Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Cut skin

Pytanie do Dziewczyn - członek obrzezany czy nie?

Polecane posty

Gość Cut skin

Jakie wolicie?

wizualnie (na żywo i na zdjęciach / w filmach)?

w odczuciach (w ustach, w dziurkach)?

Jakie miałyście do tej pory?

Wady / zalety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cut skin

UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Obrzezanych w Polsce jest bardzo mało. Statystyk chyba nie ma, ale to pewnie około 1%, więc kobiety ich nie znają, a więc wiele nie napiszą tutaj o swoich doświadczeniach. No, chyba ze będą fantazjować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Obrzezane są nienormalne, przynajmniej w Polsce. Nigdy bym syna nie obrzezała, bo to piętno u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciówa

Nieobrzezane są niehigieniczne. Mycie nawet częste, niestety nie rozwiązuje problemu, bo działa krótko, może z kilkadziesiąt minut. Nikt przecież nie będzie się mył co godzinę. To tez byłoby nienaturalne.

Stąd pewnie popularność obrzezania tam, gdzie zwraca się uwagę na higienę. Wielu Polkom na tym nie zależy, a to szkoda zdrowotna przede wszystkim dla nich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

c1pki też można obrzezać to czemu to nie jest tak popularne? skoro dobrze wiemy, że nam cały czas coś wycieka albo wali piczka? obrzezanie warg myślisz że pomoże? nie. Tak samo mają faceci, ba obrzezanie jest nawet gorsze, bo się wszystko będzie przyczepiac do główki im i będzie uwalona, więc zacznij dziewczynko myśleć. Sama sobie piczke możesz obrzezać i zobaczysz że po 15minutach spacerku zwyklego jak wlozysz sobie palca w picze to będzie walił śledziem/rybą. Szkoda że tutaj tyle ameb umysłowych z low IQ, nie dziwie się czemu faceci traktują większość lasek jako worki na sperme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie głupi to robią
1 godzinę temu, Gość Kasia napisał:

c1pki też można obrzezać to czemu to nie jest tak popularne? skoro dobrze wiemy, że nam cały czas coś wycieka albo wali piczka? obrzezanie warg myślisz że pomoże? nie. Tak samo mają faceci, ba obrzezanie jest nawet gorsze, bo się wszystko będzie przyczepiac do główki im i będzie uwalona, więc zacznij dziewczynko myśleć. Sama sobie piczke możesz obrzezać i zobaczysz że po 15minutach spacerku zwyklego jak wlozysz sobie palca w picze to będzie walił śledziem/rybą. Szkoda że tutaj tyle ameb umysłowych z low IQ, nie dziwie się czemu faceci traktują większość lasek jako worki na sperme.

W sumie taki zabieg trwa dwa, trzy kwadranse i jest w znieczuleniu, dlatego dziewczyny powinny się  domagać od partnerów obrzezania dla własnego zdrowia. Nadmiar skóry to siedlisko bakterii powodujących infekcje i nawet raka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka

Kolejny ...a, ale na tym portalu niski poziom, typie nie masz pojęcia a piszesz głupoty. Jakby napletek był czyms złym to by ich nie było na pindolu. Proste i logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelka

ja miałam chłopaka z obrzezanym, to w porównaniu zabawa trwałą dłużej. Oczywiście to jeden vs ok 10, więc może cechy osobnicze. Z jedenj strony fajnie, z drugiej, to małe szanse na szybki numerek, taki spontaniczny, bo wszystko trwa długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok!
9 godzin temu, Gość Gośka napisał:

Kolejny ...a, ale na tym portalu niski poziom, typie nie masz pojęcia a piszesz głupoty. Jakby napletek był czyms złym to by ich nie było na pindolu. Proste i logiczne.

Ty wprowadzasz "niski poziom". Mastka jest rakotwórcza i jednak jest! 

