Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Młody

Zdrada kontrolowana / Cuckold

Polecane posty

Gość Młody

Witam drogich forumowiczów 

Od pewnego czasu fantazjuje o mojej dziewczynie zabawiającej się z innym facetem na moich oczach. Stąd moje pytania o wasze doświadczenia w tych klimatach, może ktoś z was zdecydował się na taką zabawę i jest w stanie podzielić się wrażeniami oraz udzielić kilku rad jak przekonac partnerkę do zdrady  😉

Pozdrawiam i życzę udanego dnia

Gość Młody
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Po ślubie lepiej smakuje

Haha na razie odpada, mamy po 20 lat

Ha ha ha mój mąż też ma taką fantazje. Chcę widzieć jak robię loda innemu. W sumie rozważam tą propozycję. Co raz częściej o tym myślę. 

Gość Młody
57 minut temu, Sylka25 napisał:

Ha ha ha mój mąż też ma taką fantazje. Chcę widzieć jak robię loda innemu. W sumie rozważam tą propozycję. Co raz częściej o tym myślę. 

Oj też mnie kręcą te klimaty.  Bezcenny widok  ;) 

Gość Gosc
10 godzin temu, Gość Młody napisał:

Oj też mnie kręcą te klimaty.  Bezcenny widok  😉

Tez mialem taka fantazje ktora spelnilem;)

Gość HGGG

Fajna sprawa ja to praktykuje z moją od 3 lat i jest super.

Gość Młody
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Tez mialem taka fantazje ktora spelnilem;)

A jak udało Ci się namówić partnerkę? 

Gość Młody
2 godziny temu, Gość HGGG napisał:

Fajna sprawa ja to praktykuje z moją od 3 lat i jest super.

Jakieś wskazówki? 

14 godzin temu, Gość Młody napisał:

Oj też mnie kręcą te klimaty.  Bezcenny widok  😉

w sumie im więcej na ten temat czytam, to i mnie to co raz mocniej kręci. żyje się raz a sex jest dla ludzi. gorzej jak mi się spodoba aż za bardzo 😄 

Gość Młody
1 godzinę temu, Sylka25 napisał:

w sumie im więcej na ten temat czytam, to i mnie to co raz mocniej kręci. żyje się raz a sex jest dla ludzi. gorzej jak mi się spodoba aż za bardzo 😄 

Też niestety jest takie ryzyko ;( 

Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Młody napisał:

Też niestety jest takie ryzyko ;( 

Ja sie przylaczylem w trakcie;:

Gość KlausTheKinkyGuy

Mam takiego doświadczenia całkiem sporo. Zarówno dobrych jak i złych stron (łącznie z praktycznym unicestwieniem swojego związku). Będąc przez dobrych kilka lat w tej społeczności mogę śmiało stwierdzić, że nie jest to zabawa dla młodych i niedoświadczonych osób. Związek 20-latków raczej tego nie przetrwa. To brutalne, ale takie jest prawdopodobieństwo. Przykładów mam na kopę.

Zainteresowanym tematem mogę polecic forum "branżowe" - cuckoldplace.pl. Polecam BARDZO starannie je przejrzeć zanim przejdziecie do jakiegokolwiek działania.

Be careful.

Gość Młody
49 minut temu, Gość KlausTheKinkyGuy napisał:

Mam takiego doświadczenia całkiem sporo. Zarówno dobrych jak i złych stron (łącznie z praktycznym unicestwieniem swojego związku). Będąc przez dobrych kilka lat w tej społeczności mogę śmiało stwierdzić, że nie jest to zabawa dla młodych i niedoświadczonych osób. Związek 20-latków raczej tego nie przetrwa. To brutalne, ale takie jest prawdopodobieństwo. Przykładów mam na kopę.

Zainteresowanym tematem mogę polecic forum "branżowe" - cuckoldplace.pl. Polecam BARDZO starannie je przejrzeć zanim przejdziecie do jakiegokolwiek działania.

Be careful.

Liczę się z tym. 

Dziękuję za odpowiedź! 

Gość myszak

hej mam za sobą układ 2m + k jak chcesz daj mejla pogadamy.

Gość HGGG

Sprawa oczywista to to że musicie być dogadani. oboje musicie być tego pewni inaczej związek sie rozleci.Moja ma specyficzne zachcianki, lubi czarnoskorych.

Czasem chcemy dopóki nie zaznamy. Po takiej zdradzie nic już nie będzie jak dawniej. Jeśli myślisz, że ona wskoczy z kimś do łóżka, wyjdzie z niego, razem wypijecie kawę i zapomnisz, to jesteś w błędzie. Może zdarzyć się wszystko, łącznie z tym, że poczujesz do niej niechęć, albo ona coś do mężczyzny z którym Cię zdradzi.

No i nie każdy lubi takie zabawy. Otwartą partnerkę można przekonać do nowych pozycji, udziwnień, urozmaiceń, ale zdrada to już grubszy kaliber, może poczuć się źle z myślą, że masz ochotę się nią dzielić. Za take rzeczy biorą się zwykle ludzie dojrzali w długoletnich, stabilnych związkach, ludzie zmęczeni łóżkową rutyną. Wtedy łatwiej przejść nad tym do porządku dziennego. 

Zwykle takie pragnienia wynikają, albo z chęci dominacji nad kobietą (dzielenie się swoją własnością, zabawką, dla kaprysu, bo po to jest, bo tak ma robić, słuchać, oddawać się na każdy rozkaz), albo z chęci bycia zdominowanym (to ona jest górą, wolno jej z każdym, Ty przy kochanku jesteś nikim, masz małego i co tam jeszcze kto lubi). Pewnie to drugie jest kluczowe w Twoim przypadku. Jeśli tak, to warto kupić sporych rozmiarów wibrator i pooglądać jak pięknie Twoja dziewczyna wije się pod naporem większego i grubszego członka. To całkiem dobry substytut na początek. 😉 

Gość gość

A ja myślę Kuszka że to zależy od typu relacji. Gdy miałem 20 lat pewnie taki numer wywaliłby w kosmos moją zazdrość. 

