Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Arystoteles

Trafić na wolną kobietę w przedziale wiekowym 25-35 graniczy z cudem

Polecane posty

Gość ...
14 godzin temu, patiEs napisał:

Autorze mam 27 i jestem wolna, to coś dziwnego być w tym wieku wolnym?

Zdziwiłbyś się ile jest wolnych kobiet wokół Ciebie, wystarczy wyjść gdzieś rozejrzeć się. Przede wszystkim nie rozpaczać i użalać się nad soba, bo nic Ci to nie da. Im większe parcie będziesz miał na poznanie kogoś, tym mniej to będzie możliwe... Znajdź jakieś hobby, wyjdź do ludzi i nie rozpaczaj, że nikogo nie masz bo wpadniesz w depresję. Bycie wolnym to żadna obelga czy ujma... Wieku ludzi jest samych i ma szczęśliwe, dobre życie, więcej wiary w siebie!

Ja mam hobby i wychodzę do ludzi, ale ludzie mnie nie lubią, a dziewczyny nie są mną zainteresowane.

8 minut temu, Gość ... napisał:

Ja mam hobby i wychodzę do ludzi, ale ludzie mnie nie lubią, a dziewczyny nie są mną zainteresowane.

Dlaczego uważasz, że Cię nie lubią? Co jest nie tak?

Gość ...
14 minut temu, patiEs napisał:

Dlaczego uważasz, że Cię nie lubią? Co jest nie tak?

Nie uważam, tak po prostu jest. Nie wiem, co jest nie tak. Wszyscy ludzie gdzieś wychodzą, spotykają się w jakimś większym lub mniejszym gronie, a ja nie. Czasami ktoś ze mną porozmawia na jakieś "zwyczajne" tematy, ale tylko chwilę, potem już nie są zainteresowani, mimo że sam też zagaduję, próbuję ciągnąć rozmowę itd.

Nie masz żadnych znajomych ze szkoły, dzieciństwa, studiów, pracy? Nie wierzę, to niemożliwe. No chyba, że masz 80 lat i wszyscy już pomarli

Gość Gość
4 minuty temu, patiEs napisał:

Nie masz żadnych znajomych ze szkoły, dzieciństwa, studiów, pracy? Nie wierzę, to niemożliwe. No chyba, że masz 80 lat i wszyscy już pomarli

Zdziwisz się, ale są tu tacy. Gdyby nie internet to nikt by nie wiedział że istnieją.

2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zdziwisz się, ale są tu tacy. Gdyby nie internet to nikt by nie wiedział że istnieją.

Jestem ciekawa jak to jest możliwe. Może jest ktoś kto potrafi dać na to jakieś logiczne wytłumaczenie, konkretny przykład? 

Gość Gość
1 minutę temu, patiEs napisał:

Jestem ciekawa jak to jest możliwe. Może jest ktoś kto potrafi dać na to jakieś logiczne wytłumaczenie, konkretny przykład? 

Bezrobotni utrzymywani przez rodzica/rodziców, schziofrenicy na rencie, ludzie o niskim poziomie uspołecznienia, o niezaleczonej traumie z dzieciństwam, z kompleksami  itp. Przykłady:. Filip/CynikFM, Krzysiek/Roskosmos92, Bentley, Ble-ble, Brokeninside87 Prawactwo Pospolite, Przemek, orzaz paru niezalogowanych. 

14 minut temu, patiEs napisał: Jestem ciekawa jak to jest możliwe. Może jest ktoś kto potrafi dać na to jakieś logiczne wytłumaczenie, konkretny przykład?  X szkoła się skończyła, pracujesz w domu, nie podtrzymywalas znajomości zajęta pracą i oszczędzaniem 

oraz hobby i jesteś jeszcze schorowana tak, że słońce powoduje depresję a pić nie lubisz bo masz silne bóle głowy po 

Gość Gość
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

14 minut temu, patiEs napisał: Jestem ciekawa jak to jest możliwe. Może jest ktoś kto potrafi dać na to jakieś logiczne wytłumaczenie, konkretny przykład?  X szkoła się skończyła, pracujesz w domu, nie podtrzymywalas znajomości zajęta pracą i oszczędzaniem 

Ten też jest socjopata który traktuje to forum jako jedyną szanse na kontakt z człowiekiem. 

Przed chwilą, Gość Gość napisał: Ten też jest socjopata który traktuje to forum jako jedyną szanse na kontakt z człowiekiem.  X masz nieaktualne informacje bo wychodzę z domu, ale faktycznie przypiwniczyłem kiedyś 😄

Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Bezrobotni utrzymywani przez rodzica/rodziców, schziofrenicy na rencie, ludzie o niskim poziomie uspołecznienia, o niezaleczonej traumie z dzieciństwam, z kompleksami  itp. Przykłady:. Filip/CynikFM, Krzysiek/Roskosmos92, Bentley, Ble-ble, Brokeninside87 Prawactwo Pospolite, Przemek, orzaz paru niezalogowanych. 

To jest margines ludzi dziwakow. Są normalni samotni ludzie z różnych powodów. Pisanie że coś takiego graniczy z cudem to gruba przesada. Niektóre kobiety są po rozstaniu i nie chcą się wiązać inne w ogóle nie chcą a jeszcze inne nie mają brania bo faceci na nie nie zwracają uwagi. W domyśle pytania jak mniemam było jeszcze coś w stylu ale żeby przy tym była piękna i wspaniała z nogami do nieba...

