Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Jak tam paszteciska?

Polecane posty

Gość Gosc

Ile żeście  dziś pożarły? Nie wstyd wam z tym grubymi du/pani chodzić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Na ulicy prawie każda  tłusta. Potemgadaja sobie,ze piękne. Każdy im zazdrości. Tylko panowie was do łóżka biorą nie chcą tłuściochów za żony, wiecie dlaczego? Bo wstyd mieć maciorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ile czekoladek pożarły?  Za wcześnie? Nie wierze, dla was każdy czas dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Lepiej być pasztetem niż tandetna laska w białych spodenkach jak tania spod..🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna

No ale jaki wasz problem? Idź po miss Polonię zaradny, przystojny ogierze z 20cm pala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

spadaj szczawiu wąchać gacie, przed chwilą zmówiłam śnadanko w mc-u, rodzinny zestaw + cola, lody kupiłam wczoraj, nie moja wina że sam wpitalasz parówki z biedronki, mnie stać 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MHF

A może to zazdrosna kobieta to piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość gość napisał:

spadaj szczawiu wąchać gacie, przed chwilą zmówiłam śnadanko w mc-u, rodzinny zestaw + cola, lody kupiłam wczoraj, nie moja wina że sam wpitalasz parówki z biedronki, mnie stać 🙂 

Nie pokazuj swojej opony na wierzchu, nie dobrze się robi,  jak takie pasztety chodzą  i śmierdzi od nich🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
16 minut temu, Gość Ona napisał:

Lepiej być pasztetem niż tandetna laska w białych spodenkach jak tania spod..🤣🤣🤣🤣

Lepiej być samemu jak z pasztetem🤮. Do łóżka najłatwiej grube du/py zaciągnąć. Myślą, ze piękne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pasztety na obiedzie. Minuty taka nie poczeka, bo umrze z głodu😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh
19 minut temu, Gość Gosc napisał:

Lepiej być samemu jak z pasztetem🤮. Do łóżka najłatwiej grube du/py zaciągnąć. Myślą, ze piękne. 

Do łóżka najłatwiej zaciągnąć właśnie te tanie laski w spodenkach z tępym wyrazem twarzy myślące,że są bóstwem..auuuuuuuuaa..zobolało jak spadały z nieba gwiazdy tandety hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Gość Ona napisał:

Lepiej być pasztetem niż tandetna laska w białych spodenkach jak tania spod..🤣🤣🤣🤣

Teraz już wiem, dlaczego hejtujesz prawiczków. Jesteś taką pasztetessą, że nawet prawi.ki cię nie chcą. Pałasz więc nienawiścią do facetów, a prawiczków traktujesz na forum jak śmieci. Won stąd frustratko i złośliwa mendo! Karma wraca, oto trafiła kosa na kamień 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Teraz już wiem, dlaczego hejtujesz prawiczków. Jesteś taką pasztetessą, że nawet prawi.ki cię nie chcą. Pałasz więc nienawiścią do facetów, a prawiczków traktujesz na forum jak śmieci. Won stąd frustratko i złośliwa mendo! Karma wraca, oto trafiła kosa na kamień 😂

Bujaj się nie dość, ze pasztet, to do tego głupia. Baba nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość heheh napisał:

Do łóżka najłatwiej zaciągnąć właśnie te tanie laski w spodenkach z tępym wyrazem twarzy myślące,że są bóstwem..auuuuuuuuaa..zobolało jak spadały z nieba gwiazdy tandety hahahaha

Idź jeść, ulomie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tu to nie dość, ze ulomy, to pasztety. Dlaczego tylko baby tu piszą jak myślicie? Bo faceci wola szczupłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Od rana zjadłam już trzy kanapki, jabłko, kawałek arbuza, loda czekoladowego i dwa cukierki. Zaraz zjem obiad, tylko się skończy gotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda
35 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tu to nie dość, ze ulomy, to pasztety. Dlaczego tylko baby tu piszą jak myślicie? Bo faceci wola szczupłe.

Ale kogo interesuje co wola tacy faceci jak ci tutaj? Brzydcy nieudacznicy, b3z grosza przy dupie? Człowieku, ważyłam kiedys 90 kg, dzis waze 55 kg, dbam o siebie, uprawiam sport, mqm zdrowe piękne włosy i NIGDY NIE SPOJRZĘ na jakiegoś przegrywa. Dalam z siebie wszystko i chce mężczyznę na moim poziomie - przystojny, zaradny, z dobrą praca. Nie dla psa kiełbasa nieroby biedne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Prawda napisał:

Ale kogo interesuje co wola tacy faceci jak ci tutaj? Brzydcy nieudacznicy, b3z grosza przy dupie? Człowieku, ważyłam kiedys 90 kg, dzis waze 55 kg, dbam o siebie, uprawiam sport, mqm zdrowe piękne włosy i NIGDY NIE SPOJRZĘ na jakiegoś przegrywa. Dalam z siebie wszystko i chce mężczyznę na moim poziomie - przystojny, zaradny, z dobrą praca. Nie dla psa kiełbasa nieroby biedne. 