A z tego co piszesz to być jej nie powinno, bo jak cos jest złe to nie istnieje, istnieje tylko dobre. Twoja mentalność wprost szokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania95

Dziecko, co Ty wiesz o pindolku czy piczce... ogarnij sie, za młody jesteś na takie tematy. Pindolek Ci urośnie to jak zamoczysz kiedyś to ogarniesz temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie lepiej wygląda obrzezany. Na żywo jeszcze nie widziałam. Raz myślałam że obrzezany ale taki miał ściągnięty napletek że prawie nie było go widać. 

Nie ważne jednak czy obrzezany czy też nie.   Musi być sztywny. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Jo-asia napisał:

 

Nie ważne jednak czy obrzezany czy też nie.   Musi być sztywny. 😄

Właśnie....sztywny, z dużą,  aksamitną główką ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2021 o 07:07, machine25 napisał:

Można wnioskować ze mało kobiet miało doczynienia z obrzezanym 

Chyba nie zdarzyło mi się widzieć obrzezanego (mówię o sytuacji plaża nudystów czy jakiś prysznic na siłowni lub sauna) Niektórzy chodzą po plaży z odkrytym "łbem" ale czy to jest akurat zdrowe w kontakcie z promieniami UV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obrzezanie wywodzi się głównie z pewnych kultur , ale główna przyczyna obrzezania to było zachowanie higieny ,te praktyki w większości są w bardzo ciepłych klimatach pomagało to zapobiegać zapaleniom lub dolegliwościom związanych z brakiem higieny . Jest bardzo dużo publikacji można poszukać i się dużo dowiedzieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Skaza napisał:

Obrzezanie wywodzi się głównie z pewnych kultur , ale główna przyczyna obrzezania to było zachowanie higieny ,

Nie. Jednak główna przyczyna to względy religijne. Sprawa higieny to rzecz wtórna. Obrzezanie w USA rozpropagowali niby z przyczyn higienicznych lekarze pochodzenia żydowskiego  którzy jednak sami byli obrzezani wyłącznie że względów religijnych. Historycznie mamy oczywiście zderzenie kultury greckiej z kulturą egipsko-żydowską  Grecy nigdy nie akceptowali obrzezania mimo, że klimat był też ciepły.  Podobnie nie ma tradycji obrzezania w żadnym kraju azjatyckim poza muzułmańskimi - oczywiście względy religijne. Jak widać wyraźnie jest tu motyw kulturowo-religijny a względy higieniczne to rzecz wtórna chociaż pierwotnie ten nakaz religijny mógł wypływać z higienicznego - gorący klimat i brak wody. Dziś nie ma potrzeby obrzezania z przyczyn higienicznych dlatego w Europie większość osób jest nieobrzezanych. 

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ddt60 napisał:

Nie. Jednak główna przyczyna to względy religijne. Sprawa higieny to rzecz wtórna. Obrzeżanie w USA rozpropagowali niby z przyczyn religijnych lekarze pochodzenia żydowskiego. Historycznie mamy oczywiście zderzenie kultury greckiej z kulturą egipsko-żydowską  Grecy nigdy nie akceptowali obrzezania mimo, że klimat był też ciepły.  Podobnie nie ma tradycji obrzezania w żadnym kraju azjatyckim poza muzułmańskimi - oczywiście względy religijne. Jak widać wyraźnie jest tu motyw kulturowo-religijny a względy higieniczne to rzecz wtórna

Jak napisałem z kultur ,,,,, to że nie napisałem słowa religijnych nie jest istotne , patrz wyżej .......jest dużo publikacji można poszukać i się dużo dowiedzieć , nie rozumiem Twego wpisu ponieważ skąd i dlaczego jest mi wiadome 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Skaza napisał:

Jak napisałem z kultur ,, 

Ale ja napisałem religijnych,  bo tak jest i po co to negować czy ukrywać. Obrzezanie najczęściej ma charakter jednak religijny i takie jest jego źródło.  Kulturowo w USA ale jak pisałem  rozpropagowali to lekarze pochodzenia żydowskiego używając argumentu higienicznego. Oczywiście,  że względy religijne są istotne jeśli obrzezanie to praktyka głównie krajów muzułmańskich i żydowskich a kraje spoza tych religii, gdzie następuje standardowe obrzezanie to mniejszość (zgoda że USA)

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ddt60 napisał:

Ale ja napisałem religijnych,  bo tak jest i po co to negować czy ukrywać. Obrzezanie najczęściej ma charakter jednak religijny i takie jest jego źródło.  Kulturowo w USA ale jak pisałem  rozpropagowali to lekarze pochodzenia żydowskiego używając argumentu higienicznego. 

