Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość norma w normie

Dlaczego ładne i inteligentne kobiety nie chcą brzydkich facetów?

Polecane posty

Gość norma w normie

przecież to idealny dobiór, nikt im takiego misia nie będzie odbijał, więc nie kumam po co chcą tylko przystojnych modeli których chąc też inne i pewnie im ich odbiją, na co taki stres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszukujaca

A to nieprawda. Nie kazdej podoba sie pzystojny model. Ja np bardzo lubie takich misiow z brzuszkiem, ktorzy nie chodza w rurkach i do wyjcia wystarczy im jedynie prysznic 😊 taki po prostu facet z krwi i kości. Meski, postawny. A takich niestety malo.

A ze sama jestem dosc ladna to zawsze podbijali do mnie tacy typowi przystojniacy z grzywa ulozona na glowie i spodniach obcisnietych na nogach. Bo takiej dziewczynie jak ja nie moze podobac sie inny typ. No ale niestety to zupelnie nie w moim guscie.

O wiele bardziej wole faceta w typie drwala 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Prawdziwy drwal nigdy nie jest miskiem i tym bardziej z brzuchem. Kobiety które lubią tlustych facetów są zboczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasada
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Prawdziwy drwal nigdy nie jest miskiem i tym bardziej z brzuchem. Kobiety które lubią tlustych facetów są zboczone.

one tuczą swoich facetów aby innym babom się nie podobali i aby ich nie chciały im odbić, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie szukasz
4 minuty temu, Gość Poszukujaca napisał:

A to nieprawda. Nie kazdej podoba sie pzystojny model. Ja np bardzo lubie takich misiow z brzuszkiem, ktorzy nie chodza w rurkach i do wyjcia wystarczy im jedynie prysznic 😊 taki po prostu facet z krwi i kości. Meski, postawny. A takich niestety malo.

A ze sama jestem dosc ladna to zawsze podbijali do mnie tacy typowi przystojniacy z grzywa ulozona na glowie i spodniach obcisnietych na nogach. Bo takiej dziewczynie jak ja nie moze podobac sie inny typ. No ale niestety to zupelnie nie w moim guscie.

O wiele bardziej wole faceta w typie drwala 😉

do lasu po takiego a nie w betonowej dżungli i na cyfrowej wiosce szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość zasada napisał:

one tuczą swoich facetów aby innym babom się nie podobali i aby ich nie chciały im odbić, proste

Mężczyznę jak kocha naprawdę żadna inna nie uwiedzie, bo ma zasady. I nie ważne czy model czy brzydszy,facet z wartościami to skarb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A po co takim kobietom brzydki facet? ładna i inteligentna kobieta z pewnością sama na siebie zarobi i niczego jej nie będzie brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trolu

Bo jest ładna i inteligentna. Logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubi
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

A po co takim kobietom brzydki facet? ładna i inteligentna kobieta z pewnością sama na siebie zarobi i niczego jej nie będzie brakowało.

nic jej nie brakuje oprócz faceta, ale tu nie mowa o zarabianiu tylko o wyglądzie faceta więc temat pomyliłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faworyt
1 minutę temu, Gość Trolu napisał:

Bo jest ładna i inteligentna. Logiczne.

.... no i co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koryto
2 minuty temu, KermitZaba napisał:

Atawistyczna potrzeba życia z drugim człowiekiem.

ale one tylko kochają luksus i kase, puste i próżne lalki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etam
8 minut temu, KermitZaba napisał:

Spóźniłaś się skarbie, moda na drwaloseksualnych minęła dwa lata temu. 

To niczego nie zmienia, mnie się podobają i będę mieć takiego 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość koryto napisał:

ale one tylko kochają luksus i kase, puste i próżne lalki

"Czekolada i mężczyźni smakują o wieeeele lepiej w wersji luxusowej"... 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan
22 minuty temu, Gość norma w normie napisał:

, na co taki stres?

Wikisłownik (hasło) BUTNY

Polecam zajrzeć.

Odpowiedź na pytanie autora:

Bo są butne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))
1 minutę temu, Gość gość napisał:

"Czekolada i mężczyźni smakują o wieeeele lepiej w wersji luxusowej"... 😉 

A dla reszty batony za 2.5zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość faworyt napisał:

.... no i co???

No właśnie to. Jeśli nie rozumiesz to znaczy ze jesteś przeciwieństwem takiej kobiety więc na chúj jej nie dość że prostak to i brzydal? Skończ płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, KermitZaba napisał:

Nie zgadzam się, wiele dziewczyn spędzało ze mną czas nie wymagając ode mnie luksusu i kasy. Kilka miesięcy temu spotykałem się z dziewczyną, która mało tego, że chciała sama za siebie płacić i nie chciała ode mnie żadnych prezentów, bym na nią nie wydawał, to jeszcze z własnej woli zaczęła przelewać mi pieniądze za benzynę, zmieniło się jak ustaliliśmy inne zasady, bo trochę to było dla mnie niezręczne. A jej pierwszy facet pochodził z biednej rodziny, na tyle, że jej rodzina dawała im obojga na randkę. Finansowo żadna dziewczyna ze mnie nigdy nie ciągnęła...

Mieszkanie i samochód to nie luksus tylko standard.Po 20 roku życia do pracy na studia i brać się za siebie i za życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krok 1
27 minut temu, KermitZaba napisał:

Nie zgadzam się, wiele dziewczyn spędzało ze mną czas nie wymagając ode mnie luksusu i kasy. Kilka miesięcy temu spotykałem się z dziewczyną, która mało tego, że chciała sama za siebie płacić i nie chciała ode mnie żadnych prezentów, bym na nią nie wydawał, to jeszcze z własnej woli zaczęła przelewać mi pieniądze za benzynę, zmieniło się jak ustaliliśmy inne zasady, bo trochę to było dla mnie niezręczne. A jej pierwszy facet pochodził z biednej rodziny, na tyle, że jej rodzina dawała im obojga na randkę. Finansowo żadna dziewczyna ze mnie nigdy nie ciągnęła...

i co się stało z tą księżniczką, rzuciłeś ją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faworyt
29 minut temu, Gość Gość napisał:

No właśnie to. Jeśli nie rozumiesz to znaczy ze jesteś przeciwieństwem takiej kobiety więc na chúj jej nie dość że prostak to i brzydal? Skończ płakać.

za tępymi koorvami nigdy się nie płacze, tylko dziękuje Bogu że na nie nie trafiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezłe farmazony
25 minut temu, Gość Gosc napisał:

Mieszkanie i samochód to nie luksus tylko standard.Po 20 roku życia do pracy na studia i brać się za siebie i za życie.

buahaha, chyba nie w tym hoojowym kraju, 20 latki to jeszcze w pieluchy tu walą i po sraniu im matki dupy wycierają a nie samochód i mieszkanie, chyba na innej planecie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patologiczne tatuaże

laska na tym foto fajna, tylko te durne tatuaże, bleeehhh syf, coś z nią nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
1 godzinę temu, Gość niezłe farmazony napisał:

buahaha, chyba nie w tym hoojowym kraju, 20 latki to jeszcze w pieluchy tu walą i po sraniu im matki dupy wycierają a nie samochód i mieszkanie, chyba na innej planecie jesteś

Chyba u ciebie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość faworyt napisał:

za tępymi koorvami nigdy się nie płacze, tylko dziękuje Bogu że na nie nie trafiło

odezwał się tępy chooj 

tępy - dlatego sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faworyt
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

odezwał się tępy chooj 

tępy - dlatego sam

w twoich snach stara panno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×