Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość aurellia

Dlaczego starzy kawalerowie, prawiczki nie interesują się brzydkimi dziewczynami?

Polecane posty

Gość niestety taka prawda
10 godzin temu, Gość tu kobieta napisał:

Za to ma cechy troskliwego taty, więc jak najbardziej jest brany pod uwagę 🙂

Nie jest. Takie cechy zaczynają się liczyć dopiero gdy kobieta się już wyszalała i chce się ustatkować, czyli jest po 30-ce albo gdy jest samotną matką. Wcześniej kobieta nawet nie spojrzy na takiego mężczyznę, jeśli nie jest przystojny.

Gość Gość
2 minuty temu, Gość niestety taka prawda napisał:

Nie jest. Takie cechy zaczynają się liczyć dopiero gdy kobieta się już wyszalała i chce się ustatkować, czyli jest po 30-ce albo gdy jest samotną matką. Wcześniej kobieta nawet nie spojrzy na takiego mężczyznę, jeśli nie jest przystojny.

Skazać dziecko na takiego ojczyma jak ty lub tobie podobne pipy to jak skazać syna na szołszenk...

Gość Onsam
10 godzin temu, Gość Pilot do otwarcia szuflady napisał:

Nie wiem co wy z tym stereotypem że stary kawaler to brzydal. Ja akurat widzę coś odwrotnego i to faceci w związkach są sflaczali gdy ci wolni o siebie dbają.  Ja jestem kawalerem choć brzydki nie jestem. Większość moich starych kumpli ze szkoły czy studiów w moim wieku (35) ma już zakola, bęben piwny,  i jest niższa ode mnie, a kobiet mogę niektórym tylko pozazdrościć. Nawet większości, bo nie pociąga mnie jak za młodu typ modelki a nieco większe gabaryty. Tylko właśnie. Ja siedziałem w domu kiedy oni mieli znajomych i imprezowali. W szkole kilka mnie podrywało ale bylem nieśmiały. A teraz to nie a gdzie i kiedy szukać bo wszystko pozajmowane a za 20latki brać się nie będę.

Wlasnie, podobnie jak ja. Wyglad nie do wiary jak na 42 l a te staruchy moi rowiesnicy to nawet bym ich nie poznal na ulicy kolezanek dawnych tez. Zero ruchu sportu tylko chlanie i stresy. I piwsko podstawa. Mlodsi ode mnie nie odrozniaja ze moge byc starszy. Kobiety cgetnie by mnie poznawaly ale wiekszosc albo wyglada i zachowuje sie jak starsza ciotka albo jest brzydka, sflaczala co najwyzej na kolezankę. Oczywiscie mega doswiadczona zorana zyciem z mezczyzna i tyraniem na dom.

Gość Gość
16 minut temu, Gość niestety taka prawda napisał:

Współczuje takiego myślenia. 

Gość niestety taka prawda
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Współczuje takiego myślenia. 

Też wam współczuję takiego podejścia. Nic nie poradzę, że takie jesteście.

Gość A ja wybrzydzam bo

nie jestem ostatnim ogrem. Nie jestem też zdesperowanym napaleńcem i wolę być sam, niż z taką co mi się nie podoba.

No chyba nie po to jest się kawalerem bez alimentów i byłej żony na koncie, żeby brać teraz pierwszego lepszego paszteta😆 Po za tym, jest wiele innych czynników które powinny decydować o tym, na jaką mniej więcej kobietę można sobie pozwolić i prawictwo nie jest czymś co miałoby z automatu skazywać faceta na brzydkie i nieciekawe kobiety.

6 minut temu, HajleSyllasje napisał:

No chyba nie po to jest się kawalerem bez alimentów i byłej żony na koncie, żeby brać teraz pierwszego lepszego paszteta😆 Po za tym, jest wiele innych czynników które powinny decydować o tym, na jaką mniej więcej kobietę można sobie pozwolić i prawictwo nie jest czymś co miałoby z automatu skazywać faceta na brzydkie i nieciekawe kobiety.

Masz rację. Kobiety tez nie mają zamiaru niszczyć sobie życia z jalowym, bezjajecznym brzydkim golodupcem. Jak zakładać rodzinę to tylko z atrakcyjnym mężczyzna. Prawda jest taka, ze co najmniej 60% facetów w Polsce mogłoby nie istnieć, bo i tak pozytku nie ma z nich zadnego. No może 1 - są tanią siła roboczą dla atrakcyjnych mężczyzn. 

