Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona176

Mężczyźni wolą niskie dziewczyny.

Polecane posty

Gość gość
Dnia 19.06.2019 o 12:20, Gość fanNiskich napisał:

Nie każdy facet zwraca uwagę na nogi. A niskie mają przewagę, że wzbudzają uczucia opiekuńcze. 

Każdy facet zwraca uwagę na nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponoć mam to coś
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Każdy facet zwraca uwagę na nogi.

Mam dwie nogi,prawą i lewą,obie w takim samym stanie.Jestem niska-154cm i,noszę obcasy, nie mam kompleksów w  tym względzie.Zawsze przyciągałam i spotykałam się z wysokimi mężczyznami,każdy miał 180cm i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam 187 cm i nigdy w życiu nie związałbym się z kobietą poniżej 175. Dla mnie te niskie kobiety są nieatrakcyjne, mają krótkie nóżki, wyglądają jak takie śmieszne kaczuszki na krótkich łapkach :) Ani to ładne ani seksowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
1 minutę temu, Gość Ponoć mam to coś napisał:

Mam dwie nogi,prawą i lewą,obie w takim samym stanie.Jestem niska-154cm i,noszę obcasy, nie mam kompleksów w  tym względzie.Zawsze przyciągałam i spotykałam się z wysokimi mężczyznami,każdy miał 180cm i więcej.

Przecież ty jesteś karlicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niska ale fajna:))
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Mam 187 cm i nigdy w życiu nie związałbym się z kobietą poniżej 175. Dla mnie te niskie kobiety są nieatrakcyjne, mają krótkie nóżki, wyglądają jak takie śmieszne kaczuszki na krótkich łapkach :) Ani to ładne ani seksowne.

Wolę mięc krótkie nóżki niż wyglądać jak wielka duuuuża krowa=tak wyglądają te duże ,przy kości..albo jak suchy patyczek,przecinek o wyglądzie anorektyczki=tak wyglądają te wychudzone ,nogi jak patyki,płaski tyłek i brak biustu.

Uwielbiam swoje kobiece kształty,krótkie nogi=grunt,że mam obie zdrowe i nie zwracam uwagi na takich jak Ty.Możesz tylko sobie popatrzec  z góry,bo ja do góry na takiego jak Ty nie zwracam uwagi=nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niska ale fajna:))
3 minuty temu, Gość xyz napisał:

Przecież ty jesteś karlicą.

Karlica ...o to jest 130cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Niska ale fajna:)) napisał:

Wolę mięc krótkie nóżki niż wyglądać jak wielka duuuuża krowa=tak wyglądają te duże ,przy kości..albo jak suchy patyczek,przecinek o wyglądzie anorektyczki=tak wyglądają te wychudzone ,nogi jak patyki,płaski tyłek i brak biustu.

Uwielbiam swoje kobiece kształty,krótkie nogi=grunt,że mam obie zdrowe i nie zwracam uwagi na takich jak Ty.Możesz tylko sobie popatrzec  z góry,bo ja do góry na takiego jak Ty nie zwracam uwagi=nic ciekawego.

Fajnie z ciebie wyszły teraz kompleksy. A na ulicach jest mnóstwo wysokich, seksownych kobiet, a nie tak jakbyś chciała (ze względu na swoje kompleksy) rzekomych "krów" albo wychudzonych kobiet. I sorry, ale nigdy nie będziesz tak atrakcyjna, jak zgrabna, wysoka i smukła laska z długimi nogami. Nie ta liga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niska ale fajna:))
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Fajnie z ciebie wyszły teraz kompleksy. A na ulicach jest mnóstwo wysokich, seksownych kobiet, a nie tak jakbyś chciała (ze względu na swoje kompleksy) rzekomych "krów" albo wychudzonych kobiet. I sorry, ale nigdy nie będziesz tak atrakcyjna, jak zgrabna, wysoka i smukła laska z długimi nogami. Nie ta liga.

Smukły patyczak o wyglądzie anorektyczki ma w pracy do mnie pretensje,że ...enki na mnie leżą,bo mam biust i tyłek,a ona płaska z każdej strony.Dziękuję, postoję z boku i popatrzę na te smukłości.A moje 156cm mi wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niska ale fajna:))
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Fajnie z ciebie wyszły teraz kompleksy. A na ulicach jest mnóstwo wysokich, seksownych kobiet, a nie tak jakbyś chciała (ze względu na swoje kompleksy) rzekomych "krów" albo wychudzonych kobiet. I sorry, ale nigdy nie będziesz tak atrakcyjna, jak zgrabna, wysoka i smukła laska z długimi nogami. Nie ta liga.

