Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madzikkin

Wakacje w Albanii

Polecane posty

Gość Gość
25 minut temu, Madzikkin napisał:

Witam, czy byl ktoś w Albani na wakacjach. Co warto zobaczyć? Jak wrażenia? 

Jaki masz plan podróży tz  z ląd wylatujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Miało być.......z kąd wylatujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Madzikkin napisał:

Mysle nad pojechaniem na własna rękę samochodem po drodze w Budapeszcie nocleg 🙂

Oj to będzie okropnie męcząca podróż, ja bym się na coś takiego nie pisała, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Oj to będzie okropnie męcząca podróż, ja bym się na coś takiego nie pisała, 

Dla mnie to normlane 🙂 co roku jezdze w taki sposób. To tylko 1600 km 🙂 na dwa dni rozkładamy drogę wiec o 800km na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Madzikkin napisał:

Dla mnie to normlane 🙂 co roku jezdze w taki sposób. To tylko 1600 km 🙂 na dwa dni rozkładamy drogę wiec o 800km na dzień.

Min. 12 godz jazdy dziennie a jeszcze jakiś odpoczynek na posiłki moim zdaniem to niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeździmy tak co roku. Dla nas to nie jest problem. A pytanie brzmialo co mozna zwiedzic i zobaczyć w Albanii bo tam nas nie bylo 😉

 

Taka oto ciekawostka w tamtym roku pojechaliśmy do Czarnogóry bez noclegu po drodze ok. 1200 km i daliśmy rade. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylambylam

Bylam w Albanii przy okazji pobytu w Czarnogorze. Ciekawy kraj, jest co ogladac. Maja kilka ciekawych miejscowości nadmorskich. Troche brudno, ale piekna przyroda i nieco egzotyczna kultura wszystko to wynagradza. Możesz spodziewać sie niespodzianek w hotelu, np. standard będzie poniżej, jakies remonty w około itp.. Tam turystyka dopiero się rozkreca. Ale coraz więcej ludzi tam jeździ. Balkany sa piękne i interesujące. Dla chcących odpoczywać w luksusie polecam inne destynacje jak Hiszpania badz Wlochy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość bylambylam napisał:

Bylam w Albanii przy okazji pobytu w Czarnogorze. Ciekawy kraj, jest co ogladac. Maja kilka ciekawych miejscowości nadmorskich. Troche brudno, ale piekna przyroda i nieco egzotyczna kultura wszystko to wynagradza. Możesz spodziewać sie niespodzianek w hotelu, np. standard będzie poniżej, jakies remonty w około itp.. Tam turystyka dopiero się rozkreca. Ale coraz więcej ludzi tam jeździ. Balkany sa piękne i interesujące. Dla chcących odpoczywać w luksusie polecam inne destynacje jak Hiszpania badz Wlochy. 

Kocham Balkany i to , ze np Czarnogóra i z tego co mi wiadomo Albania nie jest tak skażona turystyka jak Chorwacja dla tego uciekamy co raz to dalej. 🙂

szukam miasta które byłoby dobrą bazą wypadową 🙂 aby cos zwiedzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylambylam

Tu Ci nie pomoge, bo bylam tylko na wycieczce jednodniowej. Wygoogluj sobie wakacje w Albanii i jakies miejscowości Ci wyskoczą. Bylam w kilku miastach, szybkie zwiedzanie Tirana, Shkodor, Kruja. Wszedzie inaczej i ciekawie. Niestety w Tiranie podobno niebezpiecznie i nie wypuszczano nas za bardzo.. Jeszcze ciagle turyści to obcy, ale to było kilkalat temu, może trochę się zmienilo. Chorwacja dodatkowo bardzo droga. 

Mniebardzo ciagnie na Slowenie, ale tu tez bardzo drogo i coraz wiecej turystow, choć jak oglądam co tam mozna pozwiedzać, to dech zapiera. Podobno jeszcze ladniej jak w Czarnogorze jest w Bosni i Hercegowinie. Troche wiecej tez zaczynam interesować się Macedonia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bosnia akurat mnie przerazila ze zględu stan drug.. Porazka, moze tez dlatego ze sie zgubilismy a gps nie lapie zawsze i trafiliśmy na koszmarne drogi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Wakacje w Albanii mogą być magiczne, to mój ulubiony kierunek od kilku lat, zazwyczaj jeżdżę tam z Itaki, mam hotel z jedzeniem, to miejsce w którym najlepiej wypoczywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×