Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
NigdyNieMiałemDziewczyny35

Czy ktoś z was w wieku 35 lat też nie był jeszcze nigdy w związku, nie trzymał się za ręce, nie całował, nie wspominając o seksie?

Polecane posty

Gość ona
5 minut temu, Gość Breslauer napisał:

Ja parę razy się różnym spodobałem, bo miałem kilka okazji, które przepuściłem. Zwłaszcze jednej nie mogę odżałować. A ty jesteś upi/erdliwą mendą...

Wyjasnij, dlaczego jestem upierdliwa menda.

Gość Gość
13 minut temu, Gość ona napisał:

Wyjasnij, dlaczego jestem upierdliwa menda.

Naprawdę trzeba ci wyjaśniać takie rzeczy? To tak, jakby wyjaśniać wszy, że jest wszą 🤣 Jak widać, tępota idzie u ciebie w parze z bezczelnością. W niemal każdym temacie dajesz dowód swej głupoty. Baw się dalej, upierdliwa mendo😁

Gość ona
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Naprawdę trzeba ci wyjaśniać takie rzeczy? To tak, jakby wyjaśniać wszy, że jest wszą 🤣 Jak widać, tępota idzie u ciebie w parze z bezczelnością. W niemal każdym temacie dajesz dowód swej głupoty. Baw się dalej, upierdliwa mendo😁

Tak wyjasnij.Poki co widac obrazliwe slowa ktore padaja z ust prawiczka. Powtorze wiec - nie dziwne,ze nie dotykales nawet kobiety. Parszywy charakter to nic w porownaniu z twoim "dziewictwem".

Gość Ty upierdliwa mendo
1 godzinę temu, Gość ona napisał:

Tak wyjasnij.Poki co widac obrazliwe slowa ktore padaja z ust prawiczka. Powtorze wiec - nie dziwne,ze nie dotykales nawet kobiety. Parszywy charakter to nic w porownaniu z twoim "dziewictwem".

Jak Kuba Bogu.... 😂 

Gość Gość
4 godziny temu, Gość ona napisał:

Po reakcjach tychze prawiczkow nie dziwie sie,ze nikogo nie dotkneliscie nawet.

A po chooj dotykać jakieś barachło? Żeby jeszcze parcha złapać albo coś gorszego? Przecież współczesne baby to chodzący rezerwuar syfu. Dlatego prawiczki pożyją najdłużej ze wszystkich facetów.

Gość ona
8 minut temu, Gość Gość napisał:

A po chooj dotykać jakieś barachło? Żeby jeszcze parcha złapać albo coś gorszego? Przecież współczesne baby to chodzący rezerwuar syfu. Dlatego prawiczki pożyją najdłużej ze wszystkich facetów.

Roznosza mezczyzni ktorzy musza miec co chwile inna. Tak sobie mowcie dalej :D Wy juz z nienawisci ziejecie widac po tamtych wypowiedziach :D Zostawiam was,bo macie rece (wlasne) pelne roboty :D

Gość Kinia

Mam 31 lat. Nigdy nie mialam faceta, nie bylam w zwiazku. Z czego to wynika? Nie wiem, nigdy nawet nie bylam niesmiala, mialam i mam znajomych, kolegow, kumpli. Chodzilam na imprezy, dyskoteki. Jestem dosc towarzyska ale...wstydliwa. zawsze przerazala mnie mysl ze mialabym sie przed kims rozebrac, ze ktos by mnie dotykal albo ze z kims mam uprawiac seks. Nie wiem skad to sie wzielo. Byc moze z wychowania. Z tego ze zawsze mialam wpojone ze swks tylko po slubie itd. Wiem smieszne to ale mimo wszystko nie umialam nigdy sie przelamac.

I tak wiec nigdy zaden facet nie byl odpowiedni zeby byl.moim.mezem. bo to sprawilo ze kazdego kogo poznawalam od razu ocenialam kategoria ze bedzie moim mezem do konca zycia, ze seks to juz tylko nim.

Nie przechodzilo mi przez mysl ze moglabym z kims pojsc do lozka a potem z nim nie byc. I on bedzie mnie mijal na ulicy i wiedzial jak wygladam nago i będzie mogl powiedziec ze mnie przelecial.

Eh...moglabym duzo opisywac. Zawsze umialam sie bawic, imprezowac ale jak chodzilo o jakies blizsze relacje bylam przerazona.

Jednak zycie uciekalo, stwierdzilam ze tak juz nie chce. W tamtym roku wdalam siw z romans z facetem z ktorym wiedzialam ze nie bede ale wiedzac ze juz zawsze bede sama stwiwrdzilam co mam do stracenia. Trwalo to 3 msc. Pierwszy raz w zyciu sow przelamalam, nie czulam wstydu, zakochalam sie... pierwszy raz poczulam ze nie jestem dziwna, ze umiem kochac i mam zdrowe podejscie do seksu i swojego ciala.