A druga równie wysoka jak ten smukły patyczak-180cm ,ma sporą nadwagę ,fałdki z każdej strony i też miny za każdym razem jak mnie widzi .Więc wolę swoje kompleksy poniżej 160cm niż mieć 180cm i wyglądać jak wielka albo patyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wzostu się nie wybiera, ale jest dużo pięknych kobiet niskiego wzrostu. Mi wystarczy moje 170 i wyższa nie chciałabym być, bo ciężko wtedy z facetami wyższymi ode mnie. A lubię przewagę ok 15 - 20 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Niska ale fajna:)) napisał:

Smukły patyczak o wyglądzie anorektyczki ma w pracy do mnie pretensje,że ...enki na mnie leżą,bo mam biust i tyłek,a ona płaska z każdej strony.Dziękuję, postoję z boku i popatrzę na te smukłości.A moje 156cm mi wystarczy.

Fajnie, że możesz leczyć kompleksy na tle jakiejś koleżanki, ale wokół fajnych wysokich lasek z biustem i tyłkiem jest multum i one zawsze będą atrakcyjniejsze od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niska ale fajna:))
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Fajnie, że możesz leczyć kompleksy na tle jakiejś koleżanki, ale wokół fajnych wysokich lasek z biustem i tyłkiem jest multum i one zawsze będą atrakcyjniejsze od ciebie.

I Bóg z nimi.Niech będę.Grunt,że ja lubię siebie i inni mnie.Na powodzenie nie narzekam.Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet
Dnia 18.06.2019 o 21:54, Gość PrzystojnyD napisał:

Czemu obrażasz niskie kobiety? Większość facetów woli niskie i tyle... 

Akurat nieprawda. Ja wolę wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atrakcyjna
35 minut temu, Gość Gość napisał:

Fajnie, że możesz leczyć kompleksy na tle jakiejś koleżanki, ale wokół fajnych wysokich lasek z biustem i tyłkiem jest multum i one zawsze będą atrakcyjniejsze od ciebie.

Nie do mnie, ale odpowiem, że niekoniecznie. Co kto lubi. Ja akurat jestem (jeszcze, górna granica) średniego wzrostu i odkąd zrobiłam sobie "biust i tyłek" uważam, że mam mniejsze branie, niż przedtem, kiedy byłam smukłym chudziakiem 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
59 minut temu, Gość Gość napisał:

Fajnie z ciebie wyszły teraz kompleksy. A na ulicach jest mnóstwo wysokich, seksownych kobiet, a nie tak jakbyś chciała (ze względu na swoje kompleksy) rzekomych "krów" albo wychudzonych kobiet. I sorry, ale nigdy nie będziesz tak atrakcyjna, jak zgrabna, wysoka i smukła laska z długimi nogami. Nie ta liga.

Fajnie, że z ciebie także wychodzą kompleksy, bo ty oczywiście nigdy nie miałeś i mieć nie będziesz "atrakcyjnej, zgrabnej, wysokiej i smukłej laski z długimi nogami". Nie ta liga, drogi nieatrakcyjny 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, PustaButelka napisał:

Od ile zaczynają się niskie? A z facetami jak się sprawa ma?

Niskie to poniżej 1,60. Powyżej do 1,70 średnie.

Według dawnych wytycznych z DO, tam były przedziały przy wypełnianiu wniosku, chyba antropologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juror mister universum
1 godzinę temu, Gość Jarek napisał:

Brzydka 155 odpada. Ładna 175 również. Jednak gdyby mój wzrost wynosił 190+, mógłbym zakochać się w dziewczynie 175.

Jesteś supermodelem 180+, że tak swobodnie opiniujesz? Bo jeśli kurduplem poniżej i ogólny wygląd poniżej 9/10, to nie masz głosu, skarlałe paszczaki wypad. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
21 godzin temu, Gość Anty Bazyl napisał:

Życzę ci żebyś sczezła w samotności, ew. żebyś urodziła kalekie dzieci:) 

Uważaj, czego życzysz komuś, bo spotka to ciebie i  to za następnym rogiem... Karma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32 minuty temu, Gość Atrakcyjna napisał:

Nie do mnie, ale odpowiem, że niekoniecznie. Co kto lubi. Ja akurat jestem (jeszcze, górna granica) średniego wzrostu i odkąd zrobiłam sobie "biust i tyłek" uważam, że mam mniejsze branie, niż przedtem, kiedy byłam smukłym chudziakiem 😉 