Polecam czytać ze zrozumieniem tekstu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Jo-asia napisał:

Wizualnie lepiej wygląda obrzezany. Na żywo jeszcze nie widziałam. Raz myślałam że obrzezany ale taki miał ściągnięty napletek że prawie nie było go widać. 

Nie ważne jednak czy obrzezany czy też nie.   Musi być sztywny. 😄

Zdecydowanie lepiej wygląda 😜

Oczywiście, że wybieram obrzezanego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Skaza napisał:

Polecam czytać ze zrozumieniem tekstu

Czytam ze zrozumieniem i nie zgadzam się,  że obrzezanie jest głównie robione z przyczyn higienicznych. Główny powód to względy religijne i czasami kulturowe będące konsekwencją wpływów religijnych - tak jest w USA

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Magda bez loginu napisał:

Zdecydowanie lepiej wygląda 😜

Oczywiście, że wybieram obrzezanego 🙂

Czyli najpierw pytasz faceta, czy jest obrzezany, bo jak nie to wypad🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, acordeon napisał:

zdrowe w kontakcie z promieniami UV.

Nie na plaży nudystów zawsze chodziłem z całkowicie naciągniętym napletkiem na żołądź aby go osłonić a także nie prowokować- zasłonięty żołądź wygląda mniej obscenicznie i prowokująco . Tak zresztą uważali już Grecy, którzy często chodzili nago. Obrzeżanie u Żydów miało między innymi wywoływać uczucie wstydu i także dodatkowo motywować przed zawsze zakrywaniem nagości   która w kulturze żydowskiej była nie do przyjęcia (podobnie jak muzułnanskiej). W kulturach gdzie nagość jest dopuszczalna mężczyźni są na ogół (chodzi o dawne kultury) nieobrzezani i pokazują się nago zawsze z przykrytą napletkiem żołędzią. Oczywiście obecnie się to już zmieniło bp w USA jest wiele obrzezanych naturystów i po prostu nie mogą zakryć główki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, acordeon napisał:

Czyli najpierw pytasz faceta, czy jest obrzezany, bo jak nie to wypad🤔

Ależ skąd 😄

Biorę ostro bez pytania o zgodę i wtedy wszystko wychodzi 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Magda bez loginu napisał:

Ależ skąd 😄

Biorę ostro bez pytania o zgodę i wtedy wszystko wychodzi 😄

Czyli żeby się z Tobą spotkać trzeba założyć zbroję (zwłaszcza na ptaka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, acordeon napisał:

Czyli żeby się z Tobą spotkać trzeba założyć zbroję (zwłaszcza na ptaka)

Kiedyś miałem założoną całą zbroję - kolczugę oraz płytową....strasznie ciężka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ddt60 napisał:

Kiedyś miałem założoną całą zbroję - kolczugę oraz płytową....strasznie ciężka. 

Słyszałem coś o tym. Jak Ci rycerze mogli w tym walczyć? Podziwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, acordeon napisał:

Słyszałem coś o tym. Jak Ci rycerze mogli w tym walczyć? Podziwiam.

Też nie spodziewałem się.....strasznie to ciężkie ...nie wkładałem już rękawic a buty ledwie na koniec włożyłem.  Oczywiście sam nie jesteś się w stanie w to ubrać. A przecież nie byłem zupełnie osobą nie znającą się w temacie bo trenowałem szermierkę. Ale to zupełnie inna rzecz. Jeszcze w przylnicy prawie nic nie widzisz - gorzej jak w masce szermierczej a miecz okrutnie ciężki także 

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×