Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gosc

Co ważniejsze u faceta żeby miał samochód czy mieszkanie

Polecane posty

Gość GoscKasia

A dlaczego pytasz skad jestem ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc Kasia

Rozsądny - zgadza sie, wieczne wożenie dupy, w głowach im sie poprzewracało , wiecznie najczesciej wyjazdy do galerii po kolejne ciuchy i w wolne niedziele tez by chetnie kupowaly , bo najwiecej sprzeciwów na wolne niedziele dały zakupoholiczki . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoscKasia

Kasia jest nowa osoba tutaj, nikt mnie nie zna, pierwszy raz sie podpisałam. Nie mam tutaj znajomych. Nie pisalam nigdy skad jestem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsds

To jest niesamowte. Tylko podwieź zawieź itd itd a dupy im rosną. No ale po coś do tego wyra z zarobasami chodzą hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoscKasia

Najlepiej dorabiać sie razem od młodych lat , jako mloda para, wtedy to jest piekne jak razem góry sie zdobywa , najpiękniej jest jak wszystko robi sie razem, wtedy milosc jest najsilniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoscKasia

Tak teraz wszystkie jeżdżą a tylki juz maja wielkie jak Amerykanki albo Niemki , ja chodze dziennie 7 km plus poruszanie sie w pracy wiec mam duzo ruchu, auto nie jest mi potrzebne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nieprawda ze wszyscy mają auta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddd

idiodddto, mieszkanie oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moj mezczyzna nie musiałby miec auta , jest mi to obojetne, a gdyby juz auto bylo to wyglad nieistotny i moglby byc  zawsze brudny , nie ma to dla mnie znaczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiooo

Brudne auto jest zadziorne a i jeszcze taki dżip ufajdany to totalny odjazd dopiero 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Hahahahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rajdowiec

Takie rajdowe są fajnie brudne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co to ma byc

To nie temat o brudzie 

tylko o tym 

zeby facet mial mieszkanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam Mercedesa, jestem kobietą i nie wyobrażam sobie nie mieć auta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gusrfv

Ooo odezwala sie pańcia od merola dama wielka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos
20 minut temu, Gość GoscKasia napisał:

Najlepiej dorabiać sie razem od młodych lat , jako mloda para, wtedy to jest piekne jak razem góry sie zdobywa , najpiękniej jest jak wszystko robi sie razem, wtedy milosc jest najsilniejsza

Powiedz to dzisiejszym babom w wieku 20-35 lat. Dorabianie od zera hahahah, przeciez taki facet bedzie wieczną stuleją XDDD

kobiety nie mają czegos takiego, tam musi byc na juz, teraz, od razu, bez czekania, w wieku 25 lat masz miec chate, auto i firmę, wtedy jesteś odfajkowany jako checked i mozna pomyslec o daniu Ci szpary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przykre to no nie ? Takie teraz sa księżniczki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No niestety tak jest, zle rodzice corki wychowują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Przykre to no nie ? Takie teraz sa księżniczki 

Niektóre "Księżniczki"pracują uczciwie dobrze zarabiaja mają mieszkanie własne i samochody też wlasne.I nie mają zadartych nosow tylko wiedza doskonale że to jest realne.To nie jest jakaś abstrakcja Paniwie.Do nauki i do pracy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsądny
12 minut temu, Gość Pola napisał:

Niektóre "Księżniczki"pracują uczciwie dobrze zarabiaja mają mieszkanie własne i samochody też wlasne.I nie mają zadartych nosow tylko wiedza doskonale że to jest realne.To nie jest jakaś abstrakcja Paniwie.Do nauki i do pracy!!!!!!!

nikt nie kwestionuje tego ze maja mieszkanie i samochody. Ale fakty są takie ze babom odwalilo w dzisiejszych czasach, wszystko jest przez pryzmat kapuchy i glupi są faceci co się żenią z tymi materialistkami. Faceci jeszcze dlugo beda zalowac ze  tak babom pofolgowali

ja np uznaje kobietę jako kogos tylko do seksu i nie musze sie męczyc z wymaganiami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
13 godzin temu, Gość Gość hihi napisał:

Samochód, mieszkanie, książeczki oszczędnościowe, ziemia,dobrze prosperujaca firma. To wszystko powinien mieć facet inaczej będzie mu ciężko kobietę znalezc 

Jeśli jest przystojny, to nie musi mieć nic z tych rzeczy, może być nawet bezdomnym biedakiem. Jeśli nie jest, to żadna kobieta go nie pokocha (bo bycie z kimś dla kasy to nie miłość, jakaś choroba czy wypadek i od razu taka dziunia go zostawia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Facet musi mieć wyyepane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Z chwilą gdy facetowi zaczyna zależeć zamienia się w kobietę. Wytwarzana jest u niego oksytocyna i rosną mu cycki na siłowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Centralnie na wszystko.

Najważniejsze dla faceta musi być mieszkanie samochód koledzy a dopiero gdzieś na szarym końcu miłość. Co innego seks.

Zupełnie nie rozumiem dlaczego facet ma płacić alimenty ale np już nie ma nic do powiedzenia w sprawie aborcji.

Przecież to kobieta podejmuje świadome ryzyko i oba ponosi konsekwencje.

To tak jakbym płacił za to ze ktoś u mnie pasów nie zapiął (pieją kury pieją nie mają koguta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Facet który nie ma wyjepane na kobietę prędzej czy później trafi do więzienia zbankrutuje popadnie w chorobę psychiczną albo zostanie pantoflarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Żeby miał mózg i Tobie też by się przydał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem z mojego punktu widzenia.Jesli mężczyzna odpowiedzialnie podchodzi do życia czyli pracuje,liczy się z odczuciami drugiej osoby,jest schludny to to czy ma mieszkanie,samochód nie jest takie ważne.Ulatwia to życie ale nawet ów dobrze sytuowany jeśli będzie osoba narcystyczna, zapatrzona w siebie ,uznając wyłącznie własne zdanie i potrzeby to nawet w fazie późniejszej  znajomosci przestanie być atrakcyjny.Rzeczy są ważnym dodatkiem ułatwiającym życie ale nie wystarczają w dłuższych relacjach,są dobre jedynie w pierwszym wrażeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziunia

Musi mieć auto najlepiej sportowe i ładny apartament albo dom inaczej mnie  nie interesuje delikwent. Dla mnie są ważne obie kwestie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Dzięki ale mam swój i mi w zupełności jeden wystarczy.

Nie będę jeszcze teraz zużywał cennej energii żeby myśleć twoim mózgiem.

Człowiek może wytworzyć ograniczona ilość energii potem umiera.

Także weź sobie swój mózg i sama go używaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Przy okazji dodam, że gdybyś miała mój mózg to musiałabyś się podłączyć do elektrowni atomowej żeby wymyślić to co ja.

Zresztą twój mózg nie jest twoj.

Kto inny go używa

Chcesz mi wcisnąć bubla?

Jeszcze pewnie na abonament:classic_laugh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×