Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

22 latek zakochal się w 40 stce a frustraci z Kafe nadal będą twierdzić że faceci wolą młodsze BZDURY

Polecane posty

Gość gosc

HAHAHAHAHA a sfrustrowane praviki z kafe nadal będą twierdzić, że facet nie może zakochać się w starszej kobiecie (że wtedy to desperat itd.) albo że większość woli młodsze - BZDURA  i powyższa sytuacja z tym 22-latkiem, który zamordował dziecko  jest na to dowodem (mimo, że jednak tragicznym) 😄 

Moj brat niedługo bierze ślub z 6 lat starszą kobietą i świata poza nią nie widzi. On ma 28, ona 34  🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chyba nikt nie traktuje poważnie piep.rzenia pravików stąd. Wiadomo, że ich "mądrości" nijak nie mają się do realu  ; - ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

o widzę, że grupowa terapia paszteciar trwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek

Mój kumpel też ma żonę o 6 lat starszą. Inny o 8 lat. Ja jednak wolę młodsze. Moja żona jest młodsza ode mnie o 3 lata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna
Przed chwilą, Gość Davideck napisał:

Jak mawia pan Marek Kotoński, są mężczyźni, którzy wolą starsze kobiety, ale potem dodaje, że są tacy którzy lubią dzieci (pedofile), zwłoki (nekrofile), psy (zoofile). Umiłowanie do starszych kobiet jest jednostką chorobową i nazywa się GERONTOFILIĄ....

Gerontofilia jest to zamiłowanie do kobiet starych.Trudno nazwać kobiete 40 + starą bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Czarna napisał:

Trudno nazwać kobiete 40 + starą bez przesady

Dla 22 latka mogłaby być matką.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

Uczucia to delikatna materia, czy 40 czy 140, różnie się układa, nie ma co hejtowac, niewiadomo co i  na kogo i kogo trafi i kiedy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak można przytaczać tak patologiczną, zwyrolską sprawę (mówię o zbrodni jakiej dopuścił się ten chłopak) dla poparcia jakiejś tezy damsko-męskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku

Stare grube brzydkie raszple się wzajemnie pocieszają 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
16 minut temu, Gość Davideck napisał:

Jak mawia pan Marek Kotoński, są mężczyźni, którzy wolą starsze kobiety, ale potem dodaje, że są tacy którzy lubią dzieci (pedofile), zwłoki (nekrofile), psy (zoofile). Umiłowanie do starszych kobiet jest jednostką chorobową i nazywa się GERONTOFILIĄ....

A ty jesteś przegrywem i słuchał będziesz przegrywa. Przystojni zamożni mężczyźni pieprza młode fajne laski, starzy bogaci pieprza mlode siksy, zabierają takim jak tobie towar sprzed nosa m, żebyś zobaczył ze nie dla ciebie psie kielbasa. Słuchaj tego bolesnego pana nikogo dalej. Już młode kobiety wola starego niz ciebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
Przed chwilą, Gość Bicku napisał:

Stare grube brzydkie raszple się wzajemnie pocieszają 🤣

Słuchaj brzydalu. Stul swój oblesny pysk. Poki co to tobie zadna nie chciała dać. Wola dawać staruchom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

 

25 minut temu, Gość gość napisał:

o widzę, że grupowa terapia paszteciar trwa 😄

co ma piernik do wiatraka, kolejny sfrustrowany niedo/jeb.ku? jessica alba ma 37 lat i też ją nazwiesz "pasztetem"? 😄 albo monice belluci? 😄  dodam, że ta pierwsza podoba się wielu moim znajomym. i wielu stwierdzilo, że nie przeszkadzalo by im gdyby tak atrakcyjna kobieta byla od nich kilka lat starsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku

Ile z was wygląda jak Alba czy belucci? Raczej już prędzej jak Susan Boyle.  Nawet sobie nie zdajecie sprawy jakie jesteście żałosne. :classic_laugh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przegrywy mają wybitny ból doopki o to, że atrakcyjne kobiety mogą sobie przebierać nawet w młodszych do woli. W mojej pracy to co trzecia pracownica ma już młodszego partnera/męża. I to nie mało. A aż 4 kobiety z mojej pracy mają młodszego faceta o 10 lat (!!!) W sumie to sama byłam w lekkim szoku, ale widzę po znajomych, że takie związki są coraz powszechniejsze (zwłaszcza w dużych miastach)  i mało kogo już dziwią.

Czasy się zmieniły. Mentalność się zmieniła. No i kobiety bardziej o siebie dbają i wyglądają na mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Davideck
9 minut temu, Gość Haha napisał:

A ty jesteś przegrywem i słuchał będziesz przegrywa. Przystojni zamożni mężczyźni pieprza młode fajne laski, starzy bogaci pieprza mlode siksy, zabierają takim jak tobie towar sprzed nosa m, żebyś zobaczył ze nie dla ciebie psie kielbasa. Słuchaj tego bolesnego pana nikogo dalej. Już młode kobiety wola starego niz ciebie 

Tak się składa, że pieprzę 10 lat młodszą od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha jaki scisk  dupy
2 minuty temu, Gość Bicku napisał:

Ile z was wygląda jak Alba czy belucci? Raczej już prędzej jak Susan Boyle.  Nawet sobie nie zdajecie sprawy jakie jesteście żałosne. :classic_laugh:

jedyne co jest tu żałosne to twój ból du/py, stary, jęczący praviku 😄 to ty masz problem aby pogodzić się z realiami, nie my. nie trzeba wcale być superpięknością, aby by/ć po prostu atrakcyjną kobietą.

a te 40-letnie susan boyle to chyba tylko w twojej zapadłej wsi, fantasto 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Davideck napisał:

Tak się składa, że pieprzę 10 lat młodszą od siebie

Hahahaa, chyba w mokrych snach, przegrywie.. Tylko ty się tu zawsze podniecasz tym pseudo-kolczem kotonskim. Więc nikogo stad tu nie nabierzesz na swoje mitomańśtwa, Eldergascie aka BSA aka dziesiątki innych ników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adifi

Cóź. Facet nie może znaleźć takiej w swoim wieku to bierze starszą. Nie stać cię na masło kupujesz margarynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Bicku napisał:

😄

nie wykluczam ze niejeden młody ogier pieprzy dla sportu stare kürwy, jest nawet takie powiedzenie że na starej piczy bmłody ch... ćwiczy 

chociaż przyznam ze mnie to nieco brzydzi... 