Napisano (edytowany)
15 minut temu, AntyBazyl napisał:

Prawda jest taka, ze co najmniej 60% facetów w Polsce mogłoby nie istnieć.

Fakt, nam normalnym zaspamiają tylko rynek matrymonialny. 

Edytowano przez HajleSyllasje

Dnia 16.06.2019 o 18:28, Gość fffff napisał:

Szukamy podobnych sobie mezczyzn, ale nie ma.

Są, tylko macie zawyżone mniemanie o sobie i tych podobnych sobie mężczyzn uważacie za beznadziejnych.

Gość *кєяi*
Napisano (edytowany)
36 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Są, tylko macie zawyżone mniemanie o sobie i tych podobnych sobie mężczyzn uważacie za beznadziejnych.

1 godzinę temu, HajleSyllasje napisał:

No także ten tego. Ja zauważyłam, że tutaj jak napisze takie coś facet jak ten Hajle coś tam, to nikt mu dvpy nie zawraca. Napisze o czymś podobnym kobieta to fala hejtu i nienawiści. Ale jak czytam kogoś takiego jak zacytowanego gościa to się nie dziwię czemu wielu tutaj ma zrą.bane życie towarzyskie i związki. Prawdopodobnie Hajle dla kobiet także może być nieatrakcyjny, nawet bez alimentów i jak będzie tak skakał to z takim pasztetem właśnie będzie musiał być albo walić konia do końca życia. Niby to kobiety według ciebie taki obraz wasz mają zawyżone mniemanie o sobie i wysokie wymagania, ale ja obserwuję coś całkiem odwrotnego do twoich teorii. Ale nie zauważasz nigdy takich rzeczy, tylko kobiety cytujesz i zaczepiasz.

Edytowano przez *кєяi*

Dnia 16.06.2019 o 10:30, Gość aurellia napisał:

Zaobserwowałam ostatnio dwie, trzy takie sytuacje w pracy. Jest tam trzech takich kawalerów, sześć wolnych dziewczyn, ale brzydszych i oni się w ogóle nimi nie interesują. Nawet jedna z nich zaprosiła dwóch z nich na spotkanie. Pierwszy skłamał, że jest zajęty, a drugi ją cały czas uprzejmie zbywa na zasadzie, że jutro powiem jutro... Wzięłam go na stronę i się spytałam, dla czego tak ją zbywa i się nie umówi, to powiedział, że nikomu ojca ani matki nie zabił, żeby teraz z pasztetami czas marnować i dodał, że ma już panienkę z roksy upatrzoną... Dlaczego tak jest, że nie potrafią docenić wnętrza drugiej osoby?

Ja 32 i mi już nie zależy.

20 minut temu, *кєяi* napisał:

No także ten tego. Ja zauważyłam, że tutaj jak napisze takie coś facet jak ten Hajle coś tam, to nikt mu dvpy nie zawraca. Napisze o czymś podobnym kobieta to fala hejtu i nienawiści. Ale jak czytam kogoś takiego jak zacytowanego gościa to się nie dziwię czemu wielu tutaj ma zrą.bane życie towarzyskie i związki. Prawdopodobnie Hajle dla kobiet także może być nieatrakcyjny, nawet bez alimentów i jak będzie tak skakał to z takim pasztetem właśnie będzie musiał być albo walić konia do końca życia. Niby to kobiety według ciebie taki obraz wasz mają zawyżone mniemanie o sobie i wysokie wymagania, ale ja obserwuję coś całkiem odwrotnego do twoich teorii. Ale nie zauważasz nigdy takich rzeczy, tylko kobiety cytujesz i zaczepiasz.

Im więcej lat tym bardziej staje się aseksualny.

Dnia 16.06.2019 o 13:50, Gość Janusz napisał:

Kobieto brzydal może być lepszy w łóżku niż przystojniak zresztą "z braku laku" możesz się kochać z brzydalem i wyobrażać że posuwa cię przystojniak

Można to odwrócić: brzydule też bywają świetne w te klocki, że z łóżka by się nie wygoniło 😛

8 minut temu, Doktor Siurek napisał:

Można to odwrócić: brzydule też bywają świetne w te klocki, że z łóżka by się nie wygoniło 😛

Tak z ciekawości, co to jest dla Ciebie ta akceptowalna brzydota, tzn brzydota niwelujaca się urwikami? Nochal? Wory? Brzuch większy niż cyc? Podgardle? Włosy jak pakuły?

