Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość aurellia

Dlaczego starzy kawalerowie, prawiczki nie interesują się brzydkimi dziewczynami?

Polecane posty

Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Z takim podejściem to na pewno nie znajdziesz. Podobnie jak brzydkie kobiety, te które znam, są same, faceci wybrzydzają.

To tylko jeden z trolli co w kółko wali te same teksty na forum. Nawet nie silą się na oryginalność w doborze słów. 

Dnia 16.06.2019 o 12:53, lonelyman napisał:

Nie musi być piękna. Ważne by było to coś.

Owszem nie musi być piękna czy piękny, ale musi mieć to coś w uśmiechu, aparycji,czy nawet sposobie mówienia i gestach. Musi nam wizualnie przypaść do gustu i przyciągnąć nas swoją osobą. 

Jak nie ma fal, to nawet uroda nie pomoże...

Gość ...
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

To tylko jeden z trolli co w kółko wali te same teksty na forum. Nawet nie silą się na oryginalność w doborze słów. 

Nie jestem żadnym trollem. Piszę jak jest i to was boli.

Gość Gość
6 minut temu, Gość ... napisał:

Nie jestem żadnym trollem. Piszę jak jest i to was boli.

To tylko twoje relatywne zdanie. 

Gość Gosc
Dnia Sunday, June 16, 2019 o 16:50, Leżaczek napisał:

1 minutę temu, Gość ogierek napisał: Ło paaanie. To ja jestem wysportowany mam te 2500 na rękę i nawet chciałbym taka krąglejszą kobietke (tak, mam taki fetysz) i ..., nawet takie się nie dają mi sie przekonać.  X i tak nie zmienię się ani nie wezme beczki idę na drzemke 😴👌

Ja bym na Ciebie splunac nie chciala.

Mam duza nadwage ale kocham z wzajemnoscia chudego faceta i to duzo mlodszego ode mnie. Nie patrze na jego kase o jestem gotowa go nawet w pewnym sensie utrzymywac ale on ma to cos, i dobre serce,  a ty jestes zerem totalnym z nadwaga i bez pracy a wymagania w hooy. Poprostu ZERO noll.

6 minut temu, Gość Gosc napisał: Ja bym na Ciebie splunac nie chciala. Mam duza nadwage ale kocham z wzajemnoscia chudego faceta i to duzo mlodszego ode mnie. Nie patrze na jego kase o jestem gotowa go nawet w pewnym sensie utrzymywac ale on ma to cos, i dobre serce,  a ty jestes zerem totalnym z nadwaga i bez pracy a wymagania w hooy. Poprostu ZERO noll. X wzajemnie, ja dobre serce miałem 4 lata temu i na nic to się zdało 😄

Gość Esss5

Bo stary kawaler prawiczek, nie zawsze oznacza brzydki facet.  Więc też nie będzie desperatem, aby brał się za kogoś, kto mu się nie podoba. Starzy kawalerowie, prawiczki, to stare drzewa, a starych drzew się nie przesadza.  Mi brakuje dwa lata do trzydziestki. Kiedyś chciałem przeżyć miłość prawdziwą, bez cielesną, niewinną. Gdy patrzę na dzisiejsze kobiety, dziewczyny, to stwierdzam że są na taką miłość nie dojrzałe i po prostu za głupie. Niech sobie wstawią jakieś zdjęcie na fejsie.

Gość do kawaler26

Kawaler ja mam 170 i dla mnie Twoje 170 byloby nie do przyjecia. Facet ktory ma 170 nie moze byc przystojny, wybacz, moze miec ladna twarz i tyle ale nigdy nie bedzie mozna powiedziec o nim ze jest przystojny 😄

Gość Abigajl

Tak sobie to czytam i jak zawsze się dziwię - wy naprawdę sądzicie, że wygląd jest ważny? Że te wasze wytyczne, że nogi takie, usta takie, mają znaczenie? Jak spotkacie wreszcie tę 'wystarczającą' to obejrzycie ją jak konia na targu, odhaczycie wymogi na liście i powiecie 'super, zakochałem się, bierę'?

Ile wy macie lat?

Gość gość
5 godzin temu, Gość Abigajl napisał:

Tak sobie to czytam i jak zawsze się dziwię - wy naprawdę sądzicie, że wygląd jest ważny? Że te wasze wytyczne, że nogi takie, usta takie, mają znaczenie? Jak spotkacie wreszcie tę 'wystarczającą' to obejrzycie ją jak konia na targu, odhaczycie wymogi na liście i powiecie 'super, zakochałem się, bierę'?

Ile wy macie lat?

Wygląd jest bardzo ważny. Twierdzenie że nie to jest dopiero przedszkole.

