Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...

Test nifty

Polecane posty

Gość ...

Robię dziś testy nifty, czy jest tu ktoś kto je robił? Muszę wykluczyć tristomia 13 wyszedł mi wynik 1:604 lekarka powiedziała żeby zrobić ten test. Znalazłam placówkę która robi to za 2,5tys . Co o tym myślicie? Warto? Ja całą noc nie mogłam spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Warto.

trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja robiłam mimo iż z usg genetycznego nie było wskazań. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Ja robilam taki test. W 11 tygodniy znalam plec i wiedzialam, ze nie bedzie takich problemow. Spokoj przez cala ciaze a mialam wtedy 38 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OsiemJeden

O czym ty snisz?Nie ma mowy,nie bede tu mieszkal i zyl.Nie wykluczysz mnie z zycia bo Tusk ci kazal...Rozumiesz czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Czyli na tym wyniku będzie wszystko tzn tristomia 13 18 i 21 plus płeć? Sama to odczytam czy dopiero lekarz? Jak długo czekałaś na wynik? Mi powiedzieli przez tel że 10 dni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość ... napisał:

Czyli na tym wyniku będzie wszystko tzn tristomia 13 18 i 21 plus płeć? Sama to odczytam czy dopiero lekarz? Jak długo czekałaś na wynik? Mi powiedzieli przez tel że 10 dni 

Zależy co bada laboratorium a przeważnie większość oferuje to samo. Wiec odp na Twoje pytanie - tak ryzyko trisomii 21, 18, 13, 9, 16 i 22 chromosomu oraz płeć i inne rzeczy.

Wynik jest z opisem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja chyba ok 2 tygodni czekałam. Masz te trzy główne trisomie, ja zaznaczyłam tez inne rzeczy, no i płeć wychodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W zależności od wyniku później testy genetyczne dla was aby ustalić przyczynę trzynastki

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×