1 godzinę temu, *кєяi* napisał:

No także ten tego. Ja zauważyłam, że tutaj jak napisze takie coś facet jak ten Hajle coś tam, to nikt mu dvpy nie zawraca. 

Nie dotarłem jeszcze do tego posta. Skończyłem czytać na tym, który zacytowałem.

No i sory bardzo, ale w tym wątku kobiety też pisały w ten sposób o facetach i nikogo to nie obeszło. Ale tak, nikt nie powinien w ten sposób pisać.

Prawdopodobnie Hajle dla kobiet także może być nieatrakcyjny, nawet bez alimentów i jak będzie tak skakał to z takim pasztetem właśnie będzie musiał być albo walić konia do końca życia.

Może tak być. Wiele kobiet też woli być sama niż z "pasztetami" (czyli 80% mężczyzn).

Niby to kobiety według ciebie taki obraz wasz mają zawyżone mniemanie o sobie i wysokie wymagania, ale ja obserwuję coś całkiem odwrotnego do twoich teorii. Ale nie zauważasz nigdy takich rzeczy, tylko kobiety cytujesz i zaczepiasz.

Niezależnie od płci, zazwyczaj tak jest, że nie widzimy belki w swoim oku, a źdźbło w cudzym tak :)

1 godzinę temu, Onkosfera napisał:

Tak z ciekawości, co to jest dla Ciebie ta akceptowalna brzydota, tzn brzydota niwelujaca się urwikami? Nochal? Wory? Brzuch większy niż cyc? Podgardle? Włosy jak pakuły?

To ciężko określić, bo na to składa się tzw. "wrażenie ogólne". Są cechy wyglądu i połączenia tych cech, które są dla mnie nieatrakcyjne i powodują, że kobieta je posiadająca nie jest dla mnie obiektem zainteresowania, co oczywiście nie wyklucza, że może się podobać komuś innemu. Raczej nie rozbieram kobiecej urody na elementy, tylko patrzę całościowo 😉

PS: ta książka, "Ślepowidzenie", którą tutaj kiedyś wspomniałaś jest naprawdę ok. Lubię hard science fiction, ale zatrzymałem się trochę na etapie Lema i C. Clarke, tudzież Strugackich braci, więc to fajny, świeży powiew 🙂

Dnia 16.06.2019 o 14:51, Gość Atlas chmur napisał:

Pozdrawiam

Właśnie. Kobietom się wydaje że skoro mają cipę to facet ma obowiązek się o nie starać a jak tego nie robi to pewnie się "ich boi" ze progi za wysokie😂 Nie pojmują  że może nie mają w sobie choć jednej pociągającej rzeczy albo co częściej sie zdarza coś co coś odpycha innych.

Bardzo rozsądna wypowiedź. Super#

Dnia 16.06.2019 o 16:07, Gość Gilgus napisał:

Ja im jestem

NO WŁAŚNIE choć to tylko pewien uproszczony mechanizm rynku matrymonialnego  jak w handlu  jest sporo wyjątków. Wszystko sprowadza się do popytu i podaży. Każdy ma swoje preferancje i wedle nich bierze sobie towar. Istotna jest też dostępność. Preferencje też się z wiekiem zmieniają.

Takie pytania jak to w tym wątku wskazują że nie wszyscy się w tym rynku matrymonialnym odnajdują. Było brać towar jak się było młodszą i ładniejszą. Teraz nastał dla was rynek starego kawalera

Piszesz jak o tuszy wieprzowej,  o której się spekuluje na wolnym rynku. Jesteś rozbieraczem - wykrawaczem? Czy co... 

5 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

Piszesz jak o tuszy wieprzowej,  o której się spekuluje na wolnym rynku. Jesteś rozbieraczem - wykrawaczem? Czy co... 

