Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beata

Nie mogę zajść, a moja bratowa zaszła...

Polecane posty

Gość Beata

Witajcie. Moja bratowa zaszła w ciążę po kilku miesiącach starań, ja nie mogę zajść od 3 lat. Lekarze nie wiedzą dlaczego. Jak ją widzę szczęśliwą z tym brzuchem to mam ochotę jej powiedzieć, że jest gruba i beznadziejna. Nie panuje już nad swoimi emocjami. Nie wiem jak się opanować, jakieś rady? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a sama chcesz byc gruba i beznadziejna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Idź do psychologa i zmień ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może nie możesz zajść dlatego, że nie panujesz nad emocjami. Psychika odgrywa ważną rolę. Nie możesz się zadręczać, zazdrościć innym bo to sie odbija na Tobie. Ile masz lat? Jeśli kilka mniej niż 40 to musisz wyluzować, czy zajdziesz w ciąże teraz, czy za pół roku czy za rok to nie ma większego znaczenia, ale jak się psychicznie nie odblokujesz to nic z tego nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Może nie możesz zajść dlatego, że nie panujesz nad emocjami. Psychika odgrywa ważną rolę. Nie możesz się zadręczać, zazdrościć innym bo to sie odbija na Tobie. Ile masz lat? Jeśli kilka mniej niż 40 to musisz wyluzować, czy zajdziesz w ciąże teraz, czy za pół roku czy za rok to nie ma większego znaczenia, ale jak się psychicznie nie odblokujesz to nic z tego nie wyjdzie.

Dokładnie, trzeba oczyścić umysł z tych emocji które blokują ten proces.  Ja byłam w podobnej sytuacji ale mi pomogł Bóg bo tu po prostu znalazłam ukojenie. Modliłam się, chodziłam na mszę, przestalam zazdrościć a nawet zaczęłam się szczerze cieszyć z ciąż moich pracownic 😍, pogodzilam się z tym, że jestem nieplodna i wtedy zaszlam w ciążę bez leków i lekarzy. 

Musisz znaleźć coś co cię wyciszy i uspokoi a może terapia u psychologa? 

Powodzenia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Może nie możesz zajść dlatego, że nie panujesz nad emocjami. Psychika odgrywa ważną rolę. Nie możesz się zadręczać, zazdrościć innym bo to sie odbija na Tobie. Ile masz lat? Jeśli kilka mniej niż 40 to musisz wyluzować, czy zajdziesz w ciąże teraz, czy za pół roku czy za rok to nie ma większego znaczenia, ale jak się psychicznie nie odblokujesz to nic z tego nie wyjdzie.

Jezeli autorka faktycznie jest przed 40 to chyba nie trzeba podawac powodu w trudach zajscia w ciaze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia
33 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jezeli autorka faktycznie jest przed 40 to chyba nie trzeba podawac powodu w trudach zajscia w ciaze? 

Oj tam i po 40 kobiety zachodzą w ciążę i rodzą zdrowe dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Ciocia napisał:

Oj tam i po 40 kobiety zachodzą w ciążę i rodzą zdrowe dzieci. 

Jednym sie uda drugim nie. Trzeba bylo myslec 10 la temu, wtedy i plodnosc byla wieksza i wiecej czasu na leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

100% prawdy ze trzeba sie psychicznie odblokowac. Ja tez przez rok nie moglam zajsc w ciaze a jak zmienilismy plany bo ilez mozna na to czekac i zyc tym to od razu zaszlam w ciaze. Takze wyciszyc sie i znalezc sobie zajecie a na pewno sie uda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

100% prawdy ze trzeba sie psychicznie odblokowac. Ja tez przez rok nie moglam zajsc w ciaze a jak zmienilismy plany bo ilez mozna na to czekac i zyc tym to od razu zaszlam w ciaze. Takze wyciszyc sie i znalezc sobie zajecie a na pewno sie uda. 

Miałam identycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak jest jakaś przeszkoda to odblokowanie nic nie da, po gwaltach kobiety zachodzą w ciążę, bo są p płodne, a blokadę mają maksymalną. To, że niektóre kobiety zaszły w ciążę jak zmieniły plany to normalne, to zwykła statystyka. Leczyć, leczyć i jeszcze raz leczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I dojrzeć i nie przenosić swoich  frustracji na bratową, przecież to nie jej wina, że nie możesz zajść. Nie psuj jej radości z ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I dojrzeć i nie przenosić swoich  frustracji na bratową, przecież to nie jej wina, że nie możesz zajść. Nie psuj jej radości z ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kjhhnkk
56 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jednym sie uda drugim nie. Trzeba bylo myslec 10 la temu, wtedy i plodnosc byla wieksza i wiecej czasu na leczenie.

Może 10 lat temu nie miała z kim albo kasy brakowało? Ty glupia krowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×