Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JakubMen

Brak piersi u partnerki

Polecane posty

Witam mianowicie od pewnego czasu spotykam się z koleżanką z pracy jest bardzo ładna i urocza niestety ma bardzo duży kompleks na punkcie że tak to ujmę swojej płaskiej klatki piersiowej mi to nie przeszkadza bo nie patrzę na takie rzeczy ale w jej wypadku nie można powiedzieć tego samego, największym niestety problemem jest to że moje wcześniejsze partnerki miały duże piersi i często jest to powodem naszych kłótni i z nie wiadomych mi powodów często uważa ona że ją zdradzam dlaczego także nie Mam pojęcia być może myśli że mnie nie podnieca. Moje pytanie głównie kieruje do kobiet jest jakaś możliwość żeby to tak nie wyglądało i nasz związek był normalny ? Także prosił bym o jakąś poradę jeżeli istnieje czy można zniwelować ten problem na przykład hormonami czy czymś operacja niestety nie wchodzi w grę bo na ten moment nie zarabiam tak dużych pieniędzy bardzo chciałbym żeby była szczęśliwa ale niestety jakby to powiedzieć nigdy nie miałem takich  problemów i nie wiem jak się zachowywać w takiej sytuacji Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhm

No niestety, sterotyp jest taki, że faceci wolą duże piersi. Miałam/mam podobny problem, bo była mojego faceta ma duże piersi, a ja mam tylko B :p mnie się podobają, ale chcę, żeby i jemu się podobały. Zawsze gdzieś to w kobiecie siedzi i przy zaniżonej samoocenie może powodować kłótnie. Przede wszystkim nie reagować nerwowo, może dziewczyna podświadomie prowokuje kłótnie, żeby usłyszeć, że Ci się podoba. Zwierciadłem duszy są oczy, jeśli ona w Twoich oczach zobaczy zachwyt, gdy pokaże Ci się nago czy trochę mniej odziana:p, to powinna uwierzyć. Kobieta kochana i podziwiana przez swojego faceta to kobieta szczęśliwa. Z czasem przestanie myśleć o Twoich byłych i ich piersiach:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Przede wszystkim to przekonaj ja że podoba ci się taka jaka jest. 

Też miałam taki problem ale mój facet za każdym razem wyprowadzal mnie z błędu ja mu nie wierzyłam ale on sie nie poddawał. Aż w końcu dotarło do mnie że naprawdę mnie kocha. Takie kompleksy wymagają naprawdę dużo cierpliwości i wyrozumiałości ze strony partnera, ale warto.

Nie ma możliwości powiększenia biustu bez operacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

Mozna powiekszyc biust bez operacji wygogluj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
15 minut temu, Gość Nina napisał:

Mozna powiekszyc biust bez operacji wygogluj

Nie raz szukałam sposobów.... Można ujedrnic na różne sposoby.

Ewentualnie pić zioła które są ohydne i szkodzą nie powiększają się tylko są nabrzmiałe i bolesne a po zaprzestaniu picia i tak maleją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×