Starą ku/rw/ę to widzisz w lustrze. 

Czy ja mówię o niezobowiązujących związkach? Kobiety na samo bzykanie to i o 15-20 lat mlodszego sobie znajdą bez problemu. Ja mówię albo o związkach, gdzie ludzie razem ze soba mieszkaja i prowadza wspolne życie abo o małżeństwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Adifi napisał:

Cóź. Facet nie może znaleźć takiej w swoim wieku to bierze starszą. Nie stać cię na masło kupujesz margarynę.

Czyli kobiety, które są ze starszymi (o 10-15 lat) też nie mają powodzenia u rówieśników? Dobrze wiedzieć 😄 Bo wiadomo, że takie lecą głównie na kasę, ale wśród 30-latków akurat nie brak nadzianych kolesi, ale widocznie u bogatych 30-40 latków nie mają szans, więc musza szukać nadziancyh staruchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Adifi napisał:

Cóź. Facet nie może znaleźć takiej w swoim wieku to bierze starszą. Nie stać cię na masło kupujesz margarynę.

I to jest cała esencja popychania starych bab przez młodych przegrywów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolita del Rey
10 minut temu, Gość Adifi napisał:

Cóź. Facet nie może znaleźć takiej w swoim wieku to bierze starszą. Nie stać cię na masło kupujesz margarynę.

Tak, tak, tak sobie wmawiajcie. Coraz więcej aktorów/celebrytów też ma starsze i co wtedy wymyślisz? Bo kasy i powodzenia im nie brak. A i często wygląd mają. Oooo ostatnio ten najprzystojnszy z braci z tego polskiego zespołu (ku/wa nie pamiętam nazwy) też sobie wziął o 10 lat starszą na żonę, choć na powodzenie nie narzekał. Zerwał nawet dla niej z dotychczasową, młodszą narzeczoną.

Także popiskujcie dalej. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku

Są milfetki,  które są atrakcyjne ale nie oszukujmy się że jest to większość i to jeszcze na kafeterii...

Np Moja Shamsan Yvonne Iwonka...  Chociaż nie wiem ile ona ma dokładnie lat lecz wygląda tak rześko :classic_love: nigdy bym jej nie nazwał starą...

Ale wygląda na to, że to temat założony przez trolla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beka z pravika
2 minuty temu, Gość gość napisał:

I to jest cała esencja popychania starych bab przez młodych przegrywów.

skończ już się ośmieszać boldu/piący praviku i sam sobie odpisywać 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makjawelli

Chcą to niech sobie biorą starsze. Może takie lubią a może są zdesperowani ale kiedyś te kobiety wymienią sb na młodszy model. Mężczyzna z wiekiem ma większe powodzenie. I to u KAŻDEGO tak jest. Mam ziomka na osiedlu który jest niestety takim typowym okazem przegrywa i nawet on stwierdził że coraz częściej mu sie zdąża że jakaś znajoma sama go zagaduje w pracy. Takie typowe karynki w jego wieku które ulęgają desperacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wokalista zespołu Lemon  też jest od kilku lat w związku o 8 lat starszą kobietą. Mimo, ze ma całe rzesze słodzących mu fanek i mógłby mieć wiele młodszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ppppp
20 minut temu, Gość Bicku napisał:

😄

nie wykluczam ze niejeden młody ogier pieprzy dla sportu stare kürwy, jest nawet takie powiedzenie że na starej piczy bmłody ch... ćwiczy 

chociaż przyznam ze mnie to nieco brzydzi... 

Sam pewnie jesteś stary po 40 👴dziadek pomarszczony niedługo będziesz haha współczuję Ci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzdety
6 minut temu, Gość Makjawelli napisał:

Chcą to niech sobie biorą starsze. Może takie lubią a może są zdesperowani ale kiedyś te kobiety wymienią sb na młodszy model. Mężczyzna z wiekiem ma większe powodzenie. I to u KAŻDEGO tak jest. 

hsahaha, tak, janusze po 40-stce z zakolami i brzuszyskiem piwnym mają największe "powodzenie" 😄 facet przed 40-stką zaczyna brzydnąć i się starzeć. A młodsze (i to jedynie takie rasowe materialistki) to bedzie przyciagal jedynie wtedy, gdy bedzie mocno nadziany i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wolałabym żeby żaden satanista, nożownik, tudzież inne bydło sie we mnie nie kochało i trzymało sie ode mnie z daleka, a gdybym zauważyła jakieś manewry ze strony takiego typka to poszłabym na Policję, bo lepiej być samej niż zadawać się z kryminalistą. Wielka mi atrakcja że młodszy, zawsze chciałam mieć starszego i prawie zawsze latali za mną młodsi, a mój starszy ode mnie ex został sataniuchem i nie chcę go znać, bo nie wiadomo co mu padnie na mózg i boję się go. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zapomniałaś dodać że 22 letni psychpata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×