Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bliżej końca

Po 30 życie jest skończone, szczególnie dla kobiet

Polecane posty

Gość bliżej końca

bliżej końca niż początku i wąchanie kwiatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli w skrocie

Zadna ci nie dala a ty wcale nie masz stresa walac niemca po kasku tylko tak ci sie zebralo na glebokie przemyslenia?

Chyba wiem dlaczego juz z tym niemcem zostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sexi 31

Idz się lecz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko jedyna
4 godziny temu, Smof napisał:

Czyli w skrocie

Zadna ci nie dala a ty wcale nie masz stresa walac niemca po kasku tylko tak ci sie zebralo na glebokie przemyslenia?

Chyba wiem dlaczego juz z tym niemcem zostaniesz

co wy z tym dawaniem? wieczny bełkot pravików i dziewic orleańskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tak sobie myślę autorze, że możesz sobie spokojnie w łeb strzelić 🙂 jesteś nikomu niepotrzebnym frustratem i natura powinna Cię dawno wyeliminować jako słabe ogniwo. Geny masz cienkie jak barszcz więc zbędne. Nikt po tobie nie będzie płakał, a zwłaszcza piękne, wspaniałe i rozkwitające kobiety po trzydziestce 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexi31
14 minut temu, Gość gość napisał:

tak sobie myślę autorze, że możesz sobie spokojnie w łeb strzelić 🙂 jesteś nikomu niepotrzebnym frustratem i natura powinna Cię dawno wyeliminować jako słabe ogniwo. Geny masz cienkie jak barszcz więc zbędne. Nikt po tobie nie będzie płakał, a zwłaszcza piękne, wspaniałe i rozkwitające kobiety po trzydziestce 🙂

dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jhhjkkk

W takim razie twoja matka która cie wys/r/ala to juz chodzący trup. Powiedz jej to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temis

No prosze, na forum przychodza... dzieciaki w pampersach, no ewentualnie w sliniaczku i z kucykami. Tylko dzieciaki uwazaja 30tki za starcow. 

30tka ma za soba zaledwie 5-10 lat doroslego zycia (czasem mniej jak glupia), przed soba jakies 50 lat. A tu obsmarkane dziecko wyglasza opinie, ze pora umierac, bo jemu sie wydaje, ze to juz starosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A rypal to pies i male pieski

Ale to moze glosowac

I to boli 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durne

30stka ma max 5 lat normalnego życia przy dobrych wiatrach, bo od 35/40 w góre to chodzący trup. Wy durne myślicie że macie nie wiadomo ile czasu a realia są że kobieta ma max 10 lat przydatności od 20-30 potem tylko z górki i amen, durne baby nic nie kumają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty chlopczyku tak serio???

To ja juz. Nie chce wiedziec kto cie skrzywdzil i z jak bardzo patologicznej rodziny pochodzisz

Widzisz to biale obok? To sie nazywa sciana i teraz 3 szybkie z banki

Pomoze ci dziecie drogie naprawde pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadbana kobieta i koło pięćdziesiątki daje radę. To zależy od tego ile lat ma facet.
Mam ponad 40 i mi tam się najbardziej podobają właśnie kobiety koło trzydziestki... Te młodsze to jak dzieci i w niczym nie są lepsze niż kobieta 30-40 letnia.
Sex też jest lepszy ze starszą kobietą, która już wie czego oczekuje od niej facet i same też ma pragnienia, o których nie boi się powiedzieć facetowi.
Moim zdaniem życie zaczyna się drugi raz kiedy dzieci się odchowa i wtedy znów można poszaleć i ma się odpowiednie środki finansowe i chęci do szaleństw większe niż małolaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia
Dnia 18.06.2019 o 20:30, Gość bliżej końca napisał:

bliżej końca niż początku i wąchanie kwiatków

Ty sobie możesz co najwyżej końskie pierdy powąchać u siebie na wiosce, biedaku ze średnią krajową:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babska tragedia

eh wy durne baby, nawet nie wiecie czego nie wiecie, a powinnyście wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha
1 godzinę temu, Gość babska tragedia napisał:

eh wy durne baby, nawet nie wiecie czego nie wiecie, a powinnyście wiedzieć

Ty za to najmądrzejszy, biedaku z kiepskimi dochodami i sflaczałą fujarą, ha ha ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbi

Najgorsze w tym wszystkim jest to że one na portalach randkowych szukają rycerzy na białym koniu a same nic sobą nie reprezentują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniek

Bo są durne pipy, czeka ich zagłada genetyczna i bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

przestańcie karmić durnego trolla !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troll

troll mówiący prawde to zbawiciel nie troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia Gandzia

Przykro mi, że życie autora postu jest skończone. Ja w wieku 33 zerwałam z wieloletnim partnerem, bo przestał mnie niestety kręcić i tylko zamulał przed tv. Znalazłam nowego faceta, jestem z nim od 4 lat, w tym czasie zmieniłam pracę i teraz zarabiam 8 tys. netto, nauczyłam się hiszpańskiego i niemieckiego, spełniłam swoje marzenie o podróży do Azji oraz kupiłam nowe auto z salonu i nauczyłam się jeździć. A, i jeszcze remont generalny chaty zrobiłam. I czuję, że dopiero się rozkręcam:) Także autorze nie trać  wiary, może Ci się jeszcze żyćko jakoś ułoży. Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleks

^ tak, a potem się obudziłaś, przestań fantazjować że grasz główną role w serialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia gandzia
1 godzinę temu, Gość kleks napisał:

^ tak, a potem się obudziłaś, przestań fantazjować że grasz główną role w serialu

Mój piękny sen zwany życiem trwa nadal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzie_Stevens

Weszłam pierwszy raz i myślałam że piszą tu poważne osoby a jak widzę to albo są to kobiety któe się żalą jakie to są nieszczęśliwe i mają nudne życie zamiast "spiąć poślady" i coś ze sobą zrobić albo są w tylu sci-fi-fantazja na maksa 😄

Dziewczyny zamiast pieprzyć i zanudzać to piszcie prawdę i piszcie co byście chciały w życiu osiągnąć , bo tylko z takim podejściem jest to możliwe 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za burte

One by chciały w życiu osiągnąć jelenia, aby mogły żyć w lenistwie i luksusie jak księżne, leniwe szkapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznan85

Post frustrata 😉 kobiety po 30 dopiero nabierają seksapilu, są jak wino im starsze tym lepsze ale oczywiście gdy dbają o siebie bo grubaski są jak te tanie wina 😉 im starsze tym gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznan85

Tylko głupia kobieta jest przy facecie który nie potrafi zarobić na rodzinę i luksusy.

Moja kobieta nie musi pracować do końca życia i jestem z tego dumny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×