Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ktoś tam

Czy irytuje was gdy facet nie używa w korespondencji znaków interpunkcyjnych, nie stawia znaków zapytania gdy zadaje pytanie, i sadzi byki? :D bo ja już wymiekam z takim jednym. Masakra

Polecane posty

Gość Ktoś tam

Jak w temacie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona28

Mam ten sam przypadek, wkurza coraz bardziej. Czasami mam ochote go poprawic😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziś jest modna dysleksja, dysortografia  i dysgrafia. Daje się opinie z Poradni Pedagogicznej i uczeń nie musi się już  uczyć zasad ortografii, interpunkcji itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość Ktoś tam napisał:

Czy irytuje was [...]

Tak. Nie kontynuuję takiej korespondencji, ponieważ mam wrażenie, że rozmówca wykazuje brak poszanowania zarówno dla mnie, jak i rodzimego języka. Poza tym, sugeruje własną niedbałość, ignorancję, i/czy braki w wykształceniu. Można się pomylić, raz-dwa razy zrobić błąd, palce mogą się omsknąć na klawiaturce, można zapomnieć o przecinku, ale jeśli jest to nagminne, a co gorsza wszystko zaczyna się zlewać w absurdalny błędny ciąg... to już szkoda nerwów tracić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Wiadomo, że nic taka osoba sobą nie prezentuje. Jakie pismo taki charakter. Brak szacunku do rozmówcy, lenistwo to cechy które się rzucają w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś tam
12 minut temu, Nenesh napisał:

Tak. Nie kontynuuję takiej korespondencji, ponieważ mam wrażenie, że rozmówca wykazuje brak poszanowania zarówno dla mnie, jak i rodzimego języka. Poza tym, sugeruje własną niedbałość, ignorancję, i/czy braki w wykształceniu. Można się pomylić, raz-dwa razy zrobić błąd, palce mogą się omsknąć na klawiaturce, można zapomnieć o przecinku, ale jeśli jest to nagminne, a co gorsza wszystko zaczyna się zlewać w absurdalny błędny ciąg... to już szkoda nerwów tracić 😜

Dokładnie o tym mówię. Cały tekst jest napisany jednym ciągiem, bez ŻADNYCH znaków interpunkcyjnych. Dobrze, że spacje chociaż robi... Też to uważam za niedbałość i brak szacunku do rozmówcy... Kilka razy próbowałam go naprowadzić grzecznie pytając, czy to było pytanie czy stwierdzenie... Nie podziałało, nie domyślił się...problem w tym, że to niestety facet, który mnie trochę interesuje, z drugiej strony powinnam się cenić bardziej i wymagać więcej dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Ktoś tam napisał:

Dokładnie o tym mówię. Cały tekst jest napisany jednym ciągiem, bez ŻADNYCH znaków interpunkcyjnych. Dobrze, że spacje chociaż robi... Też to uważam za niedbałość i brak szacunku do rozmówcy... Kilka razy próbowałam go naprowadzić grzecznie pytając, czy to było pytanie czy stwierdzenie... Nie podziałało, nie domyślił się...problem w tym, że to niestety facet, który mnie trochę interesuje, z drugiej strony powinnam się cenić bardziej i wymagać więcej dla siebie...

To na co Ty lecisz? Facet to ... i się nie oszukuj. Inteligentne osoby tak nie piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, ToBezZnaczenia napisał:

Nie każdy musi być zaraz mistrzem ortografii oraz interpunkcji moi drodzy 🙂

Ty nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W pamiętniku różowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seba

To tam zapisujesz raperskie teksty 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na rzecz harlekinow  kafeteryjnych. Ambitne pióro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nami

Dla mnie facet który nie zna ortografii i pisze: o kturej sie widzimy, takrze nie moge sie doczekac -- jest spalony, dla mnie to deebil i tyle a teraz maja termin dysleksja haha jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytam ja
1 minutę temu, Gość nami napisał:

Dla mnie facet który nie zna ortografii i pisze: o kturej sie widzimy, takrze nie moge sie doczekac -- jest spalony, dla mnie to deebil i tyle a teraz maja termin dysleksja haha jasne

Umuwisz się ze mnom? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 godzin temu, Gość nami napisał:

Dla mnie facet który nie zna ortografii i pisze: o kturej sie widzimy, takrze nie moge sie doczekac -- jest spalony, dla mnie to deebil i tyle a teraz maja termin dysleksja haha jasne

Taki facet jest najbardziej sexi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamiętam

Pisałam z takim jednym potrafił zrobić 3bledy w słowie już 😂😂😂 praktycznie nie było słowa bez błędu! 

Wg bym z nim nie pisała ale spodobała mu się moja kumpela i byłam ich swatką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To brzydóle z kafe zwracajom ówage na blendy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Strasznie mnie irytuje bo lubię inteligentnych facetów- nie mylić z przemądrzałymi cwaniaczkami.

Na szczęście mój nie sadzi byków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid
1 godzinę temu, Gość Pamiętam napisał:

Pisałam z takim jednym potrafił zrobić 3bledy w słowie już 😂😂😂 praktycznie nie było słowa bez błędu! 

Wg bym z nim nie pisała ale spodobała mu się moja kumpela i byłam ich swatką

lóbisz w dópke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak samo jak nie cierpie kiedy facet jest infantylny. Powinien mieć poczucie humoru, ale troche dojrzalosci też jest wskazane i męskości, a jeśli ma mentalnosć dzieciaka, to jest u mnie skreślony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Strasznie mnie irytuje bo lubię inteligentnych facetów- nie mylić z przemądrzałymi cwaniaczkami.

Na szczęście mój nie sadzi byków

ja sadzam na wackó

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

ja sadzam na wackó

To zaiebiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid

Na tym forum zamulone i ograniczone ameby siedzom 😄 i nie znajom podstaw ortografiiii 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura

Zalezy jakie błedy, braki przecinków mi np. nie przeszkadzaja, albo czasem literówki, ale rażące błedy ort., czy zawsze niedbale napisane wiadomości już tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Dziś jest modna dysleksja, dysortografia  i dysgrafia. Daje się opinie z Poradni Pedagogicznej i uczeń nie musi się już  uczyć zasad ortografii, interpunkcji itp.

Nie wiem jak w szkole ale na studiach właśnie osoby "z papierami" musiały wkuwać zasady.  Reguła była prosta: wy uczycie się zasad pisowni, reszta ma normalne dyktanda. O ...o każdy nagle chciał pisać nagle normalne testy, mimo potwierdzonych chorób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Nie irytuje mnie to, gdyż nie prowadzę korespondencyji z osobnikami płci męskiej czyli przeciwnej do przeciwnej znaczy brzydkiej bo po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Ciekawym natomiast zdaje się być brak rzeczonej reakcyji, zwanej irytacją, w przypadku korespondencyji autorki z kobietami co sygeruje, że tak jak i ja nie korespondencjonuje szanowna z płciami temi samymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Wniosek z owego jawi się prostacki rzeklbym pospolity.

Wacpanna jesteś niedomigdalona niczem dzban pękaty a głucho brzmiący 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość laura napisał:

Zalezy jakie błedy, braki przecinków mi np. nie przeszkadzaja, albo czasem literówki, ale rażące błedy ort., czy zawsze niedbale napisane wiadomości już tak

Brak przeciwników nie przeszkadza? A wiesz, że to oznaka głupoty  i niewiedzy i trzeba całą tone tekstu przeczytać, żeby zajarzyc o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

A o co może chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

O znalezienie wspólnych zainteresowań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×