Teraz znam kilka par dosyć swobodnych. Sam nie mam takiego układu ale też domyślam się że jest to jak najbardziej wykonalne.

Im dalej w las, tym bzykanie jest bardziej prozaiczne.

6 minut temu, Gość gość napisał:

A ja myślę Kuszka że to zależy od typu relacji. Gdy miałem 20 lat pewnie taki numer wywaliłby w kosmos moją zazdrość. 

Teraz znam kilka par dosyć swobodnych. Sam nie mam takiego układu ale też domyślam się że jest to jak najbardziej wykonalne.

Im dalej w las, tym bzykanie jest bardziej prozaiczne.

No tak, zgadzam się. Facet pisze o "dziewczynie", więc o nieusankcjonowanym związku, domniemam, że nie o dwudziestoletnim. Stąd moja reakcja i taka właśnie wypowiedź. 

Edytowano przez Kusza Myślivski

1 godzinę temu, Kusza Myślivski napisał:

Zwykle takie pragnienia wynikają, albo z chęci dominacji nad kobietą (dzielenie się swoją własnością, zabawką, dla kaprysu, bo po to jest, bo tak ma robić, słuchać, oddawać się na każdy rozkaz), albo z chęci bycia zdominowanym (to ona jest górą, wolno jej z każdym, Ty przy kochanku jesteś nikim, masz małego i co tam jeszcze kto lubi). 

Masz rację Kuszo, to nie jest dla młodych, z krótkim stażem, ale nie wzięłaś pod uwagę trzeciego wariantu. Bardzo prostego, wręcz prozaicznego: para z długoletnim stażem, ale zerowym doświadczeniem z innymi, związek bez skazy, 100% zaufania, miłość, serduszka, wzór małżeństwa, czułość i odpowiedzialność, ale... ciekawość innego... kogoś... czegoś... innego dotyku, pieszczoty, sprawdzenia, zaspokojenia tej cholernej ciekawości...

Edytowano przez Lena.Wawa.
literówka

2 minuty temu, Lena.Wawa. napisał:

Masz rację Kuszo, to nie jest dla młodych, z krótkim stażem, ale nie wzięłaś pod uwagę trzeciego wariantu. Bardzo prostego, wręcz prozaicznego: para z długoletnim stażem, ale zerowym doświadczeniem z innymi, związek bez skazy, 100% zaufania, miłość, serduszka, wzór małżeństwa, czułość i odpowiedzialność, ale... ciekawość innego... kogoś... czegoś... innego dotyku, pieszczoty, sprawdzenia, zaspokojenia tej cholernej ciekawości...

Cześć, miło Cię widzieć, Lenko. To tak nie działa, bo gdyby faktycznie było jak piszesz, to ona chciałaby zdradzić, zakosztować czegoś nowego. A tu on chce poczuć się zdradzony. To zupełnie inna perspektywa. 

• Like 1

8 minut temu, Kusza Myślivski napisał:

Cześć, miło Cię widzieć, Lenko. To tak nie działa, bo gdyby faktycznie było jak piszesz, to ona chciałaby zdradzić, zakosztować czegoś nowego. A tu on chce poczuć się zdradzony. To zupełnie inna perspektywa. 

Witaj! Dawno mnie tu nie było, ale teraz będę miała kilka wieczorów swobodniejszych 😉 

I znowu masz rację, ale czy nie może być tak, że on wie, że ona nie miała innego, że on wie, bo mu powiedziała, albo jest inteligentny i się domyśla, że ona jest tego ciekawa, że ona tego pragnie i spełnienie tej jej fantazji, sprawienie, że ona będzie szczęśliwa, zazna rozkoszy dotąd nieznanej, podnieca go.

Nie mówię o sytuacji autora postu, bo w tak młodym wieku i z tak krótkim stażem związku nie jest normalnym, by tego chcieć. Tu jeśli jest miłość, niedopuszczalnym jest oddanie jej innemu a jeśli miłości nie ma (co bardziej prawdopodobne) jest chęć poczucia władzy lub wręcz przeciwnie poczucia poniżenia, albo zwyczajna nuda partnerką i co by tu z nią zrobić? Ale na pewno, nie ma to nic wspólnego z miłością.

Gość gość

Edek zajął stanowisko z perspektywy prowincji głębokiego prlu 🙂

3 minuty temu, Lena.Wawa. napisał:

I znowu masz rację, ale czy nie może być tak, że on wie, że ona nie miała innego, że on wie, bo mu powiedziała, albo jest inteligentny i się domyśla, że ona jest tego ciekawa, że ona tego pragnie i spełnienie tej jej fantazji, sprawienie, że ona będzie szczęśliwa, zazna rozkoszy dotąd nieznanej, podnieca go.

W tym przypadku to mało prawdopodobne. Wątpię żeby pragnieniami autora powodowała miłość porośnięta kurzem (a niech kobicina ma). To raczej jego fantazje, jego pragnienia, chęć zaspokojenia własnych potrzeb. 

3 minuty temu, Endriu Domyslny napisał:

Teoria jest piękna. Uniesienia trwające sekundy przechodzące w minuty. Konsekwencje uniesień trwające latami. Bywa, że tylko dla jednej strony. 

Wiem Andrzeju. Wiem. Rozmawialiśmy już o tym. Dawno temu. Ale czy zawsze muszą być konsekwencje? Czy inny, bardziej optymistyczny scenariusz nie ma szans?

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.