Gość Haha
6 minut temu, Gość gość napisał:

Wygląd jest bardzo ważny. Twierdzenie że nie to jest dopiero przedszkole.

No zatem męskie odpady, brzydkie i biedne... Papatki 😂 😂 😂 

Tak, stary Prawiczek zawsze jest brzydki. Raz ze stary ab2 ze przystojni zawsze maja wziecie i prawiczkami nie zostają 

Gość Blue_Whale
6 godzin temu, Gość Abigajl napisał:

Ile wy macie lat?

Wygląd jest ważny. Primo, to jakie człowieka otaczają bodźce wizualne, czy przyjemne, czy nie, wpływa na jego funkcjonowanie. Wyobraź sobie, że wszystko wokół ciebie jest brzydkie. Mieszkasz w brzydkiej okolicy, w brzydkim domu, masz w nim brzydkie meble, nosisz brzydkie ciuchy, jeździsz brzydkim samochodem itd, i zastanów się, czy to by wpłynęło na twoje samopoczucie i funkcjonowanie... Secundo, brzydkie cechy wyglądu idą w parze z innymi złymi cechami inieprzyjnymi bodźcami. Brzydkie chłopskie dłonie to nieprzyjemny dotyk, brzydkie zęby to często również smród z ust, brzydkie oczy to wredny charakter... Niesymetryczna twarz to skłonność do nowotworu np...

Gość Blue_Whale
40 minut temu, Gość Haha napisał:

No zatem męskie odpady, brzydkie i biedne... Papatki 😂😂😂 

Tak, stary Prawiczek zawsze jest brzydki. Raz ze stary ab2 ze przystojni zawsze maja wziecie i prawiczkami nie zostają 

Ja nie jestem brzydki. Msm pociągłą twarz i wyglądam na kilka lat mniej, niż mam. Kiedyś parokrotnie usłyszałem, że jestem przystojny (fakt, że z ust starszych kobiet i facetów). Kiedyś parę dziewczyn na mnie leciało, ale ja przepuściłem okazje, bo małomówny jestem. Albo szyderstwo wyczułem. Teraz regularnie piszę z taką jedną dziewczyną z szowupa i jej też się podobam, parę razy sama sugerowała spotkanie w realu...

Gość Ona
6 minut temu, Gość Blue_Whale napisał:

Ja nie jestem brzydki. Msm pociągłą twarz i wyglądam na kilka lat mniej, niż mam. Kiedyś parokrotnie usłyszałem, że jestem przystojny (fakt, że z ust starszych kobiet i facetów). Kiedyś parę dziewczyn na mnie leciało, ale ja przepuściłem okazje, bo małomówny jestem. Albo szyderstwo wyczułem. Teraz regularnie piszę z taką jedną dziewczyną z szowupa i jej też się podobam, parę razy sama sugerowała spotkanie w realu...

Widocznie jesteś. Przystojnym same się do lozka pchamy. 

Gość ech
8 godzin temu, Gość Abigajl napisał:

Ile wy macie lat?

To nie chodzi o wytyczne i odhaczanie wymogów. Jak ktoś się zakocha, to nic się nie liczy. Ale o ile mężczyzna jest w stanie zakochać się i związać z brzydką kobietą, o tyle w drugą stronę - nie ma szans.

Gość Eugenia
2 godziny temu, Gość Blue_Whale napisał:

Hahahaha, z showupa 😄 Czego to koniotrzepy nie wymyślą :D.

Gość Marcin

Prawda jest taka ze zadnymi cechami osobowosci wygadaniem pewnoscia siebie normalna praca i czymkolwiek jeszcze nie zniweluje sie bryzdoty u faceta. Wjedzcie na jakikolwiek portal randkowy i branie faceci tam stoja i preza gole klaty. Kobiety to prymitywki straszne ale zadna sienie przyzna ze kieruje sie tym samym co jakas patologiczna pijaczka z 4 dzieci bo wyjdzie na skonczona ...ke lepiej wmawiac ze szuka sie u facetow meskosci pewnosci siebie i calej rreszty. Ale gwarantuje wam ze znam facetow chamow bez krzty kulutry co traktuja kobiety jak nagorszee sciery i pol miasta potrafaia zaliczyc a dziewczyny same im do lozka wskakuja. Wyglad to 70% sukcesu. 30% to kasa i nie ma nic innego na co zwaracalaby uwage KAZDA kobieta. Naweet samotne matki maja dzisiajspore wymagania a przecietna dziewczyna woli miec nawet dziecko z jakims rozwodnikiem chocby przystojny i pol zycia spedzic u rodzicow niz miec normalne zycie ale nie miec przystojnego faceta w lozku. I taka jest brutalna prymitywna rzeczywistosc rownie brutalna i prymitywna jak wspolczesne kobiety.

