Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gosc

JBanaszewska

Polecane posty

Gość gość

i znów promocja tych sztucznych zdjęć, wyjałowionych kolorów.. komuś, poza influencerkami i kandydatkami ma takowe, komuś naprawdę to się podoba? 

twarz będzie pokazywać w relacjach naturalną, ale już zdjęcia przerobione do granic możliwości... 

Gość Lolita
15 minut temu, Gość gość napisał:

i znów promocja tych sztucznych zdjęć, wyjałowionych kolorów.. komuś, poza influencerkami i kandydatkami ma takowe, komuś naprawdę to się podoba? 

twarz będzie pokazywać w relacjach naturalną, ale już zdjęcia przerobione do granic możliwości... 

Nie wiem komu podobają się takie rozjaśnione zdjęcia- chyba tylko Banaszewskiej. Niektóre instagramerki mają fajnie te filtry ustawione, że są bardziej stylowe i naturalne. 

Btw... Aśka się poczuła urażona że ktoś jej wgląd komentuje a niby twierdzi że ma tyyyyle dystansu do siebie.

Gość gość
1 godzinę temu, Gość Lolita napisał:

Nie wiem komu podobają się takie rozjaśnione zdjęcia- chyba tylko Banaszewskiej. Niektóre instagramerki mają fajnie te filtry ustawione, że są bardziej stylowe i naturalne. 

Btw... Aśka się poczuła urażona że ktoś jej wgląd komentuje a niby twierdzi że ma tyyyyle dystansu do siebie.

okropne są te jej obrobione zdjecia. Tyle, że zapatrzone fanki pewnie kupią zestaw podkastow w nadziei, że staną się "tworcami", a Aśka nie bedzie miala wnetrzarskich dylematów, bo na wszystko starczy. Aż trudno uwierzyć jak latwo się na takich naiwnych baranach zarabia.. 

Taa dystans.. i tu właśnie wychodzi na jaw, że ta jej cała z.a.j.e.b.i.s.t.o.s.c to poza na instagrama, a nie wynik arcybogatego doswiadczenia, którym tak się chwali. Pierwsza zasada jak coś robi się publicznie - będą gadać i niekoniecznie będą to czule słówka. 

Gość Lolita
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

okropne są te jej obrobione zdjecia. Tyle, że zapatrzone fanki pewnie kupią zestaw podkastow w nadziei, że staną się "tworcami", a Aśka nie bedzie miala wnetrzarskich dylematów, bo na wszystko starczy. Aż trudno uwierzyć jak latwo się na takich naiwnych baranach zarabia.. 

Taa dystans.. i tu właśnie wychodzi na jaw, że ta jej cała z.a.j.e.b.i.s.t.o.s.c to poza na instagrama, a nie wynik arcybogatego doswiadczenia, którym tak się chwali. Pierwsza zasada jak coś robi się publicznie - będą gadać i niekoniecznie będą to czule słówka. 

To właśnie mnie przeraża w obecnym społeczeństwie... instagramerka wypuści ebooka(czyli po prostu plik pdf) z przepisami kulinarnymi ściągniętymi z internetu a gawiedź się na to rzuca jak na prawdę objawioną. A wystarczy trochę dłużej poszukać w google żeby znaleźć taki sam przepis. Tak samo te presety- jakby nie dało się samemu ustawić filtra w lightroomie/vsco. 

Społeczeństwo jest głupie i to wszystko łyknie.

Gość 123

o jakiej grupie na fejsie wczoraj mówiła?

Gość Hejo

Asia się obraziła na to że ktoś jej zarzuca „nabijanie kasy” poprzez sprzedaż presetów i zapowiedziała, że bedzie banować takie konta 😂

Gość gość

1 godzinę temu, Gość Hejo napisał:

Asia się obraziła na to że ktoś jej zarzuca „nabijanie kasy” poprzez sprzedaż presetów i zapowiedziała, że bedzie banować takie konta 😂

haha serio powiedziała, ze bedzie banowac? rotfl

Że ona korzysta z owczego pędu i wciska naiwniakom takie bzdury za grubą kasę - to akurat całkowicie rozumiem. 

