Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
NigdyNieMiałemDziewczyny35

Czy ktoś z was w wieku 35 lat też nie był jeszcze nigdy w związku, nie trzymał się za ręce, nie całował, nie wspominając o seksie?

Polecane posty

Gość Onsam

Dostawalem natomiast calusy w policzek nieraz, trzymalem za reke przez killka sekund kogos kto mi sie podoba. Super uczucie.

Gość Prawiczek 37

Ja spełniam powyższe warunki. Już nawet nie marzę o dziewczynie, bo po co się zadręczać skoro i tak nic z tego nie będzie? Zmarnowałem życie. Zostanę prawiczkiem do śmierci.

Gość Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Stare dziady 😂

Dobrze, że Ty będziesz wiecznie młody/a

Gość Breslauer

Ja mam 34 i jestem w takiej sytuacji. Wybieram się niebawem do panienki z roksy. Mam też taką swoją internetową znajomość, której się podobam i z którą mogłoby coś fajnego wyjść, bo jest fajna z wyglądu i charakteru. Ale może gawno z tego wyjść, bo mieszka w innej części kraju i wiem, że różne fagasy się wokół niej kręcą tam na miejscu. Ostatnio też jedna dziewczyna z pracy zwróciła nanie uwagę, zauważyłem, że mnie obserwuje. Ale o niej wiem akurat, że jest zajęta. Robić z siebie pajaca, szukać aktywnie nie zamierzam. Pochłonie czas, pochłonie kasę, a rezultat z dużym prawdopodobieństwem będzie zerowy...

Gość Szczery
2 godziny temu, NigdyNieMiałemDziewczyny35 napisał:

Czy ktoś z was w wieku 35 lat też nie był jeszcze nigdy w związku, nie trzymał się za ręce, nie całował, nie wspominając o seksie?

To jest niemożliwe :) gdzie wy byliście do tej pory, rodzice was z piwnicy wypuścili po 30 tce ?

Gość fck

serio nie wiem skąd się biorą tacy ludzie, jakich mają rodziców, ale dla mnie to jakaś patologia.

Ktoś nawet bardzo skromny i nierzucający się w oczy ma w tym wieku dawno takie sprawy za sobą.

Dla mnie winni są tu też rodzice  takiej osoby.

Gość Breslauer
2 minuty temu, Gość fck napisał:

serio nie wiem skąd się biorą tacy ludzie, jakich mają rodziców, ale dla mnie to jakaś patologia.

Ktoś nawet bardzo skromny i nierzucający się w oczy ma w tym wieku dawno takie sprawy za sobą.

No w moim przypadku są winni rodzice, tak w 80%, bo częściej rzucali mi kłody, niż pomagali. Trochę ja też jestem winien, bo taką raczej pi*dą byłem, a powinienem wcześniej nad tym pracować

Gość Prawiczek 37
8 minut temu, Gość Szczery napisał:

To jest niemożliwe :) gdzie wy byliście do tej pory, rodzice was z piwnicy wypuścili po 30 tce ?

To jest możliwe. Jestem najlepszym przykładem. Niestety.

5 minut temu, Gość fck napisał:

Patologia? Wielkie dzięki 😔

Gość Prawiczek 37
4 minuty temu, Gość Breslauer napisał:

No w moim przypadku są winni rodzice, tak w 80%, bo częściej rzucali mi kłody, niż pomagali. Trochę ja też jestem winien, bo taką raczej pi*dą byłem, a powinienem wcześniej nad tym pracować

To tak jak u mnie.

Teraz już nie mam zamiaru niczego zmieniać, bo i po co? Już za późno. Całe życie w samotności zrobiło swoje. Nie nadaję się do tych spraw.

Gość Vene
12 minut temu, Gość fck napisał:

a jak ktoś nie miał rodziców?

Gość Piotr 31

Mam 31 i też nigdy nie byłem w żadnym związku. Próbowałem ale niestety nigdy nie dostałem szansy na wszystko o czym mowa w temacie forum, przy tym bardzo się poniżajac o jak najmniejszy gest os strony kobiety. Szukając powodu dla którego jestem. Tak bardzo obojętny kobietom postanowiłem zmienić się tzn zmieniłem ubiór, kupiłem porządne perfumy, itd, ale na nic to wszystko. I w sumie pogodzilem się z tym że nigdy nie będzie mi dane być kochanym, jednak jest tak szalenie mi przykro gdy idę np na plaże, i widzę mężczyzn w podobnym wieku ze swoimi dziewczynami, żonami,  wtulonymi, dbajacymi żeby twoje plecy były posmarowane kremem z filtrem etc. A chyba najgorsze są dla mnie imprezy typu wesela, gdzie cała rodzinka, i te pytania kiedy znajdziesz dziewczynę i wgl. tragedia... Tak bardzo chciałbym być normalny tylko nie wiem jak.... 