Gość Gość
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

Przed chwilą, Gość Gość napisał: Ten też jest socjopata który traktuje to forum jako jedyną szanse na kontakt z człowiekiem.  X masz nieaktualne informacje bo wychodzę z domu, ale faktycznie przypiwniczyłem kiedyś 😄

To co tam nowego u znajomych i koleżanek z pracy? Byliście gdzieś ostatnio? 

Gość ...
33 minuty temu, patiEs napisał:

Obecnie jestem na studiach... Nigdy nie byłem lubiany, teraz jest trochę lepiej, ale wciąż znajomych nie mam.

Gość Gość
5 minut temu, Leżaczek napisał:

oraz hobby i jesteś jeszcze schorowana tak, że słońce powoduje depresję a pić nie lubisz bo masz silne bóle głowy po 

Po co ta ściema 13? Jeśli jesteś chory to idź do lekarza. Ja rozumiem że nie każdy jest dusza towarzystwa itp.ale u ciebie to ewidentnie jakaś fobia spoleczna czy inne zaburzenie a wymyślasz dla siebie usprawiedliwienia typu męty w oczach które ma prawie każdy albo oszczędzanie co już w ogóle jest ściema. Podobnie jak twoja praca w domu. Schorowany to jest człowiek na wózku który nie ma możliwości wyjścia z domu bo mieszka na 10 piętrze a matka nie ma siły.

Przed chwilą, Gość Gość napisał: To co tam nowego u znajomych i koleżanek z pracy? Byliście gdzieś ostatnio?  X nic ciekawego, jeden kolega zmienił pracę na gorszą ale lepiej płatną, reszta chyba po staremu, ja unikam znajomych mi to nie potrzebne, byłem odebrać konsole która oplacilem przez neta xD 😙

Gość Gość
2 minuty temu, Gość ... napisał:

Obecnie jestem na studiach... Nigdy nie byłem lubiany, teraz jest trochę lepiej, ale wciąż znajomych nie mam.

Ludzie z ZA są specyficzni mocno więc nie dziw się że ludzie cie nie rozumieją i omijają. O tym jakoś nigdy nie wspominasz gdy narzekasz na kafe a to zmienia perspektywe patrzenia na twoja osobę.

Gość Gość

Przed chwilą, Gość Gość napisał: To co tam nowego u znajomych i koleżanek z pracy? Byliście gdzieś ostatnio?  X nic ciekawego, jeden kolega zmienił pracę na gorszą ale lepiej płatną, reszta chyba po staremu, ja unikam znajomych mi to nie potrzebne, byłem odebrać konsole która oplacilem przez neta xD 😙

Jesli ci znajomi nieporozumieni to po co się uzalasz nad sobą wiecznie? Ściemniasz na każdym kroku.

1 minutę temu, Gość Gość napisał: Jesli ci znajomi nieporozumieni to po co się uzalasz nad sobą wiecznie? Ściemniasz na każdym kroku. X ja gdzieś się uzalam? 😱 chyba mnie z Przemkiem czy innym pomylilas 😄👌

Gość ...
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ludzie z ZA są specyficzni mocno więc nie dziw się że ludzie cie nie rozumieją i omijają. O tym jakoś nigdy nie wspominasz gdy narzekasz na kafe a to zmienia perspektywe patrzenia na twoja osobę.

Pisałem już, że nie mam ZA. Mylisz mnie z kimś innym.

Gość Gość
3 minuty temu, Gość ... napisał:

Pisałem już, że nie mam ZA. Mylisz mnie z kimś innym.

To dobrze dla ciebie.

Z nikim cie nie mylę 13 więc skończ pajacowac. Cały czas się uzalales i uzalac. Udajesz normalnego ale nie jesteś o czym doskonale wiesz.

Gość Gość
7 minut temu, Leżaczek napisał:

A ty jesteś komuś potrzebny? 

5 minut temu, Gość Gość napisał: oszczędzanie co już w ogóle jest ściema. Podobnie jak twoja praca w domu.  X 😱😟

5 minut temu, Gość Gość napisał: To dobrze dla ciebie. Z nikim cie nie mylę 13 więc skończ pajacowac. Cały czas się uzalales i uzalac. Udajesz normalnego ale nie jesteś o czym doskonale wiesz. X z kimś mnie mylisz ja nigdy nie pisałem że potrzebuję znajomych 😂 

5 minut temu, Gość Gość napisał: A ty jesteś komuś potrzebny?  X podejrzewam że najwyżej mamie ale czy to ważne? Nie muszę być nikomu potrzebny żeby żyć.

Gość Gość

5 minut temu, Gość Gość napisał: A ty jesteś komuś potrzebny?  X podejrzewam że najwyżej mamie ale czy to ważne? Nie muszę być nikomu potrzebny żeby żyć.

Bo jesteś pustakiem co żyje tylko dla gierek. 

Gość Gość
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

No nie musisz ale to niezdrowe piwniczyc całe życie. 

Przed chwilą, Gość Gość napisał: Bo jesteś pustakiem co żyje tylko dla gierek.  X no nie spotkałem jeszcze graczki która by mnie chciała nie zważając na wszystkie rzeczy to co poradzić, mam dla kasierki w sklepie żyć albo kolegi pedau? 😱 chyba nie... 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.