Po prostu trzeba do tego odpowiedniego czlowieka.

Tamten romans sie skonczyl...z bolem.serca dla mnie bo ja spragniona milosci, czulosci, bliskosci drugiego czlowieka kochalam go za bardzo...

Dziś cierpie i dalej tesknie za nim, za tym jak to jest byc z kims i przeraza mnie mysl ze teraz jest jeszcze gorzej niz bylo na poczatku bo teraz wiem jak moze byc wspaniale z druga osoba...czy zaluje? Czasami... bardziej zaluje straconego czasu i lat, bo teraz mam wrażenie ze nic juz przede mna nie ma...

Gość Gość
52 minuty temu, Gość ona napisał:

Roznosza mezczyzni ktorzy musza miec co chwile inna. Tak sobie mowcie dalej 😄 Wy juz z nienawisci ziejecie widac po tamtych wypowiedziach 😄 Zostawiam was,bo macie rece (wlasne) pelne roboty 😄

"Jak su'ka nie da, to pies nie weźmie" - takie mądre ludowe przysłowie. Mówi ci to coś, mendo nienawidząca prawiczków?

Gość gosc
36 minut temu, Gość Kinia napisał:

Mam 31 lat. Nigdy nie mialam faceta, nie bylam w zwiazku. Z czego to wynika? Nie wiem, nigdy nawet nie bylam niesmiala, mialam i mam znajomych, kolegow, kumpli. Chodzilam na imprezy, dyskoteki. Jestem dosc towarzyska ale...wstydliwa. zawsze przerazala mnie mysl ze mialabym sie przed kims rozebrac, ze ktos by mnie dotykal albo ze z kims mam uprawiac seks. Nie wiem skad to sie wzielo. Byc moze z wychowania. Z tego ze zawsze mialam wpojone ze swks tylko po slubie itd. Wiem smieszne to ale mimo wszystko nie umialam nigdy sie przelamac.

I tak wiec nigdy zaden facet nie byl odpowiedni zeby byl.moim.mezem. bo to sprawilo ze kazdego kogo poznawalam od razu ocenialam kategoria ze bedzie moim mezem do konca zycia, ze seks to juz tylko nim.

Nie przechodzilo mi przez mysl ze moglabym z kims pojsc do lozka a potem z nim nie byc. I on bedzie mnie mijal na ulicy i wiedzial jak wygladam nago i będzie mogl powiedziec ze mnie przelecial.

Eh...moglabym duzo opisywac. Zawsze umialam sie bawic, imprezowac ale jak chodzilo o jakies blizsze relacje bylam przerazona.

Jednak zycie uciekalo, stwierdzilam ze tak juz nie chce. W tamtym roku wdalam siw z romans z facetem z ktorym wiedzialam ze nie bede ale wiedzac ze juz zawsze bede sama stwiwrdzilam co mam do stracenia. Trwalo to 3 msc. Pierwszy raz w zyciu sow przelamalam, nie czulam wstydu, zakochalam sie... pierwszy raz poczulam ze nie jestem dziwna, ze umiem kochac i mam zdrowe podejscie do seksu i swojego ciala.

Po prostu trzeba do tego odpowiedniego czlowieka.

Tamten romans sie skonczyl...z bolem.serca dla mnie bo ja spragniona milosci, czulosci, bliskosci drugiego czlowieka kochalam go za bardzo...

Dziś cierpie i dalej tesknie za nim, za tym jak to jest byc z kims i przeraza mnie mysl ze teraz jest jeszcze gorzej niz bylo na poczatku bo teraz wiem jak moze byc wspaniale z druga osoba...czy zaluje? Czasami... bardziej zaluje straconego czasu i lat, bo teraz mam wrażenie ze nic juz przede mna nie ma...

I było się puszczać? Teraz cierp😂

Gość goscc
14 godzin temu, Gość Gość napisał:

Co racja to racja. Jak sobie przypomnę koleżanki z liceum i studiów, zbiera mnie na wymioty. Co impreza inny gach, przeważnie jakiś niedoyeebany niedomyty dres. Większość z tych lafirynd teraz zgrywa przykładne mamusie i żonki. Współczuję ich mężom, pewnie niejeden nieświadomie nosi w sobie jakiegoś ''trojana''.

Gość lol lol

Wy nosicie tylko nienawisc do kobiet:D Spotkajcie sie i rozprawiczcie wzajemnie:D

Gość Gość
7 minut temu, Gość lol lol napisał:

Wy nosicie tylko nienawisc do kobiet😄 Spotkajcie sie i rozprawiczcie wzajemnie😄

Coś widocznie zabolało kolejną lafiryndę, że dała głos, a raczej wydała skowyt 😁

Gość lol lol

Uwielbiam sex ale co wy mozecie o tym wiedziec? :D Raczkowskie :D

Gość lol lol
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Coś widocznie zabolało kolejną lafiryndę, że dała głos, a raczej wydała skowyt 😁

Ciebie nadgarstki tylko bola :D

Gość Betty
2 godziny temu, Gość goscc napisał:

Co racja to racja. Jak sobie przypomnę koleżanki z liceum i studiów, zbiera mnie na wymioty. Co impreza inny gach, przeważnie jakiś niedoyeebany niedomyty dres. Większość z tych lafirynd teraz zgrywa przykładne mamusie i żonki. Współczuję ich mężom, pewnie niejeden nieświadomie nosi w sobie jakiegoś ''trojana''.

