Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona176

Mężczyźni wolą niskie dziewczyny.

Polecane posty

Gość ona176

To niesprawiedliwie. Moje kompele mniej atrakcyjne, ale za to niższe o 20 cm mają większe powodzenie ode mnie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Moja miłość ma 160

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladi
2 minuty temu, Gość ona176 napisał:

To niesprawiedliwie. Moje kompele mniej atrakcyjne, ale za to niższe o 20 cm mają większe powodzenie ode mnie... 

ja lubie kobiece dziewczyny, wzrost i rozmiar cycków nie gra roli, ale 176 to fajny wzrost dla dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzystojnyD

Bo małe wydaję się bardziej kobiece. Ot, zagwozdka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak jak wysoki wydaje się bardziej męski. Ot prawda a zawsze ból dupy wywołuje u panów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Mi tam obojętnie, byleby nie było wysokie i duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on gosc

moja 155 :))))

ja 182

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzystojnyD
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak jak wysoki wydaje się bardziej męski. Ot prawda a zawsze ból dupy wywołuje u panów.

Czyzby wysoka odbila pileczke? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość PrzystojnyD napisał:

Czyzby wysoka odbila pileczke? 

Prawda boli? Tak jak niska filigranowa kobieta jest bardziej kobieca tak wysoki mężczyzna minimum konieczne 180 jest bardziej męski. To cie boli że wyjeżdżasz z wysoką? To są fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzystojnyD
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Prawda boli? Tak jak niska filigranowa kobieta jest bardziej kobieca tak wysoki mężczyzna minimum konieczne 180 jest bardziej męski. To cie boli że wyjeżdżasz z wysoką? To są fakty.

HAHAH. Ale temat jest o niskich kobietach a nie o wysokich facetach, o czym ty teraz wyjeżdżasz jako pierwsza:) Więc ciebie pierwszą zabolało. I powiem więcej - nawet mój wysoki brat (206) woli niziutkie 🙂 Takie 160 max. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się wysokie, szczupłe dziewczyny zawsze podobały... wiec kwestia gustu. Jeden woli brunetki, inny blondynki, jedni wolą wysokie, inni niskie, a jeszcze inni maja wywalone na wszystko i wolą „dupę i cycki” (przepraszam za wulgaryzm). Nie kwestią jest jest znaleźć kogoś, kto nam się tylko podoba, ale ta cała atrakcyjność to na dobrą sprawę zbiór małych i drobnych rzeczy, których na pozór nie zauważamy (lub zauważamy na poziomie podświadomości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość PrzystojnyD napisał:

HAHAH. Ale temat jest o niskich kobietach a nie o wysokich facetach, o czym ty teraz wyjeżdżasz jako pierwsza:) Więc ciebie pierwszą zabolało. I powiem więcej - nawet mój wysoki brat (206) woli niziutkie 🙂 Takie 160 max. 

A gdzie ja zaprzeczylam że wysocy wolą niskie? To ty masz problem bo gdybyś nie miał to byś potwierdził i zakończył temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

Ja zawsze chciałam być niska, bo większośćw klasie była niska. Mam 170 cm wzrostu. Teraz nigdy w życiu nie zamienilabym się na wzrost z nikim.

Co do kolesi to każdy facet jest inny moi koledzy np. twierdzą że u niskich, cyckow od tłuszczu na brzuchu nie można odróżnić XD także im nigdy niedogodzisz 

Zakochaj się sama w sobie najpierw 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzystojnyD
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

A gdzie ja zaprzeczylam że wysocy wolą niskie? To ty masz problem bo gdybyś nie miał to byś potwierdził i zakończył temat.

Ale co mam potwierdzać? Nie jestem kobietą i nie wiem czego one chcą, i jakoś mnie to nie interesuje. Ciebie boli, bo pewnie jesteś babochłopem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie pisz bzdur

Karlice? Weź  nie pisz bzdur,rozumiem że jesteś malutka ale nie pochlebiaj sobie,żałosne, prawda jest inna,malutkie nie są atrakcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

 

7 minut temu, Gość PrzystojnyD napisał:

HAHAH. Ale temat jest o niskich kobietach a nie o wysokich facetach, o czym ty teraz wyjeżdżasz jako pierwsza:) Więc ciebie pierwszą zabolało. I powiem więcej - nawet mój wysoki brat (206) woli niziutkie 🙂 Takie 160 max. 

Hahaha wyobrażam sobie teraz jak jakiś koleś chodzi po mieście z metrowka i laski mierzy 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzystojnyD
3 minuty temu, Gość Nie pisz bzdur napisał:

Karlice? Weź  nie pisz bzdur,rozumiem że jesteś malutka ale nie pochlebiaj sobie,żałosne, prawda jest inna,malutkie nie są atrakcyjne

Czemu obrażasz niskie kobiety? Większość facetów woli niskie i tyle... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

 

4 minuty temu, Gość PrzystojnyD napisał:

HAHAH. Ale temat jest o niskich kobietach a nie o wysokich facetach, o czym ty teraz wyjeżdżasz jako pierwsza:) Więc ciebie pierwszą zabolało. I powiem więcej - nawet mój wysoki brat (206) woli niziutkie 🙂 Takie 160 max. 

