Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

22 latek zakochal się w 40 stce a frustraci z Kafe nadal będą twierdzić że faceci wolą młodsze BZDURY

Polecane posty

Gość Czekolada na baterie
13 minut temu, Gość gość napisał:

Czyli kobiety, które są ze starszymi (o 10-15 lat) też nie mają powodzenia u rówieśników? Dobrze wiedzieć 😄 Bo wiadomo, że takie lecą głównie na kasę, ale wśród 30-latków akurat nie brak nadzianych kolesi, ale widocznie u bogatych 30-40 latków nie mają szans, więc musza szukać nadziancyh staruchów.

Nie tylko o kasę chodzi. Chodzi też o ogarnięcie,  życiową, wyważenie emocjonalne. Facet po 30 umie się też z reguły lepiej ubrać, ma lepsze rysy twarzy a jak nie rysy to chociaż masę mięśniową a czasem jest i drugie. Takie młode szczypiorki z pucałowatą buzią ubrani w dresy z kapturem nie mają do większości 30 latków startu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku

Ja w zasadzie nie mam nic przeciwko kobietom 35 plus,  byle by wyglądała dobrze a nie jak jakaś przysłowiowa ciocia Gražyna czy ciocia Jadzia if you know what I mean...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku

Niestety następna kobieta mnie rzuciła, a Grażyna i Jadzia mają mnie w dópach, dlatego siedzę tu napi.ertalam kobiety bo nie mogę mieć żadnej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muminek ze smerfów
6 minut temu, Gość Bicku napisał:

Ja w zasadzie nie mam nic przeciwko kobietom 35 plus,  byle by wyglądała dobrze a nie jak jakaś przysłowiowa ciocia Gražyna czy ciocia Jadzia if you know what I mean...

Większość niestety grażynieje i to na własne życzenie. Wystarczy wejść na fotka.pl. W przedziale 35-40 może na 1/10 można zawiesić oko. Grube ulane twarze, otyłość albo skinny-fat, krótkie włosy. Tak ciężko wyglądać jak kobieta? Nawet makijażu nie chce im sie nałożyć na zmarszczki o które już nie bede czepiać. Ustawienie zdjęcia w pionie również przekracza możliwości techniczne wieli tych kobiet. Większość nie ma tam żadnych zainteresowań. Jeszcze ta atencja 50 letnich spermiarzy pod zdjęciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Bicku napisał:

Ja w zasadzie nie mam nic przeciwko kobietom 35 plus,  byle by wyglądała dobrze a nie jak jakaś przysłowiowa ciocia Gražyna czy ciocia Jadzia if you know what I mean...

Ile ty masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Czarna napisał:

Gerontofilia jest to zamiłowanie do kobiet starych.Trudno nazwać kobiete 40 + starą bez przesady

Dla dwudziestoparolatka to jest zdecydowanie stara baba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ile ty masz lat

Zgadnij 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Przegrywy mają wybitny ból doopki o to, że atrakcyjne kobiety mogą sobie przebierać nawet w młodszych do woli. W mojej pracy to co trzecia pracownica ma już młodszego partnera/męża. I to nie mało. A aż 4 kobiety z mojej pracy mają młodszego faceta o 10 lat (!!!) W sumie to sama byłam w lekkim szoku, ale widzę po znajomych, że takie związki są coraz powszechniejsze (zwłaszcza w dużych miastach)  i mało kogo już dziwią.

Czasy się zmieniły. Mentalność się zmieniła. No i kobiety bardziej o siebie dbają i wyglądają na mniej.

Nie myślałaś o tym żeby pisać bajeczki na dobranoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
44 minuty temu, Gość Lolita del Rey napisał:

Tak, tak, tak sobie wmawiajcie. Coraz więcej aktorów/celebrytów też ma starsze i co wtedy wymyślisz? Bo kasy i powodzenia im nie brak. A i często wygląd mają. Oooo ostatnio ten najprzystojnszy z braci z tego polskiego zespołu (ku/wa nie pamiętam nazwy) też sobie wziął o 10 lat starszą na żonę, choć na powodzenie nie narzekał. Zerwał nawet dla niej z dotychczasową, młodszą narzeczoną.