Nie rozumiem, jak mogę się naiwniakom podobać te sztuczne zdjęcia??? Czym innym jest rozjasnienie/doswietlenie, a czym innym to co ona to oferuje i lansuje.. 

A czy przypadkiem to nie jej koleżanka za friko udostępnia darmowe tutoriale? 

Gość lalal

Wiecznie zarobiona swoimi z d*py obowiązkami- nie mam czasu na sen, bo muszę zrobić paznokcie u stóp w kolorze mięty, a później wybrać podłogę do łazienki i w międzyczasie napisać posta o top hashtagach tego lata. Irytuje mnie propagowanie takiego stylu życia. No i to zarabianie na filtrach do zdjęć- wchodzisz w pierwszą lepszą aplikację, klikasz dwa razy i masz ten sam efekt- robienie z ludzi ameb umysłowych.

Jest to swego rodzaju ewenement.

Gość Haha

Czy was też drażni to ciągłe narzekanie „influenserek” na to ich wieczne zapracowanie? Banaszewska to dobry przykład- taka zarobiona a wczasy ma co miesiąc. Ciągle w biegu, a wychodzi na to że najczęściej są to wizyty w butikach innych instagramerek. Wiecznie zmeczona- a urlop niemalże co miesiąc. Zarobiona pisaniem postów na bloga a suma sumarum- wychodzą 3 zdania o niczym z dodanymi fotkami ktore juz byly na jej insta, w dodatku zredagowane przez dziewczyny z jej biura. Ciągle gdzieś chodzi a wychodzi na to że są to wizyty u kosmetyczki i kawa z koleżanką. 

No takie wiecznie perdolenie- jaka to ona nie jest zapracowana, niewyspana- wow podziwiajcie!

Gość gość
6 godzin temu, Gość Haha napisał:

Czy was też drażni to ciągłe narzekanie „influenserek” na to ich wieczne zapracowanie? Banaszewska to dobry przykład- taka zarobiona a wczasy ma co miesiąc. Ciągle w biegu, a wychodzi na to że najczęściej są to wizyty w butikach innych instagramerek. Wiecznie zmeczona- a urlop niemalże co miesiąc. Zarobiona pisaniem postów na bloga a suma sumarum- wychodzą 3 zdania o niczym z dodanymi fotkami ktore juz byly na jej insta, w dodatku zredagowane przez dziewczyny z jej biura. Ciągle gdzieś chodzi a wychodzi na to że są to wizyty u kosmetyczki i kawa z koleżanką. 

No takie wiecznie perdolenie- jaka to ona nie jest zapracowana, niewyspana- wow podziwiajcie!

przecież one nie mają zielonego pojecia o prawdziwej pracy. I nie chodzi mi wcale o żadną robotę w kamieniolomach, a jakąkolwiek czy na etacie czy na swoim z obowiazkami, zobowiazaniami, realizacjami i terminami. To, że kosztem życia prywatnego zarabiają na p. ier. do. lach i jako, że wydajność mają niską muszą siedzieć po nocach, żeby byly zasięgi, kontenty czy co tam jeszcze, to wszystko nie znaczy, że to jest prawdziwa praca. 

Śmiać się chce, gdy ona piszczy ze zmeczenia, masz 100% racji, a potem weekendy spa czy inne wakacje. A potem nieustannie podkreśla jakiego to ona nie ma doświadczenia w wieku 26lat.ojejej ojej. A to całe jej piszczenie tylko obnaża ignorancje realiów i totane oderwanie od ziemi. 

Gość live

Oglądam live. Porównując sposób mówienia Aśki z początków do tego, co dzisiaj sobą reprezentuje dochodzę do wniosku, że sodówa odbiła. Nie ma nic złego w byciu pewnym siebie, świadomym swoich umiejętności i kompetencji. Ale to, jak ona się zachowuje prosi się o rychłą porażkę 🙂

Gość sdge

dzisiaj elajza polecila jakąś fotograf ktora zrobila ebooka o presetach za polowe ceny jb

Gość jaa

ja tam jej do portfela nie zaglądam. niech doi kasę od influencerek za 5 groszy. chce tylko powiedzieć, że poznałam ją jak miała moe 5-9 tysięcy subów, dzisiaj robię unsub. to nie ta sama babka.

