Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość WASZMILIONER

Na co byście wydali milion złotych, gdybyście mieli?

Polecane posty

Gość WASZMILIONER

Ja bym chyba kupił mieszkanie za 500 tysięcy bez kredytu, kupił auto za 100 tysięcy bez kredytu, zostałoby mi 400 tysięcy. 200 tysięcy bym odłożył na czarną godzinę, za 100 tysięcy bym pozwiedzał świat, a ostatnie 100 tysięcy wydałbym rodzinie. A wy?

Gość Gość

Domek na greckiej wyspie i jachcik,  by do.niego dopłynąć,  reszta na utrzymanie siebie i w/w.

Gość Gość

Dałbym wszystko żonie, żeby ode mnie odeszła i dała mi już święty spokój.

Gość gosc

po pierwsze nie powiedziałabym nikomu, ze mam pieniądze. Kupiłabym sobie mały domek nad morzem i rower, auta nie potrzebuje. 100 tysięcy wydałabym na chore dzieci, a resztę wpłaciła na lokatę. Oczywiście zanim dom to najpierw wycieczka minimum 2 tygodnie all in Hawaje np.

Gość Mua

Wybudowałabym mały domek nad morzem. Kupiłabym nowe auto, ale max 100 tys za  200 tys na lokatę i jakaś wypasiona podróż lub kilka jeśli wystarczyłoby 😀

Wlozyłbym na lokaty bankowe, w 3 bankach. Za swoje szukał swojego miejsca nad morzem, kupił sobie 75" tv i grał wychodząc na spacery po plaży. 

Gość Gość
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

Wlozyłbym na lokaty bankowe, w 3 bankach. Za swoje szukał swojego miejsca nad morzem, kupił sobie 75" tv i grał wychodząc na spacery po plaży. 

Daruj sobie kometrze. Wiadomo na co by wydał pusty dzban co tylko gra w gierki. 

Podejrzewam że na dobrą jakość i lokalizację nad morzem musialbym podebrac do 200tys ale 200tys euro bym nie ruszył do końca życia. 

Przed chwilą, Gość Gość napisał: Daruj sobie kometrze. Wiadomo na co by wydał pusty dzban co tylko gra w gierki.  X przecież napisałem że bym nic nie wydał jeśli by się dało 😄👌

Dzisiaj można z tego wyciągać 30-35tys brutto rocznie mając gdzieś jakieś wynajmy mieszkań. Mi by wystarczyło. 

Gość gość

Ja bym kupiła sobie zdrowie. Wiem, nierealne. 

38 minut temu, Gość gosc napisał: po pierwsze nie powiedziałabym nikomu, ze mam pieniądze. Kupiłabym sobie mały domek nad morzem i rower, auta nie potrzebuje. 100 tysięcy wydałabym na chore dzieci, a resztę wpłaciła na lokatę. Oczywiście zanim dom to najpierw wycieczka minimum 2 tygodnie all in Hawaje np. X podobne plany 😱😙

Gość Gość
4 minuty temu, Leżaczek napisał:

Przed chwilą, Gość Gość napisał: Daruj sobie kometrze. Wiadomo na co by wydał pusty dzban co tylko gra w gierki.  X przecież napisałem że bym nic nie wydał jeśli by się dało 😄👌

Lecz się na głowę najpierw. 

Przed chwilą, Gość Gość napisał: Lecz się na głowę najpierw.  X wielu ludzi przewala wygraną w lotto i zostaje z niczym muszac wrócić do pracy... najlepsze wyjście to kupienie nieruchomości i lokaty. 

Gość Gość

Przed chwilą, Gość Gość napisał: Lecz się na głowę najpierw.  X wielu ludzi przewala wygraną w lotto i zostaje z niczym muszac wrócić do pracy... najlepsze wyjście to kupienie nieruchomości i lokaty. 

Ty nawet odpoiwadać na temat nie umiesz. Jak zacięta płyta. Nic dziwnego że jesteś sam jak palec bo kto z takim by dłużej wytrzymał?

Gość Gość

Zbudowałabym skromny domek i kupiłabym samochód, też zbytnio nie wypasiony. Bo luksus nie jest mi potrzebny. Co roku na święta  dawałabym biednym kasiorkę

1 minutę temu, Gość Gość napisał: Ty nawet odpoiwadać na temat nie umiesz. Jak zacięta płyta. Nic dziwnego że jesteś sam jak palec bo kto z takim by dłużej wytrzymał? X przecież odpowiedziałem że wydał bym na lokaty w trzech bankach po 400,400,200k i najwyżej podebral z tego trzeciego na lepszą nieruchomośc.

Żył bym z odsetek np z pierwszego banku a drugi bym oszczędzał na rtv agd wakacje hobby giełdę. Skromnie bo nie chce mi się męczyć z lokatorami. 

Gość Człowiek nikt

Więcej niż milion złotych oszczędności mi nie potrzeba 😓

Z milionem oszczędności nie spłodzisz potomka i nie przedłużysz swojej genetycznej egzystencji o kolejne pokolenie. 

Gość gość

Leżaczek nie masz się czego wstydzić, choroba jak każda inna. Było do lekarza się zgłosić.

2 minuty temu, Gość Człowiek nikt napisał: Z milionem oszczędności nie spłodzisz potomka i nie przedłużysz swojej genetycznej egzystencji o kolejne pokolenie.  X no nie wiem, a próbowałeś surogatke skoro tak bardzo chcesz mieć dziecko? Surogacja jest legalna m. in. w Rosji, Gruzji, Grecji, Wielkiej Brytanii, Finlandii, USA, Indiach, Meksyku, Armenii, Czechach, Tajlandii. Z surogacji altruistycznej można skorzystać w Australii, Nowej Zelandii, Kanadzie.

8 minut temu, Gość Człowiek nikt napisał: Z milionem oszczędności nie spłodzisz potomka i nie przedłużysz swojej genetycznej egzystencji o kolejne pokolenie.  X jak byś aktywnie szukał jakieś ukrainki czy polki ze wsi bez gimnazjum to pewnie byś znalazł z tym milionem oszczędności. Moich trzech kolegów zarabia mniej niż byś miał z lokat i inwestycji z tego miliona a mają żony. 

Z czterech kawalerek na wynajem w Warszawie miałbyś nawet 6000,- a to spełnia wczorajsze wymagania kobiet. Jeszcze tylko wygląd i fiut. 

Gość Człowiek nikt

2 minuty temu, Gość Człowiek nikt napisał: Z milionem oszczędności nie spłodzisz potomka i nie przedłużysz swojej genetycznej egzystencji o kolejne pokolenie.  X no nie wiem, a próbowałeś surogatke skoro tak bardzo chcesz mieć dziecko? Surogacja jest legalna m. in. w Rosji, Gruzji, Grecji, Wielkiej Brytanii, Finlandii, USA, Indiach, Meksyku, Armenii, Czechach, Tajlandii. Z surogacji altruistycznej można skorzystać w Australii, Nowej Zelandii, Kanadzie.

Jak można takie rzeczy komuś sugerować? Zdrowe dzieci to tylko z kobietą w pełnej rodzinie, a nie z płatną macicą. Surogacja bardziej mnie brzydzi od prostytucji.  

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować