Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sdcfvb

Ciąża w wieku 35 lat. Jest tu ktoś jeszcze?

Polecane posty

Gość sdcfvb

Macie już jakieś dzieci? Ja mam dwójkę, trzeciego nie planowaliśmy, ale jakoś tak wyszło 😄 Szczerze: jestem przerażona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

mam dwojke dzieci,planowalam jedno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdcfvb

i też jesteś w ciązy z trzecim? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiu

Ale czujesz sie na te 35lat?ja mam33 ale jestem ta sama dziewczyna która byłam 10 i 15lat temu.Miedzy moimi dziecmi jest 12 lat roznicy, gdy dwa lata temu test pokazal dwie kreski, myslalam ze swiat  mi runał.Jednak nie runał, a rok po drugim dziecku przyszło na swiat trzecie, bo skoro mam i tak spedzic w domu kilka lat, to przynajmniej Maluch bedzie mial kompana do zabawy.Straszy ma 1,5 roku, młodszy 3miesiace i jakoś leci. Okropnie mi sie nudzi w domu, ale powolutku do przodu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Ja mam 34 i jestem w trzeciej ciąży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhfhg

Ja mam 37 lat, jedno dziecko - 9-letnie.

nie planuje wiecej dzieci. w 2017 mialam aborcje farmakologiczna, nie zaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doiroo
15 minut temu, Gość Anja napisał:

Ja mam 34 i jestem w trzeciej ciąży 

niezle.  a ile lat maja te starsze dzieci? nie masz wrazenia  tej nieco zmarnowanej mlodosci?

ja mam 31 i jestem w pierwszej... idealny wiek moim zdaniem na pierwsze dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

W pierwsza ciaze zaszlam majac 35 lat, urodzilam majac juz 36, w druga jako 38 latka. Trzeciej nie planuje ale podziwiam wszystkie kobiety ktore sie na to decyduja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mola

Hej, ja za chwilę skończę 35 lat. Jestem w ciąży. Druga ciąża ( pierwsza zakończona w 24 tyg poprzez urodzenie martwego Dzidziusia). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna37

Ja mam 37 lat, jedno dziecko - 9-letnie.

nie planuje wiecej dzieci. w 2017 mialam aborcjefarmakologiczna, nie zaluje.

 

Na c/h/u/j odpowiadasz tępa ście/rko! Czytać nie umiesz? 

W realu gdy np ktoś pyta - czy ktoś dzisiaj jadł kotleta? To ty musisz ryja otworzyć i powiedzieć - nie jadłam, ale wczoraj zeżarłam zdechłego rozjechanego kota z ulicy i dalej ... mi z ry/ja padliną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jcjs

Ja mam 35 lat, chciałabym drugie dziecko ale się boję że będzie chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Jcjs napisał:

Ja mam 35 lat, chciałabym drugie dziecko ale się boję że będzie chore.

Ale chore ze wzgl na Twoj wiek ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemele

Na c/h/u/j odpowiadasz tępa ście/rko! Czytać nie umiesz? 

W realu gdy np ktoś pyta - czy ktoś dzisiaj jadł kotleta? To ty musisz ryja otworzyć i powiedzieć - nie jadłam, ale wczoraj zeżarłam zdechłego rozjechanego kota z ulicy idalej ... mi z ry/ja padliną.

Pocisk perfekcyjny 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zazdroszczę, też chcę mieć trójkę lub czwórkę dzieci. Teraz mam 29 lat, drugie w drodze. Potem muszę kilka lat skupić się na pracy, ale mam nadzieję, że zdążę mieć to trzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka

Mam 33 i nie mam ani jednego. Dla mnie dziecko zabiera chec zycia. Teraz mam czas na ksiazki, podroze, rower, zakupy, spotkania towarzyskie w piatki i soboty. Spie 8h dziennie, nie jestem zmeczona. Nie biore zadnych zwolnien, kase wydajemy na siebie. Lubie dzieci innych ludzi i moge z nim przebywac kilka godz, ale jak wyzej na dluzsza mete na pewno pojawia sie pytanie “i po co mi to bylo?” albo mysl “oddajcie mi stare zycie!!!”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Urodziłam w wieku 35 lat. Super wiek jak dla mnie. Znacznie fajniej i świadomiej niż jak miałam 23 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Hanka napisał:

Spie 8h dziennie

Ja tam śpię w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

40 i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dławi

U mnie czwarta,planowana ciąża w wieku 40 l.urodziłam mając 41 l.Synek ma roczek🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mam 36 lat, jestem w drugiej ciazy bo pierwsza w zeszlym roku zakonczyla sie poronieniem w 14 tyg. Trraz 24 tydzien leci I modle sie o to by dotrwac do konca. Tym razem musi sie udac 😊 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Mam 36 lat, jestem w drugiej ciazy bo pierwsza w zeszlym roku zakonczyla sie poronieniem w 14 tyg. Trraz 24 tydzien leci I modle sie o to by dotrwac do konca. Tym razem musi sie udac 😊 

Trzymam kciuki! 🙂

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaa

Ja mam 41 lat i 3 letnie dziecko. Wyczekane, wymodlone. Marze o 2 ale przeszlam juz 5 poronien. Kiedys myslalam, ze jedno to swiat, ale teraz wiem ze chcialabym miec i 2 i 3. No ale jest to dla mnie nieosiagalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cia
19 godzin temu, Gość hhhhhfhg napisał:

Ja mam 37 lat, jedno dziecko - 9-letnie.

nie planuje wiecej dzieci. w 2017 mialam aborcje farmakologiczna, nie zaluje.

To nie na temat! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cia
13 godzin temu, Gość Hanka napisał:

Mam 33 i nie mam ani jednego. Dla mnie dziecko zabiera chec zycia. Teraz mam czas na ksiazki, podroze, rower, zakupy, spotkania towarzyskie w piatki i soboty. Spie 8h dziennie, nie jestem zmeczona. Nie biore zadnych zwolnien, kase wydajemy na siebie. Lubie dzieci innych ludzi i moge z nim przebywac kilka godz, ale jak wyzej na dluzsza mete na pewno pojawia sie pytanie “i po co mi to bylo?” albo mysl “oddajcie mi stare zycie!!!”

To nie na temat! Co wnosi twój komentarz? Musisz ogłaszać całemu światu dlaczgo nie chcesz mieć dzieci? Po co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak może być a może nie
13 godzin temu, Gość Hanka napisał:

Mam 33 i nie mam ani jednego. Dla mnie dziecko zabiera chec zycia. Teraz mam czas na ksiazki, podroze, rower, zakupy, spotkania towarzyskie w piatki i soboty. Spie 8h dziennie, nie jestem zmeczona. Nie biore zadnych zwolnien, kase wydajemy na siebie. Lubie dzieci innych ludzi i moge z nim przebywac kilka godz, ale jak wyzej na dluzsza mete na pewno pojawia sie pytanie “i po co mi to bylo?” albo mysl “oddajcie mi stare zycie!!!”

Ale co to wnosi do tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 godzin temu, Gość Hanka napisał:

Mam 33 i nie mam ani jednego. Dla mnie dziecko zabiera chec zycia. Teraz mam czas na ksiazki, podroze, rower, zakupy, spotkania towarzyskie w piatki i soboty. Spie 8h dziennie, nie jestem zmeczona. Nie biore zadnych zwolnien, kase wydajemy na siebie. Lubie dzieci innych ludzi i moge z nim przebywac kilka godz, ale jak wyzej na dluzsza mete na pewno pojawia sie pytanie “i po co mi to bylo?” albo mysl “oddajcie mi stare zycie!!!”

Ale z dziećmi też to wszystko się dzieje. Jest inaczej, ale też fajnie. Czy Ty myślisz, że matki w ogóle nie śpią, nie wychodzą z domu i nie podróżują? Owszem, początkowo jest problem ze snem. Ale potem dziecko przesypia całą noc, moje maluchy obecnie  śpią od 20 do 7 rano, więc jestem wysapana i wieczorem mam czas na przyjemności, filmy, książki itd. Podróży nigdy nie lubiłam, ale mąż lubi, więc tez jeździmy, za kilka dni ruszamy za granicę. Do rowerów kupiliśmy foteliki i śmigamy w każdą niedzielę. Zakupów nie lubię, wszystko kupuję przez internet. Spotkania towarzyskie są, gdy małżonek siedzi z dziećmi, albo zabieramy je ze sobą. Są już w takim wieku, ze potrafią się sobą zająć i nie przeszkadzają w rozmowie. Pytanie po co mi to było nie pojawiło się nigdy, za żadne skarby nie wróciłabym do starego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

35 lat to moim zdaniem ostatni dzwonek na świadome macierzyństwo. Potem bym się już nie zdecydowała, chyba że los zdecydowałby za mnie. Mam 31 lat i dwoje dzieci, rozważam trzecie, ale właśnie maks w przeciągu kolejnych czterech lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja znajoma ma 4 dzieci i z 5 jest obecnie w ciąży za kilka dni rodzi i ma 41 lat. Wszystkie dzieciaczki zdrowe 2 z nich urodzona po kolei przed 40stka. Nie ma reguly na to ze moze byc chore, choc kolezance ginekolog sam powiedzial ze on osobiscie nigdy nie zdecydowałby sie świadomie na dziecko po 35 roku zycia ze wzgledu na nie świeżość komorek rozrodczych zarowno u kobiety jak i mężczyzny.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

ja mam w tym roku 34 lata, corke 10 lat i syna 8. Marze o trzecim, lada dzien przestane marzyc a zaczne realizacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×