet przeciętny facet nie.

Gość Gość
3 godziny temu, Gość ... napisał:

Gdyby tak było, to nie miałbym problemu ze znalezieniem dziewczyny.

Brzydka kobieta zawsze sobie kogoś znajdzie, a brzydki czy nawet przeciętny facet nie.

Z takim podejściem to na pewno nie znajdziesz. Podobnie jak brzydkie kobiety, te które znam, są same, faceci wybrzydzają.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.