Nie no. Temat fajny. Czyli dlaczego ludzie nie biora tego czego nie lubia Jesli nie moga miec to czego lubia. Dla mnie proste - nie lubia😁

Dnia 10.09.2020 o 16:56, *кєяi* napisał:

Niby taki elegant, że nic tylko go brać, oczywiście w swoim własnym mniemaniu pręży niewidoczne muskuły i wali do roznegliżowanej panny, co to ja przypiął pinezkami do drzwi od pokoju, ale wymagania są. A tu zonk. Wymagania rosną, frustracja rośnie, babcia pyta, kiedy Ardianek przyprowadzi do domu dziewczynę, żywa, nie kolejny plakat, a Ardianka hui szczela, bo żadna nie jest godna, a jeśli jest godna, to się z Ardianka śmieje, że ten startuje na wyrost, jak to piszecie nie do swojej ligi. Szaleństwo. Przekonany o swojej wyjątkowości miota się w szale, grzeznie w bagnie, że żadna go nie chce, a on przecież ucieleśnienie cnót wszelakich, taki piękny, boski i sam? Samotny? O losie niesprawiedliwy kacie.Zmienia dłonie, pęcherze się robią, wściek zalewa oczy! Nic nie jest takie jakie być powinno. No i babcia nie odpuszcza. Nic tylko się zabić. Ale po drodze obraża kogo chce i ile wlezie, bo inaczej nie potrafi. Mści się za swoje niepowodzenia. I czeka może los się odwróci. A los jak los, robi co chce. Ardianek to tykająca bomba! 

• Haha 2

7 minut temu, Lola14 napisał:

Nie no. Temat fajny. Czyli dlaczego ludzie nie biora tego czego nie lubia Jesli nie moga miec to czego lubia. Dla mnie proste - nie lubia😁

Oczywiscie. Nie są zdesperowani to nie biorą tego, czego nie lubią. I nikt ich nie zmusi. 

4 minuty temu, ToBezZnaczenia napisał:

Bo nie lubimy marnować czasu w ten sposób. W końcu nie bez powodu jesteśmy starymi kawalerami.

Jestes starym kawalerem? Jakim starym? I dlaczego ?

1 minutę temu, Lola14 napisał:

Jestes starym kawalerem? Jakim starym? I dlaczego ?

Bo odpady się  segreguje, a nie kolekcjonuje, społeczne także. Jeszcze przed trójką z przodu, ale to nie ma znaczenia.

1 minutę temu, ToBezZnaczenia napisał:

Bo odpady się  segreguje, a nie kolekcjonuje, społeczne także. Jeszcze przed trójką z przodu, ale to nie ma znaczenia.

A ja mysle ze w kazdym wieku sa fajni , atrakcyjni wolni (lub nie) ludzie. Przynajmniej ja takich spotykam. Czego szukasz w kobiecie?

Przed chwilą, Lola14 napisał:

A ja mysle ze w kazdym wieku sa fajni , atrakcyjni wolni (lub nie) ludzie. Przynajmniej ja takich spotykam. Czego szukasz w kobiecie?

Fajni są zazwyczaj zajęci, tak zawsze twierdzi strona poszukująca. Ja nie mam oczekiwań, bo nikogo nie szukam.

1 minutę temu, ToBezZnaczenia napisał:

Fajni są zazwyczaj zajęci, tak zawsze twierdzi strona poszukująca. Ja nie mam oczekiwań, bo nikogo nie szukam.

No to jak nie szukasz, to nie narzekaj ze nie ma fajnych-wolnych. Bo fajne- wolne sa dla poszukujacych. A ty jestes nie poszukujacy czyli to dla Ciebie nie ma znaczenia😁

Przed chwilą, Lola14 napisał:

No to jak nie szukasz, to nie narzekaj ze nie ma fajnych-wolnych. Bo fajne- wolne sa dla poszukujacych. A ty jestes nie poszukujacy czyli to dla Ciebie nie ma znaczenia😁

Ja nie narzekam, tylko na temat odpowiadam 😉  Zdanie degeneratów, też powinno się liczyć w statystykach 😄 

3 minuty temu, ToBezZnaczenia napisał:

Ja nie narzekam, tylko na temat odpowiadam 😉  Zdanie degeneratów, też powinno się liczyć w statystykach 😄 

To jest tak. Jesli ci naprawde nie zalezy , to nie ma zadnego znaczenia co powiesz. Ale jesli ci zalezy, jesli szukasz, to musisz to wykrzyczec. I powiedzic ze tak. Ze chcialbys znalezc. I nie mow o innych ze odpadki 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się