Hahaha wyobrażam sobie teraz jak jakiś koleś chodzi po mieście z metrowka i laski mierzy 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość PrzystojnyD napisał:

Ale co mam potwierdzać? Nie jestem kobietą i nie wiem czego one chcą, i jakoś mnie to nie interesuje. Ciebie boli, bo pewnie jesteś babochłopem:)

Widzisz chłopcze to ty masz ewidentnie kompleksy związane ze wzrostem bo raz że nie wiesz ile mam wzrostu a zakładasz że jestem nie dość że wysoka jak dąb to do tego babochlop. Tak jakby jedno z drugim musiało zawsze iść w parze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość PrzystojnyD napisał:

Czemu obrażasz niskie kobiety? Większość facetów woli niskie i tyle... 

A ty dlaczego obrażasz mnie pisząc o mnie babochlop? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzystojnyD
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Widzisz chłopcze to ty masz ewidentnie kompleksy związane ze wzrostem bo raz że nie wiesz ile mam wzrostu a zakładasz że jestem nie dość że wysoka jak dąb to do tego babochlop. Tak jakby jedno z drugim musiało zawsze iść w parze. 

Jakbyś nie była, toby cię to nie oburzyło:) Proste jak drut. Zresztą przeczysz sobie, bo najpierw piszesz o moim "ewidentnym kompleksie" a potem starasz się obalić moje założenie, mimo iż twoje niczym niepoparte a moje twoją emocjonalną reakcją:) 

 Bo jak facet woli niskie to musi być zakompleksiony:) No nieźle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzystojnyD
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

A ty dlaczego obrażasz mnie pisząc o mnie babochlop? 

Bo ty obrażasz innych:) Jesteś jakaś agresywna. Widzisz, faceci nie tworzą sobie jakichś sztywnych progów "180". Świadczy to o sztywniactwie. Dla faceta 200 niska może być 170:) Dla 170 niska będzie 150 i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja wolę z ciałkiem kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość PrzystojnyD napisał:

Bo ty obrażasz innych:) Jesteś jakaś agresywna. Widzisz, faceci nie tworzą sobie jakichś sztywnych progów "180". Świadczy to o sztywniactwie. Dla faceta 200 niska może być 170:) Dla 170 niska będzie 150 i tyle. 

Przeczysz swoim poprzednim wypowiedziom. Dziś nie można już skrytykować dosłownie niczego bo jakiś ktoś będzie ci na chama wmawial że masz kompleks. Bo przecież gdybym nie miała to bym nic nie pisała. Kocham tę logikę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 minuty temu, Kenniks napisał:

A mi się wysokie, szczupłe dziewczyny zawsze podobały... wiec kwestia gustu. Jeden woli brunetki, inny blondynki, jedni wolą wysokie, inni niskie, a jeszcze inni maja wywalone na wszystko i wolą „dupę i cycki” (przepraszam za wulgaryzm). Nie kwestią jest jest znaleźć kogoś, kto nam się tylko podoba, ale ta cała atrakcyjność to na dobrą sprawę zbiór małych i drobnych rzeczy, których na pozór nie zauważamy (lub zauważamy na poziomie podświadomości).

Ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 minut temu, Gość PrzystojnyD napisał:

Czemu obrażasz niskie kobiety? Większość facetów woli niskie i tyle... 

To prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera

W gadanie! Wzrost nie ma nic do rzeczy. Tzn. wysokie dziewczyny zwykle mają wysokich facetów ale wzrost nijak nie ma się do powodzenia etc. Wszystko zalezy od proporcji jak i ogólnie urody. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzystojnyD
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Przeczysz swoim poprzednim wypowiedziom. Dziś nie można już skrytykować dosłownie niczego bo jakiś ktoś będzie ci na chama wmawial że masz kompleks. Bo przecież gdybym nie miała to bym nic nie pisała. Kocham tę logikę...

Ty przeczysz już ci to udowodniłem:) 

Zobacz łaskawie co napisałaś. Karlica? I kto tu ma problem? 🙂 I jeszcze na chama wmawiasz innym, że coś z nimi nie tak:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 158

A mnie się podobają wysocy bo przy takim kobieta może czuć się kobieco, krucho , bezpiecznie i może nosić 15cm obcasy a i tak trzymając go za rękę będzie miała tę rękę wysoko 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość PrzystojnyD napisał:

Ty przeczysz już ci to udowodniłem:) 

Zobacz łaskawie co napisałaś. Karlica? I kto tu ma problem? 🙂 I jeszcze na chama wmawiasz innym, że coś z nimi nie tak:) 

Absolutnie nic o żadnej karlicy nie napisałam więc nie wmawiaj mi . To ty napisałeś o mnie babochlop ale jak kula w płot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×