Gość on685

Nie każdy stary prawiczek, kawaler to brzydal, więc wiadomo, że nie będzie brał się za kobiety, dziewczyny, które mu się nie podobają. 

Gość Gość
Przed chwilą, Arystoteles napisał:

a z jakiej racji pra.wik miałby się interesować baz.ylem? litości... , jak kobieta się facetowi TOTALNIE nie podoba to nie ma bata by miał ją pu.kać.. , no nie i koniec..

To powinieneś zrozumieć jak ciebie kobiety widzą panie baz.ylu. 

Gość Gość
4 minuty temu, Arystoteles napisał:

u mnie to inna sprawa jest, nie tyle bazyl co.. po prostu kobieta patrzy na korzysci, po co ja jej? skoro moze miec typa z mieszkaniem, pozycja i wieksza kasa... proste , kobiety to cwane ku.rwy, ida tam gdzie beda mialy COS z tego

Zmień towarzystwo 

Gość Gość
Przed chwilą, Arystoteles napisał:

u mnie to inna sprawa jest, nie tyle bazyl co.. po prostu kobieta patrzy na korzysci, po co ja jej? skoro moze miec typa z mieszkaniem, pozycja i wieksza kasa... proste , kobiety to cwane ku.rwy, ida tam gdzie beda mialy COS z tego

Nie tylko kobiety tylko my wszyscy. Po co komu frustracja z powodu jakiegoś degenerata wyzywającego innych od ku.rew jak jest tylu spokojnych ludzi z którymi miło jest przybywać. Jaka w tym korzyść? Po co się poświęcać? Bez sensu.

Gość Zlota

Masz taki ciekawy nik a takie słabe myślenie Arystotelesie. Nie jestem pasztetem a dorobilam się wszystkiego sama i nie patrzę na faceta jak na bankomat. Nie wszystkie kobiety kierują  się takimi.wytycznymi

Gość Gość
13 minut temu, Gość Zlota napisał:

Masz taki ciekawy nik a takie słabe myślenie Arystotelesie. Nie jestem pasztetem a dorobilam się wszystkiego sama i nie patrzę na faceta jak na bankomat. Nie wszystkie kobiety kierują  się takimi.wytycznymi

Prymitywne mózgi niestety mają skłonności do upraszczania rzeczywistości i w efekcie takie typki wrzucają wszystkie do jednego worka bo im taka wizja świata dobrze leży i tak się wybielają.

Gość Gosc

Na stare panny niezbyt urodziwe po trzydziestce szkoda  czasu.  Jak facet ma kasę  to sobie  weźmie  młódke przed 25 a nie będzie marnował czas na te które tylko  wybrzydzają

Gość Betonowy balonik

Na głowę upadłaś? Po co stary kawaler miałby brać brzydką? Wolny facet w tym wieku ma tak szeroki wybór że nie będzie marnował czasu na brzydkie kobiety zwłaszcza gdy sam wgląda nie najgożej. A nawet jak jest brzydki to może kobiety nęcić kasą. To już nie liceum gdzie nawet brzydula mogła zawsze liczyć na pomoc przydupasów.

Gość szkoda gadać

Niektórzy się interesują, ale te brzydkie dziewczyny ich olewają, bo czekają na przystojniaków.

Gość Pilot do otwarcia szuflady

Nie wiem co wy z tym stereotypem że stary kawaler to brzydal. Ja akurat widzę coś odwrotnego i to faceci w związkach są sflaczali gdy ci wolni o siebie dbają.  Ja jestem kawalerem choć brzydki nie jestem. Większość moich starych kumpli ze szkoły czy studiów w moim wieku (35) ma już zakola, bęben piwny,  i jest niższa ode mnie, a kobiet mogę niektórym tylko pozazdrościć. Nawet większości, bo nie pociąga mnie jak za młodu typ modelki a nieco większe gabaryty. Tylko właśnie. Ja siedziałem w domu kiedy oni mieli znajomych i imprezowali. W szkole kilka mnie podrywało ale bylem nieśmiały. A teraz to nie a gdzie i kiedy szukać bo wszystko pozajmowane a za 20latki brać się nie będę.

Gość tu kobieta
Dnia 16.06.2019 o 12:51, Gość Kobieta napisał:

Nie masz podstawowej męskiej cechy samca rozplodowego, wiec automatycznie nir masz nic a wymagasz wszystkiego - figury i ładnej twarzy 😂😂😂 żenada. 

Za to ma cechy troskliwego taty, więc jak najbardziej jest brany pod uwagę 🙂

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.