Także popiskujcie dalej. 😎

Niektórzy po prostu szukają drugiej mamusi. To są zaburzenie jeszcze z dzieciństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku

Mam 64 lata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
Przed chwilą, Gość Bicku napisał:

Mam 64 lata. 

Nie

https://m.imgur.com/a/Espuj0H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dla facetów niezwykle ważna jest u kobiet młodość, witalność, uroda. To wynika z natury. Z kolei dla kobie duże znaczenie ma dojrzałość partnera, status społeczny, zarobki. Dlatego 99 procent facetów chce młodej laski, a wiele kobiet chce starszego od siebie przynajmniej o kilka lat faceta. Zwłaszcza, że faceci później dojrzewają. Dlatego ze starszymi kobietami wiążą się tylko: a) desperaci, którzy nie są w stanie znaleźć innej; b) zboczeńcy; c) szukający drugiej mamusi, która będzie za nich większość spraw życiowych załatwiać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Muminek ze smerfów napisał:

Większość niestety grażynieje i to na własne życzenie. Wystarczy wejść na fotka.pl. W przedziale 35-40 może na 1/10 można zawiesić oko. Grube ulane twarze, otyłość albo skinny-fat, krótkie włosy. Tak ciężko wyglądać jak kobieta? Nawet makijażu nie chce im sie nałożyć na zmarszczki o które już nie bede czepiać. Ustawienie zdjęcia w pionie również przekracza możliwości techniczne wieli tych kobiet. Większość nie ma tam żadnych zainteresowań. Jeszcze ta atencja 50 letnich spermiarzy pod zdjęciami

A większosć 40-45-latków dziadzieje. I co? Lekka nadwaga, ulane brzyuszysko i zakola lub łysa pała. Tak cieżko wyglądac jak facet? Iść na siłkę, schudnać, ćwiczyć? Zrobić jakiś fajny fryz? Zmniejszyć zakola jakimiś wcierkami? No i ubrac się ładniej, a nie w kolorowe t-shirty i januszone portki? 

Wielu facetów też nie ma żadnych zainteresować, prócz chlania piwska i grania w głupie gierki i/lub oglądania meczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Dla facetów niezwykle ważna jest u kobiet młodość, witalność, uroda. To wynika z natury. Z kolei dla kobie duże znaczenie ma dojrzałość partnera, status społeczny, zarobki. Dlatego 99 procent facetów chce młodej laski, a wiele kobiet chce starszego od siebie przynajmniej o kilka lat faceta. 

Co za BZ\DURY 😄 Tak było KIEDYŚ. Kobiety były skazane na szukanie zaradnych, silnych i dających duże poczucie bezpieczeńśtwa, bo same nic nie mogły. Ani nie pracowały, ani nie dziedziczyły itd. 

Dziś państwo zapewnia kobietom opiekę w dużej mierze. I same mogą zarabiać. Znam wieelu przystopjnych biedaków, którzy są czesto dziecinni, wiecie tacy "wieczni chlopcy", a jakoś na powodzenie nie narzekają. Ja sama wolę przystojnego niż bogatego. A w życiu nie spojrzę na starszego. Dla mnie tacy z 15 lat starsi to już w ogóle są aseksualni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej91

No są czasem takie odstępstwa. Reguła jest jednak taka że facet w wiekiem ma do zaoferowania potencjalnym kobietom coraz więcej zaś kobieta potencjalnemu facetowi coraz mniej. Po za tym normy kulturowe są takie że facet im starczy tym wypada mu się wiązać z coraz większa ilością grup wiekowych kobiet. Kobiecie zawsze wypada raczej z rówieśnikiem bądż starszym. Nawet jesli te normy kulturowe przyzwolą kobietom na wiecej to w tym schemacie niewiele się zmieni. Młody szczyl jest dla kobiet zerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość gosc napisał:

Co za BZ\DURY 😄 Tak było KIEDYŚ. Kobiety były skazane na szukanie zaradnych, silnych i dających duże poczucie bezpieczeńśtwa, bo same nic nie mogły. Ani nie pracowały, ani nie dziedziczyły itd. 

Dziś państwo zapewnia kobietom opiekę w dużej mierze. I same mogą zarabiać. Znam wieelu przystopjnych biedaków, którzy są czesto dziecinni, wiecie tacy "wieczni chlopcy", a jakoś na powodzenie nie narzekają. Ja sama wolę przystojnego niż bogatego. A w życiu nie spojrzę na starszego. Dla mnie tacy z 15 lat starsi to już w ogóle są aseksualni.

Jakie kiedyś, teraz jest właśnie tak samo. Z księżyca spadłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
10 minut temu, Gość gosc napisał:

Ja sama wolę przystojnego niż bogatego. A w życiu nie spojrzę na starszego. Dla mnie tacy z 15 lat starsi to już w ogóle są aseksualni.

Ile masz lat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8654

Takie związki nie mają absolutnie przyszłości. 20 latek + 40 letnia MILF? Minie 10 lat a ona będzie już pięćdziesiątką, ciało już obwisłe, cycki obwisłe, cip'ka z luzami, a on 30 latkiem - czyli w najlepszym wieku dla mężczyzny, jeśli chodzi o powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fff

A ile wdgwas Zboki ma młoda, laska? Bo młoda to nie tylko 20-25 latka 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smagła brunetka
2 godziny temu, Gość Bicku napisał:

Ile z was wygląda jak Alba czy belucci? Raczej już prędzej jak Susan Boyle.  Nawet sobie nie zdajecie sprawy jakie jesteście żałosne. :classic_laugh:

Ja  wyglądam jak Belluci 🙂  I co z tego? Na ciebie nawet nie spojrzę 😄 bo nie trawię chamstwa, a ty uprawiając je wobec kobiet, nawet sobie nie zdajecie sprawy jakie jesteście żałosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atrakcyjna dla młodszych

Byłam przez 11 lat w stałym związku z 9 lat młodszym mężczyzną. Szczęśliwi i zakochani. I bylibyśmy nadal razem, gdyby nie wypadek. Tylko ktoś, kto zna kobiety jedynie z rozkładówek i jpg może wątpić w atrakcyjność partnerów w takim związku. Wystarczy zapytać dojrzałego (powiedzmy, około 40-tki) mężczyzny (nie fru/strata - prawiczka czy innego prze/grywa, albo ża/łosnego PUA) i sprawa stanie się jasna. Między dojrzałymi emocjonalnie partnerami wiek nie ma znaczenia, liczą się inne priorytety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Nie myślałaś o tym żeby pisać bajeczki na dobranoc?

Nie myślałeś o tym, żeby wreszcie znaleźć sobie dziewczynę, zamiast obrażać kobiety na podrzędnym babskim forum? Zniewieściałeś kompletnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość co za bzdety napisał:

hsahaha, tak, janusze po 40-stce z zakolami i brzuszyskiem piwnym mają największe "powodzenie" 😄 facet przed 40-stką zaczyna brzydnąć i się starzeć. A młodsze (i to jedynie takie rasowe materialistki) to bedzie przyciagal jedynie wtedy, gdy bedzie mocno nadziany i tyle.

Dokładnie, nawet kolo 30stki juz zaczynaja brzydnac, glownie tyc i Łysiec, geba juz brzydsza się robi, świetnie można to zaobserwować na portalach randkowych, choć zwykle pierwsze co faceci dodają zdjęcia sprzed co najmniej 5 lat (czesto tylko takie, zero aktualnych fotek) bo wtedy lepiej wyglądali i nie mieli jeszcze nadwagi 😂 i pewnie wstydza się jak wyglądają teraz, potem ewentualnie na prosbe przesylaja swoje aktualne zdjęcie i cały entuzjazm.opada 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Maciej91 napisał:

 Reguła jest jednak taka że facet w wiekiem ma do zaoferowania potencjalnym kobietom coraz więcej

Really? Zakola rozmiaru lotniska czy czółko lekko opadające na plecy? Mięsień piwny zasłaniający widok na zgniły zanikający nabiał? Zwis męski wiotki czy problemy z prostatą i ciągłe psi-psi? 😄 10 minut marnego sexu po półgodzinnych próbach postawienia na baczność tego, co poległo już dawno? 😛 

Dandysi pijający na czczo cholagogę 😛 Z kamieniami w drogach moczowych 😛 

Pielęgniarkę należy sobie opłacić, a nie stroszyć rzadkie pióra w żałosnym łabędzim śpiewie 😄 😄 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

A większosć 40-45-latków dziadzieje. I co? Lekka nadwaga, ulane brzyuszysko i zakola lub łysa pała. Tak cieżko wyglądac jak facet? Iść na siłkę, schudnać, ćwiczyć? Zrobić jakiś fajny fryz? Zmniejszyć zakola jakimiś wcierkami? No i ubrac się ładniej, a nie w kolorowe t-shirty i januszone portki? 

Wielu facetów też nie ma żadnych zainteresować, prócz chlania piwska i grania w głupie gierki i/lub oglądania meczy.

Dokładnie, przyganial kocioł garnkowi 😂 tym bardziej ze i tak znacznie więcej jest ladnych zadbanych kobiet w każdym wieku niż w miarę przystojnych, zadbanych facetow. Wystarczy wyjść na byle ulice żeby się o tym przekonać. Zarzucanie kobietom ,,Grażynnienia" podczas gdy co najmniej 80% facetów 30+ to typowi Janusze, to smiech na sali 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciówa

No, są czasem takie odstępstwa... Teść znajomej ganiał jej teściową po domu nago z postawionym sprzętem do 70-tki 😄 Ale to jeden na 1000, reszta to sflaczałe patałachy i impotenci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
13 minut temu, Gość smagła brunetka napisał:

Ja  wyglądam jak Belluci 🙂  I co z tego? Na ciebie nawet nie spojrzę 😄 bo nie trawię chamstwa, a ty uprawiając je wobec kobiet, nawet sobie nie zdajecie sprawy jakie jesteście żałosny.

W necie to każda przeciętniara twierdzi że jest ekstra laską także tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A chúj was leszcze obchodzą cudze preferencje co do kobiet? Nie każdy mężczyzna musi gustowac w tepych lambadziarach z insta w wieku ich córki. Dopóki ktoś swoimi wyborami nikogo nie krzywdzi to możecie sobie jedynie poujadac proste capy smierdzace. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciówa
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie, przyganial kocioł garnkowi 😂 tym bardziej ze i tak znacznie więcej jest ladnych zadbanych kobiet w każdym wieku niż w miarę przystojnych, zadbanych facetow. Wystarczy wyjść na byle ulice żeby się o tym przekonać. Zarzucanie kobietom ,,Grażynnienia" podczas gdy co najmniej 80% facetów 30+ to typowi Janusze, to smiech na sali 😂😂😂

Wystarczyłoby, żeby zaczęli myć dwa razy dziennie te, które mają, a wstawili brakujące zęby i odwiedzili mani- i pedikiurzystkę - łapy i kopyta mają, jak górnicy fedrujący w XIX wieku na przodku 😛  I myli te rzadkie kłaki częściej niż raz na tydzień. A prysznic brali OBOWIĄZKOWO CO WIECZÓR, bo kiedy przechodzi się obok, to czuć zabudowaniami gospodarskimi małego, zaniedbanego PGRu 😛 A toto się bierze za podryw i to młodsze im się marzą 😄 No nie, niestety 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosciówa napisał:

Wystarczyłoby, żeby zaczęli myć dwa razy dziennie te, które mają, a wstawili brakujące zęby i odwiedzili mani- i pedikiurzystkę - łapy i kopyta mają, jak górnicy fedrujący w XIX wieku na przodku 😛  I myli te rzadkie kłaki częściej niż raz na tydzień. A prysznic brali OBOWIĄZKOWO CO WIECZÓR, bo kiedy przechodzi się obok, to czuć zabudowaniami gospodarskimi małego, zaniedbanego PGRu 😛 A toto się bierze za podryw i to młodsze im się marzą 😄 No nie, niestety 😛 

I tak najgorsze są długie paznokcie 🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×