Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość aurellia

Dlaczego starzy kawalerowie, prawiczki nie interesują się brzydkimi dziewczynami?

Polecane posty

Gość niestety taka prawda
10 godzin temu, Gość tu kobieta napisał:

Za to ma cechy troskliwego taty, więc jak najbardziej jest brany pod uwagę 🙂

Nie jest. Takie cechy zaczynają się liczyć dopiero gdy kobieta się już wyszalała i chce się ustatkować, czyli jest po 30-ce albo gdy jest samotną matką. Wcześniej kobieta nawet nie spojrzy na takiego mężczyznę, jeśli nie jest przystojny.

Gość Gość
2 minuty temu, Gość niestety taka prawda napisał:

Nie jest. Takie cechy zaczynają się liczyć dopiero gdy kobieta się już wyszalała i chce się ustatkować, czyli jest po 30-ce albo gdy jest samotną matką. Wcześniej kobieta nawet nie spojrzy na takiego mężczyznę, jeśli nie jest przystojny.

Skazać dziecko na takiego ojczyma jak ty lub tobie podobne pipy to jak skazać syna na szołszenk...

Gość Onsam
10 godzin temu, Gość Pilot do otwarcia szuflady napisał:

Nie wiem co wy z tym stereotypem że stary kawaler to brzydal. Ja akurat widzę coś odwrotnego i to faceci w związkach są sflaczali gdy ci wolni o siebie dbają.  Ja jestem kawalerem choć brzydki nie jestem. Większość moich starych kumpli ze szkoły czy studiów w moim wieku (35) ma już zakola, bęben piwny,  i jest niższa ode mnie, a kobiet mogę niektórym tylko pozazdrościć. Nawet większości, bo nie pociąga mnie jak za młodu typ modelki a nieco większe gabaryty. Tylko właśnie. Ja siedziałem w domu kiedy oni mieli znajomych i imprezowali. W szkole kilka mnie podrywało ale bylem nieśmiały. A teraz to nie a gdzie i kiedy szukać bo wszystko pozajmowane a za 20latki brać się nie będę.

Wlasnie, podobnie jak ja. Wyglad nie do wiary jak na 42 l a te staruchy moi rowiesnicy to nawet bym ich nie poznal na ulicy kolezanek dawnych tez. Zero ruchu sportu tylko chlanie i stresy. I piwsko podstawa. Mlodsi ode mnie nie odrozniaja ze moge byc starszy. Kobiety cgetnie by mnie poznawaly ale wiekszosc albo wyglada i zachowuje sie jak starsza ciotka albo jest brzydka, sflaczala co najwyzej na kolezankę. Oczywiscie mega doswiadczona zorana zyciem z mezczyzna i tyraniem na dom.

Gość Gość
16 minut temu, Gość niestety taka prawda napisał:

Współczuje takiego myślenia. 

Gość niestety taka prawda
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Współczuje takiego myślenia. 

Też wam współczuję takiego podejścia. Nic nie poradzę, że takie jesteście.

Gość A ja wybrzydzam bo

nie jestem ostatnim ogrem. Nie jestem też zdesperowanym napaleńcem i wolę być sam, niż z taką co mi się nie podoba.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.