Gość Omg

I te kwiaty, które przyniósł jej narzeczony doskonale wiedząc, że Aśka siedzi na live 🙂 Takie to było sztuczne jak cały jej aktualny kontent

Gość Girl

Taka zalatana, czasu na nic nie ma a cigle na paznokciach albo jakis szampan z kolezankami

Gość Lalalala

Ale jakich kompetencji? Ludzie, nie róbmy z insta rocket sience- to, co ona pisze w podręcznikach można w goglach wyszukać bardzo prosto. Wystarczy poczytać recenzje tych ebooków na internetach i juz wiadomo jaki jest ich poziom. 

A presety? Sama mówiła tyle o autentyczności w sieci, a teraz sprzedaje coś, co przerabia foty nie do poznania. Plus ja juz widzę jaka wartość merytoryczna płynie z podręcznika napisanego w niecały weekend. Kasy na remont brakuje, po prostu. 

Gość Lol
23 minuty temu, Gość Lalalala napisał:

Ale jakich kompetencji? Ludzie, nie róbmy z insta rocket sience- to, co ona pisze w podręcznikach można w goglach wyszukać bardzo prosto. Wystarczy poczytać recenzje tych ebooków na internetach i juz wiadomo jaki jest ich poziom. 

A presety? Sama mówiła tyle o autentyczności w sieci, a teraz sprzedaje coś, co przerabia foty nie do poznania. Plus ja juz widzę jaka wartość merytoryczna płynie z podręcznika napisanego w niecały weekend. Kasy na remont brakuje, po prostu. 

Czarne krany do łazienki same się nie kupią...

teraz widzę ze na instagramie jest wysyp instagramerek, które również sprzedają presety- podobnie jak Asia.

Gość qwe
Dnia 15.07.2019 o 20:09, Gość sdge napisał:

dzisiaj elajza polecila jakąś fotograf ktora zrobila ebooka o presetach za polowe ceny jb

Elajza tak bardzo nienawidzi Banaszewskiej, że nie przepuści okazji, by ją ukłuć. Promocja konkurentki Aśki to jedno z jej niskich zagrań.

Gość Kola
7 godzin temu, Gość qwe napisał:

Elajza tak bardzo nienawidzi Banaszewskiej, że nie przepuści okazji, by ją ukłuć. Promocja konkurentki Aśki to jedno z jej niskich zagrań.

To prawda. Elajza ma jakiś duzy problem z Banaszewska. Faszonelka juz dawno stała się dla mnie niestrawna, przestalam do niej zaglądać chyba z rok temu. Teraz pożegnam sie z Aśka. 

Gość pipo

Elajza ją wypromowała takie przyjaciółki a jednak rywalki a hahahaha 

Gość gość
17 godzin temu, Gość Kola napisał:

To prawda. Elajza ma jakiś duzy problem z Banaszewska. Faszonelka juz dawno stała się dla mnie niestrawna, przestalam do niej zaglądać chyba z rok temu. Teraz pożegnam sie z Aśka. 

Banaszewska wymyśliła sposób na biznes, zaczęła się specjalizować w instagramie i dzielić darmową wiedzą ze swoją "przyjaciółką", a Eliza ukradła jej pomysł i sama zaczęła organizować kursy i wydawać ebooki wykorzystując wiedzę od Aśki. Przy Elizy dziesięcioletnim stażu w blogosferze i zasięgach, początkująca Banaszewska nie miała szans. Paskudne zagranie ze strony Elajzy, wstrętny z niej człowiek.

Obie są cwane i niestrawne, szkoda na nie czasu.

