Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wysram co mi leży na sercu

Rozumiem tego Arystotelesa, mam podobnie

Polecane posty

Gość Wysram co mi leży na sercu

Tylko praca, dom, praca. Czasami wyjdę sam na rower, do sklepu, od czasu do czasu matka gdzieś ze mną pójdzie, albo pojadę na przejażdżkę z bratem. Uczę się jeszcze (szkoła dla dorosłych) i tam klasa jest w miarę zgrana, umiem z nimi pogadać ale znajomości nie wychodzą poza sfere nauki. Dodatkowo w pracy znam wiele osób bo pracuje tam ponad 100 osób, z niektórymi jestem na cześć, do niektórych próbowałem zgadywać, inni mnie ignoruja. Z kilkoma osobami rozmawiam ale zwykle są 15 - 20 lat starsi. Coś ze mną nie tak że nie umiem nawiązać relacji z rówieśnikami. Zako...e się w starszych kiedyś byłem zakochany w 15 lat starszej, o zgrozo. Wykiwała mnie i leciała tylko na.ładna twarzyczke a ja byłem gotowy się przez nią zabic. Kolejna która teraz mam na oku 5 lat starsza, ale bez przyszłości lepiej wyksztalcona, towarzyska, i fajna, zupełne przeciwieństwo. O tyle dobrze że czasami jakaś kobieta na mnie spojrzy lecz ogólnie też uważam że jestem przegrywem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna

To sie zgadajcie na priv i zostancie para. Ilez można go czytać? Agresywny arogancki typ, któremu sie wydaje, ze kazdy powinien żyć jego problemami a tu guzik, bo nikt nie zamierza. Dostał 1000000 rad i żadnej nie zastosuje. Jest brzydki to jest. Kobiety nie znajdzie. Chyba ze sie dorobi albo zejdzie z wymaganiami. Swoją drogą jak taki 2/10 może chcieć 9/10? Trochę bezczelne, nie sądzisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
11 godzin temu, Gość Taka jedna napisał:

Swoją drogą jak taki 2/10 może chcieć 9/10?

No nie wiem, ale kobiety już tak mają. Nawet największe brzydule pragną przystojniaków, a na innych nawet nie spojrzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×