Gość ona

Wspolczuje bo musicie byc niezle nooby :) Nie potrafic znalesc dziewczyny.

Gość ona
2 godziny temu, Gość Prawiczek 37 napisał:

To tak jak u mnie.

Teraz już nie mam zamiaru niczego zmieniać, bo i po co? Już za późno. Całe życie w samotności zrobiło swoje. Nie nadaję się do tych spraw.

Rodzice sa winni ze sexu nie uprawiales???? Masakra nie dziwie sie. A co mieli ci dziewczyne znalesc i instruktaz dac gdzie masz dotknac i gdzie wlozyc???

Gość Gość
3 minuty temu, Gość ona napisał:

Rodzice sa winni ze sexu nie uprawiales???? Masakra nie dziwie sie. A co mieli ci dziewczyne znalesc i instruktaz dac gdzie masz dotknac i gdzie wlozyc???

Można się doszkolić dzięki fachowej literturze.

Gość Honotu

Ci którzy nie uprawiają seksu dłużej żyją

Gość Honotu
10 minut temu, Gość ona napisał:

Wspolczuje bo musicie byc niezle nooby 🙂 Nie potrafic znalesc dziewczyny.

Rzeczywiście twój post aż ocieka współczuciem.

Zara pod ciśnieniem pekna im ekrany i zobaczą twój pryszczaty ryj

Gość Piotr 31
32 minuty temu, Gość ona napisał:

Wspolczuje bo musicie byc niezle nooby 🙂 Nie potrafic znalesc dziewczyny.

Tak łatwo jest oceniać.... 

Gość aska
4 godziny temu, Gość fck napisał:

Uwierz - różnie się ludziom w życiu układa. Znam osoby, które może nie mają 35 lat ale są albo tuż przed trzydziestką lub tuż po i nigdy nie byli w związku. I nie - rodzice nie trzymali ich w piwnicy, mają grono przyjaciół, poznają nowe osoby itp itd ale po prostu nigdy nie spotkali osoby z którą by zaiskrzyło na tyle by wejść w jakikolwiek związek. Z drugiej strony nie czują presji by koniecznie kogoś mieć, więc nigdy nie szukali po portalach randkowych czy innych tego typu cudach. Po prostu żyją, studiują, pracują, ale nikogo nie mają.

Gość Breslauer
1 godzinę temu, Gość ona napisał:

Jakby twoi rodzice cię wmanewrowali w sytuacje, rzez które byś miała przez np 10 lat zamkniętą furtkę do ogarniania swojego życia, teraz inaczej byś gęgała...

Gość Prawiczek 37
48 minut temu, Gość ona napisał:

Właśnie przez takie wulgarne dé.bilki z niewyparzonymi ryjami oraz szmaciarzy chcących im się przypodobać poprzez gnębienie mnie w szkole, nabrałem lęku względem płci przeciwnej i stałem się ogólnie nieufny wobec ludzi. W zasadzie wszystko co mnie złego w życiu spotkało, było inicjowane przez dziewczyny, kobiety. Nieśmiałość z czasem przerodziła się w strach. I jak tu zagadać gdy paraliżuje człowieka lęk przed wyszydzeniem, ośmieszeniem lub nawet przemocą fizyczną, których smak poznałem aż za dobrze?

A jeśli chodzi o do moich rodziców, to Ci odpowiem (choć wcale nie mam takiego obowiązku), nawet pomimo Twojego prostactwa. Miałem całkowicie spié.przo.one dzieciństwo. Z jednej strony ojciec tyran alkoholik, z drugiej zaś matka bigotka wychowująca mnie na grzecznego chłopczyka, niezdolnego do walki o swoje. Poczucie własnej wartości poleciało na łeb na szyję, nabawiłem się fobii społecznej. Nie wspomnę o odziedziczonych złych genach przekładających się na dość słaby wygląd. Wygląd wykorzystywany przez podobnych Tobie de.bil.ek. W końcu słabszemu łatwiej dojechać w grupie. Startu w tych zawodach nie miałem w zasadzie żadnego, więc przestań bredzić, bo wychodzi na to, że albo masz tak złą wolę, że lubisz dosry.wać ludziom o których nie masz zielonego pojęcia, albo życia nie znasz wcale. A może nawet i jedno i drugie.