Zazdrościsz im? jesteś okropny. 

Gość Gość
51 minut temu, Gość lol lol napisał:

Ciebie nadgarstki tylko bola 😄

Lepsza własna rączka niż cudza rzeżączka 😁

Gość Kinia
20 godzin temu, Gość gosc napisał:

I było się puszczać? Teraz cierp😂

A co za roznica? I tak jestem sama i bede

Gość Rawads

Byłem prawiczkiem do 36 roku życia, później 4 lata związku i teraz 4 lata posuchy, a najciekawsze jest to, że podobam się kobietom,  a jednak trudno spotkać jakąś i wolną.

Gość gość

Wbrew pozorom łatwo jest zostać samotnym mężczyzną (nawet prawiczkiem) po 35- roku życia. Wystarczy być przegranym w loterii genetycznej o nazwie "uroda". I już masz tak pod górę że sobie tego kobiety nie wyobrażają. Kobieta nawet przeciętna z wyglądu na pstryknięcie palcami może sobie zafundować adoratora/związek/seks.Wystarczy że będzie uśmiechnięta, ładnie się ubierze, odsłoni co nieco i już kogoś zwabi. Facet przeciętny jest tłem bo nawet przeciętne kobiety nie mówiąc o tych ładnych czy bardzo ładnych chcą chodzić z kimś przystojnym. Jesteś wysokim brunetem (typ 99% Polek) to musisz opędzać się od kobiet i same nawet cię zaczepią. Wtedy jakoś wstyd i lęk przed spławieniem im mijają. Wtedy potrafią wyjść z inicjatywą nie zasłaniają się stereotypem że to rola faceta "zagadać". Wiem to bo nie raz byłem takich sytuacji świadkiem samemu będac tłem (nie jestem ciachem- raczej przeciętny ale na pewno nie brzydal). Ja przez całe swoje życie nie usłyszałem pół miłego słowa od kobiet . Więc co miałem je zaczepiać żeby usłyszeć żebym spadał na drzewo? Wszystko widzę w ich oczach jak wodza wzrokiem za tymi bardziej przystojnymi choćby byli naprawdę głupi jak noga od stołu i można by o nich powiedzieć wiele ale nie to że są inteligentni czy oczytani( takie cechy rzekomo według kobiet są dla nich najbardziej pociągające). Znam sporo samotnych facetów którzy są sami, mają niezłą pracę, mają czym jeździć, gdzie mieszkać a są sami bo widzą (są na tyle inteligentni) że nie wzbudzają zainteresowania kobiet. Nie potrafią sie  popisywać, opowiadać bzdur, głupot i tym wzbudzić zainteresowanie płci pięknej. Można z nimi pogadać o historii, sztuce i innych tematach. Nie potrafią kłamać, zdradzać, oszukiwać itp. Nie nie są to nerdy i ciapy. Zwykli goście. Jak ja. Jak realizują swoje potrzeby względem kobiet pewnie nie realizują bądź chodzą na divy. Jak ja. Na pytanie czy się nie brzydzę?Nie. Kobiet jakoś nie brzydzi bycie zaliczoną przez faceta który miał przed nimi 120 i po nich też będzie miał 120 partnerek ( takich uwielbiają w realu , wbrew temu co mówią). Także rada dla kafe- prawików przełamcie wstyd i lęk i idźcie na divy to wam być może pomoże ( nie mówię że na pewno). Nie czekajcie na cud i jakąś wyjątkową panią bo takich nie ma!!! One wszystkie mają ten sam schemat myślenia i postępowania. Chcą facetów z urodowego topu najlepiej przy kasie. Innym jeśli już ,może jedynie przypaść rola dostawcy dóbr i prędzej czy później rogacza.

Gość krzysiekteria92

Ja mam 27 lat i jestem na najlepszej drodze do osiągnięcia wieku 35 lat jako prawiczek. Ja nie wiem jak nawet mam opisać swoją sytuacje. Po prostu permanentna samotność na co dzień, żadnych kontaktów z płcią przeciwną i nigdy wcześniej też.

Gość krzysiekteria92
Dnia 17.06.2019 o 10:41, Gość Szczery napisał:

To jest niemożliwe 🙂 gdzie wy byliście do tej pory, rodzice was z piwnicy wypuścili po 30 tce ?

Ja nawet chodziłem po drogach i jeździłem na rowerze i co mi to dało, nic.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować