Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość leń

Leżę i nie robie se nic

Polecane posty

Gość leń

Leżę w ogródeczku pije sobie pifo i nie robie nic ach życie lenia jest piękne...😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

kazdy do tego dąży, miec pieniążki i się byczyć, nie każdemu to pisane, niektórzy tyrają do starosci, a gdy już dobiegają do mety po emeryturke, bach 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leń

Moje szczęście że nic robić nie muszę😀 A pifo takie chłodne i dobre....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ch0j ci w d0psko leniu śmierdzący jeszcze się chwalić będziesz😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leń
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Ch0j ci w d0psko leniu śmierdzący jeszcze się chwalić będziesz😡

tobie dwa😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Leniu - osiągnąłeś nirwanę - jak ja ci zadroszczę...

Kiedyś przez tydzień nic nie robiłem tylko leżałem na działce i piłem piwko (ukochane)😎

Zrobiła mi sie odleżyna na dopie.... I teraz cały czas coś robię...😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacky

Ludzie w dzisiejszych czasach muszą ciągle coś robić. W każdej chwili musisz się rozwijać, stawać się lepszym, a każda minuta, w której stoisz w miejscu to stracony czas. Każdy to powtarza w kółko aż do znudzenia. Każdy powtarza te same życiowe prawdy narzucane przez??? przez kogo właśnie ?? Nie wiem...ale doceniam każdą chwilę, w której mogę się zatrzymać i mogę pozwolić sobie na nic nie robienie...delektowanie się chwilą. Wolę mieć mniej rzeczy materialnych i nie osiągnąć społecznego ''sukcesu'' (czyli ?? nowej skody superb i mieszkania w kredycie na 30 lat ??) i delektować się chwilą. Dążę do jak największego minimalizmu, dzięki któremu nie muszę tracić czasu na dbanie o rzeczy, które przecież musimy mieć i ciągle je zmieniać. Dzięki temu mam czas na to, żeby po pracy wyjść na rower....poczytać książkę...czy też wpatrywać się w sufit. To jest właśnie piękne....siedzieć i nic nie robić w czasach kiedy jest to grzechem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Cóż Jackie - sam wiesz że daleko ci do nirwany, którą osiągnął leń. 

On leży i.... pije piwko. Jest już bardzo blisko ideału - wystarczy że przestanie leżeć i pić - i stanie się integralną częścią kosmosu.... NIRWANA DOSKONAŁA.

A Ty? Chodzisz na rower! czytasz książki!! Patrzysz w sufit!!! Kudy tobie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marioluś

ja te sobie leże codziennie ale na piwko nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebastian
Przed chwilą, Gość marioluś napisał:

ja te sobie leże codziennie ale na piwko nie mam

Jakyś hvilyvkę moze wyź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 minut temu, Gość Jacky napisał:

Ludzie w dzisiejszych czasach muszą ciągle coś robić. W każdej chwili musisz się rozwijać, stawać się lepszym, a każda minuta, w której stoisz w miejscu to stracony czas. Każdy to powtarza w kółko aż do znudzenia. Każdy powtarza te same życiowe prawdy narzucane przez??? przez kogo właśnie ?? Nie wiem...ale doceniam każdą chwilę, w której mogę się zatrzymać i mogę pozwolić sobie na nic nie robienie...delektowanie się chwilą. Wolę mieć mniej rzeczy materialnych i nie osiągnąć społecznego ''sukcesu'' (czyli ?? nowej skody superb i mieszkania w kredycie na 30 lat ??) i delektować się chwilą. Dążę do jak największego minimalizmu, dzięki któremu nie muszę tracić czasu na dbanie o rzeczy, które przecież musimy mieć i ciągle je zmieniać. Dzięki temu mam czas na to, żeby po pracy wyjść na rower....poczytać książkę...czy też wpatrywać się w sufit. To jest właśnie piękne....siedzieć i nic nie robić w czasach kiedy jest to grzechem 🙂

otóż, musiałbyś polować, łowić, zbierać, rywalizować o pokarm, o legowisko, o instynktowne potrzeby, wreszczie chronic to co masz, z czym jesteś związany, nierzadko na śmierć i życie, przekraczasz granice niedołężnosci fizcznej w konkurencji do mlodych i silnych i zdany jestes, tzn. twój los jest zalezny w pełni od innych (to jest wolnosc?). W obecnym swiecie pracująć mozesz sobie pozwolić na odrobinę dłuższe i bezkompromisowe życie, masz wybór, szeroki wacharz zajęć, które równie dobrze mogą przynosić pożytek jaki i szczęście, zadowolenie, chlubę.....wolna wola, tylko podejściem lenistwa w prawdziwej dziczy nie dożyłbyś nawet 40 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leń

Nic nie poradzę na to że dla mnie życie jest pięeeeekne😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Leniuuuu - chcesz dożyć 40tki??

To zostaw piwo i zap..aj na polowanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

Leniuuuu - chcesz dożyć 40tki??

To zostaw piwo i zap..aj na polowanie!!!

Poluje co tydziń v dysce na sarynecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

I co upolowałeś? Piwo?

To tak jakbyś polował na sarynecki, a upolował lizawkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość gość napisał:

I co upolowałeś? Piwo?

To tak jakbyś polował na sarynecki, a upolował lizawkę...

Kilka sarynycek 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×