Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaap

Nie mam pojecia jaka to bedzie nasza wspolna noc.

Polecane posty

Gość kaap

Troche za daleko to zabrnęło, juz nie wycofam sie...mam spedzic noc z moim chlopakiem, jestesmy w zwiazku 3 miesiace i przyszedl czas na to.Znam go dluzej, jest cudownym człowiekiem,nawet nie wiem jak to sie stalo ale polubilam go,zaufalam i zakochalam sie.Nie jest to takie uczucie jak do innych, mowiac wprost nie podoba mi sie fizycznie, wrecz mnie odstrasza.Bliskosc jest dla mnie wazna niestety.Ma piekna twarz, jest zadbany ale co z tego? cialo ma po prostu okropne.Jest niski, chudy, nie moj typ zupelnie. Czuje ze bede sie zmuszala, a ja nie umiem dobrze grac:/ Jak chlopak mi sie podoba to jest namietnie a tutaj to ja chyba bede odliczala sekundy do konca i uczucie nie pomoze, i tak juz sie zdystansowalam jak zobaczylam go bez koszulki. Bede sie czula chyba jak pedofilka, bo on wyglada jak 10letnia dziewczynka 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość kaap napisał:

Troche za daleko to zabrnęło, juz nie wycofam sie...mam spedzic noc z moim chlopakiem, jestesmy w zwiazku 3 miesiace i przyszedl czas na to.Znam go dluzej, jest cudownym człowiekiem,nawet nie wiem jak to sie stalo ale polubilam go,zaufalam i zakochalam sie.Nie jest to takie uczucie jak do innych, mowiac wprost nie podoba mi sie fizycznie, wrecz mnie odstrasza.Bliskosc jest dla mnie wazna niestety.Ma piekna twarz, jest zadbany ale co z tego? cialo ma po prostu okropne.Jest niski, chudy, nie moj typ zupelnie. Czuje ze bede sie zmuszala, a ja nie umiem dobrze grac:/ Jak chlopak mi sie podoba to jest namietnie a tutaj to ja chyba bede odliczala sekundy do konca i uczucie nie pomoze, i tak juz sie zdystansowalam jak zobaczylam go bez koszulki. Bede sie czula chyba jak pedofilka, bo on wyglada jak 10letnia dziewczynka 😞 

A ty jak stary grzyb, głąbie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada

Z ciebie to niby jest takie cudo? Gdybyś się zakochała to on byłby dla ciebie najpiękniejszy. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
18 minut temu, Gość Dobra rada napisał:

Z ciebie to niby jest takie cudo? Gdybyś się zakochała to on byłby dla ciebie najpiękniejszy. Taka prawda.

Dla zakochanej zawsze jej mężczyzna jest naj...w koszulce, czy bez.. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

szkoda chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Dobra rada napisał:

Z ciebie to niby jest takie cudo? Gdybyś się zakochała to on byłby dla ciebie najpiękniejszy. Taka prawda.

Dokładnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaap

Tak, mi niczego nie brakuje naprawde mi sie poszczescilo :)mam wymiary modelki, symetryczna buzie,idealną cerę, baardzo geste blyszczace wlosy, maly nos itd..podobam sie bardzo ludziom, od dziecka wiele osob mnie zaczepialo i mowilo ze jestem piekna, z chlopakami nie mam problemu ..interesowali sie mna ci najpiekniejsi. Ale powiem Wam ze wlasnie ci piekni rywalizowali ze mna na wyglad, zauwazyli kazda zmiane w wygladzie ..bylam ich trofeum tylko a tutaj czuje ze jestem akceptowana w 100% nawet jakbym przytyla ze 30kg i nie ulozyla wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaap

wiadomo ze kazdy ma wady,ale moj.. jest bardzo chudy naprawde ma budowe dziecka 😞 zero tłuszczyku,zero mięsni, 170wzrostu, jest rowny ze mną, więc szpilki odpadaja. czuje sie troche jak z bratem. co go ratuje? charakter, piekna twarz, czarne włosy (rudego bym juz nie wzieła na pewno) stara sie w sexie i w zyciu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaap

jest porzadnym dobrym i wesolym czlowiekiem... oszalalam na jego punkcie,ale sa dni ze zdaje sobie sprawe z jego wygladu zwlaszcza ze mialam bardzo przystojnych chlopakow. Nawet tuz przed naszym zwiazkiem staral sie o mnie naprawde piekny chlopak..Niemiec, na wysokim stanowisku umiesniony jak model, wysoki (190) piekna buzka aniola, brunet... mysle o nim czasem, ale byl pusty w gruncie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość kaap napisał:

Troche za daleko to zabrnęło, juz nie wycofam sie...mam spedzic noc z moim chlopakiem, jestesmy w zwiazku 3 miesiace i przyszedl czas na to.Znam go dluzej, jest cudownym człowiekiem,nawet nie wiem jak to sie stalo ale polubilam go,zaufalam i zakochalam sie.Nie jest to takie uczucie jak do innych, mowiac wprost nie podoba mi sie fizycznie, wrecz mnie odstrasza.Bliskosc jest dla mnie wazna niestety.Ma piekna twarz, jest zadbany ale co z tego? cialo ma po prostu okropne.Jest niski, chudy, nie moj typ zupelnie. Czuje ze bede sie zmuszala, a ja nie umiem dobrze grac:/ Jak chlopak mi sie podoba to jest namietnie a tutaj to ja chyba bede odliczala sekundy do konca i uczucie nie pomoze, i tak juz sie zdystansowalam jak zobaczylam go bez koszulki. Bede sie czula chyba jak pedofilka, bo on wyglada jak 10letnia dziewczynka 😞 

Miałam takiego,  czulam się jak pedofilka licząc jego żebra na plecach podczas seksu i był niski. Sama miałam małą niedowage, ważyłam tylko 47 kg, a przy nim czułam się grubo. On też miał piękna twarz. Jeśli Twoj będzie miał  penisa grubości cienkiej parówki, to może to ten sam. 😉  Ja zaczęłam się przyzwyczajać i coraz mniej mnie to raziło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada

Szukaj dalej jak Ci ten nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbb

cholerna prowokatorka, pomyliłas się, ale nie powiem ci gdzie, ty kłamczucho, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość bbbbb napisał:

cholerna prowokatorka, pomyliłas się, ale nie powiem ci gdzie, ty kłamczucho, 

Jasne, ze prowokatorka. Tez wiem kiedy się pomylila, chyba ze to podszyw, ale 99,9 ze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaap

Skonczcie, co temat to sie doszukujecie jakis stalych gosci.To jest choroba psychiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×