Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cycu xddd

Nękające telefony od firm pożyczkowych ,ciągle się narzucają i bombardują telefonami z różnorakich numerów ;/ masakra dzisiaj się też zaczęło od nowa .

Polecane posty

Gość Cycu xddd

Mówię wam wczoraj od rana gdzieś po siódmej już godz bombardować zaczęli mnie telefonami z jakiś kredytów pożyczkowych ciągle wydzwaniają do mnie ale to już nie od wczoraj tylko gdzieś od zeszłego roku już to było w listopadzie że zaczęli mnie nękać .Ciągle wydzwaniają jak tylko zaczną pracę to dzwonią do mnie non stop wczoraj to z 15 telefonów od nich zablokowałem , nie bylibyście wnerwieni i nie mieli dosyć jak wydzwaniają do was z 15 różnorakich telefonów z ofertą pożyczki która was nie interesuje i nie chcecie tego słuchać ? a oni jak nienormalni jacyś jakby byli upośledzeni nic nie trafia do nich dzwoni mnie taka siksa mówie jej że mnie to nie interesuje a ona nadal dzwoni do mnie .Jak nie jakieś Loan me to jakieś Pol credit czy inne wuje .... No do tego Loan me to pisałem bo też dzwonili do mnie z różnych telefonów jak zablokowałem jeden nr i nie odebrałem bo nie odbieram w ogóle bo jeszcze zapewne rozmowa na mój koszt by była a nie na ich ;/ do tego jak odbieram i mówię ze to nie ja jestem bo kiedyś dzwoniła siksa i pyta nawet po imieniu i nazwisku czy to ten i ten pan ? matko potem dzwonią i że mają ofertę dla mnie i propozycję jakąś ja mówię że nie interesuje mnie ich oferta pożyczki a ona nadal swoje mówi że niech pan wysłucha ;/ kurna jak z nienormalną bym gadał tłumaczę im że nie chcę tej pożyczki w ogóle to jakim prawem mają numery ludzi jak ja nie wyrażałem zgody żeby ktoś im udostępniał i żeby w bazie danych mieli mój numer ? a oni mają bezprawnie i nie mogę już wytrzymać nerwowo ciągle mnie bombardują dzisiaj już też kilka minut temu miałem nr jakiś od nich zapewne a za chwilę sms i chyba znowu muszę to napisać im opinię tej firmie .Ta jedna firma pożyczkowa jak widzę dzwonią do setek ludzi nie tylko że przypadkowa osoba tylko nękają różnorakie  osoby nawet podobno niepełnoletnie osoby też ;/ to jest chore jak oni pozyskują klientów dzwonią do przypadkowych osób i narzucają się po prostu bo inaczej nie da się tego określić .Na chama dzwonią od samego rana już i nie dociera im do mózgu że kogoś to nie interesuje nie chce ich oferty wysłuchać tylko pierniczy mnie swoje normalnie jak upośledzone .Nie polecam z nimi gadać bo potrafią jeszcze rozłączyć się albo obiecują że wykasują nr z bazy danych i będzie on wykasowany a i tak robią nadal swoje i dalej dzwonią do ciebie przez kilka godzin dziennie non stop od rana do popołudnia .To jest chore co za porypani ludzie normalnie gorsze od dzieci z downem bo nic nie dociera , niby takie dobre te kredyty pożyczkowe i tak dobrze prosperują na rynku a dzwonią po ludziach i ich nękają że ktoś nie może nawet spokojnie robić swoje bo ciągle co kilkadziesiąt minut telefon od nich jest z firmy ;/ jak ja nawet nie dzwoniłem do nich nigdy w sprawie pożyczki ani nie podawałem do żadnej firmy marketingowej swojego nr telefonu ; / Mam podejrzenie że operator mojej sieci komórkowej Orange być może daje firmą jakimś nr telefonów  ludzi przypadkowych bo skąd mają te telefony że tak dzwonią do ludzi z ofertą jakiejś pożyczki ? zapewne mają te nr kradzione bazy danych i tak wydzwaniają po ludziach od samego rana nachalnie bo zawsze się narzucają na chama .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×