A obwisła skóra gdzie? Nie kłam ulomie. Ilu masz takich facetów, który bym był w kolejce? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A obwisła skóra gdzie? Nie kłam ulomie. Ilu masz takich facetów, który bym był w kolejce? 😂

Jaka obwisla skóra? To zaledwie 37 kg, do tego ćwiczenia na siłowni i schudniecie w wieku 22 lat. Ty w ogóle nie jestes mnie godzien. Brzydze sie takimi aroganckimi oprychami. Ni wyglądu ni charakteru. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Prawda napisał:

Jaka obwisla skóra? To zaledwie 37 kg, do tego ćwiczenia na siłowni i schudniecie w wieku 22 lat. Ty w ogóle nie jestes mnie godzien. Brzydze sie takimi aroganckimi oprychami. Ni wyglądu ni charakteru. 

Nie kłam lalka przynajmniej. Co tak się upasłaś młodo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Ona napisał:

Lepiej być pasztetem niż tandetna laska w białych spodenkach jak tania spod..🤣🤣🤣🤣

Ktoś tu zazdrości 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Ona napisał:

Lepiej być pasztetem niż tandetna laska w białych spodenkach jak tania spod..🤣🤣🤣🤣

Ja myślałam, że tandetna laska nosi mini ledwo za tylek, ze aż majtki widać, i ma dekolt po pępek, a nie spodnie😊 Zazrościsz innym figur, bo sama się nie miescisz w spodniach. Zamiast wylac hejt na gosciach, ktory zacząl temat i wyzwal tu kobiety, to ty skupiłaś jad i nienawiść na laskach w białych spodenkach. Jakie to typowe. Co ci te laski zrobiły? Czep się autora, ze wyzywa kobiety, a nie zgrabnych dziewczyn. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie kłam lalka przynajmniej. Co tak się upasłaś młodo? 

Ja sie nie muszę tobie z niczego tłumaczyć. Moja otyłość to przeszłość. Chciałam tylko wam uświadomić, ze my nie poświęcamy sie, nie staramy dla jakiegoś niedojdy życiowego tylko dla fajnych facetów. Na fajną laske trzeba zasłużyć. Tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

dzisiaj to ciezarne mało jedza nie odzywiaja sie witamin nie lykaka a po to zeby po urodzeniu dziecka byla figura bez rozstępów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ja myślałam, że tandetna laska nosi mini ledwo za tylek, ze aż majtki widać, i ma dekolt po pępek, a nie spodnie😊 Zazrościsz innym figur, bo sama się nie miescisz w spodniach. Zamiast wylac hejt na gosciach, ktory zacząl temat i wyzwal tu kobiety, to ty skupiłaś jad i nienawiść na laskach w białych spodenkach. Jakie to typowe. Co ci te laski zrobiły? Czep się autora, ze wyzywa kobiety, a nie zgrabnych dziewczyn. 

Otoz to pasztet zawsze będzie zawistny ze swoim tłuszczem, zazdrości zgrabnym laskom. Nie ma szans na znajomosci jakie one maja. Utopi się w tłuszczu swoim z tej zawiści. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

dzisiaj to ciezarne mało jedza nie odzywiaja sie witamin nie lykaka a po to zeby po urodzeniu dziecka byla figura bez rozstępów.

Zryj za trójkę, potem jak szafa będziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

spadaj szczawiu wąchać gacie, przed chwilą zmówiłam śnadanko w mc-u, rodzinny zestaw + cola, lody kupiłam wczoraj, nie moja wina że sam wpitalasz parówki z biedronki, mnie stać 🙂 

CIEBIE WIECZORNA NIE STAC, BO JESTEŚ BEZROBOTNĄ MACIORĄ MITOMANKĄ I TWOJE FORUMOWE UROJENIA NIE POPRAWIĄ TWOJEJ BEZNADZIEJNEJ SYTUACJI XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Otoz to pasztet zawsze będzie zawistny ze swoim tłuszczem, zazdrości zgrabnym laskom. Nie ma szans na znajomosci jakie one maja. Utopi się w tłuszczu swoim z tej zawiści. 

Póki co to ty jesteś bardzo nieszczęśliwy i sie trujesz własnym jadem. Nie zasługujesz naeet na brzydka ani na gruba, bo jesteś zerem. Co jeden tutaj to lepszy. Jesteście bez pieniędzy, bez ambicji, żadnych perspektyw, a jak wrzucicie zdjęcie swoje to idzie zwymiotowac. Nie powiedziała wam matka, że trzeba wymagać wpierw od siebie,? Idzni wylewaj swoje frustracje gdzie indziej. Jakos normalni mężczyźni potrafią zarobić, potrafią dobrze wyglądać, potrafią znaleźć kobiete marzeń. A ty arogancki chamie tylko stekasz. Pretensje do matki, ze sie wypiela przed brzydalem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ciebie kiełbasa jak dawno ktoś porządnie cię wyru.chał? Bo z tego co czytam, to chyba nigdy. Siedzisz przed komputerem i zakładasz te lamentujące tematy. Widzę, że nie coś że ta gruba du.pa ci do krzesła przyrosła, to jeszcze z braku seksu tobie mózg się zanotował.😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Te spod latarni nie chodzą w spodniach tylko w obcisłych paskach zamiast spódniczek albo w samych majtkach, tak zeby jak najwięcej pokazać. Za pomówienia można beknąć, a ja mam znajomych prawników, więc uważaj sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×