Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość biala lala

No jakie bikini mam wybrac?

Polecane posty

Gość biala lala

Witam serdecznie! 😊

 

Zdazylam do lata schudnac ale nie zdazylam sie opalic! Jakie stroje kapielowe (bikini ) kolorystycznie pasuja do bialego koloru skory? 

Np. Mam zielony stoj kapielowy , ale nie pasuje az do czasu gdy sie opale. Ale za nim sie opale chciala bym kupic stroj ktory bedzie pasowal teraz, na basen. 

 

Dziekuje za podpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Każde. Nie opalam się nigdy (szkoda mi zdrowia i młodej skóry), mam bikini w ciemnej zieleni, malinowe, szaro-czarne, jasno-fioletowe. We wszystkich wyglądam ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biala lala
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Każde. Nie opalam się nigdy (szkoda mi zdrowia i młodej skóry), mam bikini w ciemnej zieleni, malinowe, szaro-czarne, jasno-fioletowe. We wszystkich wyglądam ok.

Mi tez troche szkoda ale jak pojade nad jezioro to sie troche opale, malinowe juz mam i tak troche nie bardzo do bialej skory 🙂 mi sie nie zbyt podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zwracam uwagi na ton opalenizny, mam bikini chyba we wszystkich kolorach i zakładam co pod ręką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biala lala
54 minuty temu, misiakofa napisał:

Ja nie zwracam uwagi na ton opalenizny, mam bikini chyba we wszystkich kolorach i zakładam co pod ręką. 

To jest dopiero rozwiazanie! 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiniuleK

A ja się celowo bawię kolorami i ostatnio noszę górę i dół od innego kompletu. Np. Biała góra i czerwone stringi, i pod kolor stroju maluję sobie pazurki, fajnie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biala lala
3 godziny temu, Gość KiniuleK napisał:

A ja się celowo bawię kolorami i ostatnio noszę górę i dół od innego kompletu. Np. Biała góra i czerwone stringi, i pod kolor stroju maluję sobie pazurki, fajnie to wygląda.

To tez jest pomysl. :classic_smile:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze w internecie znajdziemy podzielone opinie na takie tematy jak wybór stroju kąpielowego. Nie ma się co dziwić ponieważ każda z nas ma trochę inne gusta i trzeba sobie uświadomić po której ze stron jesteśmy. Sama nie mam jakiejś doskonałej sylwetki dlatego też bardziej odpowiadają mi komplety jednoczęściowe. Pomagają one zamaskować pewne mankamenty przy czym tworzą bardzo ciekawą całość. Jeśli chodzi o samych producentów to przekonałam się do produktów marki Gatta - https://www.gatta.pl/pl/stroje-kapielowe/stroje-kapielowe-jednoczesciowe/ W takiej cenie raczej nie znajdziemy lepszej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2019 o 11:51, Gość biala lala napisał:

To tez jest pomysl. :classic_smile:

Polecam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×