Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Cut skin

Pytanie do Dziewczyn - członek obrzezany czy nie?

Polecane posty

50 minut temu, KermitZaba napisał:

Myślę, autorze, że większość kobiet nie ma takich rozkmin. Choć mogę się mylić, żadnym specjalistą od kobiet nie jestem.

Oczywiście, że nie mają takich rozkmin. Nie znam danych, ale pewnie w naszym społeczeństwie obrzezani mogą stanowić najwyżej kilka procent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KermitZaba napisał:

W artykule poniżej autor podaje liczbę 13 i pół tysiąca:

 

 

Oczywiście- typowe lokowanie produktu. Aczkolwiek 13 tys to niedużo i tak. Ale zabawne jest podawanie jako argumentu obiektywnego danych z klinik, które oferują obrzezanie za kasę i mają interes aby się promować. W gruncie rzeczy jest to prosty zabieg - pewnie 10 minut roboty a kasa pewnie niezła (cennika już nie czytalem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem obrzezany (musiałem) i naprawdę dużo lepiej taki wygląda. Jestem bardzo zadowolony. 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem obrzezany (musiałem) i naprawdę dużo lepiej taki wygląda. Jestem bardzo zadowolony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, kristooff napisał:

Ja jestem obrzezany (musiałem) i naprawdę dużo lepiej taki wygląda. Jestem bardzo zadowolony. 

Z wrażenia aż dwa razy to samo napisałeś 😁Fantastycznie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Magda bez loginu napisał:

Z wrażenia aż dwa razy to samo napisałeś 😁Fantastycznie 😁

Nie to, że się jakoś specjalnie chwale, wiesz mam jeszcze inne większe dokonania w życiu z których jestem zadowolony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kristooff napisał:

Nie to, że się jakoś specjalnie chwale, wiesz mam jeszcze inne większe dokonania w życiu z których jestem zadowolony. 

To tak jak ja. Ale niekoniecznie muszę się tym na forum chwalić. Czego oczy nie widzą... 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Magda bez loginu napisał:

To tak jak ja. Ale niekoniecznie muszę się tym na forum chwalić. Czego oczy nie widzą... 😆

Oczywiście. Zgadzam się. Pokazałbym jedno zdjęcie to chciałyby kolejne. :classic_happy:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kristooff napisał:

Oczywiście. Zgadzam się. Pokazałbym jedno zdjęcie to chciałyby kolejne. :classic_happy:

Jest mnóstwo zdjęć obrzezanych członków w internecie i każda może sobie zobaczyć. Nie sądzę aby dla tych, które lubią oglądać  - Twój cut czy mój uncut był jakąś szczególną sensacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, kristooff napisał:

Oczywiście. Zgadzam się. Pokazałbym jedno zdjęcie to chciałyby kolejne. :classic_happy:

Ja bym nie chciała, ponieważ mnie taki widok dziwny nie jest. Może wcześniej nie widziały i stąd ta ciekawość 😍

Wolę zdjęcia o zupełnie innej tematyce, ponieważ na codzień dużo fotografuję i bywam z różnych miejscach 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×