Niemożliwe. Niby dlaczego? Przecież wyglądasz o wiele bardziej kobieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
30 minut temu, Gość gość napisał:

Fajnie, że z ciebie także wychodzą kompleksy, bo ty oczywiście nigdy nie miałeś i mieć nie będziesz "atrakcyjnej, zgrabnej, wysokiej i smukłej laski z długimi nogami". Nie ta liga, drogi nieatrakcyjny 😛

Kolejna domorosła psycholożka z Koziej Wólki. Jestem wysoki i mam wysoką dziewczyną (177 cm). Leczenie kompleksów przez karlice jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlica
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Kolejna domorosła psycholożka z Koziej Wólki. Jestem wysoki i mam wysoką dziewczyną (177 cm). Leczenie kompleksów przez karlice jest bez sensu.

lepiej czasem być karlicą niż płaskodupcem z patykami zamiast nóg..hahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość karlica napisał:

lepiej czasem być karlicą niż płaskodupcem z patykami zamiast nóg..hahahhaha

Marysiu,  masz kompleksy kolosalne, nie rób z siebie seksownej kobiety czy chociaż interesującej,  zwracasz na siebie uwagę zaburzonymi proporcjami, sześcienną figurą a krytykujesz zgrabne kobiety. Gdybyś nie była zakompleksiona nie byłabyś tak krytyczna wobec innych, którzy różnią się od ciebie wyglądem i o niebo wyglądają lepiej niż ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl
4 godziny temu, Gość Goscgosc napisał:

Nie wiem czy startuje czy nie, przecież nie napisała xD tak tylko gdybam

Sądząc po Twoich wpisach i zachowaniu - nie masz 188. Ale niech Ci będzie 😄

 

Sądząc po twojej fiksacji ty masz gigantyczne kompleksy;) I w dodatku karlica, która chciałaby mieć 8 cm więcej wypomina innym? Śmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Uważaj, czego życzysz komuś, bo spotka to ciebie i  to za następnym rogiem... Karma.

Udzielała się już wcześniej. Promuje nienawiść i pogardę. W dodatku tłumaczy się jak każdy winny... 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlica
17 minut temu, Gość Anty Bazyl napisał:

Sądząc po twojej fiksacji ty masz gigantyczne kompleksy;) I w dodatku karlica, która chciałaby mieć 8 cm więcej wypomina innym? Śmiech.

Tak chciałabym,żebyś miał 8cm więcej ,W końcu czułabym się zaspokojona,a tak nic,pchasz te 10cm i ani z przodu,ani z tyłu,a ni do buzi to wziąć.Takie małe,wiotkie jak gałązka na wietrze hahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani psycholog

Ręce mi opadają jak widze słowo "psycholożka" , mowi sie i pisze "psycholog" drodzy państwo. Żal 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosv

A ja nam169 i powiem Wam szczerze ze chvialabym miec minimum 172, wtedy kobieta jest smuklejsza. Czuje sie dobrze gdy mam obcasy minimum 8 cm , wtedy pewniej chodze niz jak kaczka na płaskim sie czuje. Kazdy ma jakies tam kompleksy , ja mam krotkie nogi i dlatego lepiej mi na obcasach. Na płaskich czyjs sie jak kaczka przebierająca smiesznie nóżkami . Tyle na temat. Moj pan ma 186 i woli takie ponad 170 , ja na obcasach dobrze przy nim wygladam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscgosc
21 minut temu, Gość Anty Bazyl napisał:

Sądząc po twojej fiksacji ty masz gigantyczne kompleksy;) I w dodatku karlica, która chciałaby mieć 8 cm więcej wypomina innym? Śmiech.

Przecież już w pierwszym moim poście w tym temacie napisałam, że lepiej być wysoką kobietą. Nie lubię swojego wzrostu i się z tym nie kryje. 

Nie wypominam Ci wzrostu - niezależnie czy masz 170 czy 188, co może mnie obchodzić wzrost randomowego człowieka z kafeterii?

 Zresztą tym właśnie postem udowodniles, że kłamiesz, najpierw napisałeś, że lubisz niskie, a potem zwyzywales niskie od karlic 😉

Widzisz, nawet sam nie pamiętasz co piszesz 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
2 godziny temu, Gość Pani psycholog napisał:

Ręce mi opadają jak widze słowo "psycholożka" , mowi sie i pisze "psycholog" drodzy państwo. Żal 

Prawda. A co do tematu, niskie są urocze, ale wzrost nie ma dla mnie znaczenia, jeśli chodzi o wybór partnerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×