Gość Lol
40 minut temu, Gość gość napisał:

Banaszewska wymyśliła sposób na biznes, zaczęła się specjalizować w instagramie i dzielić darmową wiedzą ze swoją "przyjaciółką", a Eliza ukradła jej pomysł i sama zaczęła organizować kursy i wydawać ebooki wykorzystując wiedzę od Aśki. Przy Elizy dziesięcioletnim stażu w blogosferze i zasięgach, początkująca Banaszewska nie miała szans. Paskudne zagranie ze strony Elajzy, wstrętny z niej człowiek.

Obie są cwane i niestrawne, szkoda na nie czasu.

Banaszewska chyba jako pierwsza zaczęła wiedzę o instagramie zbierać do kupy jako ebooki i nawijać o hashtagach. Potem temat podłapała faszjonelka- bo rzeczywiście wyczuła że sprzedaż ebookow to czysty biznes. Jeszcze tylko czekać aż elajza zacznie robić swoje presety do obróbki zdjęć.

Gość Lol

Asia testuje dietę pudełkową. Widać że ślub coraz bliżej😂

Gość Goscia
Dnia 18.07.2019 o 12:58, Gość Lol napisał:

Banaszewska chyba jako pierwsza zaczęła wiedzę o instagramie zbierać do kupy jako ebooki i nawijać o hashtagach. Potem temat podłapała faszjonelka- bo rzeczywiście wyczuła że sprzedaż ebookow to czysty biznes. Jeszcze tylko czekać aż elajza zacznie robić swoje presety do obróbki zdjęć.

Przeciez fash juz dawno gadala o presetach, robila jakis mini kursy w domu z lightrooma tylko chyba nie wpadla na to zeby wydac takie cos do kupienia. (Wiem, ze lightrooma aska ja nauczyla i chyba przez to przyjazd sie skonczyla) Pewnie sie zagotowala jak aska wydala te paczki presetow :D swoja droga aska zaczela byc bardzo irytujaca. Leci teraz reklama za reklama, ebooki i presety. Nic ciekawego juz nie pokazuje.

Gość dsdasdas

Gigantyczna  jest na dzisiejszym story, lepiej niech sie weźmie za siebie bo znowu pół życia straci na retuszu zdjęć ze ślubu 😉

Gość Lollo
20 minut temu, Gość dsdasdas napisał:

Gigantyczna  jest na dzisiejszym story, lepiej niech sie weźmie za siebie bo znowu pół życia straci na retuszu zdjęć ze ślubu 😉

Wykorzysta swoje wszystkie triki do pozowania jako „człowiek-frytka” i tym samym przetestuje swój nowy podręcznik 😝

Gość gosc
2 godziny temu, Gość Lollo napisał:

Wykorzysta swoje wszystkie triki do pozowania jako „człowiek-frytka” i tym samym przetestuje swój nowy podręcznik 😝

Haha dobre

Gość gość

na nic jej dieta pudełkowa i "zdrowe" obiadki zamiast maca po drodze jak odwiedza kilka knajp w ciągu dnia kończąc go stekiem. 

Tak, wiemy Asiu, pracujesz w pocie czoła to cię stać na steki za 200iles 😉

Gość Gość znudzony

Oglądałam Asię przed wydaniem e-, boków i była bardzo skromna i naturalna. Pamiętam jak mówiła, że jak story jest jak mrówki to nie ogląda a teraz sama tak robi. Coś mnie tknęło na nie jak była na Bali. Wpadło jedno story gdzie ona pijana przeklinała a ten jej Wojtek tak samo z fajką w buzi. Teraz tylko remont, paznokcie, obijanie się po restauracjach z przyjaciółkami i ślub. Po co jej taki wystawny ślub? Teraz wiele dziewczyn lansuje się na ślubie, ale gdzie w tym miłość? Obserwowałam rok czasu Sarę Krupę, ale zaczęłam przyglądać się tym polecanym firmom odzieżowym. W większości były to tandetne, sztuczne szmaty. Jak pisałam do tej pani, jak może polecać za takie pieniądze kiepskiej jakości materiał, to mi odpisywała z takimi bykami, że się czytać nie dało. Też lansowała swój wystawny ślub na Instagramie, a po roku małżeństwo się rozpadło 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.