Gość Gość
4 minuty temu, Gość Prawiczek 37 napisał:

Właśnie przez takie wulgarne dé.bilki z niewyparzonymi ryjami oraz szmaciarzy chcących im się przypodobać poprzez gnębienie mnie w szkole, nabrałem lęku względem płci przeciwnej i stałem się ogólnie nieufny wobec ludzi. W zasadzie wszystko co mnie złego w życiu spotkało, było inicjowane przez dziewczyny, kobiety. Nieśmiałość z czasem przerodziła się w strach. I jak tu zagadać gdy paraliżuje człowieka lęk przed wyszydzeniem, ośmieszeniem lub nawet przemocą fizyczną, których smak poznałem aż za dobrze?

A jeśli chodzi o do moich rodziców, to Ci odpowiem (choć wcale nie mam takiego obowiązku), nawet pomimo Twojego prostactwa. Miałem całkowicie spié.przo.one dzieciństwo. Z jednej strony ojciec tyran alkoholik, z drugiej zaś matka bigotka wychowująca mnie na grzecznego chłopczyka, niezdolnego do walki o swoje. Poczucie własnej wartości poleciało na łeb na szyję, nabawiłem się fobii społecznej. Nie wspomnę o odziedziczonych złych genach przekładających się na dość słaby wygląd. Wygląd wykorzystywany przez podobnych Tobie de.bil.ek. W końcu słabszemu łatwiej dojechać w grupie. Startu w tych zawodach nie miałem w zasadzie żadnego, więc przestań bredzić, bo wychodzi na to, że albo masz tak złą wolę, że lubisz dosry.wać ludziom o których nie masz zielonego pojęcia, albo życia nie znasz wcale. A może nawet i jedno i drugie.

A byłeś na terpii?

Gość Ben

Sądziłem kiedyś, że nigdy nie będę miał dziewczyny gdyż byłem beznadziejny w tych sprawach z powodu nieśmiałości. Dopiero gdy miałem 18 lat po raz pierwszy przytulała się do mnie dziewczyna. Nie było nic więcej /a mogło być /gdyż się wstydziłem. Gdy miałem 20 lat po raz pierwszy dziewczyna poprosiła mnie o pocałunek. Pocałunku nie było gdyż nie umiałem tego robić i wstydziłem się do tego przyznać. Po raz pierwszy całowałem się gdy miałem 22 lata czyli w wieku, w którym większość moich kumpli już dawno bzykała. Tak to już jest. Nie każdy zaczyna bzykać w wieku 18 lat. Niektórzy zaczynają bardzo późno, nawet po 30 tce. 

Gość ona

Po reakcjach tychze prawiczkow nie dziwie sie,ze nikogo nie dotkneliscie nawet. Kobiety czesto poznaja na odleglosc psycholkow. Mylicie ze kazdy kto dotknal dziewczyne albo dziewczyna uprawiajaca sex kazda miala zajebiste dziecinstwo,rodzicow itd? Widac ze nienawidzicie kobiet,bo was nie chca. Stad wasze wyzywanie od ...ek,choc tylko napisalam prawde,ze rodzicow nie ma co winic ze zadnej kobiecie sie nie spodobaliscie i nawet reki nie trzymaliscie. Od razu stalam sie kims kto gnebi,bo zwrocilam na to uwage.Co innego nie moc odnalesc sie w zwiazku np przez zle wychowanie,zle relacje w domu rodzinnym w dziecinstwie,a co innego w ogole byc ... wolowa i nie potrafic z kobieta pogadac.

Gość ona
2 godziny temu, Gość Honotu napisał:

Rzeczywiście twój post aż ocieka współczuciem.

Zara pod ciśnieniem pekna im ekrany i zobaczą twój pryszczaty ryj

Dlatego zadna cie nie chce,bo widzi jaki masz chory umysl. Prawiczek 30 lat i umysl 13 latka

Gość Breslauer
7 minut temu, Gość ona napisał:

Po reakcjach tychze prawiczkow nie dziwie sie,ze nikogo nie dotkneliscie nawet. Kobiety czesto poznaja na odleglosc psycholkow. Mylicie ze kazdy kto dotknal dziewczyne albo dziewczyna uprawiajaca sex kazda miala zajebiste dziecinstwo,rodzicow itd? Widac ze nienawidzicie kobiet,bo was nie chca. Stad wasze wyzywanie od ...ek,choc tylko napisalam prawde,ze rodzicow nie ma co winic ze zadnej kobiecie sie nie spodobaliscie i nawet reki nie trzymaliscie. Od razu stalam sie kims kto gnebi,bo zwrocilam na to uwage.Co innego nie moc odnalesc sie w zwiazku np przez zle wychowanie,zle relacje w domu rodzinnym w dziecinstwie,a co innego w ogole byc ... wolowa i nie potrafic z kobieta pogadac.

Ja parę razy się różnym spodobałem, bo miałem kilka okazji, które przepuściłem. Zwłaszcze jednej nie mogę odżałować. A ty jesteś upi/erdliwą mendą...

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować